Aveti nevoie de bani ? Acum puteti face rost.

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
VLD00
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1941
Joined: 04 Aug 2013, 17:22
Detinator Steam: Nu
CS Status: Kboom !
Detinator server CS: Da
Reputatie: Fost moderator
Fost manager DR
Has thanked: 5 times
Been thanked: 1 time

29 May 2015, 21:17

Cred ca asta e topic la misto, nu am primit niciun pm si nici nu cred ca voi primii. :troll
Inactiv o perioada nedeterminata
RoyalServer
User avatar
gamelife_pride
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 66
Joined: 13 Sep 2014, 16:42
Detinator Steam: Nu
CS Status: n-am, pleaca.
Fond eXtream: 0
Contact:

29 May 2015, 21:21

Am dat si eu PM de curiozitate.
User avatar
Sergiu
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1279
Joined: 19 Nov 2010, 20:33
Detinator Steam: Da
CS Status: freud.
Reputatie: Nume anterior : BrOnX
Castigator Membru CLUB eXtream @ Mos Nicolae (3 luni)
Location: Iași/Brașov
Has thanked: 77 times
Been thanked: 22 times

29 May 2015, 21:26

pm te rog
"Singurele limite sunt cele pe care ți le impui singur." // Pentru a mă contacta, folosește mesajul privat !
REGULI GENERALE : Afișează regulile forumului
1. Utilizati corect limba romana (folositi cuvinte intregi, virgula, punctul si cratima). NU FOLOSITI limbaj de chat!
2. Raspundeti concret! Fara offtopic, fara mesaje scurte, inutile sau deja postate!
* offtopic = reprezinta devierea de la subiectul care se discuta
3. Folosirea cuvintelor sau inregistrarea cu nume obscene/jignitoare duce la restrictionarea accesului, stergerea contului, etc.
4. Este interzis orice atac la persoana. Discutati ideea, nu persoana !
5. Restrictii reclame :
a) Reclama este permisa in subiecte atat timp cat ele au legatura cu idea care se discuta.
b) In semnatura este permisa o singura reclama SIMPLA de tip TEXT cu dimensiunea fontului setat pe NORMAL
c) Reclama nu este permisa in campurile personale gen: Locatie, CS Status.
d) Nu aveti voie sa deschideti topicuri cu referire exacta la un site in scopul obtinerii de vizite, se considera reclama !
6. Nu folositi imagini in semnatura mai mari decat 500x120. Puteti folosi mai multe imagini care, toate sa nu depaseasca marimea impusa !
7. Folositi CAUTAREA si apoi intrebati pentru ceva daca nu exista pe forum! Numele topicurilor create trebuie sa reflecte continutul subiectului pe care se discuta. Nu vor fi permise topicuri de genul: help, ajutor pls, cum fac, etc
8. Este permisa continuarea unei discutii vechi de pe forum, chiar daca aceasta a fost deschisa cu cativa ani in urma. NU se permite insa dublu-post, triplu-post sau UP-uri.
* dublu-post / triplu - post = adaugarea unor mesaje unul dupa altul intr-o discutie a forumului de catre aceeasi persoana
* UP = adaugarea unor mesaje unul dupa altul cu scopul de a scoate in evidenta discutia respectiva
9. Orice fel de continut cu caracter erotic va fi sters, iar daca este necesar se vor aplica avertismente.
10. Nu este permisa promovarea firmelor de hosting in afara de http://www.eXtreamHost.com , fie ca este vorba de o reclama directa sau indirecta.
11. Nu este permisa postarea de continut ilegal: warez, carding (bine cunoscutele "metode" de furat domenii etc.) si alte practici "neortodoxe", se vor aplica avertismente sau ban, dupa caz si antecedente.

SANCTIONAM DRASTIC INCALCAREA ACESTOR REGULI SI ORICE ABUZ !


WARNINGS/Avertismente
3 Avertismente = BAN pe forum pentru o anumita perioada de timp, in functie de gravitatea regulilor incalcate!
1 Avertisment = 15 de zile

Mesaje private
Abuzul in orice fel de folosirea mesajelor private va duce la sanctionare. In concluzie, vi se va lua dreptul de a mai trimite mesaje.
Reclamatiile cat si penalizarile se regasesc aici: discutii-forum/reclamatii-mesaje-private-t335539.html

Suplimentar
1. In semnatura nu sunt permise linkuri catre jocuri (site-uri) gen bitefight, monstergame, etc.
2. La profilul Detinator server CS se permite reclama catre un server de Counter-Strike.
3. Orice insulta adusa asupra unui administrator se penalizeaza cu ban permanent. Orice insulta adusa asupra unui moderator se penalizeaza (in functie de gravitatea situatiei) de la avertisment pana la ban permanent.
4. Nu se permite ridicarea subiectelor cu mesaje gen "UP!" unul dupa altul, indiferent de timpul dintre raspunsuri.


Atentionari
1. Nu se permite schimbarea numelui pe forum
2. Nu aveti voie cu mai mult de 1 cont / persoana (vi se sterg toate mesajele si contul de utilizator de pe forum drept penalizare) - cei care abuzeaza si isi fac mai multe conturi, risca sa primeasca ban permanent

 

User avatar
Raluuu
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 186
Joined: 08 Nov 2014, 10:54
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

29 May 2015, 23:57

nu primiti niciun pm..
Image
JULE
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 29
Joined: 09 Apr 2010, 23:29
Detinator Steam: Da
Has thanked: 1 time

29 May 2015, 23:59

ez troll
The Kalu
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 13708
Joined: 09 Oct 2010, 12:39
Detinator Steam: Da
CS Status: In grajd!
SteamID: kalulord
Reputatie: Fost Administrator
Fost membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior: Terra
Location: Romania, Ploiesti
Has thanked: 328 times
Been thanked: 646 times
Contact:

30 May 2015, 00:01

Asta am primit de la el si tind sa cred ca a dat copy paste de undeva, este neclar si lipsesc linkuri sau poze.
Pentru cei care nu au un blog, exista o alta posibilitate de a face bani online, folosindu-si contul de facebook (sau un cont de facebook creat special pentru acest scop) sau cel de twitter.

Pentru cei care vor sa faca bani folosindu-se de contul lor de facebook, twitter, sau care vor sa castige banuti vizionand clipuri pe youtube sau doar vizitand pentru cateva secunde site-uri, cineva s-a gandit sa creeze FanSlave (vezi dovada de plata aici) si FanDealer, doua site-uri care permit celor care vor sa aiba multi fani, sa ii cumpere, iar cei care vor sa dea like-uri, sa o faca pe bani!

make-money-468x60


Suma minima pentru retragerea banilor este de 15€ la FanSlave si 30€ la FanDealer.

Buy Facebook Fans, Free Fan Exchange, Earn Money Online




Ce ai de facut:
Conecteaza-te la contul tau de facebook
Dupa conectare, vei vedea in partea stanga a paginii FanSlave sau FanDealer o serie de pagini create in facebook, pe care poti sa le vizitezi.
Daca apesi pe "Like" castigi credite FanSlave sau FanDealer.

Asta e tot. Cand aduni 15€ sau 30€ poti sa-i retragi in contul tau de PayPal!

In plus, pe langa facebook, tot pe aceste site-uri mai poti face bani urmarind clipuri video pe youtube, urmarind persoane pe twitter sau vizitand site-uri!

Mai multe informatii despre cum se fac banii in general

Spor la bani!
Image
User avatar
DarkLight
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 408
Joined: 28 Oct 2013, 21:22
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
SteamID: STEAM_0:0:70663784
Location: Iasi
Has thanked: 30 times
Been thanked: 70 times
Contact:

30 May 2015, 00:38

Pierdere de timp.Te ia naiba pana faci minimu' de plata .
facebook_publicitate
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 43
Joined: 07 Apr 2015, 15:26
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

30 May 2015, 01:27

da ti greu sa explici public si sa spui "cine doreste pm" , sa vada toata lumea alt c@c@t ca de obicei, toti visati sa faceti bani peste noapte, facetiva parlamentari si va culcati saraci si apoi va veti trezi bogati
hOpa @ HcS
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 80
Joined: 18 Apr 2015, 13:50
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

30 May 2015, 02:24

un pm si mie :-?
Contact : hOpa @ HcS
Messenger ID : hopa.staff
Skype ID : xdarkblueex

Forum :Click
My Server : Furien.ViceCs.Com # Furien Ultimate
Image
Vote Please: Click Aici
The Kalu
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 13708
Joined: 09 Oct 2010, 12:39
Detinator Steam: Da
CS Status: In grajd!
SteamID: kalulord
Reputatie: Fost Administrator
Fost membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior: Terra
Location: Romania, Ploiesti
Has thanked: 328 times
Been thanked: 646 times
Contact:

30 May 2015, 02:25

hOpa @ HcS wrote:un pm si mie :-?
De ce nu citesti ce scrie ca am postat eu mai sus.Lenea asta
Image
User avatar
DRS
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2515
Joined: 24 Jan 2012, 22:00
Detinator Steam: Da
CS Status: Joc foarte rar.
Detinator server CS: N/A
SteamID: Privat
Reputatie: Fost moderator
0.5/3
Location: Birmingham, UK
Has thanked: 32 times
Been thanked: 54 times

01 Jun 2015, 13:01

Va da un link si trebuie sa va inregistrati pe el...deci marea metoda este fake...nu am fost deloc multumit la ce pm am primit.

PM-ul primit:

Code: Select all

Am sa va ofer o metoda gratuita de facut niste banuiti in plus , pana la urma , cui nu i-ar prinde bine niste banii in plus?

IN PRIMU RAND !!

- Nu va asteptati sa faceti sute de euro peste noapte
- Nu e vrajeala / scam sau ceva , site-ul e serios si plateste 100%
- Minimul de plata este de 15EURO

Ce trebuie sa faceti?

Sa va inregistrati pe site-ul --> goo.gl/*****
Sa verificat contul , o sa primiti un link pe email.

Dupa tot ce trebuie sa mai faceti e sa mergeti sus la "Your Account" si click pe "Facebook" acolo va trbeui sa va logati cu contul vostru de fb sau unu facut special pentru treaba asta , dupa incepeti sa dati like-uri la pagini pe care le vedeti acolo.

Dupa ce ati dat like-uri la mai multe pagini o sa va apara "There are no more actions available for today, you reached the daily limit. Please wait....." dar dupa 2 sau 24 de ore incepeti iarasi , adica treaba se poate repeta de 2-3 ori pe zi , daca faceti chestia asta in fiecare zi si mai aveti si referali ajungeti la niste banuiti frumosi la sfarsit de luna. Asta e tot , bafta la facut banii.
YOU CAN TRY MY CHAT GPT, IMAGE GENERATOR, BLOG & WEBSITE TITLE/CONTENT GENERATOR, TEXT TO SPEECH, AI CODE AND MUCH MORE
Image
Petronela01
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 85
Joined: 05 Apr 2015, 18:39
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

01 Jun 2015, 13:44

PM si mie
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information