10 August

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
Stereo#
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 899
Joined: 10 Jun 2015, 19:15
Detinator Steam: Nu
Fond eXtream: 0
Has thanked: 17 times
Been thanked: 3 times

13 Aug 2018, 01:53

Anthalius wrote:
Dunhill eXtream wrote:Acuma toata lumea ii plange jandarmeritei de mila, dar celor 400 de oameni care sunt prin spitale nimeni.
Frumos !
Doar 400? Ce pacat. Respect Politiei Romane si Jandarmeriei! Isi fac doar datoria, executa ordine si mentin pacea. Daca voi sunteti melteni, si veniti cu alte ganduri decat cu proteste pasnice, atunci meritati bataie ca la preș.
Huiduiti pe Facebook si net dar in Piata sa protestati pasnic NU MERGETI. E mai bine pe net, unde nu vine politia la noi cu amenzi ca i-am jignit. Daca vine politia in control de rutina la voi, deja va duceti sa va schimbati pantalonii. Pe Facebook ii injurati, in fata va rugati sa primeasca o mita ca sa nu aveti probleme si ii pupati direct unde nu bate soarele. Rusinea e a voastra, nu a politiei. Spuneti "multumesc" ca nu sunteti batuti ca in alte tari unde nu ti se permite nici sa spui "pss" in fata lor. Tare as vrea sa se aplice si la noi legea in acest fel, VA ASIGUR ca toti ati fi mai civilizati.
Esti redus mintal . :v_tone2:
RoyalServer 2
User avatar
hoffaramirtpm
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 1301
Joined: 08 May 2016, 15:41
Detinator Steam: Da
CS Status: Planting the bomb
Reputatie: Nume anterior: Anthalius
Fost Membru Club eXtreamCS ( o luna )
Castigator Membru Club eXtream @ Ganduri de sub dus (25 OCT - 25 FEB)
Utilizator neserios (tepar!)
Unban achitat
Fond eXtream: 0
Location: Botosani County
Been thanked: 1 time

13 Aug 2018, 02:15

Dunhill eXtream wrote:
Anthalius wrote:
Dunhill eXtream wrote:Acuma toata lumea ii plange jandarmeritei de mila, dar celor 400 de oameni care sunt prin spitale nimeni.
Frumos !
Doar 400? Ce pacat. Respect Politiei Romane si Jandarmeriei! Isi fac doar datoria, executa ordine si mentin pacea. Daca voi sunteti melteni, si veniti cu alte ganduri decat cu proteste pasnice, atunci meritati bataie ca la preș.
Huiduiti pe Facebook si net dar in Piata sa protestati pasnic NU MERGETI. E mai bine pe net, unde nu vine politia la noi cu amenzi ca i-am jignit. Daca vine politia in control de rutina la voi, deja va duceti sa va schimbati pantalonii. Pe Facebook ii injurati, in fata va rugati sa primeasca o mita ca sa nu aveti probleme si ii pupati direct unde nu bate soarele. Rusinea e a voastra, nu a politiei. Spuneti "multumesc" ca nu sunteti batuti ca in alte tari unde nu ti se permite nici sa spui "pss" in fata lor. Tare as vrea sa se aplice si la noi legea in acest fel, VA ASIGUR ca toti ati fi mai civilizati.
Nu ai pic de mila inseamna ca. Nu cred ca ai vrea sa fi in locul acelor oameni, sincer.
Sunt o gramda de scene cand trag din caruciorul cu rotile persoanele cu handicap, care vreau sa schimbe ceva la tara asta. Dar te afli in treaba sa comentezi, trist.
Esti *****? Daca iti *** o sticlă in cap si apoi ma omori in bataie, celorlalti oameni li s-ar face mila de mine ca m-ai omorat? Adica eu incep scandalul, te provoc si tot eu sa fiu victima? Te auzi ce spui?

Efectul turma. Manipulați de mass media si postarile de pe facebook.
User avatar
kiarfuzzy
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 375
Joined: 06 Jan 2008, 15:20
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Fy.Play-Arena.Ro
SteamID: FuZzy1
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (trei luni)
Been thanked: 3 times

13 Aug 2018, 02:18

Așa ceva... s-au dus la protest ca să instige la violenta, și acum se plâng că au luat bătaie de la jandarmi. Chiar credeau că or să intre ei în guvern cu niște cataroaie?
Jandarmii și-au făcut meseria, și vor face asta indiferent ca e dragnea sau altcineva la putere.
User avatar
hoffaramirtpm
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 1301
Joined: 08 May 2016, 15:41
Detinator Steam: Da
CS Status: Planting the bomb
Reputatie: Nume anterior: Anthalius
Fost Membru Club eXtreamCS ( o luna )
Castigator Membru Club eXtream @ Ganduri de sub dus (25 OCT - 25 FEB)
Utilizator neserios (tepar!)
Unban achitat
Fond eXtream: 0
Location: Botosani County
Been thanked: 1 time

13 Aug 2018, 02:26

kiarfuzzy wrote:Așa ceva... s-au dus la protest ca să instige la violenta, și acum se plâng că au luat bătaie de la jandarmi. Chiar credeau că or să intre ei în guvern cu niște cataroaie?
Jandarmii și-au făcut meseria, și vor face asta indiferent ca e dragnea sau altcineva la putere.
Exact asa e: https://s8.postimg.cc/7a4b53go5/Screens ... -25-11.png
Manipuleaza prosti ca mai sus.
User avatar
kiarfuzzy
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 375
Joined: 06 Jan 2008, 15:20
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Fy.Play-Arena.Ro
SteamID: FuZzy1
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (trei luni)
Been thanked: 3 times

13 Aug 2018, 02:43

Schema a fost gândită în felul următor, #rezistentii cam dispăruseră, se mai strângeau foarte puțini în piață. Au programat mitingul asta "diaspora" vineri cu gândul să provoace violente și să se plângă că i-au bătut jandarmii, ca să sensibilizeze iar oamenii și să vină iar sâmbătă și duminică bucureștenii ca sun liberi.

Oricum chiar dacă pica guvernul asta de la proteste, și își pun ei guvernul lor, o să și-o ia la mumu iar la alegeri, cum s-a întâmplat și cu Ponta.

Dacă vor/vreți să scăpați de Dragnea și de PSD trebuie să se organizeze opoziția sa facă un partid calumea cu campanie electorala în care sa promită ceva care să îi facă pe oameni să îi voteze. Cu "PSD e naspa" fiind singura lor "arma" in campanie nu vor mai câștiga la alegeri în veci.
User avatar
sharkstar
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1735
Joined: 24 Dec 2012, 15:51
Detinator Steam: Da
CS Status: Rupetot
SteamID: privat
Location: Bucuresti
Has thanked: 70 times
Been thanked: 42 times

13 Aug 2018, 02:44

Anthalius wrote:
kiarfuzzy wrote:Așa ceva... s-au dus la protest ca să instige la violenta, și acum se plâng că au luat bătaie de la jandarmi. Chiar credeau că or să intre ei în guvern cu niște cataroaie?
Jandarmii și-au făcut meseria, și vor face asta indiferent ca e dragnea sau altcineva la putere.
Exact asa e: https://s8.postimg.cc/7a4b53go5/Screens ... -25-11.png
Manipuleaza prosti ca mai sus.
ai fost acolo ca sa vezi ce si cum? Iti spune fratele tau, daca era ceva sa fi fost din vina protestantilor, in spatele cordonului de jandarmi, erau si cameramani din partea lor, puteau oricand sa publice filmarile daca era cum spuneau ei, iti spune fratele tau :*.


Atata timp cat nu ati fost la miting, incercati dracu sa nu mai claxonati, esti prost.. macar taci din gura. Oamenii erau cu copii, ei nu au fost la miting pentru ei, au fost pentru copii lor, pentru ca nu o sa aibe o casa, o masina, o sa plece in strainatate, imi e rusine sa spun ca deja am foarte multi prieteni plecati in strainatate, 3 din 5 in prezent. De ce? Am fost la mare cu unul dintre ei, venit din Anglia, s-a stabilit acolo, chiar daca sta cu chirie, sta cu familia, mama, tata si frate, in birmingham, 450 de lire, casa cu etaj si curte, si-a luat a4 2012 full option, in leasing, dar si o permite, cand in romania o sa ti iei asa ceva?

Va spune fratele vostru ceva, la cat de dobitoci suntem, pe langa impozitul pe care il platim(Enorm, la un salariu de 4400 de ron tu primesti 2450.) mai platim si tva, la orice, alimente, tigari, excursii, etc. Pai sa va spuna fratele vostru, cine sa stea in romania? Cine sa plece de jos cu o firma sau business in romania? cand tu dai o paine cu 1 leu si din leul ala te alegi cu 40 de bani, dintre care 15 bani profit?

De asta iese lumea in strada, se acumuleaza, nu spitale, nu job uri, nimic.

In bucuresti, in momentul de fata sunt peste 1 mil de locuitori, daca nu 2. Se presupune ca 70% din ei muncesc.. pai frate.. cu asa forta de munca.. orasul trebuia sa fie putin spus asfaltat.. si noi avem numai gropi. Ce sa mai spunem? Ca psd ul cumpara autobuze public cu 219 mil cand el e de fapt 170 de mil? Haideti sa ne trezim putin.. ca degeaba iesim sa protestam.. ca nu o sa se mai schimbe nimic.. s-a desfintat tot, nu mai producem nimic, doar importam. Nu va mai ganditi ca o sa se schimbe ceva daca o sa iesim, pentru ca nu are ce sa se schimbe, pleaca dragnea si vine altul, ala ce sa faca? Pleaca viorica si vine altul, la fel, ala ce poate sa faca? Ei sunt de forma, pentru ca tara merge singura, asa este sistemul.. o data la un an sau 2 mai baga o lege sau ceva nesemnificativ, dar in rest, ma intorc la ce am spus mai sus.
I've never been more normal than I am now.
My tumblr
User avatar
VNV
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 118
Joined: 03 May 2018, 10:56
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Has thanked: 42 times
Been thanked: 1 time
Contact:

13 Aug 2018, 08:21

Romania e frumoasa pacat ca-i populata.... O sa-si revina cand o sa moara cei de la 50+ care au ramas cu gandirea de acum 30 ani si vor sa se reintoarca la comunism citez de la mamaia "erau locuri de munca, familia era ingrijita si TOTI eram impreuna nu dezbinati, plecand unde vedeam cu ochiul" asa ca numai spuneti ca Romania (tara) e de rahat ci POPULATIA respectiv cei de 50+ care voteaza cu psd ca vor sa se reintoarca la ce a fost...
User avatar
zenner
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1869
Joined: 10 Sep 2011, 16:02
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost super moderator
Fost Membru Club eXtreamCS (27 ian - 27 feb)
Locul II eXtreamCS XMAS Championship 2014
Locul I eXtream Spring Cup 2015
Arbitru eXtream
0.5/3
Has thanked: 70 times
Been thanked: 69 times
Contact:

15 Aug 2018, 15:07

https://www.youtube.com/watch?v=pbhDmH3Nyx4

jandarmii si-au facut meseria este ?

daca ati lua si voi picioare-n coaste cu bocanci de lupta cand protestati stand jos v-ati schimba putin parerea sau ati continua sa mancati ***** ?
User avatar
KronoS eXtream
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 4378
Joined: 02 Apr 2009, 19:18
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Fost detinator Zombie-Land.eXtream.Ro
Contribuitor
Fost Scripter eXtreamCS
Dezvoltator al listei de seriozitate eXtreamCS
Location: Bucharest
Has thanked: 551 times
Been thanked: 820 times
Contact:

15 Aug 2018, 15:13

Anthalius wrote:
kiarfuzzy wrote:Așa ceva... s-au dus la protest ca să instige la violenta, și acum se plâng că au luat bătaie de la jandarmi. Chiar credeau că or să intre ei în guvern cu niște cataroaie?
Jandarmii și-au făcut meseria, și vor face asta indiferent ca e dragnea sau altcineva la putere.
Exact asa e: https://s8.postimg.cc/7a4b53go5/Screens ... -25-11.png
Manipuleaza prosti ca mai sus.
Imi place ca ai o reputatie si esti de partea celor care au aceeasi reputatie :)
S-a furat extrem de mult dupa caderea lui Ceausescu, ghici ce formatiune politica a fost cel mai mult timp la conducere?
S-a vazut clar ca Jandarmeria a facut abuz. Problema este ca babuinilor ce ne conduc nu le pasa de oameni, le pasa doar de binele propriu. Din pacate e multa lume prostita de ei si sunt si multe persoane care nu isi exercita dreptul de vot. Din cauza asta au plecat multi oameni din tara, si o sa urmez si eu in urmatorii 2-3 ani.
Nu efectuez tranzactii pe mess, skype etc. Aveti grija la indivizii care se dau drept mine!
Nu mai ofer suport asa ca nu imi mai trimiteti mesaje in legatura cu asta!


Zombie Plague Shade 1.2-debug1 [with Item Limiter] (12 September 2015) - Bombardier Branch
User avatar
hoffaramirtpm
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 1301
Joined: 08 May 2016, 15:41
Detinator Steam: Da
CS Status: Planting the bomb
Reputatie: Nume anterior: Anthalius
Fost Membru Club eXtreamCS ( o luna )
Castigator Membru Club eXtream @ Ganduri de sub dus (25 OCT - 25 FEB)
Utilizator neserios (tepar!)
Unban achitat
Fond eXtream: 0
Location: Botosani County
Been thanked: 1 time

16 Aug 2018, 06:38

KronoS eXtream wrote:
Anthalius wrote:
kiarfuzzy wrote:Așa ceva... s-au dus la protest ca să instige la violenta, și acum se plâng că au luat bătaie de la jandarmi. Chiar credeau că or să intre ei în guvern cu niște cataroaie?
Jandarmii și-au făcut meseria, și vor face asta indiferent ca e dragnea sau altcineva la putere.
Exact asa e: https://s8.postimg.cc/7a4b53go5/Screens ... -25-11.png
Manipuleaza prosti ca mai sus.
Imi place ca ai o reputatie si esti de partea celor care au aceeasi reputatie :)
S-a furat extrem de mult dupa caderea lui Ceausescu, ghici ce formatiune politica a fost cel mai mult timp la conducere?
S-a vazut clar ca Jandarmeria a facut abuz. Problema este ca babuinilor ce ne conduc nu le pasa de oameni, le pasa doar de binele propriu. Din pacate e multa lume prostita de ei si sunt si multe persoane care nu isi exercita dreptul de vot. Din cauza asta au plecat multi oameni din tara, si o sa urmez si eu in urmatorii 2-3 ani.
Nu i-am dat banii la timp omului si de asta asta am si reputatia. I-am scris in mesaj privat daca mai are rost sa ii dau aia 25 de lei, mi-am cerut scuze si mi-am asumat ca am fost meltean cu el si nu mi-a raspuns. Iti arat si poza daca doresti ca sa nu spui ca aberez. Sunt dispus sa-i dau banii si acum. :) Ma pis pe ea reputatie, faza e ca nu vreau sa ramana omul cu o parere proasta despre mine, in fine.
Revenind la subiect, da, ai dreptate. Nu neg ca s-a facut abuz. S-a folosit "armament de razboi", ca altfel nu stiu cum sa numesc, pentru ca asta le-a fost ordonat. Si nu cred ca si-ar fi dorit ca omul sa-si piarda job-ul..din cauza coruptiei..
Cand era Basescu presedinte, controla mass-media si aparea ce voia el la TV. Cand isi luat astia bastoane pana in gat prin 2012 de la jandarmi, nu comenta nimeni nimic si nu se facea atata tam tam, nici nu auzeai discutie la tv despre asa ceva, indiferent de situatie.
Acum ca isi iau un baston pe spate, toti sar cu gura ca e abuz, jandarmii sunt violenti etc. Au gasit astia subiect de discutie la tv. Stau in limba dupa rating.
User avatar
ARTUR.HAZ
Administrator
Administrator
Posts: 7652
Joined: 04 Oct 2013, 14:32
Detinator Steam: Da
Reputatie: Administrator
Has thanked: 146 times
Been thanked: 123 times
Contact:

16 Aug 2018, 10:55

KronoS eXtream wrote:
Anthalius wrote:
kiarfuzzy wrote:Așa ceva... s-au dus la protest ca să instige la violenta, și acum se plâng că au luat bătaie de la jandarmi. Chiar credeau că or să intre ei în guvern cu niște cataroaie?
Jandarmii și-au făcut meseria, și vor face asta indiferent ca e dragnea sau altcineva la putere.
Exact asa e: https://s8.postimg.cc/7a4b53go5/Screens ... -25-11.png
Manipuleaza prosti ca mai sus.
Imi place ca ai o reputatie si esti de partea celor care au aceeasi reputatie :)
S-a furat extrem de mult dupa caderea lui Ceausescu, ghici ce formatiune politica a fost cel mai mult timp la conducere?
S-a vazut clar ca Jandarmeria a facut abuz. Problema este ca babuinilor ce ne conduc nu le pasa de oameni, le pasa doar de binele propriu. Din pacate e multa lume prostita de ei si sunt si multe persoane care nu isi exercita dreptul de vot. Din cauza asta au plecat multi oameni din tara, si o sa urmez si eu in urmatorii 2-3 ani.
Nu ai cu cine, iq-ul lui e prea coborat pentru acest secol.
Nu stiu multi cum tot pupa-n fund toata jandarmeria romana.
t3d
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 1695
Joined: 16 Mar 2016, 11:22
Detinator Steam: Da
Reputatie: Restrictie moderator!
Restrictie mesaje private
Fost Membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior : T3ED
Utilizator neserios (tepar)
Fond eXtream: 0

16 Aug 2018, 11:43

Cui ii pasa? Traiti-va viata. ':)

Sigur se schimba ceva ca protestati voi sau discutati voi aici pe extream, vreti sa schimbati ceva, puneti mana pe carte si ajungeti si voi prin partidele astea.

Din gura poate sa dea oricine, cat despre jandarmi, sunt supusi sa-si faca treaba pentru care sunt platiti.

Daca esti cretin stai in spital, in casa la televizor nu ti-ar place.
Lista tranzactii extreamcs: | Afiseaza codul
LISTA TRANZACTII EXTREAMCS.COM:
anunturi/dau-105eur-paypal-transferbancar-moneygram-t346743.html
anunturi/dau-125-lei-paysafecard-paypal-t336275.html
anunturi/dau-100-lei-paysafe-19euro-paypal-t332637.html
anunturi/dau-lei-paysafecard-euro-paypal-t332553.html
anunturi/dau-lei-paysafecard-paypal-t332463.html
anunturi/lei-paysafecard-t332130-12.html
anunturi/vand-skins-t331811.html
anunturi/dau-paysafe-paypal-t331631.html
anunturi/dau-paysafecard-paypal-t330515.html
anunturi/caut-designer-photoshop-t327564.html
anunturi/cumpar-cont-lol-t316133.html
anunturi/vand-cont-lol-euw-gold-platin-gold-t339823.html
anunturi/dau-lei-psc-paypal-t341899.html
anunturi/vand-lei-paysafecard-anglia-eur-paypal-t342092.html
anunturi/dau-lei-psc-paypal-t342080.html
anunturi/vand-lei-paysafecard-paypal-t342454.html
anunturi/vand-addons-uri-t342421.html
post2624864.html#p2624864
anunturi/vand-cont-steam-iteme-t342799.html
anunturi/dau-100-lei-psc-paypal-t344372.html
anunturi/dau-lei-psf-eur-t354998.html
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information