Atentat terorist in Paris, Franta - Je suis Charlie

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
User avatar
sharkstar
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1735
Joined: 24 Dec 2012, 15:51
Detinator Steam: Da
CS Status: Rupetot
SteamID: privat
Location: Bucuresti
Has thanked: 70 times
Been thanked: 42 times

10 Jan 2015, 20:07

Emrys wrote:
netzwerk wrote:Al treilea razboi mondial :troll
Nu mai vorbi prostii!
Mondial - in toata lumea, pe cand ceea ce s-a intamplat a fost intr-o singura tara.

Daca teroristii sunt asa "jmecheri" precum par, de ce nu au facut asa ceva in Rusia sau America ? Armata Ruseasca/Americana i-ar fi executat in maxim jumatate de ora.

Q: De cand au musulmanii arme rusesti ?
A: Din totdeauna, mafia armelor e peste tot.
Asta am zis si eu, dar vad ca unii se alarmeaza asa degeaba..
I've never been more normal than I am now.
My tumblr
RoyalServer 2
CRISZLY
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 4045
Joined: 14 May 2014, 17:49
Detinator Steam: Da
Reputatie: Nume anterior: Itsirc
Castigator Membru Club eXtream @ Ganduri de sub dus (25 OCT - 25 FEB)
Been thanked: 69 times

10 Jan 2015, 20:13

Emrys wrote:
netzwerk wrote:Al treilea razboi mondial :troll
Nu mai vorbi prostii!
Mondial - in toata lumea, pe cand ceea ce s-a intamplat a fost intr-o singura tara.

Daca teroristii sunt asa "jmecheri" precum par, de ce nu au facut asa ceva in Rusia sau America ? Armata Ruseasca/Americana i-ar fi executat in maxim jumatate de ora.

Q: De cand au musulmanii arme rusesti ?
A: Din totdeauna, mafia armelor e peste tot.
-S-ar putea si al treilea razboi, nu se stie ce are de gand Putin sa faca..

-Teroristii ar fi atacat si RU si USA, lor nu le pasa, au un singur obiectiv.
User avatar
OFITER JANDARMERIE
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 56
Joined: 09 Jan 2015, 19:26
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

10 Jan 2015, 23:16

Ce informatii sunteti voi de musulmani,nu cumva sunteti si voi :meme.
User avatar
vAc
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3118
Joined: 10 Apr 2011, 20:33
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost Moderator
Has thanked: 229 times
Been thanked: 227 times

10 Jan 2015, 23:18

OFITER JANDARMERIE wrote:Ce informatii sunteti voi de musulmani,nu cumva sunteti si voi :meme.
Ce informat esti de romana, tiganule :meme


@ Foarte tragic ceea ce s-a intamplat!
RO-ELITE
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 254
Joined: 13 Jun 2011, 15:23
Detinator Steam: Nu
Has thanked: 5 times
Been thanked: 8 times

11 Jan 2015, 00:01

User avatar
zenner
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1869
Joined: 10 Sep 2011, 16:02
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost super moderator
Fost Membru Club eXtreamCS (27 ian - 27 feb)
Locul II eXtreamCS XMAS Championship 2014
Locul I eXtream Spring Cup 2015
Arbitru eXtream
0.5/3
Has thanked: 70 times
Been thanked: 69 times
Contact:

11 Jan 2015, 00:45

Bai cate prostii puteti debita, smr.

"Daca teroristii sunt asa "jmecheri" precum par, de ce nu au facut asa ceva in Rusia sau America ? Armata Ruseasca/Americana i-ar fi executat in maxim jumatate de ora."

Unu la mana, atacurile astea nu sunt la intamplare ca lor le pica fisa sa omoare mii de oameni. Asta din Franta a fost special pentru ratatii aia de la nu stiu ce ziar. (care i-au instalat prin asa-zisele lor caricaturi, in caz ca nu stiai).
Doi, armatele Rusiei si Amercii i-ar fi executat in maxim jumatate de ora ? dude, what ? In Rusia nu prea sunt atacuri ca nu le au treaba, dar pe americani ii omoara pentru ca si americanii ii omoara in orient. De exemplu, 'istoricul incident' 9/11 a fost organizat de Al-Qaeda tot datorita abuzului facut de americani.
Mai cauta si tu:
http://www.mediafax.ro/externe/cronolog ... 9-11832999
http://www.ziare.com/articole/atacuri+teroriste+sua
Si trei, avand in vedere ca pe tot globul sunt peste un miliard de musulmani si toti nimenii se dau rotunzi datorita incidentului cu snobii astia de francezi care se rup tot mai mult de religia lor, posibil sa mai inceapa un razboi. Si nu depinde numai de Putin treaba asta cu razboiu, are nevoie de un pretext foarte bun care sa treaca de toate tratele de pace si organizatiile inter-statale.

Nu stiu unde am citit ca ziaristii aia o sa continue sa deseneze caricaturi d-astea, inca o dovada ca poporu' francez e atat de batut in cap si niciodata nu invata din istorie, pana la urma ii darama astia cu totu'.
User avatar
I See Souls
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 513
Joined: 03 Sep 2014, 15:59
Detinator Steam: Nu
CS Status: U MAD !
Fond eXtream: 0
Location: Cluj-Napoca
Contact:

11 Jan 2015, 01:03

zenner wrote:Bai cate prostii puteti debita, smr.

"Daca teroristii sunt asa "jmecheri" precum par, de ce nu au facut asa ceva in Rusia sau America ? Armata Ruseasca/Americana i-ar fi executat in maxim jumatate de ora."

Unu la mana, atacurile astea nu sunt la intamplare ca lor le pica fisa sa omoare mii de oameni. Asta din Franta a fost special pentru ratatii aia de la nu stiu ce ziar. (care i-au instalat prin asa-zisele lor caricaturi, in caz ca nu stiai).
Doi, armatele Rusiei si Amercii i-ar fi executat in maxim jumatate de ora ? dude, what ? In Rusia nu prea sunt atacuri ca nu le au treaba, dar pe americani ii omoara pentru ca si americanii ii omoara in orient. De exemplu, 'istoricul incident' 9/11 a fost organizat de Al-Qaeda tot datorita abuzului facut de americani.
Mai cauta si tu:
http://www.mediafax.ro/externe/cronolog ... 9-11832999
http://www.ziare.com/articole/atacuri+teroriste+sua
Si trei, avand in vedere ca pe tot globul sunt peste un miliard de musulmani si toti nimenii se dau rotunzi datorita incidentului cu snobii astia de francezi care se rup tot mai mult de religia lor, posibil sa mai inceapa un razboi. Si nu depinde numai de Putin treaba asta cu razboiu, are nevoie de un pretext foarte bun care sa treaca de toate tratele de pace si organizatiile inter-statale.

Nu stiu unde am citit ca ziaristii aia o sa continue sa deseneze caricaturi d-astea, inca o dovada ca poporu' francez e atat de batut in cap si niciodata nu invata din istorie, pana la urma ii darama astia cu totu'.
eu zic ca rusii vand arme teroristilor :)) de ce sa se bata?
User avatar
hankbinscripting
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 788
Joined: 06 Sep 2014, 16:31
Detinator Steam: Da
CS Status: SLK # PARADOX [AUDIO]
SteamID: nessquick8
Fond eXtream: 0
Location: Arad, Arad
Has thanked: 1 time
Contact:

11 Jan 2015, 17:18

vLd.# wrote:Numai prostii pe aici. S-au luat de romani zicand ca sunt tigani si cersetori. Nu au spus adevarul? Ei au spus ce au vazut in diaspora si chiar e plina franta de tigani cersetori.
S-au luat si de religia arabilor, fiecare e liber sa vorbeasca ce vrea. Daca arabii s-au simtit jigniti puteau sa-si faca si ei o revista si sa faca de ras tot Parisu' si toata Franta, nu cu arme si cu crima se rezolva + ca religia lor e putin cam ciudata, femeile sunt chinuite la maxim si au multe nedreptati.

Decand acesti oameni sunt stapani peste toata lumea si isi pot face dreptate cum vor ei? Am citit pe net ca gruparea Anonymous o sa atace grupurile islamice razbunand incidentul din Franta.

Ma mai repet inca odata, Anonymous nu este o grupare sau o organizatie.. Anonymous poate fi oricine!

NU AI INTELES NIMIC DIN SPUSELE LOR!

WE ARE ANONYMOUS = "NOI" (NU SE REFEREA LA NOI CA O GRUPARE, SI LA NOI TOATA LUMEA) SUNTEM ANONYMOUS!
WE ARE LEGION = "NOI" (IARASI SE REFEREA LA NOI CA LA O INTREAGA POPULATIE, SI TOATA LUMEA DE PE ACEST GLOB) SUNTEM LEGIUNEA
WE DO NOT FORGIVE = "NOI" (NU MAI ARE ROST SA MA REPET LA CE SE REFEREAU) NU IERTAM!
WE DO NOT FORGET = "NOI" (NU MAI ARE ROST SA MA REPET LA CE SE REFEREAU) NU UITAM!
EXPECT US = ASTEPTATI-NE (AICI INCERCAU SA TRANSMITA UN MESAJ "Politicienilor")!

Iar in legatura cu atacul "celor" de la Anonymous iar ai spus o mare prostie, ce legatura are Anonymous cu aceste atacuri terroriste?
La următoarea abatere semnătura îți va fi dezactivată.
Poiana
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 158
Joined: 14 Sep 2014, 10:57
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

11 Jan 2015, 17:24

vLd.# wrote:Numai prostii pe aici. S-au luat de romani zicand ca sunt tigani si cersetori. Nu au spus adevarul? Ei au spus ce au vazut in diaspora si chiar e plina franta de tigani cersetori.
S-au luat si de religia arabilor, fiecare e liber sa vorbeasca ce vrea. Daca arabii s-au simtit jigniti puteau sa-si faca si ei o revista si sa faca de ras tot Parisu' si toata Franta, nu cu arme si cu crima se rezolva + ca religia lor e putin cam ciudata, femeile sunt chinuite la maxim si au multe nedreptati.

Decand acesti oameni sunt stapani peste toata lumea si isi pot face dreptate cum vor ei? Am citit pe net ca gruparea Anonymous o sa atace grupurile islamice razbunand incidentul din Franta.
O sa riposteze prin "atacuri" cibernetice, ca sa nu fie nimic inteles gresit.
User avatar
hankbinscripting
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 788
Joined: 06 Sep 2014, 16:31
Detinator Steam: Da
CS Status: SLK # PARADOX [AUDIO]
SteamID: nessquick8
Fond eXtream: 0
Location: Arad, Arad
Has thanked: 1 time
Contact:

11 Jan 2015, 17:25

Poiana wrote:
vLd.# wrote:Numai prostii pe aici. S-au luat de romani zicand ca sunt tigani si cersetori. Nu au spus adevarul? Ei au spus ce au vazut in diaspora si chiar e plina franta de tigani cersetori.
S-au luat si de religia arabilor, fiecare e liber sa vorbeasca ce vrea. Daca arabii s-au simtit jigniti puteau sa-si faca si ei o revista si sa faca de ras tot Parisu' si toata Franta, nu cu arme si cu crima se rezolva + ca religia lor e putin cam ciudata, femeile sunt chinuite la maxim si au multe nedreptati.

Decand acesti oameni sunt stapani peste toata lumea si isi pot face dreptate cum vor ei? Am citit pe net ca gruparea Anonymous o sa atace grupurile islamice razbunand incidentul din Franta.
O sa riposteze prin "atacuri" cibernetice, ca sa nu fie nimic inteles gresit.
Arabilor nici nu o sa le pese de aceste atacuri cibernetice!
La următoarea abatere semnătura îți va fi dezactivată.
Poiana
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 158
Joined: 14 Sep 2014, 10:57
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

11 Jan 2015, 17:37

hankbinscripting wrote:
Poiana wrote:
vLd.# wrote:Numai prostii pe aici. S-au luat de romani zicand ca sunt tigani si cersetori. Nu au spus adevarul? Ei au spus ce au vazut in diaspora si chiar e plina franta de tigani cersetori.
S-au luat si de religia arabilor, fiecare e liber sa vorbeasca ce vrea. Daca arabii s-au simtit jigniti puteau sa-si faca si ei o revista si sa faca de ras tot Parisu' si toata Franta, nu cu arme si cu crima se rezolva + ca religia lor e putin cam ciudata, femeile sunt chinuite la maxim si au multe nedreptati.

Decand acesti oameni sunt stapani peste toata lumea si isi pot face dreptate cum vor ei? Am citit pe net ca gruparea Anonymous o sa atace grupurile islamice razbunand incidentul din Franta.
O sa riposteze prin "atacuri" cibernetice, ca sa nu fie nimic inteles gresit.
Arabilor nici nu o sa le pese de aceste atacuri cibernetice!
http://www.theladbible.com/articles/ano ... rlie-hebdo
User avatar
hankbinscripting
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 788
Joined: 06 Sep 2014, 16:31
Detinator Steam: Da
CS Status: SLK # PARADOX [AUDIO]
SteamID: nessquick8
Fond eXtream: 0
Location: Arad, Arad
Has thanked: 1 time
Contact:

11 Jan 2015, 18:28

Poiana wrote:
hankbinscripting wrote:
Poiana wrote:
O sa riposteze prin "atacuri" cibernetice, ca sa nu fie nimic inteles gresit.
Arabilor nici nu o sa le pese de aceste atacuri cibernetice!
http://www.theladbible.com/articles/ano ... rlie-hebdo
Nu am zis ca nu o sa ii atace cibernetic, dar arabilor nu o sa le pese.. Parerea mea este ca ii provoaca mai mult, mai rau o sa faca :) !
La următoarea abatere semnătura îți va fi dezactivată.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information