Barba [rezolvat]

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Cosmin
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 0
Joined: 06 Jul 2013, 22:08
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Nu
Reputatie: Fost eXtream Mod
Fost Scripter eXtreamCS
Nume anterior: scosmynnnn
Has thanked: 492 times
Been thanked: 547 times

08 Sep 2015, 21:43

Ulei de ricin din cate am inteles.

Age: 15

Nu ti se pare ca la 15 ani vrei cam multe de la viata ? Vad tot felul de posturi din partea ta :-j
RoyalServer
User avatar
^ZED^
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 0
Joined: 30 Jan 2015, 10:27
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Contact:

08 Sep 2015, 22:07

scosmynnnn wrote:Ulei de ricin din cate am inteles.

Age: 15

Nu ti se pare ca la 15 ani vrei cam multe de la viata ? Vad tot felul de posturi din partea ta :-j
Fac 16 peste o luna pe 8.
User avatar
ROBERT-GOE
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 0
Joined: 25 Jul 2015, 18:38
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0

08 Sep 2015, 22:36

^ZED^ wrote:
scosmynnnn wrote:Ulei de ricin din cate am inteles.

Age: 15

Nu ti se pare ca la 15 ani vrei cam multe de la viata ? Vad tot felul de posturi din partea ta :-j
Fac 16 peste o luna pe 8.
:)))))
User avatar
xdalynn
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 0
Joined: 30 Nov 2013, 17:41
Detinator Steam: Nu
CS Status: Programare pe paine.
Contact:

08 Sep 2015, 23:29

va rog eu .. fara off-topic, daca aveti ceva important de raspuns la topicul asta, raspundeti, dar nu deviati de la subiect.. merci frumos!
Counter Strike 1.6 - Unelte pentru server http://www.extreamcs.com/forum/producti ... 99580.html
Programare Web si Software | Afiseaza codul
Fac platforme web la comanda si software (.net), pentru un pret, te rog sa ma contactezi.
Editez si imbunatatesc site-uri de asemenea.
Servicii servere jocuri | Afiseaza codul
Fac servere de Counter-Strike & Metin2 la cele mai mici preturi.
Contact | Afiseaza codul
Y!M: alinutu1234
Skype: xdalynn
Clint
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 0
Joined: 31 Mar 2013, 15:18
Detinator Steam: Da
Has thanked: 35 times
Been thanked: 21 times

09 Sep 2015, 11:48

Alimentatia: Cat mai multe grasimi saturate, fara carne slaba clasicul piept de pui alege carne de vita semi-grasa sau chiar carne de porc, alege fructe de mare sau peste gras, mananca oua cu tot cu galbenus, unt minim 80% si iaurt grecesc 10%, ca ulei foloseste cel de cocos sau palmier in unele cazuri sau seu(untura de porc). Ca gustare foloseste ciocolata amaruie sau pudra de cacao. NU MANCA PREA PICANT! daca vrei poti sa alegi usturoi/ceapa/ardei gras, nu iute. Restul sa ai o alimentatie variata si bogata in legume si fructe.

Sport si stil de viata: Daca practici un sport sau mergi la sala lasa exercitiile clasice pentru abdomen,flexi biceps sau mai stiu eu ce... executa exerciti complexe cu o greutate mare de tip stronglifts 5x5 (powerlifting).

Ingrijirea parului: Alege ulei de argan sau jojoba, daca nu-ti permiti merge si cel de ricin.

Barbierit: Nu te barbieri foarte des, lasa sa creasca parul de la 2 saptamana pana la o luna daca nu se vede tare abea apoi radel. Eu ca am cat de cat barba o las o saptamana.
Stay chill.
User avatar
^ZED^
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 0
Joined: 30 Jan 2015, 10:27
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Contact:

09 Sep 2015, 13:00

Clint wrote:Alimentatia: Cat mai multe grasimi saturate, fara carne slaba clasicul piept de pui alege carne de vita semi-grasa sau chiar carne de porc, alege fructe de mare sau peste gras, mananca oua cu tot cu galbenus, unt minim 80% si iaurt grecesc 10%, ca ulei foloseste cel de cocos sau palmier in unele cazuri sau seu(untura de porc). Ca gustare foloseste ciocolata amaruie sau pudra de cacao. NU MANCA PREA PICANT! daca vrei poti sa alegi usturoi/ceapa/ardei gras, nu iute. Restul sa ai o alimentatie variata si bogata in legume si fructe.

Sport si stil de viata: Daca practici un sport sau mergi la sala lasa exercitiile clasice pentru abdomen,flexi biceps sau mai stiu eu ce... executa exerciti complexe cu o greutate mare de tip stronglifts 5x5 (powerlifting).

Ingrijirea parului: Alege ulei de argan sau jojoba, daca nu-ti permiti merge si cel de ricin.

Barbierit: Nu te barbieri foarte des, lasa sa creasca parul de la 2 saptamana pana la o luna daca nu se vede tare abea apoi radel. Eu ca am cat de cat barba o las o saptamana.
Am 16 ani, nu mor fara barba :meme :meme :meme
+
Deja am mustata + barba pe fata, dar ii mica in special am pe la perciuni si sub barbie
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information