Bataia de strada

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
Grafa
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1115
Joined: 13 Nov 2009, 21:33
Detinator Steam: Nu
CS Status: Intru pe aici sa mai rad!
Reputatie: Fost Moderator
Location: Brasov
Has thanked: 266 times
Been thanked: 185 times
Contact:

15 Mar 2013, 21:03

Cum ramane cu?

Code: Select all

ia dute tu in mall si bate o ***** acolo sa vezi ce s3 in cap iti iei
GrafaStudio
Fiecare generatie e de neegalat,
Ca nu exista comparate intre ele de fapt,
Vorba aceea "Toate-au fost la timpul lor ceva exagerat! ",
Ideea e ca nimic nu s-a schimbat.
Noi aveam mingi de 35 si tevi cu cornet,
Cei de azi au mobil si acces la net,
Dar nu-i blamam, nu e corect, nu-i o solutie,
Sa facem revolutie pentru evolutie.
RoyalServer 2
User avatar
derp.
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 492
Joined: 14 Jan 2012, 00:06
Detinator Steam: Nu
CS Status: Me Gusta!
Location: Galati
Has thanked: 39 times
Been thanked: 18 times

15 Mar 2013, 21:06

PlayWorldRo wrote:
AlexGooDz wrote:
Sidiuu. # wrote:
pentru aia 3 care au facut gluma asta, nu rade nimeni nu va mai chinuiti :(

depinde cine cu cine se bate, depinde motivul, daca e un hot care a furat ceva si il prinde proprietarul doar nu ma bag sa ii despart... oricum nu prea ma ce face eu la 14 ani intre doi de 30 de ani asa ca nu pot sa raspund, intre doi de 16 ani poate da;D
Nu cred ca era o gluma.
Image
Image
Image
Image
Membru eXtreamCS din 11.08.2008
User avatar
VANAHEIM
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1128
Joined: 28 Jan 2013, 10:26
Detinator Steam: Da
Reputatie: Restrictie Moderator
Fost Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Utilizator neserios (tepar)
Has thanked: 6 times
Been thanked: 59 times
Contact:

15 Mar 2013, 21:07

Clar. Îi despart, după care, îi întreb că de ce se bat :))
User avatar
chill_toica
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1783
Joined: 05 Feb 2008, 23:15
Detinator Steam: Da
SteamID: chill_toica
Reputatie: Nume anterior: dr_moarte
Membru Club eXtreamCS (2 luni)
1 avertisment scos = -2 luni club
Location: Bucuresti
Has thanked: 499 times
Been thanked: 118 times

15 Mar 2013, 21:20

Cosmin wrote:
Cosmin wrote:Ma inchin si spun o rugaciune.
Sau il sun pe Casual sa vina cu brigada (mysterik, expres si altii) si rezolvam conflictul.
daca esti din bucuresti , cheama-ti 2/3 prieteni si hai sa o dam parte in parte sa vedem cine sare sa ne desparta , la unirii e perfect ca e aglomerat

@ grafa : daca bati o femeie pe strada sare lumea iti garantez eu din propria experienta. ( nu a mea , dar ce am vazut la un tovaras )
User avatar
kingdwr
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2801
Joined: 23 Apr 2011, 23:48
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost super moderator
Nick anterior: Cosmin, divaio
Has thanked: 72 times
Been thanked: 290 times

15 Mar 2013, 21:54

chill_toica wrote:
Cosmin wrote:
Cosmin wrote:Ma inchin si spun o rugaciune.
Sau il sun pe Casual sa vina cu brigada (mysterik, expres si altii) si rezolvam conflictul.
daca esti din bucuresti , cheama-ti 2/3 prieteni si hai sa o dam parte in parte sa vedem cine sare sa ne desparta , la unirii e perfect ca e aglomerat

@ grafa : daca bati o femeie pe strada sare lumea iti garantez eu din propria experienta. ( nu a mea , dar ce am vazut la un tovaras )
2v2 sau 5v5?
User avatar
chill_toica
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1783
Joined: 05 Feb 2008, 23:15
Detinator Steam: Da
SteamID: chill_toica
Reputatie: Nume anterior: dr_moarte
Membru Club eXtreamCS (2 luni)
1 avertisment scos = -2 luni club
Location: Bucuresti
Has thanked: 499 times
Been thanked: 118 times

15 Mar 2013, 21:59

Cosmin wrote:
chill_toica wrote:
Cosmin wrote:
Sau il sun pe Casual sa vina cu brigada (mysterik, expres si altii) si rezolvam conflictul.
daca esti din bucuresti , cheama-ti 2/3 prieteni si hai sa o dam parte in parte sa vedem cine sare sa ne desparta , la unirii e perfect ca e aglomerat

@ grafa : daca bati o femeie pe strada sare lumea iti garantez eu din propria experienta. ( nu a mea , dar ce am vazut la un tovaras )
2v2 sau 5v5?
2vs2 sau 2 vs 3 cum vrei eu vin doar cu un tovaras atat , are 17 ani , eu 18 hai ca iti dau in pm numaru de telefon :p
User avatar
Mitzocul
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 7746
Joined: 29 Mar 2009, 17:51
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Fost Membru Club eXtreamCS
Location: Cluj-Napoca
Has thanked: 467 times
Been thanked: 448 times

15 Mar 2013, 23:15

chill_toica wrote:
Cosmin wrote:
Cosmin wrote:Ma inchin si spun o rugaciune.
Sau il sun pe Casual sa vina cu brigada (mysterik, expres si altii) si rezolvam conflictul.
daca esti din bucuresti , cheama-ti 2/3 prieteni si hai sa o dam parte in parte sa vedem cine sare sa ne desparta , la unirii e perfect ca e aglomerat

@ grafa : daca bati o femeie pe strada sare lumea iti garantez eu din propria experienta. ( nu a mea , dar ce am vazut la un tovaras )
Tu in fiecare topic pe tema batailor de strada, sporturilor de contact cauti anturaj. Ce vrei sa demonstrezi prin asta? Ca esti tare in pumni?
Si totusi, daca se bat 2 pe strada, 99% se bat dintr-un motiv anume. De ce as sari eu pentru orice puradel care comenteaza altuia :-/ ?
Nu se leaga nimeni de tine aiurea pe strada si daca se leaga si crezi ca nu esti in stare sa-l bati, o iei la fuga, doar nu vei sta sa te bata.
User avatar
SuNNNeR
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2348
Joined: 05 Jun 2010, 19:22
Detinator Steam: Da
Location: Galati
Has thanked: 143 times
Been thanked: 154 times

16 Mar 2013, 09:10

Cam multi smardoi pe ixtrim :)) .

Daca imi sunt persoane cunoscute ii despart, daca nu ii las sa-si 'rezolve probleme' .
Va asteptam pe comunitatea GuNImpact
Image
Image
User avatar
chill_toica
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1783
Joined: 05 Feb 2008, 23:15
Detinator Steam: Da
SteamID: chill_toica
Reputatie: Nume anterior: dr_moarte
Membru Club eXtreamCS (2 luni)
1 avertisment scos = -2 luni club
Location: Bucuresti
Has thanked: 499 times
Been thanked: 118 times

16 Mar 2013, 13:09

Tu in fiecare topic pe tema batailor de strada, sporturilor de contact cauti anturaj. Ce vrei sa demonstrezi prin asta? Ca esti tare in pumni?
-
ce anturaj caut eu ? eu vreau sa fac o demonstratie ca multi zic ca se baga lumea , sa vina cosmin cu 3/4 prieteni , vin si eu cu unul si incepem sa ne batem serios si unu din ei sa filmeze , ne batem in unirii unde e foarte aglomerat sa vedem cati oameni se baga:)
-
Nu se leaga nimeni de tine aiurea pe strada si daca se leaga si crezi ca nu esti in stare sa-l bati, o iei la fuga, doar nu vei sta sa te bata.

esti tu sigur? daca ti se intampla sa treci pe strada sa te trezesti ca te ia cineva intr-o serie de pumni si picioare ca nu ii place de moaca ta? eu am vazut astfel de intamplari:P chiar cand stateam pe afara cu tovarasii mai zicea cate unu lu altu , pe 10 lei ca ala nu cade dintr-un pumn , si se ducea si ii baga mare pumn ... normal ca ti se pare ciudat ca poate nu esti trecut prin chestii dastea..
User avatar
GARFIELDDD
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 146
Joined: 09 Mar 2013, 20:20
Detinator Steam: Nu
Has thanked: 6 times
Been thanked: 6 times

16 Mar 2013, 13:14

chill_toica wrote:Tu in fiecare topic pe tema batailor de strada, sporturilor de contact cauti anturaj. Ce vrei sa demonstrezi prin asta? Ca esti tare in pumni?
-
ce anturaj caut eu ? eu vreau sa fac o demonstratie ca multi zic ca se baga lumea , sa vina cosmin cu 3/4 prieteni , vin si eu cu unul si incepem sa ne batem serios si unu din ei sa filmeze , ne batem in unirii unde e foarte aglomerat sa vedem cati oameni se baga:)
-
Nu se leaga nimeni de tine aiurea pe strada si daca se leaga si crezi ca nu esti in stare sa-l bati, o iei la fuga, doar nu vei sta sa te bata.

esti tu sigur? daca ti se intampla sa treci pe strada sa te trezesti ca te ia cineva intr-o serie de pumni si picioare ca nu ii place de moaca ta? eu am vazut astfel de intamplari:P chiar cand stateam pe afara cu tovarasii mai zicea cate unu lu altu , pe 10 lei ca ala nu cade dintr-un pumn , si se ducea si ii baga mare pumn ... normal ca ti se pare ciudat ca poate nu esti trecut prin chestii dastea..
Off băi băieţi vedeţivă de treabă voastră mă şi lasa-ţi smardoielile pe forumuri de cs sau alte tâmpenii, potoliţivă smardoilor că nu se merită să vorbeşti pe un forum de cs aceste prosti, abţineţivă vedeţivă de treaba voastră fiecare face ce vrea, nu e cazul să vorbim de smardoială .
Cu asta cred că am spus tot .
User avatar
warclau
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2995
Joined: 28 Mar 2008, 11:10
Detinator Steam: Da
CS Status: memories
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (4 mar)
Location: Valenii de Munte / London
Has thanked: 420 times
Been thanked: 93 times

16 Mar 2013, 13:32

chill_toica wrote:
Cosmin wrote:
chill_toica wrote: daca esti din bucuresti , cheama-ti 2/3 prieteni si hai sa o dam parte in parte sa vedem cine sare sa ne desparta , la unirii e perfect ca e aglomerat

@ grafa : daca bati o femeie pe strada sare lumea iti garantez eu din propria experienta. ( nu a mea , dar ce am vazut la un tovaras )
2v2 sau 5v5?
2vs2 sau 2 vs 3 cum vrei eu vin doar cu un tovaras atat , are 17 ani , eu 18 hai ca iti dau in pm numaru de telefon :p

va scoateti calculatoarele afara si dati un 2v2 ?
Last edited by exy on 16 Mar 2013, 14:24, edited 1 time in total.
Reason: =)))))))))))
User avatar
zeus4s
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2621
Joined: 02 May 2010, 08:54
Detinator Steam: Da
CS Status: I'm back.
Reputatie: Ban 3 luni
Membru Club eXtreamCS (o luna)
Location: New York
Has thanked: 4 times
Been thanked: 300 times
Contact:

16 Mar 2013, 13:48

GARFIELDDD wrote:
chill_toica wrote:Tu in fiecare topic pe tema batailor de strada, sporturilor de contact cauti anturaj. Ce vrei sa demonstrezi prin asta? Ca esti tare in pumni?
-
ce anturaj caut eu ? eu vreau sa fac o demonstratie ca multi zic ca se baga lumea , sa vina cosmin cu 3/4 prieteni , vin si eu cu unul si incepem sa ne batem serios si unu din ei sa filmeze , ne batem in unirii unde e foarte aglomerat sa vedem cati oameni se baga:)
-
Nu se leaga nimeni de tine aiurea pe strada si daca se leaga si crezi ca nu esti in stare sa-l bati, o iei la fuga, doar nu vei sta sa te bata.

esti tu sigur? daca ti se intampla sa treci pe strada sa te trezesti ca te ia cineva intr-o serie de pumni si picioare ca nu ii place de moaca ta? eu am vazut astfel de intamplari:P chiar cand stateam pe afara cu tovarasii mai zicea cate unu lu altu , pe 10 lei ca ala nu cade dintr-un pumn , si se ducea si ii baga mare pumn ... normal ca ti se pare ciudat ca poate nu esti trecut prin chestii dastea..
Off băi băieţi vedeţivă de treabă voastră mă şi lasa-ţi smardoielile pe forumuri de cs sau alte tâmpenii, potoliţivă smardoilor că nu se merită să vorbeşti pe un forum de cs aceste prosti, abţineţivă vedeţivă de treaba voastră fiecare face ce vrea, nu e cazul să vorbim de smardoială .
Cu asta cred că am spus tot .
Vrei sa pari inteligent , scrii cu diactritice dar tot analfabet esti.
vedeti-va (voi)


@imi vad de drum .
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Semrush [Bot] and 419 guests