Bacalaureat 2011 [discutii]

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
Marius
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 8294
Joined: 11 Nov 2007, 12:19
Detinator Steam: Da
CS Status: being awesome since 1992
SteamID: kNNwOw
Reputatie: eXtream Mod
Fost administrator
Fost dezvoltator al listei de seriozitate eXtreamCS
Fost Membru Club eXtreamCS
Location: Timisoara
Has thanked: 577 times
Been thanked: 680 times

04 Jul 2011, 09:04

A, de graba am retinut 7,80 la romana, dar era 7,60 :)).


Whatever, ati baut azi noapte? :)))
------> un mindset sanatos pentru eXtream <------
PS: NU sunt intermediar
RoyalServer
User avatar
TAVY
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 5889
Joined: 08 Sep 2008, 05:18
Detinator Steam: Da
CS Status: Dusmaniti-ma toti
Detinator server CS: Nu
SteamID: hnz21
Reputatie: Fost Administrator
Location: Bangkok/Thailanda
Has thanked: 238 times
Been thanked: 316 times
Contact:

04 Jul 2011, 11:08

aseara nu :) aseara am bagat un pachet de tigarii da am fost forta sambata noapte :)
lotto_parazitu - ID public si NU sunt intermediar
am iesit la pensie
User avatar
amE
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1435
Joined: 19 Dec 2009, 16:48
Detinator Steam: Nu
CS Status: beep.
Reputatie: Membru Club eXtreamCS ( o luna)
Has thanked: 133 times
Been thanked: 108 times

04 Jul 2011, 11:38

BOGDy! wrote:
wayn3_008 wrote:
syl wrote: Era de asteptat din moment ce au fost camere =))
Esti sigur ca in toata tara s-au pus ? cel putin la mine nu au fost.
E adevarat , nu au fost camere in toate liceele , lucru care nu-i prea corect , la mine in Edmond Nicolau au fost camere si au mers perfect , rezolutie perfecta , tot.. nu aveai cum sa misti , supraveghetori au refuzat banii nostri.. mai rau de atat nu se putea . Poate ca daca ne lasau si pe noi sa miscam asa cat de cat , nu era camera problema , se punea unul din cei 2 supraveghetori in fata ei sau ceva de genu` , da nicio sansa.. poate scoateam macar la bio si ro un 5-6 . Asta este , poate in toamna va fi mai bine..
La tine la liceul Edmon Nicolau a fost dezastru :) Inca odata bravo celor care au promovat eu mai am 3 ani :))) sper sa fac ceva la mate ca romana imi place si istoria nu e prob =)) .
User avatar
gashu
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1018
Joined: 30 Sep 2008, 02:57
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Detinator server CS: Da
Location: Brasov
Has thanked: 86 times
Been thanked: 46 times

04 Jul 2011, 18:19

Marius wrote:A, de graba am retinut 7,80 la romana, dar era 7,60 :)).


Whatever, ati baut azi noapte? :)))
tavyshaf wrote:aseara nu :) aseara am bagat un pachet de tigarii da am fost forta sambata noapte :)
a fost party graaaav azi-noapte!! toti din clasa am luat, iti dai seama ce a ieşit!
notele mele: 7.00 (româna :| ceapa măsii), 8.00 (istorie) si 8.00(geogra). am luat numa' note fixe :)))
pentru cât am invăţat, adică in ultima zi la fiecare, sunt mulţumit.

baftă si succese in continuare celor care nu aţi reuşit sesiunea asta, sa luaţi in toamnă! iar ceilalţi bagaţi la facultate ca la ce promovabilitate a fost anu asta sunt mai multe locuri disponibile de cât participanţi :))
ForFun_MyLo wrote:
Fury wrote:
ForFun_MyLo wrote:Mate 1.10 , Romana 2.50 , Bio 8.15 :)) .... La toamna \m/
dă-o incolo de treaba frate...
puţin daca iţi invăţai frate... ca sa faci doar 10 sutimi, cred ca te-a durut in pl total de bac.
Last edited by gashu on 04 Jul 2011, 18:38, edited 2 times in total.
User avatar
ForFun_MyLo
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 353
Joined: 12 Jun 2011, 00:20
Detinator Steam: Nu
CS Status: Opriti planeta...vreau sa cobor... =)) !
Detinator server CS: Nu
SteamID: Mi sa furat ! ~`
Location: Arad
Has thanked: 2 times
Been thanked: 25 times
Contact:

04 Jul 2011, 18:21

Fury wrote:
ForFun_MyLo wrote:Mate 1.10 , Romana 2.50 , Bio 8.15 :)) .... La toamna \m/
Fara suparare, dar cum sa iei ma 1.10 la mate ? Tu ai facut doar de 10 sutimi ? E clar cat ti-ai dat interesu.
Adica nu ma intere de bac :) ca xcum nu am ce sa fac cu el ;) , am alte planuri in viata ! Nu munca de fabrica :)) Leoni , Takata etc ....
<html>
<title> Http://Www.WorldBest.Ro ! </title>
<slogan> * Nu ai sa regreti ! * </slogan>
<br>
<center>
Image

Image

Image
</center>
</html>
User avatar
aSh
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 5383
Joined: 23 Jan 2009, 21:37
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Ban 3 luni .
(Ban scos de 1 mai!)
Has thanked: 204 times
Been thanked: 265 times

04 Jul 2011, 18:24

ForFun_MyLo wrote:Adica nu ma intere de bac :) ca xcum nu am ce sa fac cu el ;) , am alte planuri in viata ! Nu munca de fabrica :)) Leoni , Takata etc ....
Referitor la BAC: http://www.gandul.info/news/cristian-tu ... ni-8433638
User avatar
BOGDy!
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 417
Joined: 23 Aug 2008, 04:36
Detinator Steam: Da
CS Status: ® -;
Detinator server CS: LORDS.HELL-ZONE.RO
Location: Bucuresti
Has thanked: 73 times
Been thanked: 7 times
Contact:

05 Jul 2011, 02:55

La tine la liceul Edmon Nicolau a fost dezastru :) Inca odata bravo celor care au promovat eu mai am 3 ani :))) sper sa fac ceva la mate ca romana imi place si istoria nu e prob =)) .
Evident ca a fost , asa a fost in mai multe licee .. din moment ce nu te lasa nici sa intorci capu` , o situatie dramatica , in fine vreau sa uit cat mai repede si sa ma apuc sa ma pregatesc pentru sesiunea din toamna , e altceva acum , acum am aproximativ 1-2 luni sa invat .. la sesiunea asta n-am invatat decat 2 zile. :| :))
Diablo 3 <3 The Monk - Spirit
User avatar
Mihai
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1675
Joined: 06 Dec 2010, 14:56
Detinator Steam: Da
CS Status: Learning !
Detinator server CS: Poate
SteamID: mihhhai1
Reputatie: Fost moderator
Location: Bucuresti
Has thanked: 49 times
Been thanked: 58 times
Contact:

05 Jul 2011, 07:23

De la an la an parca sunt generatii din ce in ce mai slabe de elevi....
User avatar
IsTI37
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 10987
Joined: 10 Apr 2007, 15:02
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Fost SysAdmin
Fost Fondator GTA5 (CVL)
Location: Cluj-Napoca
Has thanked: 28 times
Been thanked: 776 times

05 Jul 2011, 07:26

Faza e, ca a fost chiar usor bacul si totusi cei mai multi n-au luat un 6.
Trebuie sa inveti chiar si 2-3 ani pentru a lua bacul cu o nota buna, dar voi va asteptati sa invatati o zi si sa luati peste 5... Eu cel putin ma bucur ca n-au trecut toti analfabetii, cei cu note sub 4 la romana probabil nu sunt in stare nici macar sa lege o propozitie fara limbaj de chat.

In plus ungurii stiu mai bine romana decat romanii...

Ce e grav, e ca nimeni nu te angajeaza cu un salariu mai mare de 800 de lei fara o universitate sau experienta de minim 3 ani in domeniu, fara o diploma de bac nu iei nici macar 500 de lei daca lucrezi 10 ore in fiecare zi, deci astia care nu vor trece nici in toamna si nu incearca din nou la anul mai mult ca sigur nu vor lucra ci vor trai pe spatele parintilor sau a statului.

Eu in locul lui Funeriu as mai adauga o taxa de netrecere la bac, ca cei care sunt la un liceu si nu trec sa trebuieasca macar sa plateasca costurile de organizare a examenului (camerele video, profesorii), poate multi s-ar mai trezi si n-ar dori sa plateasca o taxa de 1000-2000 de lei.
User avatar
exy
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 6389
Joined: 11 Aug 2010, 14:30
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost eXtream Mod
Nume anterior: eXpres *viewsonic
Fost Membru Club eXtreamCS (6 luni)
Organizator Cupe eXtreamCS
Castigator eXtream XMAS Championship
Castigator eXtream CS:GO Cup 2014
Location: Norway
Has thanked: 326 times
Been thanked: 385 times

05 Jul 2011, 08:06

IsTI37 wrote:Faza e, ca a fost chiar usor bacul si totusi cei mai multi n-au luat un 6.
Trebuie sa inveti chiar si 2-3 ani pentru a lua bacul cu o nota buna, dar voi va asteptati sa invatati o zi si sa luati peste 5... Eu cel putin ma bucur ca n-au trecut toti analfabetii, cei cu note sub 4 la romana probabil nu sunt in stare nici macar sa lege o propozitie fara limbaj de chat.

In plus ungurii stiu mai bine romana decat romanii...

Ce e grav, e ca nimeni nu te angajeaza cu un salariu mai mare de 800 de lei fara o universitate sau experienta de minim 3 ani in domeniu, fara o diploma de bac nu iei nici macar 500 de lei daca lucrezi 10 ore in fiecare zi, deci astia care nu vor trece nici in toamna si nu incearca din nou la anul mai mult ca sigur nu vor lucra ci vor trai pe spatele parintilor sau a statului.

Eu in locul lui Funeriu as mai adauga o taxa de netrecere la bac, ca cei care sunt la un liceu si nu trec sa trebuieasca macar sa plateasca costurile de organizare a examenului (camerele video, profesorii), poate multi s-ar mai trezi si n-ar dori sa plateasca o taxa de 1000-2000 de lei.
Nu ai chiar asa mare dreptate daca cauti un loc de munca si ai liceul chiar daca nu ai bacul gasesti si cu peste 700 LEI
Maicamea lucreaza in confectii are liceul si nu are dat bacul adica la picat si nu la mai dat a doua oara si acum are salar de peste 800 LEi nu stiu exact chiar cat dar pana in 1000 LEI.Asa ca nu mori daca nu iei bacul !
User avatar
amE
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1435
Joined: 19 Dec 2009, 16:48
Detinator Steam: Nu
CS Status: beep.
Reputatie: Membru Club eXtreamCS ( o luna)
Has thanked: 133 times
Been thanked: 108 times

05 Jul 2011, 08:54

eXpres wrote:
IsTI37 wrote:Faza e, ca a fost chiar usor bacul si totusi cei mai multi n-au luat un 6.
Trebuie sa inveti chiar si 2-3 ani pentru a lua bacul cu o nota buna, dar voi va asteptati sa invatati o zi si sa luati peste 5... Eu cel putin ma bucur ca n-au trecut toti analfabetii, cei cu note sub 4 la romana probabil nu sunt in stare nici macar sa lege o propozitie fara limbaj de chat.

In plus ungurii stiu mai bine romana decat romanii...

Ce e grav, e ca nimeni nu te angajeaza cu un salariu mai mare de 800 de lei fara o universitate sau experienta de minim 3 ani in domeniu, fara o diploma de bac nu iei nici macar 500 de lei daca lucrezi 10 ore in fiecare zi, deci astia care nu vor trece nici in toamna si nu incearca din nou la anul mai mult ca sigur nu vor lucra ci vor trai pe spatele parintilor sau a statului.

Eu in locul lui Funeriu as mai adauga o taxa de netrecere la bac, ca cei care sunt la un liceu si nu trec sa trebuieasca macar sa plateasca costurile de organizare a examenului (camerele video, profesorii), poate multi s-ar mai trezi si n-ar dori sa plateasca o taxa de 1000-2000 de lei.
Poate maica-ta lucreaza de pe vremea comunismului acolo, dar iti garantez ca acum nu mai gasesti decat in domenii destea simple, fochist, strungar in uzine de arme precum cea de la Sadu in rest nu ;) . Eu regret ca nu am tras bine anul asa :)) si am iesit cu o medie la care nu ma asteptam [9 si ceva] totusi asta-i viata, a fost si vina lui Funeriu pentru acest dezastru.

Nu ai chiar asa mare dreptate daca cauti un loc de munca si ai liceul chiar daca nu ai bacul gasesti si cu peste 700 LEI
Maicamea lucreaza in confectii are liceul si nu are dat bacul adica la picat si nu la mai dat a doua oara si acum are salar de peste 800 LEi nu stiu exact chiar cat dar pana in 1000 LEI.Asa ca nu mori daca nu iei bacul !
Lyo
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 616
Joined: 10 Jun 2010, 22:35
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Has thanked: 58 times
Been thanked: 37 times

05 Jul 2011, 09:09

Mama lucreaza la farmacie, nu are bac si are salariul de 15 milioane
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Bing [Bot], Dot [Bot] and 722 guests