Atentat terorist in Paris, Franta - Je suis Charlie

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
User avatar
sharkstar
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1735
Joined: 24 Dec 2012, 15:51
Detinator Steam: Da
CS Status: Rupetot
SteamID: privat
Location: Bucuresti
Has thanked: 70 times
Been thanked: 42 times

10 Jan 2015, 13:17

aSh wrote:
dominus wrote:Nu sunt pro terorismului, dar francezii au cautat'o.
Zi mersi ca Teroristii adevarati nu sunt interesati de Romania,daca ar veni aici,ne-ar face praf cat ai zice peste la cat de batuti in cap suntem :gusta

Nu este adevarat. Daca in Bucuresti se intampla ceva asemanator nu aveau unde sa se ascunda, cum au facut in franta.
In Paris sunt foarte multe stradute si asta e un avantaj.

@Brandy, nici nu are legatura cu subiectul ce spui tu acolo. Ce legatura are armata cu drogurile?
I've never been more normal than I am now.
My tumblr
RoyalServer 2
User avatar
BranzaRuginita
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 165
Joined: 04 Oct 2014, 21:24
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

10 Jan 2015, 14:28

Am ajuns in secolul 21 si oamenii inca se mai omoara intre ei "in numele" personajelor imaginare, foarte tare.
djsetup
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 94
Joined: 04 Jan 2015, 14:41
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

10 Jan 2015, 15:13

BranzaRuginita wrote:Am ajuns in secolul 21 si oamenii inca se mai omoara intre ei "in numele" personajelor imaginare, foarte tare.
inca un ateu. se pare ca nu sunt singurul... incepem din secolul 21 sa ne dam seama ca nu exista acel prieten imaginar. super tare.
My Steam Profile (from SteamDB)
  • Worth: $2265 ($575 with sales)
  • Games owned: 213
  • Games not played: 165 (77%)
  • Hours on record: 3,477.0h
M3taph0riK
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2127
Joined: 16 Jan 2013, 12:55
Detinator Steam: Da
CS Status: Utilizator Serios
SteamID: Utilizator Serios
Reputatie: Restrictie moderator
Nume anterior: RzV24
Utilizator neserios (tepar)
Has thanked: 60 times
Been thanked: 250 times

10 Jan 2015, 15:17

BranzaRuginita wrote:Am ajuns in secolul 21 si oamenii inca se mai omoara intre ei "in numele" personajelor imaginare, foarte tare.

Acele "personaje imaginare" inseamna putere / bani / influenta. Nimeni nu se omoara de dragu religiei sau convingerilor pe care le sustin.
Cosmin
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 9362
Joined: 06 Jul 2013, 22:08
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Nu
Reputatie: Fost eXtream Mod
Fost Scripter eXtreamCS
Nume anterior: scosmynnnn
Has thanked: 492 times
Been thanked: 547 times

10 Jan 2015, 15:41

imi pare bine de cele intamplate,jurnalistii sunt platiti sa faca misto de toti deci si-au facut-o cu mana lor.
nimeni nu merita sa moara dar fara sa moara cineva nu se rezolva nimic,daca le spune cu frumosul ca ei sunt deranjati de mistourile lor tot nu se potolesc..eh acum poate se potolesc si ei odata.
nu sunt francezii aia care facea misto si de banel nicolita in videoclipul ala cum ca e tigan ? foarte bine,sper sa-i omoare pe rand ca prea isi bat joc de toti.
ST.iCloud
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 65
Joined: 21 Dec 2014, 15:46
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Contact:

10 Jan 2015, 15:46

scosmynnnn wrote:imi pare bine de cele intamplate,jurnalistii sunt platiti sa faca misto de toti deci si-au facut-o cu mana lor.
nimeni nu merita sa moara dar fara sa moara cineva nu se rezolva nimic,daca le spune cu frumosul ca ei sunt deranjati de mistourile lor tot nu se potolesc..eh acum poate se potolesc si ei odata.
nu sunt francezii aia care facea misto si de banel nicolita in videoclipul ala cum ca e tigan ? foarte bine,sper sa-i omoare pe rand ca prea isi bat joc de toti.
Ai dreptate aici, francezii o meritau. Isi bat joc de Romania, isi bat joc absolut de tot.
Sper ca francezii sa moara in chinuri, o meritau.
User avatar
netzwerk
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 312
Joined: 18 Dec 2014, 18:12
Detinator Steam: Nu
CS Status: fuck dush
Fond eXtream: 0
Contact:

10 Jan 2015, 16:51

Al treilea razboi mondial :troll
http://silentzone.ro/ - Tutoriale de tot felul.
Iarta-ma ca perspectiva de a-mi pierde tara ma face trist
User avatar
vLd.#
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 454
Joined: 28 Jun 2013, 12:54
Detinator Steam: Da
CS Status: Loading...
SteamID: amx_vld
Location: Bucuresti, Romania
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time

10 Jan 2015, 17:07

Numai prostii pe aici. S-au luat de romani zicand ca sunt tigani si cersetori. Nu au spus adevarul? Ei au spus ce au vazut in diaspora si chiar e plina franta de tigani cersetori.
S-au luat si de religia arabilor, fiecare e liber sa vorbeasca ce vrea. Daca arabii s-au simtit jigniti puteau sa-si faca si ei o revista si sa faca de ras tot Parisu' si toata Franta, nu cu arme si cu crima se rezolva + ca religia lor e putin cam ciudata, femeile sunt chinuite la maxim si au multe nedreptati.

Decand acesti oameni sunt stapani peste toata lumea si isi pot face dreptate cum vor ei? Am citit pe net ca gruparea Anonymous o sa atace grupurile islamice razbunand incidentul din Franta.
User avatar
I See Souls
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 513
Joined: 03 Sep 2014, 15:59
Detinator Steam: Nu
CS Status: U MAD !
Fond eXtream: 0
Location: Cluj-Napoca
Contact:

10 Jan 2015, 17:12

vLd.# wrote:Numai prostii pe aici. S-au luat de romani zicand ca sunt tigani si cersetori. Nu au spus adevarul? Ei au spus ce au vazut in diaspora si chiar e plina franta de tigani cersetori.
S-au luat si de religia arabilor, fiecare e liber sa vorbeasca ce vrea. Daca arabii s-au simtit jigniti puteau sa-si faca si ei o revista si sa faca de ras tot Parisu' si toata Franta, nu cu arme si cu crima se rezolva + ca religia lor e putin cam ciudata, femeile sunt chinuite la maxim si au multe nedreptati.

Decand acesti oameni sunt stapani peste toata lumea si isi pot face dreptate cum vor ei? Am citit pe net ca gruparea Anonymous o sa atace grupurile islamice razbunand incidentul din Franta.
romanii nu sunt TIGANI desteptule . Te contrazici singur.
User avatar
Mr.Patrik
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 372
Joined: 27 Aug 2014, 22:05
Detinator Steam: Da
CS Status: Headshots4ever
Detinator server CS: nu
SteamID: ciurtinpatrik
Fond eXtream: 0
Location: Turda
Contact:

10 Jan 2015, 17:16

Vina e a lor,de ce p*** au făcut acele caricaturi cu ei? Şi încă susţin că vor continua să le facă. :-j
Respectă-mă şi te voi respecta şi eu.
CRISZLY
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 4045
Joined: 14 May 2014, 17:49
Detinator Steam: Da
Reputatie: Nume anterior: Itsirc
Castigator Membru Club eXtream @ Ganduri de sub dus (25 OCT - 25 FEB)
Been thanked: 69 times

10 Jan 2015, 17:17

Ori vor sa iasa in evidenta ori au nervi.
User avatar
vLd.#
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 454
Joined: 28 Jun 2013, 12:54
Detinator Steam: Da
CS Status: Loading...
SteamID: amx_vld
Location: Bucuresti, Romania
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time

10 Jan 2015, 17:19

Pe tine daca te face unu prost pe net, te duci a2-a zi la el in casa sa-l omori? Asta vreau sa zic, nu e normal sa-si faca dreptate singuri si sa omoare atatia oameni ca sunt ei arabi. :troll
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information