Atunci cand iubesti si nu esti iubit.

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Rey97
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 214
Joined: 02 Apr 2015, 15:52
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Utilizator neserios ( tepar )
Fond eXtream: 0
Contact:

04 May 2015, 23:01

Buna seara Extreamcs,
Vreau si eu niste sfaturi ,trec printr-o situatie prin care unii din voi ati trecut sau inca treceti .
Deci e vorba despre o fata cu care ma inteleg foarte bine ne cunoastem de 2 ani , si am ajuns sa o iubesc mult tare.. sa tin la ea enorm, mereu o ajut cu sfaturi cand e suparata si multe chesti de genul , dar ea cu mine cateodata este indiferenta nepasatoare ,ea nu ma iubeste ,cu toate ca nu ma iubeste, cateodata se preface ca ma iubeste asa cred.. cateodata zice ca ii pasa cateodata nu ..nici nu stiu ce sa cred.. e complicata tare..isi schimba ideeile dupa o zii pe alta , pur si simplu nu stiu cum pot sa nu o mai iubesc , sa o las.. daca ati trecut prin asa ceva ,vreau sa stiu si eu cum ati trecut voi peste situatia asta...
Deci in mare parte , Eu vreau sa fiu cu ea , ea nu prea vrea ,dar cu toate astea in realitatea nu prea i-am aratat multe ca o iubesc si alte chestii, doar a vazut ca sunt asa mai timid tare cu ea..Eu tin la ea mult ea , ea prea putin, mie imi pasa de ea , eii nu prea.
vreau sa stiu cum sa trec peste toate astea sa nu imi mai pese de loc de ea.. sa o uit , sau daca se merita sa mai fac un ultim efort pentru ea..desi nu cred..

Sper sa nu va bagati toti broscoii , sa ziceti ca scriu ca un analfabet si chesti de genu.
Last edited by Rey97 on 04 May 2015, 23:17, edited 1 time in total.
RoyalServer 2
r0nan eXtream
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2109
Joined: 15 Mar 2010, 08:10
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Nu
Reputatie: Fost moderator
Restrictie moderator
Nume anterior : b00T
Location: Moreni
Has thanked: 11 times
Been thanked: 68 times

04 May 2015, 23:04

Rey97 wrote:
Sper sa nu va bagati toti broscoi
Ai zis-o :))

on: De ce ai mai stat 2 ani cu ea daca nu te iubeste ? Deschide-ti ochii !
Daca vrei sa continui , stati de vorba , intreab-o ce ar vrea , cum ar vrea ea sa fie relatia etc.
Vezi si tu man ca tu stai cu ea nu noi.
User avatar
roberteeel
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 4438
Joined: 05 Sep 2012, 11:39
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Nick anterior: QAZW, Robert.ultrasFarul, CT 18 ROS
Restrictie schimbare nume
Fost moderator
Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Has thanked: 313 times
Been thanked: 357 times

04 May 2015, 23:05

Frate, încearcă sa faci tot... sa nu ai regrete. Încearcă sa o cuceresti, pentru ca daca nu încerci o sa ai regrete mai tarziu. In general încearcă sa faci tot ce vrei, decât sa regreți ca nu ai făcut. :)
User avatar
warclau
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2995
Joined: 28 Mar 2008, 11:10
Detinator Steam: Da
CS Status: memories
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (4 mar)
Location: Valenii de Munte / London
Has thanked: 420 times
Been thanked: 93 times

04 May 2015, 23:07

da-o in rasa ei , esti in friendzone , esti prietenul ei la care se plange cand se cearta cu iubitul sau cu prietenele :)))

si tu aiurea , cum sa o iubesti fiind prietenul ei ? cred ca e mult spus...

cel mai bine e sa nu mai vorbesti cu ea sa o lasi in pace o perioada sa vezi daca te cauta si ce iti zice
User avatar
u mad bro ?
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 232
Joined: 22 Nov 2014, 01:00
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

04 May 2015, 23:09

Rey97 wrote:Buna seara Extreamcs,
Vreau si eu niste sfaturi ,trec printr-o situatie prin care unii din voi ati trecut sau inca treceti .
Deci e vorba despre o fata cu care ma inteleg foarte bine ne cunoastem de 2 ani , si am ajuns sa o iubesc mult tare.. sa tin la ea enorm, mereu o ajut cu sfaturi cand e suparata si multe chesti de genul , dar ea cu mine cateodata este indiferenta nepasatoare ,ea nu ma iubeste ,cu toate ca nu ma iubeste, cateodata se preface ca ma iubeste asa cred.. cateodata zice ca ii pasa cateodata nu ..nici nu stiu ce sa cred.. e complicata tare..isi schimba ideeile dupa o zii pe alta , pur si simplu nu stiu cum pot sa nu o mai iubesc , sa o las.. daca ati trecut prin asa ceva ,vreau sa stiu si eu cum ati trecut voi peste situatia asta...
Deci in mare parte , Eu vreau sa fiu cu ea , ea nu prea vrea ,dar cu toate astea in realitatea nu prea i-am aratat multe ca o iubesc si alte chestii, doar a vazut ca sunt asa mai timid tare cu ea..Eu tin la ea mult ea , ea prea putin, mie imi pasa de ea , eii nu prea.
vreau sa stiu cum sa trec peste toate astea sa nu imi mai pese de loc de ea.. sa o uit , sau daca se merita sa mai fac un ultim efort pentru ea..desi nu cred..

Sper sa nu va bagati toti broscoi , sa ziceti ca scriu ca un analfabet si chesti de genu.



O curiozitate, ce varsta are, in acessti 2 ani ai vazut ca umbla cu altul ?
Last edited by u mad bro ? on 04 May 2015, 23:09, edited 1 time in total.
User avatar
PapiLover
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 1697
Joined: 22 Aug 2013, 14:26
Detinator Steam: Nu
CS Status: n/a
Detinator server CS: n/a
SteamID: n/a
Reputatie: Restrictie moderator
Utilizator neserios (tepar)
Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Has thanked: 33 times
Been thanked: 28 times
Contact:

04 May 2015, 23:09

Mai bine zis tii la ea nu ca o iubesti...

Spune i intr o zi ce simti si dupa ce te refuza o sa vezi ca nu mai tii la ea
User avatar
sohigh.
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 343
Joined: 24 Apr 2015, 12:14
Detinator Steam: Da
CS Status: You'll always be by my side!
Detinator server CS: Nu dețin.
SteamID: raulhigh
Fond eXtream: 0
Location: Timișoara
Contact:

04 May 2015, 23:09

Cucerește-o, altfel probabil o să regreți.. nu pot zice dacă vei regreta sau nu pentru că nu cunosc caracterul ei, dar în majoritatea cazurilor așa e..
Rey97
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 214
Joined: 02 Apr 2015, 15:52
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Utilizator neserios ( tepar )
Fond eXtream: 0
Contact:

04 May 2015, 23:11

warclau wrote:da-o in rasa ei , esti in friendzone , esti prietenul ei la care se plange cand se cearta cu iubitul sau cu prietenele :)))

si tu aiurea , cum sa o iubesti fiind prietenul ei ? cred ca e mult spus...

cel mai bine e sa nu mai vorbesti cu ea sa o lasi in pace o perioada sa vezi daca te cauta si ce iti zice
exact asa zic si eu ca vreau sa fac , dar nu pot.. o las o zii maxim si dupa iar o bag in seama si o caut.. mai astept sfaturi. multumesc tuturor pentru sfaturile date pana acum .
User avatar
warclau
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2995
Joined: 28 Mar 2008, 11:10
Detinator Steam: Da
CS Status: memories
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (4 mar)
Location: Valenii de Munte / London
Has thanked: 420 times
Been thanked: 93 times

04 May 2015, 23:12

cauta o fata care te place pe tine si fa-i exact ce iti face aia sa iti iei gandul de la ea
User avatar
SeNNzaTioNN
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 152
Joined: 02 May 2015, 21:17
Detinator Steam: Da
CS Status: Vrei să mă schimbi? Schimbă-te tu primul
Detinator server CS: ..CS.EXTREAMECS.COM.
Fond eXtream: 0
Contact:

04 May 2015, 23:13

Las-o cauta-ti alta
Rey97
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 214
Joined: 02 Apr 2015, 15:52
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Utilizator neserios ( tepar )
Fond eXtream: 0
Contact:

04 May 2015, 23:14

sohigh. wrote:Cucerește-o, altfel probabil o să regreți.. nu pot zice dacă vei regreta sau nu pentru că nu cunosc caracterul ei, dar în majoritatea cazurilor așa e..
ce as putea face sa o cucresc sa fie a mea, de exemplu cand ma gasesc cu ea ,ce ar fii bine de facut sa o pot cucerii ?
warclau wrote:cauta o fata care te place pe tine si fa-i exact ce iti face aia sa iti iei gandul de la ea
nu stiu ce naiba dar nu mai pe ea o vad , nu imi place de nicio fata si normal sunt altele care mar vrea dar nu vreau sa fiu cu ele ca nu simt nimic pentru ele.. doar sa ma bag la misto cu ele.. si sa le f.. si sa le las si dupa tot asa si asa pana gasesc una si asa as uitao si pe ea.. sau nu stiu ..
Last edited by Awakening on 04 May 2015, 23:17, edited 1 time in total.
Reason: Fara dublu post, foloseste butonul edit
StereoHere
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 418
Joined: 06 Jan 2015, 20:52
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

04 May 2015, 23:17

vorba lui warclau esti in friendzone =))) . Am fost si eu iar cand avea nevoie de mine/nu putea dormi ma trezeam cu mesaje dupa o luna cand toate au fost frumoase **** mesaje.
Rey97 wrote:
sohigh. wrote:Cucerește-o, altfel probabil o să regreți.. nu pot zice dacă vei regreta sau nu pentru că nu cunosc caracterul ei, dar în majoritatea cazurilor așa e..
ce as putea face sa o cucresc sa fie a mea, de exemplu cand ma gasesc cu ea ,ce ar fii bine de facut sa o pot cucerii ?
warclau wrote:cauta o fata care te place pe tine si fa-i exact ce iti face aia sa iti iei gandul de la ea
nu stiu ce naiba dar nu mai pe ea o vad , nu imi place de nicio fata si normal sunt altele care mar vrea dar nu vreau sa fiu cu ele ca nu simt nimic pentru ele.. doar sa ma bag la misto cu ele.. si sa le f.. si sa le las si dupa tot asa si asa pana gasesc una si asa as uitao si pe ea.. sau nu stiu ..
la 14-15 ani n-ai cum *** sa cuceresti o fata.. e pur si simplu atractie fizica .
Last edited by StereoHere on 04 May 2015, 23:19, edited 1 time in total.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 383 guests