Blue Whale

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
User avatar
Te-am_prins
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1227
Joined: 25 Jan 2014, 16:32
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: 89.40.233.130
SteamID: Fix pe asta il stiu
Reputatie: Fost moderator
Membru Club eXtreamCS (7 luni)
1 avertisment scos (-2 luni club)
-1 warn (anti-tepari shop)
Location: Bucuresti
Has thanked: 34 times
Been thanked: 90 times
Contact:

15 Mar 2017, 12:28

Madalin wrote:
Te-am_prins wrote:
Madalin wrote:am terminat jocul
Eu cred ca ai terminat de facut altceva :kappa:
ai dreptate.. pe ma.ta o fLJtusem mai devreme..
Mai spune printeso :kappa:
RoyalServer
CIUBO. /snowyworld/
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2076
Joined: 02 Jul 2013, 18:17
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Fost Moderator ajutator
Fost Intermediar
Location: Basel
Has thanked: 40 times
Been thanked: 86 times

15 Mar 2017, 12:30

Un comentariu de nota 10, legat de rahatul asta de joc..
Ce aveti bre cu tinerii? Lasati-i sa-si traiasca viata asa cum o inteleg ei.Pana la urma e selectia naturala,nu?Si asa vor sa elimine credinta,vor sa adopte fel de fel de drepturi.Insa tinerii, o parte din ei isi joaca viata la ruleta,neintelegand ce inseamna cu adevarat libertatea.Libertate pe care ti-o si asumi.Ia sa fie trimisi in armata sau pe campul de lupta pe unde rusii mai au razboaie,sa vezi cum isi revin la normal si pretuiesc viata si libertatea.Omul din plictiseala devine monstru
User avatar
MzQ*
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3473
Joined: 07 Jul 2014, 18:30
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Has thanked: 10 times
Been thanked: 8 times
Contact:

15 Mar 2017, 21:00

Cata cearta paci ma :))
Recomand balena roz ca sunteti paralel cu cea albastra cel putin balena roz face opusu la balena albastra si va face sa faceti lucruri mai bune ca in balena albastra.
Bafta
Nu imi multumiti ca v-am zis de balena roz
Image
User avatar
Jucks
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1141
Joined: 20 May 2016, 16:28
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Contact:

16 Mar 2017, 10:19

MzQ* wrote:Cata cearta paci ma :))
Recomand balena roz ca sunteti paralel cu cea albastra cel putin balena roz face opusu la balena albastra si va face sa faceti lucruri mai bune ca in balena albastra.
Bafta
Nu imi multumiti ca v-am zis de balena roz
Vai de capul tau ala sec =))))
Detinator : # Go.Tried.Ro #
User avatar
Bogdan Andrei
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 501
Joined: 02 Sep 2016, 10:30
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Fond eXtream: 0
Location: Puula, Croatia
Has thanked: 7 times
Been thanked: 1 time
Contact:

16 Mar 2017, 13:04

MzQ* wrote:Cata cearta paci ma :))
Recomand balena roz ca sunteti paralel cu cea albastra cel putin balena roz face opusu la balena albastra si va face sa faceti lucruri mai bune ca in balena albastra.
Bafta
Nu imi multumiti ca v-am zis de balena roz
Chiar imi plac posturile tale :ochiul:
Specii.
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 4685
Joined: 16 May 2015, 23:50
Detinator Steam: Da
CS Status: Plangi dupa ***** ca un transexual
Reputatie: Fost eXtream Mod
Membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior : sociopat, Saec.
0.2/3
Fond eXtream: 0
Location: Bucuresti
Contact:

16 Mar 2017, 14:23

mpt. wrote:
Kommendante wrote:Doar 4 unguri au murit pana acuma si eu speram ca jumatate:))))
Hai sa facem advertisement la balena albastra in ungaria, poate scapam de ei mai rpd :))
Tu ai ceva cu unguri sau asa esti tu de felul tău mai înapoiat?
Cum sa nu avem ceva cu ungurii? Tu ai vazut ce au facut bozgorii aia de ziua Romaniei? Au pus steag negru pe casa ( doliu).
On: Cred ca gamerii au vrut sa incerce un joc nou si au incercat balena albastra.
Image
User avatar
aSh
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 5383
Joined: 23 Jan 2009, 21:37
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Ban 3 luni .
(Ban scos de 1 mai!)
Has thanked: 204 times
Been thanked: 265 times

16 Mar 2017, 17:58

:gusta Acest joc trebuie interzis fiindca face multe victime...s-a ajuns prea departe,la fel ca si multe alte lucruri pe care autoritatile cat si policienii nu sunt interesati decat atunci cand se produce o tragedie..
EDwardddd.
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 806
Joined: 18 Jun 2010, 10:30
Detinator Steam: Da
SteamID: edwarddwd
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (trei luni)
Fost Moderator ajutator
Nume anterioare: Elk, eDward /R/
Has thanked: 16 times
Been thanked: 49 times

16 Mar 2017, 19:03

Kommendante wrote:Doar 4 unguri au murit pana acuma si eu speram ca jumatate:))))
Hai sa facem advertisement la balena albastra in ungaria, poate scapam de ei mai rpd :))
Ca sa stii si tu , ungurii sunt de 10 ori mai educati decat multi 'romani'. Asa ca abtine-te de la comentarii inutile si nu mai posta pe langa subiect.

Scuzati de off-topic dar nu ma pot abtine cand vad oameni asa primitivi si cu mintea ingusta. :) numa' bine la toata lumea
Last edited by COLBYLICIOUS on 17 Mar 2017, 14:08, edited 1 time in total.
Reason: Ai primit avertisment pentru offtopic.
ArmyBroken
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 213
Joined: 19 Jan 2015, 20:08
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Been thanked: 1 time
Contact:

16 Mar 2017, 19:05

EDwardddd. wrote:
Kommendante wrote:Doar 4 unguri au murit pana acuma si eu speram ca jumatate:))))
Hai sa facem advertisement la balena albastra in ungaria, poate scapam de ei mai rpd :))
Ca sa stii si tu , ungurii sunt de 10 ori mai educati decat multi 'romani'. Asa ca abtine-te de la comentarii inutile si nu mai posta pe langa subiect.

Scuzati de off-topic dar nu ma pot abtine cand vad oameni asa primitivi si cu mintea ingusta. :) numa' bine la toata lumea
auzi, tot ungurii au fost primi in Ardeal?
tot ungurii au castigat primul razboi interplanetar, iar plantele locuibile sunt ale ungurilor, ca ei au fost primi.
The Kalu
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 13707
Joined: 09 Oct 2010, 12:39
Detinator Steam: Da
CS Status: In grajd!
SteamID: kalulord
Reputatie: Fost Administrator
Fost membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior: Terra
Location: Romania, Ploiesti
Has thanked: 328 times
Been thanked: 646 times
Contact:

16 Mar 2017, 19:48

mpt. wrote:
Kommendante wrote:Doar 4 unguri au murit pana acuma si eu speram ca jumatate:))))
Hai sa facem advertisement la balena albastra in ungaria, poate scapam de ei mai rpd :))
Tu ai ceva cu unguri sau asa esti tu de felul tău mai înapoiat?
EDwardddd. wrote:
Kommendante wrote:Doar 4 unguri au murit pana acuma si eu speram ca jumatate:))))
Hai sa facem advertisement la balena albastra in ungaria, poate scapam de ei mai rpd :))
Ca sa stii si tu , ungurii sunt de 10 ori mai educati decat multi 'romani'. Asa ca abtine-te de la comentarii inutile si nu mai posta pe langa subiect.

Scuzati de off-topic dar nu ma pot abtine cand vad oameni asa primitivi si cu mintea ingusta. :) numa' bine la toata lumea

Voi sa va puneti la facebook cover peste fotografia de profil cu steagul frantei si eventual sa le dati ungurilor pamantul romanesc, in schimb primiti asa de la ei:

https://www.google.ro/search?client=fir ... MpwfXrjyb4

https://www.google.ro/search?client=fir ... ZJbGhYs2ds

De ce cred mintile voastre luminate ca la charlie hebdo s-a facut macel, ca erau niste oameni cu suflet si scriau poezii pentru copii? Vai de capul vostru, promovati pe aia care va vor raul si tot eu sunt ingust la minte.Dupa cum am spus, in lumea asta din 2k17 teparii sunt victimele si prostii inteligentele supreme.
Last edited by COLBYLICIOUS on 17 Mar 2017, 12:06, edited 1 time in total.
Reason: Ai primit avertisment pentru offtopic.
Image
User avatar
UnBlogger
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 349
Joined: 25 Sep 2015, 19:44
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc "Ramona suge-o"
Detinator server CS: Sm.realcs.ro
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS
Utilizator neserios ( tepar ) - fost PlayToy
Fond eXtream: 0
Contact:

17 Mar 2017, 02:35

Kommendante wrote:
mpt. wrote:
Kommendante wrote:Doar 4 unguri au murit pana acuma si eu speram ca jumatate:))))
Hai sa facem advertisement la balena albastra in ungaria, poate scapam de ei mai rpd :))
Tu ai ceva cu unguri sau asa esti tu de felul tău mai înapoiat?
EDwardddd. wrote:
Kommendante wrote:Doar 4 unguri au murit pana acuma si eu speram ca jumatate:))))
Hai sa facem advertisement la balena albastra in ungaria, poate scapam de ei mai rpd :))
Ca sa stii si tu , ungurii sunt de 10 ori mai educati decat multi 'romani'. Asa ca abtine-te de la comentarii inutile si nu mai posta pe langa subiect.

Scuzati de off-topic dar nu ma pot abtine cand vad oameni asa primitivi si cu mintea ingusta. :) numa' bine la toata lumea

Voi sa va puneti la facebook cover peste fotografia de profil cu steagul frantei si eventual sa le dati ungurilor pamantul romanesc, in schimb primiti asa de la ei:

https://www.google.ro/search?client=fir ... MpwfXrjyb4

https://www.google.ro/search?client=fir ... ZJbGhYs2ds

De ce cred mintile voastre luminate ca la charlie hebdo s-a facut macel, ca erau niste oameni cu suflet si scriau poezii pentru copii? Vai de capul vostru, promovati pe aia care va vor raul si tot eu sunt ingust la minte.Dupa cum am spus, in lumea asta din 2k17 teparii sunt victimele si prostii inteligentele supreme.
http://www.identitatea.co.uk/transilvan ... -ardealul/

Sunt ungur =)) , abea astept acest moment ca sa te tai doar la mana =))))

RASISTULE !
Last edited by COLBYLICIOUS on 17 Mar 2017, 12:06, edited 1 time in total.
Reason: Ai primit avertisment pentru offtopic.
User avatar
JusT.
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 761
Joined: 24 Jun 2013, 14:27
Detinator Steam: Da
SteamID: justsstyle
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (5 apr - 5 mai - acces in club)
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times

17 Mar 2017, 13:33

UnBlogger wrote:
Kommendante wrote:
mpt. wrote:
Tu ai ceva cu unguri sau asa esti tu de felul tău mai înapoiat?
EDwardddd. wrote:
Ca sa stii si tu , ungurii sunt de 10 ori mai educati decat multi 'romani'. Asa ca abtine-te de la comentarii inutile si nu mai posta pe langa subiect.

Scuzati de off-topic dar nu ma pot abtine cand vad oameni asa primitivi si cu mintea ingusta. :) numa' bine la toata lumea

Voi sa va puneti la facebook cover peste fotografia de profil cu steagul frantei si eventual sa le dati ungurilor pamantul romanesc, in schimb primiti asa de la ei:

https://www.google.ro/search?client=fir ... MpwfXrjyb4

https://www.google.ro/search?client=fir ... ZJbGhYs2ds

De ce cred mintile voastre luminate ca la charlie hebdo s-a facut macel, ca erau niste oameni cu suflet si scriau poezii pentru copii? Vai de capul vostru, promovati pe aia care va vor raul si tot eu sunt ingust la minte.Dupa cum am spus, in lumea asta din 2k17 teparii sunt victimele si prostii inteligentele supreme.
http://www.identitatea.co.uk/transilvan ... -ardealul/

Sunt ungur =)) , abea astept acest moment ca sa te tai doar la mana =))))

RASISTULE !
Termenul pe care îl cauți e xenofob, nu rasist, dar e ok, ești prost, te înțelegem.

"un nou fenomen face victime pe internet: din ce in ce mai multi tampiti care nu au inteles nimic de la cum functioneaza omul sau cum functioneaza internetul, desi au ajuns la varsta adulta si e super trist, dau share la un trolaj de stire cu un grup care cica convinge adolescenti sa se sinucida pe internet cu un joc care se cheama "balena albastra".
serios trebuie sa fii mai prost decat o soseta plina cu varza murata sa ti se para chestia aia ceva plauzibil in lumea reala.
oameni buni, daca era asa usor sa convingi adolescenti sa se sinucida pe internet, as fi facut-o de mult, ce naiba."
Last edited by COLBYLICIOUS on 17 Mar 2017, 14:06, edited 1 time in total.
Reason: Ai primit avertisment pentru atac la persoana.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Semrush [Bot] and 423 guests