Atentie putin la id-ul meu..

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Locked
User avatar
GRANDE .
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 669
Joined: 08 Apr 2015, 12:56
Detinator Steam: Da
CS Status: I control everything about ZOMBIE MOD !
Detinator server CS: ZM.DEVILZ.RO / ZM 64
SteamID: grandeftw
Reputatie: Utilizator neserios ( tepar )
Fond eXtream: 0
Location: Hanovr, Germania ~ 1200KM distanta. Suburbia "Los Angeles" =]
Contact:

09 May 2015, 16:40

databasehunter wrote:
GRANDE . wrote:CU PLACERE APROPO :troll
pentru ce ? ca n-ai facut nimic
dipari fraiere :gusta

Vand temele de la ecila :meme
"Am sangele rece ca si gheata, ca printre rechini mi-am trait viata."
RoyalServer 2
User avatar
S3ekEr^
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 3475
Joined: 06 Dec 2009, 12:47
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Nume anterior: The Seeker , Reptyle
Fost Scripter
Fost super moderator
Utilizator neserios ( tepar )
Has thanked: 117 times
Been thanked: 329 times

09 May 2015, 16:41

deNede @ ECL wrote:
S3ekEr^ wrote:Nu exista asa ceva cand era Florin pe ecila, a luat si el keylogger, dar el gandea asta era diferenta, avea doua calculatoare si folosea pentru forum si server un singur calculcator, in rest isi facea de cap pe celalalt, cand a luat key a pierdut doar un id de mess
Domeniul si atunci era la mine. Iar vorbesti fara sa sti. Tu nu vezi ca am facut ecila unde nu era niciodata? Asta e, am luat keyloger. Ce sa fac, mare smecherie. Bai seeker, nu stiu frate dar eu am impresia ca tu chiar ai ceva cu mine. Mil aduci mereu in discutie pe Florin. Florin o sa iti zica in fata ca ce am facut eu cu ecila el nu a reusit niciodata.
Nici moderator nu aveai, abia aveai moderator pe server, am vorbit prea multe cu Florin, stiu totul, incearca sa impresionezi pe altcineva.
Da, poate forumul e mai mare acum fata de cum era, dar cu staff-ul tau mai bine-l arunci la primul tomberon si alegi 2-3 maxim, ti-am mai zis asta cu staff-ul, dar iti place sa ai distrusi pe forum se pare, cand se ocupa Florin erau oameni cu capul pe umeri in staff, nu vedeai terminati de-astia cum sunt acum, si nu,nu am nimic cu tine, de ce as avea ceva cu tine? app sa nu te gandesti ca o sa intreci ce-am facut cu florin din cs.ecila.ro, rank 2 niciodata
deNede @ ECL
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 12
Joined: 08 May 2015, 12:30
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

09 May 2015, 16:43

S3ekEr^ wrote:
deNede @ ECL wrote:
S3ekEr^ wrote:Nu exista asa ceva cand era Florin pe ecila, a luat si el keylogger, dar el gandea asta era diferenta, avea doua calculatoare si folosea pentru forum si server un singur calculcator, in rest isi facea de cap pe celalalt, cand a luat key a pierdut doar un id de mess
Domeniul si atunci era la mine. Iar vorbesti fara sa sti. Tu nu vezi ca am facut ecila unde nu era niciodata? Asta e, am luat keyloger. Ce sa fac, mare smecherie. Bai seeker, nu stiu frate dar eu am impresia ca tu chiar ai ceva cu mine. Mil aduci mereu in discutie pe Florin. Florin o sa iti zica in fata ca ce am facut eu cu ecila el nu a reusit niciodata.
Nici moderator nu aveai, abia aveai moderator pe server, am vorbit prea multe cu Florin, stiu totul, incearca sa impresionezi pe altcineva.
Da, poate forumul e mai mare acum fata de cum era, dar cu staff-ul tau mai bine-l arunci la primul tomberon si alegi 2-3 maxim, ti-am mai zis asta cu staff-ul, dar iti place sa ai distrusi pe forum se pare, cand se ocupa Florin erau oameni cu capul pe umeri in staff, nu vedeai terminati de-astia cum sunt acum, si nu,nu am nimic cu tine, de ce as avea ceva cu tine? app sa nu te gandesti ca o sa intreci ce-am facut cu florin din cs.ecila.ro, rank 2 niciodata
Am reusit cu forumul o fac si cu serverul :) Seekere, nu impresionez pe nimeni :)) Vorbesti fara sa sti, repet! Nu are rost sa ma cert cu tine, iesi afara din topicu asta.
@ si ce staff a avut florin? De ia lua ecila, domeniu tot, si a pus la vanzare? Taci dreacu ma ca deja ma ia nervi si pe tine.
User avatar
GRANDE .
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 669
Joined: 08 Apr 2015, 12:56
Detinator Steam: Da
CS Status: I control everything about ZOMBIE MOD !
Detinator server CS: ZM.DEVILZ.RO / ZM 64
SteamID: grandeftw
Reputatie: Utilizator neserios ( tepar )
Fond eXtream: 0
Location: Hanovr, Germania ~ 1200KM distanta. Suburbia "Los Angeles" =]
Contact:

09 May 2015, 16:45

S3ekEr^ wrote:
deNede @ ECL wrote:
S3ekEr^ wrote:Nu exista asa ceva cand era Florin pe ecila, a luat si el keylogger, dar el gandea asta era diferenta, avea doua calculatoare si folosea pentru forum si server un singur calculcator, in rest isi facea de cap pe celalalt, cand a luat key a pierdut doar un id de mess
Domeniul si atunci era la mine. Iar vorbesti fara sa sti. Tu nu vezi ca am facut ecila unde nu era niciodata? Asta e, am luat keyloger. Ce sa fac, mare smecherie. Bai seeker, nu stiu frate dar eu am impresia ca tu chiar ai ceva cu mine. Mil aduci mereu in discutie pe Florin. Florin o sa iti zica in fata ca ce am facut eu cu ecila el nu a reusit niciodata.
Nici moderator nu aveai, abia aveai moderator pe server, am vorbit prea multe cu Florin, stiu totul, incearca sa impresionezi pe altcineva.
Da, poate forumul e mai mare acum fata de cum era, dar cu staff-ul tau mai bine-l arunci la primul tomberon si alegi 2-3 maxim, ti-am mai zis asta cu staff-ul, dar iti place sa ai distrusi pe forum se pare, cand se ocupa Florin erau oameni cu capul pe umeri in staff, nu vedeai terminati de-astia cum sunt acum, si nu,nu am nimic cu tine, de ce as avea ceva cu tine? app sa nu te gandesti ca o sa intreci ce-am facut cu florin din cs.ecila.ro, rank 2 niciodata
Florin baga toate boosturile amice, tu erai si esti un flamand.
Degeaba te lauzi cu serverul altuia, n-o sa ai tu fata de ecila niciodata.
Cand dnd ridica ecila tu te chinuiai sa dai tepe cu addonsuri de 2 euro prietene.
Nu reprezinti nici macar 0,001% din acea comunitate, frustratule.
"Am sangele rece ca si gheata, ca printre rechini mi-am trait viata."
User avatar
S3ekEr^
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 3475
Joined: 06 Dec 2009, 12:47
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Nume anterior: The Seeker , Reptyle
Fost Scripter
Fost super moderator
Utilizator neserios ( tepar )
Has thanked: 117 times
Been thanked: 329 times

09 May 2015, 16:52

GRANDE . wrote:
S3ekEr^ wrote:
deNede @ ECL wrote: Domeniul si atunci era la mine. Iar vorbesti fara sa sti. Tu nu vezi ca am facut ecila unde nu era niciodata? Asta e, am luat keyloger. Ce sa fac, mare smecherie. Bai seeker, nu stiu frate dar eu am impresia ca tu chiar ai ceva cu mine. Mil aduci mereu in discutie pe Florin. Florin o sa iti zica in fata ca ce am facut eu cu ecila el nu a reusit niciodata.
Nici moderator nu aveai, abia aveai moderator pe server, am vorbit prea multe cu Florin, stiu totul, incearca sa impresionezi pe altcineva.
Da, poate forumul e mai mare acum fata de cum era, dar cu staff-ul tau mai bine-l arunci la primul tomberon si alegi 2-3 maxim, ti-am mai zis asta cu staff-ul, dar iti place sa ai distrusi pe forum se pare, cand se ocupa Florin erau oameni cu capul pe umeri in staff, nu vedeai terminati de-astia cum sunt acum, si nu,nu am nimic cu tine, de ce as avea ceva cu tine? app sa nu te gandesti ca o sa intreci ce-am facut cu florin din cs.ecila.ro, rank 2 niciodata
Florin baga toate boosturile amice, tu erai si esti un flamand.
Degeaba te lauzi cu serverul altuia, n-o sa ai tu fata de ecila niciodata.
Cand dnd ridica ecila tu te chinuiai sa dai tepe cu addonsuri de 2 euro prietene.
Nu reprezinti nici macar 0,001% din acea comunitate, frustratule.
Grasu contrabasu, du-te afara daca ai idee unde vine asta, gps iti recomand, ai facut ciuperci la cat stai la pc, mai ai si o tona pe piciorul drept, eu sunt cineva, am ridicat multe proiecte, sunt smecher nu pri.pas ca tine, dnd n-ai facut nimic, doar ai luat de la florin si ai continuat proiectul, poti sa-i pacalesti pe distrusii astia(laurSGPL) dar pe cei care au fost pe ecila, nu poti,imi cer scuze, e clar ce e de capul tau daca-l ti aproape de grasu foame umblatoare, niciodata n-o sa fiti ca mine, sper ca ati inteles
deNede @ ECL
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 12
Joined: 08 May 2015, 12:30
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

09 May 2015, 16:54

S3ekEr^ wrote:
GRANDE . wrote:
S3ekEr^ wrote:
Nici moderator nu aveai, abia aveai moderator pe server, am vorbit prea multe cu Florin, stiu totul, incearca sa impresionezi pe altcineva.
Da, poate forumul e mai mare acum fata de cum era, dar cu staff-ul tau mai bine-l arunci la primul tomberon si alegi 2-3 maxim, ti-am mai zis asta cu staff-ul, dar iti place sa ai distrusi pe forum se pare, cand se ocupa Florin erau oameni cu capul pe umeri in staff, nu vedeai terminati de-astia cum sunt acum, si nu,nu am nimic cu tine, de ce as avea ceva cu tine? app sa nu te gandesti ca o sa intreci ce-am facut cu florin din cs.ecila.ro, rank 2 niciodata
Florin baga toate boosturile amice, tu erai si esti un flamand.
Degeaba te lauzi cu serverul altuia, n-o sa ai tu fata de ecila niciodata.
Cand dnd ridica ecila tu te chinuiai sa dai tepe cu addonsuri de 2 euro prietene.
Nu reprezinti nici macar 0,001% din acea comunitate, frustratule.
Grasu contrabasu, du-te afara daca ai idee unde vine asta, gps iti recomand, ai facut ciuperci la cat stai la pc, mai ai si o tona pe piciorul drept, eu sunt cineva, am ridicat multe proiecte, sunt smecher nu pri.pas ca tine, dnd n-ai facut nimic, doar ai luat de la florin si ai continuat proiectul, poti sa-i pacalesti pe distrusii astia(laurSGPL) dar pe cei care au fost pe ecila, nu poti,imi cer scuze, e clar ce e de capul tau daca-l ti aproape de grasu foame umblatoare, niciodata n-o sa fiti ca mine, sper ca ati inteles
Sa fiu ca tine? De ce as fi un necunoscut? Toate proiectele tale nu au avut durata, nu au avut nimic. Eu am un proiect care e tinut sus, orice sar intampla cu el. Taci sekere, te rog, poate iti merge cu laur dar cu mine te faci de ras. Hai bafta.
@ Topic inchis
@ ID-UL ecila.hosting INCA NU L-AM RECUPERAT !!!!! Aveti grija.
Locked

Return to “Discutii generale”

  • Information