Atac terorist la Paris!

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
Nigga
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 147
Joined: 28 Aug 2015, 20:15
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0

14 Nov 2015, 18:13

cart3r wrote:
Nigga wrote:ATENTAT FRANTA

13 11 2015

1+3+1+1 = 6
1+5 = 6

21 30

2+1+3 = 6

666 Semn-ul fearei
Ce inseamna pentru tine semnul fiarei ca suna ciudat rau, e cumva un animal salbatic? :)) :))
Fiarei = nr de telefon lu satana =)) :troll
Last edited by COLBYLICIOUS on 14 Nov 2015, 19:06, edited 1 time in total.
Reason: Ai primit avertisment pentru offtopic.
RoyalServer
User avatar
iLuSiOn
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 881
Joined: 06 May 2011, 17:05
Detinator Steam: Da
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times
Contact:

14 Nov 2015, 18:46

cart3r wrote:
dominus wrote:
sergiu4995 wrote:Voi sunteti rasisti,daca face unul ceva,nu trebuie sa-i bagam pe toti in aceeasi oala,voi va uitati numai la aspect si din ce religie face parte,vina apartine lui obama si lui merkel ca incurajeaza sa vina refugiatii si printre ei vin si teroristi.
De cand rusia a inceput sa bombardeze isis,la ei nu prea au fost atentate,ba din contra in cecenia acolo sunt multi islamisti care sigur apartine isis.
In sfarsit un om cu cap. Voi sunteti ca oile. Auziti la tv ca un terorist a omorat pe cineva si acum gata " Toti musulmanii trebuie sa moara ". Dar de romanii aia care isi violeaza copiii de mici sau isi omoara nevestele cu bataia, ce ziceti ? Nu trebuie sa ii bagati pe toti in aceasi oala. Sunt musulman si ma deranjeaza cand vad astfel de postari...
De ce sa fii musulman, tu vezi ceva logic intr-o religie? si mai ales in religia ta, unde totul este non-sens, tu crezi ca universul are religie??
religia lor nu le spune sa faca asta. e doar un motiv pentru statele astea puternice sa manipuleze, sa-si faca de cap. voi nu observati ca sunt atacati doar oameni nevinovati, iar guvernele nu sunt? e chiar asa de evident, la fel a fost si in america. crezi ca ele nu vor sa se intample asta? daca nu voiau, nu se intampla. totul se intampla cu un scop.
User avatar
^ZED^
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1226
Joined: 30 Jan 2015, 10:27
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Contact:

14 Nov 2015, 19:01

Nigga wrote:
cart3r wrote:
Nigga wrote:ATENTAT FRANTA

13 11 2015

1+3+1+1 = 6
1+5 = 6

21 30

2+1+3 = 6

666 Semn-ul fearei
Ce inseamna pentru tine semnul fiarei ca suna ciudat rau, e cumva un animal salbatic? :)) :))
Fiarei = nr de telefon lu satana =)) :troll
Frumos asa... crestini ..
User avatar
chill_toica
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1783
Joined: 05 Feb 2008, 23:15
Detinator Steam: Da
SteamID: chill_toica
Reputatie: Nume anterior: dr_moarte
Membru Club eXtreamCS (2 luni)
1 avertisment scos = -2 luni club
Location: Bucuresti
Has thanked: 499 times
Been thanked: 118 times

14 Nov 2015, 19:05

Not oc..

Bai fratilor .. ajutati-ma sa inteleg si eu ceva ! Bun.. tragedia de la colectiv am inteles-o sunt 52-55 de morti ( care stim noi ) dar cei de la PUTERE , au ascuns zeci de saci cu cadavre , si ca din intamplare ii scoate cate 1-2-5 pe zii ca sa nu sperie cam toata ROMANIA, si o sa ajunga la 100+ cadavre asta e clar ! Bun , ei erau romani de-ai nostri , le-am purtat , eventual inca le purtam doliu , si incercam de a-i ajuta pe cei care inca sunt in viata ! Nu trebuia neeaparat sa avem 100+ cadavre , ca sa incepem o revolutie anti coruptie si etc.. ! Dar pentru Franta , de ce am purta noi drapelul lor la o poza ?! In primu' rand , nu inteleg cu ce-i ajuta , sau cu ce ii sprijina , ca am eu drapelul lor la o poza ! Ei au purtat pentru cei de la colectiv sau ceva ? Daca gresesc , corectati-ma va rog ! A da , si apropo , nu vine se pare putin ciudat ca ai venit unii refugiati la noi in tara, bine-nteles , n'am primit cati am vrut noi , am.primit cati au vrut ei din UE , CA na.. UE ne coordoneaza tara noastra ca na ei sunt stapanii ŢĂRII NOASTRE ! Asa ma rog , am.primit niste refugiati la noi in tara , dar dintr'o data , nimeni numai stie nimic de ei , pe unde sunt ascunsi sau plecati ! De la un timp , in diferite tari se intampla chestii aiurea ! Ceva incearca sa ameninte lumea , dar noi suntem prea orbi sa vedem ! Toti au pus vina pe SEFU clubului Colectiv , dar defapt , vina este celor care au venit in inspectia clubului , si le-au dat verde ca e ok clubul si etc.. ! In doar 2 saptamani , 2 tari au fost atacate in diferite "atentate"! Haide-ti cu totii , pentru victimele de la colectiv , la urmatoarea iesire , la 1 Decembrie , nu sa ii cadem pe cei de la guvern , ca oricum , vin succesori de-ai lor , si etc.. Haideti sa ne adunam cu totii si sa incercam sa schimbam unele lucruri ! De la noi a inceput coruptia , de la elev la adult ! Nu cer neeaparat un share, macar , un copy-paste , sa vada toata lumea mesaju asta , si sa luam atitudine , caci , doar noi , ne facem viitorul ! EI NI-L DISTRUG!!!
User avatar
Sergiu
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1279
Joined: 19 Nov 2010, 20:33
Detinator Steam: Da
CS Status: freud.
Reputatie: Nume anterior : BrOnX
Castigator Membru CLUB eXtream @ Mos Nicolae (3 luni)
Location: Iași/Brașov
Has thanked: 77 times
Been thanked: 22 times

14 Nov 2015, 19:07

chill_toica wrote:Not oc..

Bai fratilor .. ajutati-ma sa inteleg si eu ceva ! Bun.. tragedia de la colectiv am inteles-o sunt 52-55 de morti ( care stim noi ) dar cei de la PUTERE , au ascuns zeci de saci cu cadavre , si ca din intamplare ii scoate cate 1-2-5 pe zii ca sa nu sperie cam toata ROMANIA, si o sa ajunga la 100+ cadavre asta e clar ! Bun , ei erau romani de-ai nostri , le-am purtat , eventual inca le purtam doliu , si incercam de a-i ajuta pe cei care inca sunt in viata ! Nu trebuia neeaparat sa avem 100+ cadavre , ca sa incepem o revolutie anti coruptie si etc.. ! Dar pentru Franta , de ce am purta noi drapelul lor la o poza ?! In primu' rand , nu inteleg cu ce-i ajuta , sau cu ce ii sprijina , ca am eu drapelul lor la o poza ! Ei au purtat pentru cei de la colectiv sau ceva ? Daca gresesc , corectati-ma va rog ! A da , si apropo , nu vine se pare putin ciudat ca ai venit unii refugiati la noi in tara, bine-nteles , n'am primit cati am vrut noi , am.primit cati au vrut ei din UE , CA na.. UE ne coordoneaza tara noastra ca na ei sunt stapanii ŢĂRII NOASTRE ! Asa ma rog , am.primit niste refugiati la noi in tara , dar dintr'o data , nimeni numai stie nimic de ei , pe unde sunt ascunsi sau plecati ! De la un timp , in diferite tari se intampla chestii aiurea ! Ceva incearca sa ameninte lumea , dar noi suntem prea orbi sa vedem ! Toti au pus vina pe SEFU clubului Colectiv , dar defapt , vina este celor care au venit in inspectia clubului , si le-au dat verde ca e ok clubul si etc.. ! In doar 2 saptamani , 2 tari au fost atacate in diferite "atentate"! Haide-ti cu totii , pentru victimele de la colectiv , la urmatoarea iesire , la 1 Decembrie , nu sa ii cadem pe cei de la guvern , ca oricum , vin succesori de-ai lor , si etc.. Haideti sa ne adunam cu totii si sa incercam sa schimbam unele lucruri ! De la noi a inceput coruptia , de la elev la adult ! Nu cer neeaparat un share, macar , un copy-paste , sa vada toata lumea mesaju asta , si sa luam atitudine , caci , doar noi , ne facem viitorul ! EI NI-L DISTRUG!!!
Daca erau zeci de victime in saci, ascunsi de ochii lumi, spune-mi te rog, unde sunt familiile lor ? Zeci de familii tac, nu ? Nu spun nimic ca nu-si gasesc copiii,fratii,nepotii, nu ? Bai oameni , ganditi lucrurile, nu dati mai departe prostia altora.
"Singurele limite sunt cele pe care ți le impui singur." // Pentru a mă contacta, folosește mesajul privat !
REGULI GENERALE : Afișează regulile forumului
1. Utilizati corect limba romana (folositi cuvinte intregi, virgula, punctul si cratima). NU FOLOSITI limbaj de chat!
2. Raspundeti concret! Fara offtopic, fara mesaje scurte, inutile sau deja postate!
* offtopic = reprezinta devierea de la subiectul care se discuta
3. Folosirea cuvintelor sau inregistrarea cu nume obscene/jignitoare duce la restrictionarea accesului, stergerea contului, etc.
4. Este interzis orice atac la persoana. Discutati ideea, nu persoana !
5. Restrictii reclame :
a) Reclama este permisa in subiecte atat timp cat ele au legatura cu idea care se discuta.
b) In semnatura este permisa o singura reclama SIMPLA de tip TEXT cu dimensiunea fontului setat pe NORMAL
c) Reclama nu este permisa in campurile personale gen: Locatie, CS Status.
d) Nu aveti voie sa deschideti topicuri cu referire exacta la un site in scopul obtinerii de vizite, se considera reclama !
6. Nu folositi imagini in semnatura mai mari decat 500x120. Puteti folosi mai multe imagini care, toate sa nu depaseasca marimea impusa !
7. Folositi CAUTAREA si apoi intrebati pentru ceva daca nu exista pe forum! Numele topicurilor create trebuie sa reflecte continutul subiectului pe care se discuta. Nu vor fi permise topicuri de genul: help, ajutor pls, cum fac, etc
8. Este permisa continuarea unei discutii vechi de pe forum, chiar daca aceasta a fost deschisa cu cativa ani in urma. NU se permite insa dublu-post, triplu-post sau UP-uri.
* dublu-post / triplu - post = adaugarea unor mesaje unul dupa altul intr-o discutie a forumului de catre aceeasi persoana
* UP = adaugarea unor mesaje unul dupa altul cu scopul de a scoate in evidenta discutia respectiva
9. Orice fel de continut cu caracter erotic va fi sters, iar daca este necesar se vor aplica avertismente.
10. Nu este permisa promovarea firmelor de hosting in afara de http://www.eXtreamHost.com , fie ca este vorba de o reclama directa sau indirecta.
11. Nu este permisa postarea de continut ilegal: warez, carding (bine cunoscutele "metode" de furat domenii etc.) si alte practici "neortodoxe", se vor aplica avertismente sau ban, dupa caz si antecedente.

SANCTIONAM DRASTIC INCALCAREA ACESTOR REGULI SI ORICE ABUZ !


WARNINGS/Avertismente
3 Avertismente = BAN pe forum pentru o anumita perioada de timp, in functie de gravitatea regulilor incalcate!
1 Avertisment = 15 de zile

Mesaje private
Abuzul in orice fel de folosirea mesajelor private va duce la sanctionare. In concluzie, vi se va lua dreptul de a mai trimite mesaje.
Reclamatiile cat si penalizarile se regasesc aici: discutii-forum/reclamatii-mesaje-private-t335539.html

Suplimentar
1. In semnatura nu sunt permise linkuri catre jocuri (site-uri) gen bitefight, monstergame, etc.
2. La profilul Detinator server CS se permite reclama catre un server de Counter-Strike.
3. Orice insulta adusa asupra unui administrator se penalizeaza cu ban permanent. Orice insulta adusa asupra unui moderator se penalizeaza (in functie de gravitatea situatiei) de la avertisment pana la ban permanent.
4. Nu se permite ridicarea subiectelor cu mesaje gen "UP!" unul dupa altul, indiferent de timpul dintre raspunsuri.


Atentionari
1. Nu se permite schimbarea numelui pe forum
2. Nu aveti voie cu mai mult de 1 cont / persoana (vi se sterg toate mesajele si contul de utilizator de pe forum drept penalizare) - cei care abuzeaza si isi fac mai multe conturi, risca sa primeasca ban permanent

 

Cosmin
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 9362
Joined: 06 Jul 2013, 22:08
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Nu
Reputatie: Fost eXtream Mod
Fost Scripter eXtreamCS
Nume anterior: scosmynnnn
Has thanked: 492 times
Been thanked: 547 times

14 Nov 2015, 19:10

Bai fratilor .. ajutati-ma sa inteleg si eu ceva ! Bun.. tragedia de la colectiv am inteles-o sunt 52-55 de morti ( care stim noi ) dar cei de la PUTERE , au ascuns zeci de saci cu cadavre , si ca din intamplare ii scoate cate 1-2-5 pe zii ca sa nu sperie cam toata ROMANIA, si o sa ajunga la 100+ cadavre asta e clar ! Bun , ei erau romani de-ai nostri , le-am purtat , eventual inca le purtam doliu , si incercam de a-i ajuta pe cei care inca sunt in viata ! Nu trebuia neeaparat sa avem 100+ cadavre , ca sa incepem o revolutie anti coruptie si etc.. ! Dar pentru Franta , de ce am purta noi drapelul lor la o poza ?! In primu' rand , nu inteleg cu ce-i ajuta , sau cu ce ii sprijina , ca am eu drapelul lor la o poza ! Ei au purtat pentru cei de la colectiv sau ceva ? Daca gresesc , corectati-ma va rog !
doamne ajuta in sfarsit cineva care mai si gandeste si care nu e patriot pe internet.
pe francezi, cei mai ironici oameni din lumea asta care rad de toti,de noi ca suntem tigani,de islamici cu alah etc.. ii plangeti voi ? ei ce au facut cand au ars oamenii aia in colectiv,tot asa au pus poze de profil cu romania ? a dat patriotismul peste voi,sper ca va dati seama ca nu da nimeni 2 bani pe patriotismul de pe internet nu ?
astia care va puneti poze de profil cu franta sunteti doar niste slugi care va place sa-i pupati in zona intima pe altii.
User avatar
roberteeel
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 4438
Joined: 05 Sep 2012, 11:39
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Nick anterior: QAZW, Robert.ultrasFarul, CT 18 ROS
Restrictie schimbare nume
Fost moderator
Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Has thanked: 313 times
Been thanked: 357 times

14 Nov 2015, 19:17

De ce comparați ce s-a întâmplat la Colectiv cu ce s-a întâmplat in Franța? A fost atac terorist in ****, gândiți si voi puțin?
User avatar
IsTI37
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 10987
Joined: 10 Apr 2007, 15:02
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Fost SysAdmin
Fost Fondator GTA5 (CVL)
Location: Cluj-Napoca
Has thanked: 28 times
Been thanked: 776 times

14 Nov 2015, 19:44

Oare daca facem propaganda cu parlamentul roman batandu-si joc de Mohamed vin la colindat teroristii astia pe la ei ?
User avatar
vAc
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3118
Joined: 10 Apr 2011, 20:33
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost Moderator
Has thanked: 229 times
Been thanked: 227 times

14 Nov 2015, 19:47

Acum stiu cu cine seamana unii de p'aici...
Image





Acesta a fost un atac asupra întregii Uniuni Europene, care mai e cunoscută și ca UE, deci are aceleași inițiale ca Udrea Elena, așa că eu aș avea grijă în următoarea perioadă și nu aș mai ieși din casă vreo 15-20 de ani, doar ca să fiu sigur
Last edited by vAc on 14 Nov 2015, 19:48, edited 1 time in total.
User avatar
busted
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2878
Joined: 30 Jul 2010, 12:44
Detinator Steam: Da
SteamID: busteeeeeeeeeed
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (4 luni)
Fost Moderator
Location: Iasi
Has thanked: 40 times
Been thanked: 61 times
Contact:

14 Nov 2015, 19:47

Sergiu wrote:
chill_toica wrote:Not oc..

Bai fratilor .. ajutati-ma sa inteleg si eu ceva ! Bun.. tragedia de la colectiv am inteles-o sunt 52-55 de morti ( care stim noi ) dar cei de la PUTERE , au ascuns zeci de saci cu cadavre , si ca din intamplare ii scoate cate 1-2-5 pe zii ca sa nu sperie cam toata ROMANIA, si o sa ajunga la 100+ cadavre asta e clar ! Bun , ei erau romani de-ai nostri , le-am purtat , eventual inca le purtam doliu , si incercam de a-i ajuta pe cei care inca sunt in viata ! Nu trebuia neeaparat sa avem 100+ cadavre , ca sa incepem o revolutie anti coruptie si etc.. ! Dar pentru Franta , de ce am purta noi drapelul lor la o poza ?! In primu' rand , nu inteleg cu ce-i ajuta , sau cu ce ii sprijina , ca am eu drapelul lor la o poza ! Ei au purtat pentru cei de la colectiv sau ceva ? Daca gresesc , corectati-ma va rog ! A da , si apropo , nu vine se pare putin ciudat ca ai venit unii refugiati la noi in tara, bine-nteles , n'am primit cati am vrut noi , am.primit cati au vrut ei din UE , CA na.. UE ne coordoneaza tara noastra ca na ei sunt stapanii ŢĂRII NOASTRE ! Asa ma rog , am.primit niste refugiati la noi in tara , dar dintr'o data , nimeni numai stie nimic de ei , pe unde sunt ascunsi sau plecati ! De la un timp , in diferite tari se intampla chestii aiurea ! Ceva incearca sa ameninte lumea , dar noi suntem prea orbi sa vedem ! Toti au pus vina pe SEFU clubului Colectiv , dar defapt , vina este celor care au venit in inspectia clubului , si le-au dat verde ca e ok clubul si etc.. ! In doar 2 saptamani , 2 tari au fost atacate in diferite "atentate"! Haide-ti cu totii , pentru victimele de la colectiv , la urmatoarea iesire , la 1 Decembrie , nu sa ii cadem pe cei de la guvern , ca oricum , vin succesori de-ai lor , si etc.. Haideti sa ne adunam cu totii si sa incercam sa schimbam unele lucruri ! De la noi a inceput coruptia , de la elev la adult ! Nu cer neeaparat un share, macar , un copy-paste , sa vada toata lumea mesaju asta , si sa luam atitudine , caci , doar noi , ne facem viitorul ! EI NI-L DISTRUG!!!
Daca erau zeci de victime in saci, ascunsi de ochii lumi, spune-mi te rog, unde sunt familiile lor ? Zeci de familii tac, nu ? Nu spun nimic ca nu-si gasesc copiii,fratii,nepotii, nu ? Bai oameni , ganditi lucrurile, nu dati mai departe prostia altora.
in sfarsit cineva care gandeste.

doamne ajuta in sfarsit cineva care mai si gandeste si care nu e patriot pe internet.
pe francezi, cei mai ironici oameni din lumea asta care rad de toti,de noi ca suntem tigani,de islamici cu alah etc.. ii plangeti voi ? ei ce au facut cand au ars oamenii aia in colectiv,tot asa au pus poze de profil cu romania ? a dat patriotismul peste voi,sper ca va dati seama ca nu da nimeni 2 bani pe patriotismul de pe internet nu ?
astia care va puneti poze de profil cu franta sunteti doar niste slugi care va place sa-i pupati in zona intima pe altii.
E adevarat ca au facut misto de toti,dar acolo au murit oameni nevinovati.
User avatar
sTraToN
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 438
Joined: 14 Nov 2015, 14:49
Detinator Steam: Da
CS Status: Road to Nova II
Detinator server CS: Nu
SteamID: Privat
Fond eXtream: 0
Location: Dabuleni
Contact:

14 Nov 2015, 19:48

IsTI37 wrote:Oare daca facem propaganda cu parlamentul roman batandu-si joc de Mohamed vin la colindat teroristii astia pe la ei ?
Vin, da nu la ei, la noi, la cetateni. Ne omoara ca pe francezi, sau ii belim noi daca intra in vreo carciuma din centru vechi.
Image

My name isn't Santa but you stain' my lap.
User avatar
sergiu4995
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2052
Joined: 08 Oct 2011, 21:05
Detinator Steam: Da
Has thanked: 31 times
Been thanked: 17 times
Contact:

14 Nov 2015, 20:04

Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information