Basescu a ramas

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Locked
!UL!@N
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 4194
Joined: 29 Aug 2008, 21:51
Detinator Steam: Da
CS Status: In Activ
Reputatie: Fost eXtream Mod
Fost Membru Club eXtreamCS
Has thanked: 29 times
Been thanked: 283 times

30 Jul 2012, 19:36

rex wrote:deja s-a vazut diferenta de cand nu mai e Boc prim-ministru , e mult mai rau
nu cumva au crescut salariile de atunci?
( ´ ▽ ` )ノ


ImageImage
RoyalServer 2
johnnyseitan
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 285
Joined: 27 Oct 2010, 00:09
Detinator Steam: Nu
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times

30 Jul 2012, 19:52

S!l@ba wrote:Rusine sa ii fie lui Basescu , ignora voturile(DA) a 8 milioane de romani si a castigat cu 5(cred) milioane.Daca ar fi destept ar ajunge la o intelegere cu Victor Ponta si ar demisiona Basescu. APROPO ACEST TRAIAN BASESCU A PUS CONDITIA DE 50%+1(9mil 250 de mii de voturi) deoarece stia ca nu toata lumea o sa se prezinte la vot.
Serios?:)) am impresia ca iei etnobotanice , ai aruncat niste cifre 8 milioane si 5 milioane(8+5=13 milioane) , apoi esti revoltat ca nu s-a atins numarul de 9.250.000 cu toate ca in opinia ta am fi putut vota vre-o 30 de milioane, numai tu sti ce ai vrut sa zici ,ia-o ca pe un sfat si nu mai intra aici.

///AMG wrote:UPDATE 14:00 - Numărul voturilor valabil exprimate la întrebarea
"DA" reprezintă 87,52%, iar cei care au răspuns "NU", 11,15%.


Cum *** sa ignore basescu numarul asta ma?

Prietene a-ti spus "da" vre-o 7.5 milioane de betivi,lepre,jigodii, toti bosorogii si toate scursurile societatii.In schimb sunt 11 milioane de romani cu capu pe umeri care au stat acasa si l-au sustinut pe basescu mai mult sau mai putin.

In caz ca nu te prinzi 7.5 milioane < 11 milioane
* 7.5 milioane(60% sunt pensionari carora le vand usl-istii vise , 30% sunt aia care se vand pe 2 galeti si o sapca si 10% sunt restul prostilor care se lasa manipulati de antene)
* Sunt pe langa 11 milioane de oameni(tineri in mare parte) care vor o romanie curata , fara comunism , vrem sa fim in europa nu sa ajungem cu.rva Mamei Rusia.
Last edited by johnnyseitan on 30 Jul 2012, 19:58, edited 1 time in total.
User avatar
nescafezalau
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 220
Joined: 08 Jun 2010, 13:32
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Has thanked: 57 times
Been thanked: 30 times
Contact:

30 Jul 2012, 20:20

johnnyseitan wrote: Prietene a-ti spus "da" vre-o 7.5 milioane de betivi,lepre,jigodii, toti bosorogii si toate scursurile societatii.In schimb sunt 11 milioane de romani cu capu pe umeri care au stat acasa si l-au sustinut pe basescu mai mult sau mai putin.
Ar trebui sa mori pentru ce ai spus tu aici. Daca aia 11 milioane de oameni vroiau sa-l sustina pe Basescu, de ce nu s-au dus la vot si au pus stampila pe "Nu"? Aia care stau acasa si-ii doare undeva de viitorul tari, aia decid cine e presedinte? Pana la urma asta s-a intamplat, aia care nu au votat au decis. De ce n-a zis Basescu haideti aia 11 milioane si puneti stampila pe 'nu'? Ca asa nu mai era niciun fel de problema
johnnyseitan wrote: * 7.5 milioane(60% sunt pensionari carora le vand usl-istii vise , 30% sunt aia care se vand pe 2 galeti si o sapca si 10% sunt restul prostilor care se lasa manipulati de antene)
Pensionarii nu se pot uita la antene!

Off: Daca dati warn pentru ce am spus mai sus, macar lasati postul!
Image
Muzica nu zgomot!
User avatar
webing
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1355
Joined: 24 Feb 2011, 19:15
Detinator Steam: Da
CS Status: Electronic music.
Detinator server CS: Nu.
SteamID: majestick109
Reputatie: Ban 3 luni
Ban 2 luni
Location: New York
Has thanked: 34 times
Been thanked: 71 times
Contact:

30 Jul 2012, 20:23

ce engleza are in el =)) si ne miram de ce suntem o tara inapoiata..:D
nu zic ca eu stiu engleza...chair sunt mai rau ca el...dar totusi imi dau seama ca si pe el il bata engleza...cu toate astea este presedinte in continuare...
Asculta muzica electronica: http://www.mixcloud.com/djranchone/
User avatar
rex
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 307
Joined: 08 Oct 2011, 14:57
Detinator Steam: Nu
Has thanked: 45 times
Been thanked: 15 times

30 Jul 2012, 20:29

nescafezalau wrote:
johnnyseitan wrote: Prietene a-ti spus "da" vre-o 7.5 milioane de betivi,lepre,jigodii, toti bosorogii si toate scursurile societatii.In schimb sunt 11 milioane de romani cu capu pe umeri care au stat acasa si l-au sustinut pe basescu mai mult sau mai putin.
Ar trebui sa mori pentru ce ai spus tu aici. Daca aia 11 milioane de oameni vroiau sa-l sustina pe Basescu, de ce nu s-au dus la vot si au pus stampila pe "Nu"? Aia care stau acasa si-ii doare undeva de viitorul tari, aia decid cine e presedinte? Pana la urma asta s-a intamplat, aia care nu au votat au decis. De ce n-a zis Basescu haideti aia 11 milioane si puneti stampila pe 'nu'? Ca asa nu mai era niciun fel de problema
johnnyseitan wrote: * 7.5 milioane(60% sunt pensionari carora le vand usl-istii vise , 30% sunt aia care se vand pe 2 galeti si o sapca si 10% sunt restul prostilor care se lasa manipulati de antene)
Pensionarii nu se pot uita la antene!

Off: Daca dati warn pentru ce am spus mai sus, macar lasati postul!
ba smardoiule , daca se prezinta mai mult de 50% la vot atunci basescu era demis , fie ca era votat da fie ca era votat nu , de ce crezi ca macovei si base i-au indemnat pe oameni sa nu vina la vot ? usl a pus optiunea nu ca sa pacaleasca oamenii
User avatar
TDB
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 3853
Joined: 18 Oct 2008, 10:52
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Location: Göteborg
Has thanked: 122 times
Been thanked: 294 times

30 Jul 2012, 20:40

Topic inchis.
Va certati aici si faceti politica pe forum, frumos.
Iesiti in strada daca sunteti sad.
Image
Locked

Return to “Discutii generale”

  • Information