Ballon d'Or .

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Ballon d'Or

Poll ended at 08 Jan 2013, 14:17

Ronaldo
18
43%
Messi
23
55%
Iniesta
1
2%
 
Total votes: 42
Amun
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2004
Joined: 06 Apr 2008, 22:03
Detinator Steam: Da
Reputatie: Nume anterior: Sawyer
Fost Moderator
Has thanked: 80 times
Been thanked: 116 times

06 Jan 2013, 16:50

singurul care poate castiga e Messi , singurul care te incanta meci de meci. ceilalti sunt pusi pentru ca trebuie 3 pusi pe lista finala.
RoyalServer 2
User avatar
styllee_metin2
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1075
Joined: 11 Jul 2010, 09:45
Detinator Steam: Nu
Detinator server CS: Da, cum sa nu.
Reputatie: Restrictie mesaje private [scoasa]
Fost Moderator
Location: In spatele TAU !
Has thanked: 179 times
Been thanked: 57 times

06 Jan 2013, 16:52

Ronaldo, clar.
Huehuehue
Balexandru
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 210
Joined: 28 Dec 2012, 15:42
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 14 times
Been thanked: 6 times
Contact:

06 Jan 2013, 17:22

De ce ar merita Ronaldo ma balonul de aur?ce realizari a avut el pe plan personal..macar messi a batut un record la goluri marcate:).

Messi merita clar
User avatar
uatdafac.
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2180
Joined: 26 Nov 2011, 08:20
Detinator Steam: Da
SteamID: uatdafac3
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Fost Moderator
Nume anterior : baietzelu.
Location: Arad
Has thanked: 234 times
Been thanked: 74 times

06 Jan 2013, 18:45

Ronaldo :) el măcar se oboseşte să fugă singur de la mijlocu' terenului :) Messi doar aşteaptă mingea ca să dea gol , toată echipa face treaba pentru el ca să dea însfârşit gol :) recunosc că la loviturile libere din faţa careului e destul de bun la traiectoria mingii. Atunci când pierde mingea, numai se oboseşte să fugă înapoi după ea :) nici măcar până la mijlocul terenului - pitic obosit. :-j
Citeste regulamentul.
User avatar
webing
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1355
Joined: 24 Feb 2011, 19:15
Detinator Steam: Da
CS Status: Electronic music.
Detinator server CS: Nu.
SteamID: majestick109
Reputatie: Ban 3 luni
Ban 2 luni
Location: New York
Has thanked: 34 times
Been thanked: 71 times
Contact:

06 Jan 2013, 19:07

-|AdyTza|- wrote:Sunt fan Ronaldo,dar tot Messi e mai bun :))
Asculta muzica electronica: http://www.mixcloud.com/djranchone/
Balexandru
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 210
Joined: 28 Dec 2012, 15:42
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 14 times
Been thanked: 6 times
Contact:

06 Jan 2013, 19:55

baietzelu wrote:Ronaldo :) el măcar se oboseşte să fugă singur de la mijlocu' terenului :) Messi doar aşteaptă mingea ca să dea gol , toată echipa face treaba pentru el ca să dea însfârşit gol :) recunosc că la loviturile libere din faţa careului e destul de bun la traiectoria mingii. Atunci când pierde mingea, numai se oboseşte să fugă înapoi după ea :) nici măcar până la mijlocul terenului - pitic obosit. :-j
Cred ca te uiti la alte meciuri prietene:).In plus daca ar fi asa,asta inseamna o echipa buna,nu ca real toti sunt in jurul lui ronaldo,iar daca el nu joaca nimic,cum s-a intamplat defapt iar acum sunt la -16 puncte de real
User avatar
Respect me
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 3062
Joined: 31 Jan 2008, 07:30
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Nu
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)
Fost moderator
Fost Membru Club eXtreamCS
Has thanked: 207 times
Been thanked: 137 times

06 Jan 2013, 19:58

Messi ! :)
abby^^
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 295
Joined: 07 Dec 2009, 23:05
Detinator Steam: Da
Been thanked: 16 times

06 Jan 2013, 20:25

Balexandru wrote:De ce ar merita Ronaldo ma balonul de aur?ce realizari a avut el pe plan personal..macar messi a batut un record la goluri marcate:).

Messi merita clar
cum adica ? practic el le-a castigat campionatu + supercupa anu asta.. la ce meciuri te-ai uitat?
Balexandru
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 210
Joined: 28 Dec 2012, 15:42
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 14 times
Been thanked: 6 times
Contact:

06 Jan 2013, 20:38

abby^^ wrote:
Balexandru wrote:De ce ar merita Ronaldo ma balonul de aur?ce realizari a avut el pe plan personal..macar messi a batut un record la goluri marcate:).

Messi merita clar
cum adica ? practic el le-a castigat campionatu + supercupa anu asta.. la ce meciuri te-ai uitat?
Alt ronaldo fanboy.Poate asa o fi fost,nu ma prea uit la meciuri dar ala de mai sus zicea ca messi sta pe loc si ia mingia si da gol,asa pot spune si eu despre ronaldo.Dar eu iti vin cu dovezi frate,messi a depasit recordu asta plus ca barca joaca un fotbal excelent,si asta si cu ajutorul lui.
User avatar
S3ekEr^
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 3475
Joined: 06 Dec 2009, 12:47
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Nume anterior: The Seeker , Reptyle
Fost Scripter
Fost super moderator
Utilizator neserios ( tepar )
Has thanked: 117 times
Been thanked: 329 times

06 Jan 2013, 21:50

Corect ar fii ca si Torres sa fie printre ei, baiatu asta joaca fotbal, e singuru jucator din lume care a marcat la 2 campionate mondiale consecutive si a fost desemnat cel mai bun jucator la euro 2012, deci ar merita mai mult ca Iniesta.
Nu-mi sariti in cap va rog,doar mi-am spus punctul de vedere
abby^^
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 295
Joined: 07 Dec 2009, 23:05
Detinator Steam: Da
Been thanked: 16 times

06 Jan 2013, 22:01

S3ekEr^ wrote:Corect ar fii ca si Torres sa fie printre ei, baiatu asta joaca fotbal, e singuru jucator din lume care a marcat la 2 campionate mondiale consecutive si a fost desemnat cel mai bun jucator la euro 2012, deci ar merita mai mult ca Iniesta.
Nu-mi sariti in cap va rog,doar mi-am spus punctul de vedere
omule, despre ce vorbesti? torres n-a marcat niciodata la un campionat mondial :)).. la euro nu a fost desemnat cel mai bun jucator, ci a castigat premiul de golgeter al campionatului (un fel de gheata de aur) marcand 4 goluri, la fel ca balotelli
sincer acuma nu am nimic cu tine, dar ti-o zic sincer si tie si celorlati, daca nu stiti despre ce vorbiti nu mai postati ! nu suport cand bagati informatii de la voi din burta

si vezi ca mai sunt jucatori care au marcat la 2 campionate mondiale consecutive. singurii care-mi vin in minte sunt: ronaldo, klose si cryuff, dar probabil ca sunt si mai multi. nu stau acum sa fac cercetari
User avatar
S3ekEr^
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 3475
Joined: 06 Dec 2009, 12:47
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Nume anterior: The Seeker , Reptyle
Fost Scripter
Fost super moderator
Utilizator neserios ( tepar )
Has thanked: 117 times
Been thanked: 329 times

06 Jan 2013, 22:04

abby^^ wrote:
S3ekEr^ wrote:Corect ar fii ca si Torres sa fie printre ei, baiatu asta joaca fotbal, e singuru jucator din lume care a marcat la 2 campionate mondiale consecutive si a fost desemnat cel mai bun jucator la euro 2012, deci ar merita mai mult ca Iniesta.
Nu-mi sariti in cap va rog,doar mi-am spus punctul de vedere
omule, despre ce vorbesti? torres n-a marcat niciodata la un campionat mondial :)).. la euro nu a fost desemnat cel mai bun jucator, ci a castigat premiul de golgeter al campionatului (un fel de gheata de aur) marcand 4 goluri, la fel ca balotelli
sincer acuma nu am nimic cu tine, dar ti-o zic sincer si tie si celorlati, daca nu stiti despre ce vorbiti nu mai postati ! nu suport cand bagati informatii de la voi din burta

si vezi ca mai sunt jucatori care au marcat la 2 campionate mondiale consecutive. singurii care-mi vin in minte sunt: ronaldo, klose si cryuff, dar probabil ca sunt si mai multi. nu stau acum sa fac cercetari
La ce campionat mondial te-ai uitat? =))))))
La euro cine a dat gol in finala ?
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Bing [Bot] and 669 guests