Atentat terorist in Paris, Franta - Je suis Charlie

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
User avatar
netzwerk
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 312
Joined: 18 Dec 2014, 18:12
Detinator Steam: Nu
CS Status: fuck dush
Fond eXtream: 0
Contact:

10 Jan 2015, 17:22

Mr.Patrik wrote:Vina e a lor,de ce p*** au făcut acele caricaturi cu ei? Şi încă susţin că vor continua să le facă. :-j
Omule tu nu judeci, adica daca unu ma face prost sau face alte caricaturii ma duc si o tai pe ma-sa?
http://silentzone.ro/ - Tutoriale de tot felul.
Iarta-ma ca perspectiva de a-mi pierde tara ma face trist
RoyalServer
CRISZLY
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 4045
Joined: 14 May 2014, 17:49
Detinator Steam: Da
Reputatie: Nume anterior: Itsirc
Castigator Membru Club eXtream @ Ganduri de sub dus (25 OCT - 25 FEB)
Been thanked: 69 times

10 Jan 2015, 17:23

vLd.# wrote:...nu e normal sa-si faca dreptate singuri si sa omoare atatia oameni ca sunt ei arabi. :troll
Ai habar ce e AL QAEDA?
djsetup
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 94
Joined: 04 Jan 2015, 14:41
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

10 Jan 2015, 17:25

Itsirc wrote:
vLd.# wrote:...nu e normal sa-si faca dreptate singuri si sa omoare atatia oameni ca sunt ei arabi. :troll
Ai habar ce e AL QAEDA?
= baza
nu e deloc o organizatie terorista, ci din contra...e creata de americani si da vina pe acest lucru...desi ei sunt vinovatii
My Steam Profile (from SteamDB)
  • Worth: $2265 ($575 with sales)
  • Games owned: 213
  • Games not played: 165 (77%)
  • Hours on record: 3,477.0h
User avatar
OFITER JANDARMERIE
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 56
Joined: 09 Jan 2015, 19:26
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

10 Jan 2015, 17:28

Parerea mea este ca francezi au cautat-o cu lumanarea.
Fiecare are dreptu sa isi aleaga religia / credinta,iar in legatura cu timpu petrecut ascunzanduse puteau foarte usor sa vina cu un tanc sa incercuiasca zona unde s-au ascuns si sa traga.
M3taph0riK
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2127
Joined: 16 Jan 2013, 12:55
Detinator Steam: Da
CS Status: Utilizator Serios
SteamID: Utilizator Serios
Reputatie: Restrictie moderator
Nume anterior: RzV24
Utilizator neserios (tepar)
Has thanked: 60 times
Been thanked: 250 times

10 Jan 2015, 17:31

OFITER JANDARMERIE wrote:Parerea mea este ca francezi au cautat-o cu lumanarea.
Fiecare are dreptu sa isi aleaga religia / credinta,iar in legatura cu timpu petrecut ascunzanduse puteau foarte usor sa vina cu un tanc sa incercuiasca zona unde s-au ascuns si sa traga.

Bai deci..... =)) jur ca nu faceti distinctia dintre un film si realitate
RO-ELITE
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 254
Joined: 13 Jun 2011, 15:23
Detinator Steam: Nu
Has thanked: 5 times
Been thanked: 8 times

10 Jan 2015, 17:49

vLd.# wrote:Numai prostii pe aici. S-au luat de romani zicand ca sunt tigani si cersetori. Nu au spus adevarul? Ei au spus ce au vazut in diaspora si chiar e plina franta de tigani cersetori.
S-au luat si de religia arabilor, fiecare e liber sa vorbeasca ce vrea. Daca arabii s-au simtit jigniti puteau sa-si faca si ei o revista si sa faca de ras tot Parisu' si toata Franta, nu cu arme si cu crima se rezolva + ca religia lor e putin cam ciudata, femeile sunt chinuite la maxim si au multe nedreptati.

Decand acesti oameni sunt stapani peste toata lumea si isi pot face dreptate cum vor ei? Am citit pe net ca gruparea Anonymous o sa atace grupurile islamice razbunand incidentul din Franta.
Esti prea terminat, mars in franta. Cum **** mea sa zici ca suntem cersetori si tigani ? Ii aprobi ? Inseamna ca si tu esti un tigan cersetor ? Ai probabil pana in 16 ani, nu gandesti cum trebuie si vrei pari inteligent . Citeste bine pe net, gandeste-te de 3 ori inainte sa spui ceva. Aici nu e vorba ca au fost jigniti arabii neaparat, ca ala e prost sau ca ala e terorist, a fost jignita religia lor. Iar ei nu sunt ca noi, pe tine daca zice ceva de religia ta sau de neamu tau te doare fix in cur, pe ei nu.
De unde stii cum e religia lor ? Ai citit biblia lor ? Presupun ca nici religia ta nu stii cum e.
djsetup
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 94
Joined: 04 Jan 2015, 14:41
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

10 Jan 2015, 17:52

RO-ELITE wrote:
vLd.# wrote:Numai prostii pe aici. S-au luat de romani zicand ca sunt tigani si cersetori. Nu au spus adevarul? Ei au spus ce au vazut in diaspora si chiar e plina franta de tigani cersetori.
S-au luat si de religia arabilor, fiecare e liber sa vorbeasca ce vrea. Daca arabii s-au simtit jigniti puteau sa-si faca si ei o revista si sa faca de ras tot Parisu' si toata Franta, nu cu arme si cu crima se rezolva + ca religia lor e putin cam ciudata, femeile sunt chinuite la maxim si au multe nedreptati.

Decand acesti oameni sunt stapani peste toata lumea si isi pot face dreptate cum vor ei? Am citit pe net ca gruparea Anonymous o sa atace grupurile islamice razbunand incidentul din Franta.
Esti prea terminat, mars in franta. Cum **** mea sa zici ca suntem cersetori si tigani ? Ii aprobi ? Inseamna ca si tu esti un tigan cersetor ? Ai probabil pana in 16 ani, nu gandesti cum trebuie si vrei pari inteligent . Citeste bine pe net, gandeste-te de 3 ori inainte sa spui ceva. Aici nu e vorba ca au fost jigniti arabii neaparat, ca ala e prost sau ca ala e terorist, a fost jignita religia lor. Iar ei nu sunt ca noi, pe tine daca zice ceva de religia ta sau de neamu tau te doare fix in ***, pe ei nu.
De unde stii cum e religia lor ? Ai citit biblia lor ? Presupun ca nici religia ta nu stii cum e.
biblia e la fel peste tot..
My Steam Profile (from SteamDB)
  • Worth: $2265 ($575 with sales)
  • Games owned: 213
  • Games not played: 165 (77%)
  • Hours on record: 3,477.0h
User avatar
vLd.#
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 454
Joined: 28 Jun 2013, 12:54
Detinator Steam: Da
CS Status: Loading...
SteamID: amx_vld
Location: Bucuresti, Romania
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time

10 Jan 2015, 17:57

Imi spui mie ca sunt prost cand tu incepi sa ma injuri pentru un amarat de post? Da. s-au luat de religia lor si pentru faptul ca sunt arabi le este permis sa omoare atatia oameni? Aici nu intelegeti voi si amice o fost un timp in care se tot dadeau stiri la tv despre romanii care cerseau in franta si care locuiau in gherete (se formase cartier chiar) pe care i-a trimis acasa, chiar le-a dat si bani de drum.
Nu stiu despre religia lor? Stiai ca la religia lor femeile nu au voie sa-si arate fata sau ca nu au multe drepturi? Mai bine te-ai interesa tu, e o lume libera si oricine poate sa vorbeasca ce vrea, ti se pare corect ca arabi sa-si faca dreptate singuri facand atatea victime? Cica "le-a fost jignita religia si ei nu sunt ca noi", nu sunt tot oameni? Crezi ca au procedat corect ca si-au facut dreptate singuri cu arma?
Sunteti smecheri inteligenti care nu stiti altceva decat sa injurati, vezi doamne ai inteles tu ca eu am facut romanii tigani din postu' ala de mai sus.
dddd_heyhey
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 83
Joined: 23 Dec 2014, 23:23
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

10 Jan 2015, 17:58

respect pentru arabi ! daca nu aveam nimic de facut in viata , daca eram in locul lor faceam la fel
**** la francezi
Image

Image
I AM GOD
RO-ELITE
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 254
Joined: 13 Jun 2011, 15:23
Detinator Steam: Nu
Has thanked: 5 times
Been thanked: 8 times

10 Jan 2015, 18:03

vLd.# wrote:Imi spui mie ca sunt prost cand tu incepi sa ma injuri pentru un amarat de post? Da. s-au luat de religia lor si pentru faptul ca sunt arabi le este permis sa omoare atatia oameni? Aici nu intelegeti voi si amice o fost un timp in care se tot dadeau stiri la tv despre romanii care cerseau in franta si care locuiau in gherete (se formase cartier chiar) pe care i-a trimis acasa, chiar le-a dat si bani de drum.
Nu stiu despre religia lor? Stiai ca la religia lor femeile nu au voie sa-si arate fata sau ca nu au multe drepturi? Mai bine te-ai interesa tu, e o lume libera si oricine poate sa vorbeasca ce vrea, ti se pare corect ca arabi sa-si faca dreptate singuri facand atatea victime? Cica "le-a fost jignita religia si ei nu sunt ca noi", nu sunt tot oameni? Crezi ca au procedat corect ca si-au facut dreptate singuri cu arma?
Sunteti smecheri inteligenti care nu stiti altceva decat sa injurati, vezi doamne ai inteles tu ca eu am facut romanii tigani din postu' ala de mai sus.
Nu stiu daca ai citit bine acest topic, daca ai observat majoritatea au spus ca arabii nu au procedat cum trebuie. Ca pana la urma, nu trebuie sa omori. Dar, lor nu le pasa de ce credem noi, libera exprimare si etc . Ei au gruparile lor, cand sefu zice ceva executi. Si in al doilea rand, francezii si-au cautat-o, oamenii astia pe care ii aperi tu se cred superiori. Si daca nu ti-ai dat seama, tu nu ai zis de tigani, ai zis de tigani si de romani. Adica, ne-ai facut cersetori si pe noi . Si din post-ul tau reiese ca toti tiganii sunt romani si toti cersetorii din franta sunt tot romani, nu ? Nu vezi prostule ca in loc sa-ti aperi tara, aperi niste oameni care isi bat joc de noi pe oriunde apuca ? Acum ca vorbesc de arabi au schimbat si ei subiectele din presa, stai linistit, dupa tot despre noi e vorba. Pentru ca e plina tara de prosti ca tine, care nu fac nimic si isi mai bat si joc de tara.
Cosmin
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 9362
Joined: 06 Jul 2013, 22:08
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Nu
Reputatie: Fost eXtream Mod
Fost Scripter eXtreamCS
Nume anterior: scosmynnnn
Has thanked: 492 times
Been thanked: 547 times

10 Jan 2015, 19:06

@vLd tu nici nu vrei sa intelegi ce vreau sa spun,de ce sa il jigneasca pe banel ce le-a facut el lor ? el s-a dus sa joace fotbal la saint-etienne si ei isi bat joc de el asa si cu 'teroristii' astia.de ce sa te iei tu de ei .. ce ti-au facut ei tie sa te legi de ei ? imi spui tu mie ca daca ieseau sa le spuna cu frumosul in fata "ba,ce aveti cu mine ce v-am facut eu voua? vreau sa fiu lasat in pace :gusta " ii asculta cineva ? nu,de aceea fara sa moara cineva nu e bagat nimeni in seama.
User avatar
DaNNe.
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2811
Joined: 08 Nov 2013, 20:43
Detinator Steam: Da
CS Status: Activitate scăzută
SteamID: /id/FurienMaster
Reputatie: Nick anterior: DnD. Gold, Emrys
0.5/3
Fost moderator ajutator
Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Has thanked: 244 times
Been thanked: 129 times
Contact:

10 Jan 2015, 19:45

netzwerk wrote:Al treilea razboi mondial :troll
Nu mai vorbi prostii!
Mondial - in toata lumea, pe cand ceea ce s-a intamplat a fost intr-o singura tara.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information