blogger

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
User avatar
pici3000
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 546
Joined: 05 Aug 2008, 09:38
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Has thanked: 12 times
Been thanked: 4 times

24 Sep 2011, 14:55

Sal ! Vreau sa-mi schimb si eu adresa de mail de pe blog...ca abea l-am facut si am pus adresa [email protected] si defapt este [email protected] fara cel ".'' l-am pus din gresala si nu-mi pot face cont la adsense :| si am dat acolo la setari sa bag un nou mail am bagat new mail : mihaipanagiotis.yahoo.com dupa ceea parola si imi spune sa verific adresa de mail care am spuso dar nu imi vine nici un mail...stiti cumva ce sa fac? :|
Image
RoyalServer
User avatar
Marius
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 8294
Joined: 11 Nov 2007, 12:19
Detinator Steam: Da
CS Status: being awesome since 1992
SteamID: kNNwOw
Reputatie: eXtream Mod
Fost administrator
Fost dezvoltator al listei de seriozitate eXtreamCS
Fost Membru Club eXtreamCS
Location: Timisoara
Has thanked: 577 times
Been thanked: 680 times

24 Sep 2011, 16:14

Schimb-o din baza de date, direct.
------> un mindset sanatos pentru eXtream <------
PS: NU sunt intermediar
TheCrow1337

24 Sep 2011, 16:42

Marius wrote:Schimb-o din baza de date, direct.
El cred că se referă la Blogger, nu la WordPress.
Răspuns pentru pici3000: Dacă este întradevăr Blogger, ai pe undeva la opţiuni asta, dacă este WordPress faci cum a zis Marius.
User avatar
pici3000
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 546
Joined: 05 Aug 2008, 09:38
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Has thanked: 12 times
Been thanked: 4 times

25 Sep 2011, 10:52

da dar daca vreau sa schimb imi spune ca mi-a trimis pe mailul vechi un mail de confirmare si eu nu am cum sa intru pe [email protected] pentru ca nu e al meu id asta :)) si nu am cum sa confirm...infine ! mi-am mai facut un blog de pe alta adresa de mail corecta si pe ala am dat sa-l sterg cica se sterge in 90 de zile sau nu stiu ce...si pe acesta nou am vrut sa-mi fac cont la adsense ...mi-am facut am asteptat sa-mi confirme aia contu si acum cand intru pe blog la setari si dau "convertiti in bani"ca sa intru la adsense imi scrie ca Contul dvs. Adsense asteapta aprobare...aprobare din partea mea sau a lor ?:|
Image
TheCrow1337

25 Sep 2011, 10:54

pici3000 wrote:da dar daca vreau sa schimb imi spune ca mi-a trimis pe mailul vechi un mail de confirmare si eu nu am cum sa intru pe [email protected] pentru ca nu e al meu id asta :)) si nu am cum sa confirm...infine ! mi-am mai facut un blog de pe alta adresa de mail corecta si pe ala am dat sa-l sterg cica se sterge in 90 de zile sau nu stiu ce...si pe acesta nou am vrut sa-mi fac cont la adsense ...mi-am facut am asteptat sa-mi confirme aia contu si acum cand intru pe blog la setari si dau "convertiti in bani"ca sa intru la adsense imi scrie ca Contul dvs. Adsense asteapta aprobare...aprobare din partea mea sau a lor ?:|
A lor, bineînţeles.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 689 guests