Bacalaureat 2011 [discutii]

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
ONYX.
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 296
Joined: 25 Dec 2010, 01:57
Detinator Steam: Da
Has thanked: 14 times
Been thanked: 28 times

05 Jul 2011, 14:56

Marius wrote:
ONYX. wrote:Ce e asa aiurea? Uita-te putin p'aci pe forum si vezi cati analfabeti sunt.
Hai ma, la bac la romana nu stiati sa ziceti nimic de comedie?(parca asta era sub III). Comedia o faci intr-a 7-a, a 8-a si o repeti si la liceu vreo 2 ani. Subiectul 1 tot la romana era de clasa a 8-a. Cel putin mie mi s-a parut usor la romana, chiar daca nu l-am dat.
Camere? Dar ce-ti faceau camerele alea? Daca ai invatat, STIAI, nu inveti nu stii, e greu?
La mate, nu am avut interesul sa ma uit pe subiectele alea, acolo presupun ca era cel mai greu..
Cu romana n-am nicio treaba, comedia n-am mai stiut-o, dar am scris din iona ce mi-am adus aminte. La mate insa, M1, mi s-a parut foarte greu :|.

Ma rog, bine ca a trecut...acum pot sa ma duc sa-mi vad de admitere si vacanta :D.
Bine, mate a fost greu, dar ai luat 6, parca, nu? Ai trecut. SE POATE!!!
Nu cum zic unii ca a fost incredibil de greu si nu s-a putut face nimic.
Totusi, 5 la mate se ia din prima parte + 2, 3 exercitii de la a 2-a :-j, dar sa faci sa iei 1,50 ; 2 ; 3?! Asta deja e bataie de joc.
RoyalServer 2
User avatar
Marius
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 8294
Joined: 11 Nov 2007, 12:19
Detinator Steam: Da
CS Status: being awesome since 1992
SteamID: kNNwOw
Reputatie: eXtream Mod
Fost administrator
Fost dezvoltator al listei de seriozitate eXtreamCS
Fost Membru Club eXtreamCS
Location: Timisoara
Has thanked: 577 times
Been thanked: 680 times

05 Jul 2011, 15:39

ONYX. wrote:
Marius wrote:
ONYX. wrote:Ce e asa aiurea? Uita-te putin p'aci pe forum si vezi cati analfabeti sunt.
Hai ma, la bac la romana nu stiati sa ziceti nimic de comedie?(parca asta era sub III). Comedia o faci intr-a 7-a, a 8-a si o repeti si la liceu vreo 2 ani. Subiectul 1 tot la romana era de clasa a 8-a. Cel putin mie mi s-a parut usor la romana, chiar daca nu l-am dat.
Camere? Dar ce-ti faceau camerele alea? Daca ai invatat, STIAI, nu inveti nu stii, e greu?
La mate, nu am avut interesul sa ma uit pe subiectele alea, acolo presupun ca era cel mai greu..
Cu romana n-am nicio treaba, comedia n-am mai stiut-o, dar am scris din iona ce mi-am adus aminte. La mate insa, M1, mi s-a parut foarte greu :|.

Ma rog, bine ca a trecut...acum pot sa ma duc sa-mi vad de admitere si vacanta :D.
Bine, mate a fost greu, dar ai luat 6, parca, nu? Ai trecut. SE POATE!!!
Nu cum zic unii ca a fost incredibil de greu si nu s-a putut face nimic.
Totusi, 5 la mate se ia din prima parte + 2, 3 exercitii de la a 2-a :-j, dar sa faci sa iei 1,50 ; 2 ; 3?! Asta deja e bataie de joc.
Da, 6 am luat. Repet notele mele:

7,60 - romana
6 - mate
5 - bio

MEDIA: 6,2

Ideea e ca la romana nu aveai cum sa pici examenul decat daca erai foarte idiot, fara suparare.
------> un mindset sanatos pentru eXtream <------
PS: NU sunt intermediar
User avatar
PiTi
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 101
Joined: 03 Apr 2008, 22:25
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Location: Sibiu
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times

05 Jul 2011, 19:25

da frate la romana chiar nu aveai cum sa pici daca stiai cate ceva din amintiri, la romana am luat 9.30 fara sa invat nimic
User avatar
Marius
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 8294
Joined: 11 Nov 2007, 12:19
Detinator Steam: Da
CS Status: being awesome since 1992
SteamID: kNNwOw
Reputatie: eXtream Mod
Fost administrator
Fost dezvoltator al listei de seriozitate eXtreamCS
Fost Membru Club eXtreamCS
Location: Timisoara
Has thanked: 577 times
Been thanked: 680 times

06 Jul 2011, 01:37

PiTi wrote:da frate la romana chiar nu aveai cum sa pici daca stiai cate ceva din amintiri, la romana am luat 9.30 fara sa invat nimic
Io luam 9.20 daca scriam 2 pagini la iona :|. Am scris 1 pag jumate, fuck.
------> un mindset sanatos pentru eXtream <------
PS: NU sunt intermediar
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information