Bataie

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
hankbinscripting
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 788
Joined: 06 Sep 2014, 16:31
Detinator Steam: Da
CS Status: SLK # PARADOX [AUDIO]
SteamID: nessquick8
Fond eXtream: 0
Location: Arad, Arad
Has thanked: 1 time
Contact:

16 Feb 2015, 20:15

sUperStaR. wrote:da cine a spus ca il bati? poti sa-l faci sa-si piarda postul/slabe sanse sa mai fie angajat altundeva. Orice n-ai face nu poate atinge

SUNTEM IN 2015

OFF: Ma gandesc cum spuneau oameni mai de mult: suntem in 1920 sau suntem in 1560 :))..


ON: Nu conteaza ce era pe vremea comunismului, sunt profesori care vin sa-ti dea una chiar fara sa faci nimic adica din cauza ca ii soptesti unui prieten decat o vorba asta eu o consider un nimic, daca nu vorbesti tare, poate mai ai probleme sau ceva sau nu ai un pix ceva si trebuie sa ii ceri si tu prietenului tau, pai ala vine si iti fu*e o palma asa de capul lui?
La următoarea abatere semnătura îți va fi dezactivată.
RoyalServer 2
User avatar
IsTI37
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 10987
Joined: 10 Apr 2007, 15:02
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Fost SysAdmin
Fost Fondator GTA5 (CVL)
Location: Cluj-Napoca
Has thanked: 28 times
Been thanked: 776 times

16 Feb 2015, 20:18

Din cate vad eu baiatu ala e unu smecher si nu s-a luat de el fara motiv.
Cosmin
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 9362
Joined: 06 Jul 2013, 22:08
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Nu
Reputatie: Fost eXtream Mod
Fost Scripter eXtreamCS
Nume anterior: scosmynnnn
Has thanked: 492 times
Been thanked: 547 times

16 Feb 2015, 20:19

in ziua de azi au mai multe drepturi elevii decat profesorii...
User avatar
uzzi
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 780
Joined: 28 Aug 2007, 17:12
Detinator Steam: Da
CS Status: 24/24 CS:GO
SteamID: steamhighman
Reputatie: Restrictie moderator
Nick anterior: Hermes, HADES
Utilizator neserios ( tepar )
Fond eXtream: 0
Location: Craiova - București
Contact:

16 Feb 2015, 20:22

scosmynnnn wrote:in ziua de azi au mai multe drepturi elevii decat profesorii...
foarte bine
"Happy to be alive."

STEAM: http://steamcommunity.com/id/steamhighman
Mă găsești doar pe steam.
User avatar
aware's
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1041
Joined: 03 Jan 2015, 16:33
Detinator Steam: Da
SteamID: S
Fond eXtream: 0
Has thanked: 17 times
Been thanked: 8 times

16 Feb 2015, 20:34

Daca tu esti smecher la ora , si nu respecti cadrul didactic mai bine luati voi la bataie profesorul , nu stiti decat sa fumati , injurati toata ziua , loviti fetele peste fund si daca vor si daca nu vor , dume aiurea da de invatat nu invatati nici unu , dupa dati cu pumnu in masa la 20-35 de ani ca vreti salarii da voi lucrati pe combina ca n-ati invatat , of doamne , va rog sa ma injurati chiar nu ma intereseaza
User avatar
tre3fla
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 5317
Joined: 27 May 2012, 11:15
Detinator Steam: Da
CS Status: Allah Akbar !
Detinator server CS: Nu
SteamID: /id/tre3fla_xxx
Has thanked: 14 times
Been thanked: 129 times

16 Feb 2015, 20:36

Natia lui de bosorog comunist, asa le trebuie fwtule muma-n cwr.
User avatar
uzzi
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 780
Joined: 28 Aug 2007, 17:12
Detinator Steam: Da
CS Status: 24/24 CS:GO
SteamID: steamhighman
Reputatie: Restrictie moderator
Nick anterior: Hermes, HADES
Utilizator neserios ( tepar )
Fond eXtream: 0
Location: Craiova - București
Contact:

16 Feb 2015, 20:42

aware's wrote:Daca tu esti smecher la ora , si nu respecti cadrul didactic mai bine luati voi la bataie profesorul , nu stiti decat sa fumati , injurati toata ziua , loviti fetele peste fund si daca vor si daca nu vor , dume aiurea da de invatat nu invatati nici unu , dupa dati cu pumnu in masa la 20-35 de ani ca vreti salarii da voi lucrati pe combina ca n-ati invatat , of doamne , va rog sa ma injurati chiar nu ma intereseaza
te crezi nu stiu ce dracu de adult cu 100 de principii si mare destept.
poti face multe si fara scoala, exemplu Levi pe care-l cunosc si personal. (asta referitor la ce ai scris tu, am boldat)
"Happy to be alive."

STEAM: http://steamcommunity.com/id/steamhighman
Mă găsești doar pe steam.
User avatar
aware's
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1041
Joined: 03 Jan 2015, 16:33
Detinator Steam: Da
SteamID: S
Fond eXtream: 0
Has thanked: 17 times
Been thanked: 8 times

16 Feb 2015, 21:00

uzzi wrote:
aware's wrote:Daca tu esti smecher la ora , si nu respecti cadrul didactic mai bine luati voi la bataie profesorul , nu stiti decat sa fumati , injurati toata ziua , loviti fetele peste fund si daca vor si daca nu vor , dume aiurea da de invatat nu invatati nici unu , dupa dati cu pumnu in masa la 20-35 de ani ca vreti salarii da voi lucrati pe combina ca n-ati invatat , of doamne , va rog sa ma injurati chiar nu ma intereseaza
te crezi nu stiu ce dracu de adult cu 100 de principii si mare destept.
poti face multe si fara scoala, exemplu Levi pe care-l cunosc si personal. (asta referitor la ce ai scris tu, am boldat)
Ai ajuns ca Levi ? el e educat , il vezi sa injure / sa loveasca fetele peste cur ca huliganii din ziua de azi ? Nu n-ai ajuns ca el , gandeste mai limpede ca tine , is mai destept ca tine te asigur.
Tu ce ai invatat in viata ? cum sa dai tepe ? esti un jeg al comunitati , semeni cu levi ( vrei sa zici ) daca tot l-ai adus in discutie , nu semeni asta zic eu , te rog nu mai veni cu comentarii de gen.
User avatar
uzzi
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 780
Joined: 28 Aug 2007, 17:12
Detinator Steam: Da
CS Status: 24/24 CS:GO
SteamID: steamhighman
Reputatie: Restrictie moderator
Nick anterior: Hermes, HADES
Utilizator neserios ( tepar )
Fond eXtream: 0
Location: Craiova - București
Contact:

16 Feb 2015, 21:03

aware's wrote:
uzzi wrote:
aware's wrote:Daca tu esti smecher la ora , si nu respecti cadrul didactic mai bine luati voi la bataie profesorul , nu stiti decat sa fumati , injurati toata ziua , loviti fetele peste fund si daca vor si daca nu vor , dume aiurea da de invatat nu invatati nici unu , dupa dati cu pumnu in masa la 20-35 de ani ca vreti salarii da voi lucrati pe combina ca n-ati invatat , of doamne , va rog sa ma injurati chiar nu ma intereseaza
te crezi nu stiu ce dracu de adult cu 100 de principii si mare destept.
poti face multe si fara scoala, exemplu Levi pe care-l cunosc si personal. (asta referitor la ce ai scris tu, am boldat)
Ai ajuns ca Levi ? el e educat , il vezi sa injure / sa loveasca fetele peste *** ca huliganii din ziua de azi ? Nu n-ai ajuns ca el , gandeste mai limpede ca tine , is mai destept ca tine te asigur.
Tu ce ai invatat in viata ? cum sa dai tepe ? esti un jeg al comunitati , semeni cu levi daca tot l-ai adus in discutie , nu semeni.
Nu-l cunosti deloc si vorbesti, adevarul e ca nu face ce ai zis mai sus. nu injura? =)) =))
Ce am invatat eu in viata? Am invatat mai multe decat o sa mai inveti tu in urmatorii 10 ani. In al doilea rand nu am dat nici o teapa, daca te uitai la security zone a fost rezolvata treaba, nici macar tentativa de teapa nu a fost.
Dar asa e omul fara pic de creier, cand nu mai are argumente aruncă direct cu jigniri.
"Happy to be alive."

STEAM: http://steamcommunity.com/id/steamhighman
Mă găsești doar pe steam.
User avatar
aware's
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1041
Joined: 03 Jan 2015, 16:33
Detinator Steam: Da
SteamID: S
Fond eXtream: 0
Has thanked: 17 times
Been thanked: 8 times

16 Feb 2015, 22:40

uzzi wrote:
aware's wrote:
uzzi wrote:
te crezi nu stiu ce dracu de adult cu 100 de principii si mare destept.
poti face multe si fara scoala, exemplu Levi pe care-l cunosc si personal. (asta referitor la ce ai scris tu, am boldat)
Ai ajuns ca Levi ? el e educat , il vezi sa injure / sa loveasca fetele peste *** ca huliganii din ziua de azi ? Nu n-ai ajuns ca el , gandeste mai limpede ca tine , is mai destept ca tine te asigur.
Tu ce ai invatat in viata ? cum sa dai tepe ? esti un jeg al comunitati , semeni cu levi daca tot l-ai adus in discutie , nu semeni.
Nu-l cunosti deloc si vorbesti, adevarul e ca nu face ce ai zis mai sus. nu injura? =)) =))
Ce am invatat eu in viata? Am invatat mai multe decat o sa mai inveti tu in urmatorii 10 ani. In al doilea rand nu am dat nici o teapa, daca te uitai la security zone a fost rezolvata treaba, nici macar tentativa de teapa nu a fost.
Dar asa e omul fara pic de creier, cand nu mai are argumente aruncă direct cu jigniri.
Reputatia ta spune altceva , ok invata si tu ca statul pe pc 24/24 zi e sanatos , si sa nu lucri e bine ( pana la urma cand nu o sa mai fie muncitori care sa va puna produse in magazine ori cine stie ce o sa faceti bine si o sa mergeti sa faceti voi rost de produs adica o sa lucrati , cea ce generatiile de azi se lipsesc sa o faca , asteapta doar sa fure si sa vina banii din cer ) , macar de ati face ceva productiv. Ce ai invatat ? explica-mi , chiar sunt interesat sa iti aud opinia. Gandeste logic fara sa ma jignesti in mintea ta , daca lumea nu ar mai avea muncitori care sa se ocupe de magazine si ce stiu eu ce , practic de locul de unde iti iei alimente si tu nu mai ai ce pune pe masa ca n-ai de unde lua si tu stai numa pe calculator si mergi sa ajuti trupe ce stiu eu ce de unde iti procuri hrana din lucru omule , mergi la lucru voi sunteti trantori asta se numeste ce faceti voi technologia vieti va tine in pc 24/24 si fara ea sunteti legume n-ati lucra nimic doar afara / pc
waves12
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 348
Joined: 19 Dec 2014, 10:24
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

16 Feb 2015, 23:01

Eram sigur ca iara o sa apara cacaicosi deasia care sa streice topicul... ca de fiecare data.
User avatar
warclau
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2995
Joined: 28 Mar 2008, 11:10
Detinator Steam: Da
CS Status: memories
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (4 mar)
Location: Valenii de Munte / London
Has thanked: 420 times
Been thanked: 93 times

17 Feb 2015, 03:30

nu inteleg de ce se duc unii la scoala , probabil nu au ce face acasa

elevul merita numai scaune in cap
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information