Boost Server CS 1.6 2022

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Cristian50505
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 0
Joined: 02 Feb 2021, 12:48
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Been thanked: 1 time

04 Jul 2022, 21:07

Salut! Stie cineva un serviciu de boost care merge in 2022? Va rog frumos sa raspundeti doar cei care au testat serviciul respectiv si fara reclame!!
RoyalServer
User avatar
SloCket
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 0
Joined: 23 Oct 2015, 19:59
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Detinator server CS: cspower.ro
SteamID: travis_bickle1
Fond eXtream: 0
Location: Dragasani
Discord: SloCket
Has thanked: 3 times
Been thanked: 9 times
Contact:

04 Jul 2022, 22:30

Pai inafara de gt.rs si westboost nu stiu care sa mai bage ... majoritatea fac chestia aia cu dropuriile
User avatar
RaFy1995
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 0
Joined: 13 Feb 2016, 22:13
Detinator Steam: Da
CS Status: Respecta si vei fi Respectat !
SteamID: RaFy1995
Fond eXtream: 0
Has thanked: 195 times
Been thanked: 8 times

04 Jul 2022, 22:45

Salut, numai gasesc topicul acela unde am mai lasat un reply dar nu am fost bagat de seama

Recomand:
Set-Master
GTRS
RoyalServers


Si din cate am auzit si FULLSERVER baga bine!

Nu recomand:
West-boost
Top-Boost
Vip.boost
Arena-boost
Gold-Boost
Mega-Boost
SSDROP
Gametracker.LT
BCS16
BLACKGHOST


Bafta
Image
User avatar
Mutex
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 1212
Joined: 24 Mar 2011, 22:32
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Location: Bucuresti
Discord: mutex21
Has thanked: 108 times
Been thanked: 167 times
Contact:

04 Jul 2022, 23:12

RaFy1995 wrote:
04 Jul 2022, 22:45
Salut, numai gasesc topicul acela unde am mai lasat un reply dar nu am fost bagat de seama

Recomand:
Set-Master
GTRS
RoyalServers


Si din cate am auzit si FULLSERVER baga bine!

Nu recomand:
West-boost
Top-Boost
Vip.boost
Arena-boost
Gold-Boost
Mega-Boost
SSDROP
Gametracker.LT
BCS16
BLACKGHOST


Bafta
Ha? Cum sa nu recomanzi west?

Testat pe un server de respawn (actual top 5 mondial): servere-cs16/leaguecs-t370337.html (atentie, recomandarile sunt pe baza modului respawn)
gametracker.rs - lunarul il prinzi foarte greu, insa merita mai ales daca te afiliezi in comunitati cu reduceri -> gtrs se simte abia dupa ora 9 dimineata si pana la 00-01AM, fiind fus orar asemanator cu al nostru
west-boost - pretul este mai mare, insa ai rata mare pentru jucatori romani la fel cum este si gtrs si impreuna cu gtrs ar trebui sa fie un must have pentru a avea jucatori fideli
bcs16 - pentru 35 euro lunar, daca ai un server bine configurat, e imposibil sa nu iti ramana jucatori fideli, nu are cantitate mare, insa are un flux mare dimineata si seara
royalservers - are un master destul de populat, dar daca ma intrebi pe mine, pretul este mult prea mare in raport cu bcs16 si as lua doar in cazul in care nu as gasi pe la rusi alte mastere
fullserver - time-boost ofera undeva la ~ 150 dropuri/zi si e 20 euro lunar, insa daca ai buget mare, poti merge pe top place si poti urmari mail-urile cu reduceri de la ei (da, chiar merita citite)


Mai sunt diferite mastere, insa acum depinde si care este bugetul lunar. Ma rog, mai exista si boost-urile de mai sus, dar acolo va trebui sa ceri un demo sau macar sa urmaresti o statistica sa vezi cati jucatori intra, cu ce ip-uri intra, ce played time au, daca isi iau instant overflow sau nu si multe altele.

Sfat: Sunt diferite comunitati cu parteneriate de host (chiar si neoserver) & boost-uri, go for it, aveti reduceri mari si cred ca va usurati munca. Poate nu aveti un dns bine definit (de cele mai multe ori), dar puteti lucra cu hostname & game type (acel Counter-strike default).

P.S: Nu am sa dau momentan merge la topic, sa fie vizibil macar 48-72h.
User avatar
levin
Scripter eXtreamCS
Scripter eXtreamCS
Posts: 913
Joined: 24 Aug 2011, 12:24
Detinator Steam: Da
CS Status:
Detinator server CS: ☯∴
SteamID: riseofevo
Reputatie: Scripter eXtreamCS
Nume anterior: Adryyy
Location: ҳ̸Ҳ̸ҳ
Discord: devilclass
Has thanked: 36 times
Been thanked: 594 times
Contact:

07 Jul 2022, 12:06

doar set master, gt.rs au(sau avut) jucătorii lor
restu le au furat
RoyalServers - e fake toată ziua
Pentru ajutor, faceți cerere bine detaliată, completând și respectând modelul corespunzător.
Nu-mi mai dați cereri doar pentru a mă avea în lista de prieteni.
Dacă te ajut, și mă ignori/etc > te adaug în „foe”.
Aveți grijă la cei ce încearcă să mă copieze sau să dea drept mine..Puteți lua legătura cu mine prin STEAM dacă aveți o problemă/nelămurire în acest caz! Cont de forum am doar aici.
În cazul în care utilizați ceva din ce am postat(ex: aici), e bine să fiți la curent cu modificările aduse și de aici, iar dacă sunt ceva probleme nu ezitați să luați legătura cu mine. Actualizarea unor coduri nu se vor afișa public, doar dacă se găsește ceva critic/urgent de remediat, unele fiind coduri vechi iar unele refăcute chiar recent dar private.
* Nume pe cs1.6: eVoLuTiOn \ Nume vechi: eVo
* Atelierul meu - post2819572.html#p2819572 (închis, click link ca să vedeți de ce)
User avatar
dWTRICKERPLAJERR
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 0
Joined: 18 Jan 2022, 13:26
Detinator Steam: Da
CS Status: the carpathian annihilation.
Detinator server CS: yes sir.
SteamID: veteran player.
Reputatie: Tepar, (c)Warning
Fond eXtream: 0
Location: Pitești , Argeș , România.
Discord: wag wan big bruda
Has thanked: 18 times
Been thanked: 14 times
Contact:

07 Jul 2022, 18:33

Mutex wrote:
04 Jul 2022, 23:12
RaFy1995 wrote:
04 Jul 2022, 22:45
Salut, numai gasesc topicul acela unde am mai lasat un reply dar nu am fost bagat de seama

Recomand:
Set-Master
GTRS
RoyalServers


Si din cate am auzit si FULLSERVER baga bine!

Nu recomand:
West-boost
Top-Boost
Vip.boost
Arena-boost
Gold-Boost
Mega-Boost
SSDROP
Gametracker.LT
BCS16
BLACKGHOST


Bafta
Ha? Cum sa nu recomanzi west?

Testat pe un server de respawn (actual top 5 mondial): servere-cs16/leaguecs-t370337.html (atentie, recomandarile sunt pe baza modului respawn)
gametracker.rs - lunarul il prinzi foarte greu, insa merita mai ales daca te afiliezi in comunitati cu reduceri -> gtrs se simte abia dupa ora 9 dimineata si pana la 00-01AM, fiind fus orar asemanator cu al nostru
west-boost - pretul este mai mare, insa ai rata mare pentru jucatori romani la fel cum este si gtrs si impreuna cu gtrs ar trebui sa fie un must have pentru a avea jucatori fideli
bcs16 - pentru 35 euro lunar, daca ai un server bine configurat, e imposibil sa nu iti ramana jucatori fideli, nu are cantitate mare, insa are un flux mare dimineata si seara
royalservers - are un master destul de populat, dar daca ma intrebi pe mine, pretul este mult prea mare in raport cu bcs16 si as lua doar in cazul in care nu as gasi pe la rusi alte mastere
fullserver - time-boost ofera undeva la ~ 150 dropuri/zi si e 20 euro lunar, insa daca ai buget mare, poti merge pe top place si poti urmari mail-urile cu reduceri de la ei (da, chiar merita citite)


Mai sunt diferite mastere, insa acum depinde si care este bugetul lunar. Ma rog, mai exista si boost-urile de mai sus, dar acolo va trebui sa ceri un demo sau macar sa urmaresti o statistica sa vezi cati jucatori intra, cu ce ip-uri intra, ce played time au, daca isi iau instant overflow sau nu si multe altele.

Sfat: Sunt diferite comunitati cu parteneriate de host (chiar si neoserver) & boost-uri, go for it, aveti reduceri mari si cred ca va usurati munca. Poate nu aveti un dns bine definit (de cele mai multe ori), dar puteti lucra cu hostname & game type (acel Counter-strike default).

P.S: Nu am sa dau momentan merge la topic, sa fie vizibil macar 48-72h.

westboost selectează serverele cărora chiar le oferă boost.
Image
LISTĂ DE TRANZACȚII
| Afiseaza codul
Listă tranzacții extreamcs 2022
FORUM | MINISTERUL APĂRĂRII NAȚIONALE | ZP.STRANGERS.RO#1
Vrei să urmezi o carieră militară ? Intră pe mapn.ro
darkallience3
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 0
Joined: 10 Dec 2017, 13:46
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Been thanked: 1 time
Contact:

18 Jan 2023, 20:29

Va recomand sa ii faceti cat mai multa reclama si cu timpul se va popula.... doar timp sa aveti.
Connect : CSDM.ZEROHP.RO
IP Server : 162.19.195.149:27015
Mod: Respawn NewMode 2023 | Status: Online | Owner: SeeTherr
User avatar
fentezzzzz
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 1
Joined: 18 Nov 2022, 23:56
Detinator Steam: Da
CS Status: Retired
Reputatie: Membru COMERCIAL
Fost Scripter eXtreamCS.com
Membru anului 2023
Fond eXtream: 0
Discord: fentezzz
Has thanked: 102 times
Been thanked: 91 times

24 Jan 2023, 03:47

Parerea mea ca orice platforma de ‘boost’ deschisa recent, e fake toata ziua. Ori va trimite drop-uri fake, ori boti.
Singurele platforme bune au mai ramas:
Numarul 1: GTRS
Set-master: A fost top la vremea lui, dar cred ca mai au foarte putini playeri unici in platforma, plus ca din ce stiu Adita de la west are acces la el in platforma, sau are ceva smecherii cu el, pentru ca daca iti iei gamemenu sau turboboost de la el, apari si la setmaster in lista de servere internet.(in cs)
Plus ca daca va arat acum un client de la westboost, apar servere in gamemenu care nici macar nu reflecta realitatea cu ceea ce afiseaza pe site. (nu arunc cu noroi in nimeni, sa nu se inteleaga gresit, poate acel client cs este outdated, dar tot nu-i ok, ca l-am prins la download acum cateva luni)
Westboost baga si el, dar strict parerea mea e ca nici cu x2 turbo boost la el nu ajungi la 32/32 cateva ore pe un server de classic fara resurse.

Cand o sa am timp am sa postez la security adevarata fata westboost . Momentan am stat linistit in banca mea dar romanul tot continua sa dea caramizi de bani pe vorbe.
Last edited by fentezzzzz on 24 Jan 2023, 23:52, edited 1 time in total.
Retras definitiv din CS. Daca vrei sa cumperi panelul v2 - add discord: fentezzz , il dau foarte ieftin!
User avatar
mihay11
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 0
Joined: 03 Nov 2018, 16:24
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: CS.WTFCS.COM
SteamID: mihai50inbrat
Fond eXtream: 0
Has thanked: 17 times
Been thanked: 19 times

24 Jan 2023, 11:34

La mine fullserver s-a miscat foarte bine, serverul era gol si trimitea jucatori, daca il combini cu gtrs probabil o sa ai jucatori
User avatar
seven1sin
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 0
Joined: 30 Mar 2015, 14:45
Detinator Steam: Da
CS Status: ESL.INDUNGI.RO # FEEL THE FUN - [Since 2
Detinator server CS: ESL.INDUNGI.RO # FEE
SteamID: seven1sin
Fond eXtream: 0
Location: ESL.INDUNGI.RO # FEEL THE FUN - [Since 2009]
Has thanked: 2 times
Contact:

25 Jan 2023, 10:37

Câteva site-uri boost de încredere ? 2023 ? Am văzut că unii cer și 75 euro pe un bost de 30 zile 😂😂 așa de scump este curentul ? Gtrs cere și 200 ? In rest toate false ... :detective:
Image
SoLoz0rNNN
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 440
Joined: 03 Feb 2009, 13:18
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Detinator server CS: mix-area.ro
SteamID: SoLoz0rNNN
Reputatie: Fost manager cs.extream.ro
Location: Buzau
Has thanked: 56 times
Been thanked: 29 times
Contact:

25 Jan 2023, 22:38

Am avut cumparat de pe la toti aproape

westboost - am avut fii primul daca opream toate boost-urile aveam 5 jucatori pe server ( daca verifici lista de boost te baga in set-master si gtrs si inca ceva rusesti deci nu cred ca are al lui ceva personal )
gtrs - slabut fata de ce era o data (desi inca am)
royalservers - pentru mine este ok (si am gasit si intelegere pe aici)

in rest rest-ul nu are rost sa le enumar degeaba , gen super-boost fullboost.ro ( boti + bind-uri din gt )
User avatar
seven1sin
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 0
Joined: 30 Mar 2015, 14:45
Detinator Steam: Da
CS Status: ESL.INDUNGI.RO # FEEL THE FUN - [Since 2
Detinator server CS: ESL.INDUNGI.RO # FEE
SteamID: seven1sin
Fond eXtream: 0
Location: ESL.INDUNGI.RO # FEEL THE FUN - [Since 2009]
Has thanked: 2 times
Contact:

26 Jan 2023, 22:38

De la ei https://red-boostcs.ro/ am luat și eu pentru esl.laleagane.ro și după cum sv este gol ... Boost de 30 euro lunar + 7 zile nonstop 20 euro. 🫤🫤🫤
Image
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information