Atac terorist Franta

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

nustiucenumesapun
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 5
Joined: 16 Jul 2016, 01:47
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

17 Jul 2016, 00:57

laurwtf wrote:Francezii isi merita soarta cu varf si indesat. Ei ne critica pe noi peste tot, pe absolut toti, ne fac scursuri, tigani, milogi.
Acum 1 luna aprox. am vazut o stire franceza unde radeau de poporul roman, si ca salutul nostru este echivalent cu a intinde mana (a cersii).
ai dreptate gras, n-ai cu cine, poate ca nu sunt 100% toti asa, dar majoritatea, cam 80% sunt rasisti cu noi, si chiar daca stiu diferentele, tot rad de noi, ma pis in gura lor
ps : ba sugaci,(SKANDAL) asta de mai sus care a zis ca-s copil, sugemiai **** cu neamu tau de batran

**** franta, muriti toti.

Chiar daca ati intalnit voi uni care vezi doamne va aprecieaza etc, vrajeala, joaca teatru sclavi, dupa ce ai plecat de langa ei, rad de tine
Last edited by Andrei.B on 17 Jul 2016, 10:19, edited 2 times in total.
Reason: Ai primit avertisment pentru atac la persoana + Limbaj vulgar.
RoyalServer
User avatar
> SKanDaL <
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 308
Joined: 20 Dec 2015, 18:11
Detinator Steam: Da
SteamID: Privat
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Fond eXtream: 0
Location: Transilvania
Has thanked: 2 times
Been thanked: 10 times

17 Jul 2016, 09:13

nustiucenumesapun wrote:
laurwtf wrote:Francezii isi merita soarta cu varf si indesat. Ei ne critica pe noi peste tot, pe absolut toti, ne fac scursuri, tigani, milogi.
Acum 1 luna aprox. am vazut o stire franceza unde radeau de poporul roman, si ca salutul nostru este echivalent cu a intinde mana (a cersii).
ai dreptate gras, n-ai cu cine, poate ca nu sunt 100% toti asa, dar majoritatea, cam 80% sunt rasisti cu noi, si chiar daca stiu diferentele, tot rad de noi, ma pis in gura lor
ps : ba sugaci,(SKANDAL) asta de mai sus care a zis ca-s copil, sugemiai **** cu neamu tau de batran

**** franta, muriti toti.

Chiar daca ati intalnit voi uni care vezi doamne va aprecieaza etc, vrajeala, joaca teatru sclavi, dupa ce ai plecat de langa ei, rad de tine
Comunist obosit ! :poop:
Probabil ai avut tu ceva probleme cu francezii , daca ii urasti asa de mult dar , nu sunt toti la fel !
Image
User avatar
RAMZiS @CS16
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 535
Joined: 26 Aug 2014, 19:13
Detinator Steam: Nu
CS Status: no
Detinator server CS: no
SteamID: no
Fond eXtream: 0
Location: est

17 Jul 2016, 10:48

aSh wrote:Dumnezeu sa-i odihneasca in pace pe cei care si-au pierdut viata chiar pe 14 iulie,Ziua Nationala a Frantei,iar pe cei raniti grav si foarte grav,sa-i ajute sa treaca peste momente cumplite...

Trebuie starpiti acesti gandaci de foc :middle_finger: :middle_finger_tone2: ,care vin aici in tarile noastre si ne omoara...sa stea in tarile lor de Evul Mediu si sa ne lase in pace,daca nu,venim peste voi si s-a terminat cu voi,gandacilor X(
Activam toti aim-ul?
[(̅_̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅_̅()ڪے~ ~ iarba verde
nustiucenumesapun
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 5
Joined: 16 Jul 2016, 01:47
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

17 Jul 2016, 12:49

> SKanDaL < wrote:
nustiucenumesapun wrote:
laurwtf wrote:Francezii isi merita soarta cu varf si indesat. Ei ne critica pe noi peste tot, pe absolut toti, ne fac scursuri, tigani, milogi.
Acum 1 luna aprox. am vazut o stire franceza unde radeau de poporul roman, si ca salutul nostru este echivalent cu a intinde mana (a cersii).
ai dreptate gras, n-ai cu cine, poate ca nu sunt 100% toti asa, dar majoritatea, cam 80% sunt rasisti cu noi, si chiar daca stiu diferentele, tot rad de noi, ma pis in gura lor
ps : ba sugaci,(SKANDAL) asta de mai sus care a zis ca-s copil, sugemiai **** cu neamu tau de batran

**** franta, muriti toti.

Chiar daca ati intalnit voi uni care vezi doamne va aprecieaza etc, vrajeala, joaca teatru sclavi, dupa ce ai plecat de langa ei, rad de tine
Comunist obosit ! :poop:
Probabil ai avut tu ceva probleme cu francezii , daca ii urasti asa de mult dar , nu sunt toti la fel !
tot ma pis pe m-a-t-a skandal si pe rasa ta
User avatar
TZACANEL
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 10182
Joined: 11 Jun 2009, 14:33
Detinator Steam: Da
SteamID: tzacaneeel
Reputatie: Fost Administrator
Fost Administrator eXtreamSocial
Administratorul anului 2015
Fond eXtream: 0
Location: Campulung Muscel
Has thanked: 631 times
Been thanked: 902 times
Contact:

17 Jul 2016, 13:48

Sa nu va mai obositi sa ii raspundeti lui @nustiucenumesapun, a primit un mic ban.
Image
Image
Image
User avatar
Bunicu Magic
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1977
Joined: 25 Jan 2013, 20:38
Detinator Steam: Da
CS Status: da
Location: Bucuresti
Has thanked: 54 times
Been thanked: 153 times
Contact:

18 Jul 2016, 00:37

laurwtf wrote:Francezii isi merita soarta cu varf si indesat. Ei ne critica pe noi peste tot, pe absolut toti, ne fac scursuri, tigani, milogi.
Acum 1 luna aprox. am vazut o stire franceza unde radeau de poporul roman, si ca salutul nostru este echivalent cu a intinde mana (a cersii).
pana iar le pica romanii jumatate din tabloide si le lasa un mic mesaj cu TIGANII NU SUNT ROMANI
THINK it`s not illegal yet !
GameStrike
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 29
Joined: 03 Jul 2016, 23:52
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

18 Jul 2016, 13:03

Bunicu Magic wrote:
laurwtf wrote:Francezii isi merita soarta cu varf si indesat. Ei ne critica pe noi peste tot, pe absolut toti, ne fac scursuri, tigani, milogi.
Acum 1 luna aprox. am vazut o stire franceza unde radeau de poporul roman, si ca salutul nostru este echivalent cu a intinde mana (a cersii).
pana iar le pica romanii jumatate din tabloide si le lasa un mic mesaj cu TIGANII NU SUNT ROMANI
Sunt curios ce sunt Tigani ?
User avatar
Fantasy1
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 4836
Joined: 05 Jul 2012, 01:26
Detinator Steam: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (1 Mar)
Utilizator neserios (TEPAR!)
Has thanked: 278 times
Been thanked: 217 times
Contact:

18 Jul 2016, 13:16

Sunt curios cand o sa se gandesca cineva sa omoare toti fanatici astia cu allahul lor.
Sa ii extermine dupa fata pamantului pe toti.
CLICK AICI pentru FORUM
- Un Forum Care Nu Poate Fi Spart -
- Un Forum Care Nu Modifica Topicurile Cu Tepari -
- Vrei Indexare In Google? Posteaza Tzeparii La Noi -

- Daca ai nevoie sa te ajut cu un addons/plugin etc se plateste, nu ajut cu nimic pe GRATIS -
Cosmin
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 9362
Joined: 06 Jul 2013, 22:08
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Nu
Reputatie: Fost eXtream Mod
Fost Scripter eXtreamCS
Nume anterior: scosmynnnn
Has thanked: 492 times
Been thanked: 547 times

18 Jul 2016, 15:09

Prea rad ei de toti,tineti minte cand radeau de religia lor ? De atunci au inceput atentatele in Franta,nu-i suport pe francezi,si-au facut-o cu mana lor , au vazut ca nu comenteaza nimeni in fata lor si ca ei pot rade de toti.
User avatar
Bunicu Magic
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1977
Joined: 25 Jan 2013, 20:38
Detinator Steam: Da
CS Status: da
Location: Bucuresti
Has thanked: 54 times
Been thanked: 153 times
Contact:

19 Jul 2016, 01:49

GameStrike wrote:
Bunicu Magic wrote:
laurwtf wrote:Francezii isi merita soarta cu varf si indesat. Ei ne critica pe noi peste tot, pe absolut toti, ne fac scursuri, tigani, milogi.
Acum 1 luna aprox. am vazut o stire franceza unde radeau de poporul roman, si ca salutul nostru este echivalent cu a intinde mana (a cersii).
pana iar le pica romanii jumatate din tabloide si le lasa un mic mesaj cu TIGANII NU SUNT ROMANI
Sunt curios ce sunt Tigani ?
Triburi migratoare cine stie ce sunt la origine , TURCI , INDIENI ... fam lor ei stiu
THINK it`s not illegal yet !
User avatar
Fantasy1
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 4836
Joined: 05 Jul 2012, 01:26
Detinator Steam: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (1 Mar)
Utilizator neserios (TEPAR!)
Has thanked: 278 times
Been thanked: 217 times
Contact:

19 Jul 2016, 10:01

Cosmin wrote:Prea rad ei de toti,tineti minte cand radeau de religia lor ? De atunci au inceput atentatele in Franta,nu-i suport pe francezi,si-au facut-o cu mana lor , au vazut ca nu comenteaza nimeni in fata lor si ca ei pot rade de toti.
Fiecare om are dreptul sa faca ce vrea pe lumea asta.
Daca eu vreau sa rad de tine, rade.

Ei aici aplica legea junglei, noi de ce sa nu o aplicam?
Iti zic eu, ca sa le fie bine celor bogati de sus.
CLICK AICI pentru FORUM
- Un Forum Care Nu Poate Fi Spart -
- Un Forum Care Nu Modifica Topicurile Cu Tepari -
- Vrei Indexare In Google? Posteaza Tzeparii La Noi -

- Daca ai nevoie sa te ajut cu un addons/plugin etc se plateste, nu ajut cu nimic pe GRATIS -
florinflorin
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 12
Joined: 28 Apr 2016, 16:22
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

19 Jul 2016, 23:39

Nu am vrut sa ma bag in discutie, dar vad ca aberati si ca va indepartati de subiectul principal. Din ce motive ne considera Franta tiganti ? V-ati gandit la asta ? V-ati gandit ca sunt sute de "romani" care merg in tarile europene doar pentru a fura, a cersi si pentru a face de ras tara romaneasca ? Sa lasam de-o parte diferentele intre tari, nu cred ca v-ar placea ca familia voastra sa fie calcata de un tir.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information