Bilingv Franceza - Optiune Bac

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
Kazid
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 2
Joined: 02 Jun 2012, 15:45
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 1 time
Contact:

02 Jun 2012, 20:07

Salutare, sunt clasa a 10-a(bilingv franceza) si ni s-a cerut sa alegem intre istorie si geografie ( a frantei ) pentru urmatorii 2 ani, urmand ca intr-a 12-a sa dam bacul la asa ceva. Problema este ca odata ce ai ales acum, nu iti mai poti schimba optiunea, si informatii cu privire la avantajele si dezavantajele fiecarei optiuni nu ni s-au dat mai deloc. In concluzie habar nu am ce sa aleg si, tinanad cont ca va fi proba de bac, as vrea sa stiu in ce ma bag si ce ar fi mai avantajos.
As dori niste sfaturi argumentate de la cei care au trecut deja prin asa ceva, sau de la cei ce au habar de asta.
Multumesc.
RoyalServer
Kazid
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 2
Joined: 02 Jun 2012, 15:45
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 1 time
Contact:

03 Jun 2012, 16:49

Kazid wrote:Salutare, sunt clasa a 10-a(bilingv franceza) si ni s-a cerut sa alegem intre istorie si geografie ( a frantei ) pentru urmatorii 2 ani, urmand ca intr-a 12-a sa dam bacul la asa ceva. Problema este ca odata ce ai ales acum, nu iti mai poti schimba optiunea, si informatii cu privire la avantajele si dezavantajele fiecarei optiuni nu ni s-au dat mai deloc. In concluzie habar nu am ce sa aleg si, tinanad cont ca va fi proba de bac, as vrea sa stiu in ce ma bag si ce ar fi mai avantajos.
As dori niste sfaturi argumentate de la cei care au trecut deja prin asa ceva, sau de la cei ce au habar de asta.
Multumesc.
Tin sa mentionez ca profilul este uman(filologie), nu real.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Bing [Bot], Dot [Bot], Semrush [Bot] and 501 guests