BOR nu se opreste aici

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
User avatar
zenner
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1869
Joined: 10 Sep 2011, 16:02
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost super moderator
Fost Membru Club eXtreamCS (27 ian - 27 feb)
Locul II eXtreamCS XMAS Championship 2014
Locul I eXtream Spring Cup 2015
Arbitru eXtream
0.5/3
Has thanked: 70 times
Been thanked: 69 times
Contact:

05 Mar 2015, 20:37

Omule, nu mai existi, dispari, te evapori, e ca si cum nu te-ai fi nascut, nu pricepi ? asta zicea ca mentalitatea de crestin e gresita si indoctrinata, cat de trist
RoyalServer
User avatar
DVLM
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 282
Joined: 03 Feb 2015, 20:19
Detinator Steam: Da
CS Status: .
Reputatie: User neserios (tepar)
Fond eXtream: 0
Location: studio
Contact:

05 Mar 2015, 20:38

zenner wrote:Omule, nu mai existi, dispari, te evapori, e ca si cum nu te-ai fi nascut, nu pricepi ? asta zicea ca mentalitatea de crestin e gresita si indoctrinata, cat de trist
Nu dispari. Nu intelegi ca totul se transforma in energie. Tot ceea ce a existat, exista si va exista este doar energie in multe forme. Eu sunt energie, tu esti energie...totul.
odata l-am cunoscut pe Sona.....mi-au disparut banii fara sa comand ceva. :troll
User avatar
zeus4s
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2621
Joined: 02 May 2010, 08:54
Detinator Steam: Da
CS Status: I'm back.
Reputatie: Ban 3 luni
Membru Club eXtreamCS (o luna)
Location: New York
Has thanked: 4 times
Been thanked: 300 times
Contact:

05 Mar 2015, 20:44

DVLM wrote:
zenner wrote:Omule, nu mai existi, dispari, te evapori, e ca si cum nu te-ai fi nascut, nu pricepi ? asta zicea ca mentalitatea de crestin e gresita si indoctrinata, cat de trist
Nu dispari. Nu intelegi ca totul se transforma in energie. Tot ceea ce a existat, exista si va exista este doar energie in multe forme. Eu sunt energie, tu esti energie...totul.


Amice , ai citit prea multe aberatii .

Cand mori , pur si simplu mori , o sa fie ca si inainte sa te fi nascut , adica nimic.
User avatar
zenner
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1869
Joined: 10 Sep 2011, 16:02
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost super moderator
Fost Membru Club eXtreamCS (27 ian - 27 feb)
Locul II eXtreamCS XMAS Championship 2014
Locul I eXtream Spring Cup 2015
Arbitru eXtream
0.5/3
Has thanked: 70 times
Been thanked: 69 times
Contact:

05 Mar 2015, 20:49

Tu vorbesti la nivel molecular? E frumos sa zici ca esti energie si bantui pe aici, dar sa fim realisti totusi..
Chiar tre' sa-ti explic ca unui prunc prescolar ? Odata ce mori, ori esti ars ori ingropat, daca esti ars materia se pierde in vant iar mai apoi in pamant ajungand sa fie hrana pentru alte vietati. Daca esti ingropat, te descompui pentru ca sangele nu iti mai incalzeste corpul, celule mor si se desprind unele de altele (incepand de la scrot pentru ca tesuturile moi se duc primele) si ajungi iar sa fii mancat de cine stie ce vierme. So, odata ce mori, pur si simplu, DISPARI.
Nu pot sa-ti explic cum e sa fii mort, vezi si tu singur, dupa iti duci energia la un net-caffe si ne zici si noua.
User avatar
Bunicu Magic
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1977
Joined: 25 Jan 2013, 20:38
Detinator Steam: Da
CS Status: da
Location: Bucuresti
Has thanked: 54 times
Been thanked: 153 times
Contact:

05 Mar 2015, 21:42

e rozz maaa nu stii tu bine ...vai
THINK it`s not illegal yet !
User avatar
Yeezus
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 8149
Joined: 04 Nov 2011, 08:57
Detinator Steam: Da
CS Status: Yeezy taught me
Reputatie: Fost eXtream Mod
Nume anterior: Confuzius, Flowman,H@rdwell,Florentiu
Location: Ploiesti/Bucuresti
Has thanked: 239 times
Been thanked: 366 times

05 Mar 2015, 22:02

Bunicu Magic wrote:
aware's wrote:Serios ? moderatorilor sunteti atei si voi si mi-ati sters intrebarea pentru dvml so sad
i know the feeling bro
A fost repus un back-up, nu mai fiti paranoici :))
User avatar
Bunicu Magic
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1977
Joined: 25 Jan 2013, 20:38
Detinator Steam: Da
CS Status: da
Location: Bucuresti
Has thanked: 54 times
Been thanked: 153 times
Contact:

05 Mar 2015, 22:14

Tin sa anunt ca in acest topic ne putem lauda cu ai nostri profesori de top in ceea ce priveste FIZICA , CHIMIA si BIOLOGIA mai uimiti-ne cu ale voastre cunostinte :))))))))))))))))))))) copii prosti in loc sa va preocupe bac-ul si altele voi va dati culti pe aici si picati la mate si romana cu 3-4 ...treceti peste sunt 2 pareri paralele mereu o sa ne certam s-au mai tinut 21415 topicuri de genu` ...gata , STOP , PIUA , PAUZA
THINK it`s not illegal yet !
User avatar
DVLM
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 282
Joined: 03 Feb 2015, 20:19
Detinator Steam: Da
CS Status: .
Reputatie: User neserios (tepar)
Fond eXtream: 0
Location: studio
Contact:

05 Mar 2015, 22:17

esti prea incuiat mintal, magicule. stiu ca plangi ca ti-am dat 3-4 tepe..
odata l-am cunoscut pe Sona.....mi-au disparut banii fara sa comand ceva. :troll
User avatar
Yeezus
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 8149
Joined: 04 Nov 2011, 08:57
Detinator Steam: Da
CS Status: Yeezy taught me
Reputatie: Fost eXtream Mod
Nume anterior: Confuzius, Flowman,H@rdwell,Florentiu
Location: Ploiesti/Bucuresti
Has thanked: 239 times
Been thanked: 366 times

05 Mar 2015, 23:56

bogdan.lf
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 231
Joined: 01 Mar 2012, 15:02
Detinator Steam: Da
CS Status: Sti cum zic?
Has thanked: 25 times
Been thanked: 5 times
Contact:

06 Mar 2015, 00:04

Mie unul imi este scarba de bisericile din ziua de astazi,o biserica ar trebui sa fie din lemn,veche ...cum sa zic...
Nu cum sunt toate,cu termopane...toate tampeniile,dupa fiecare slujba iti zice popa ah...mai avem nevoie de 10240120 RON si terminam ce ne-am propus...
Biserica este o afacere,nimic mai mult.

Si adevarul este ca oamenii merg la biserica atunci cand le este greu,cand au probleme...pentru ca trebuie sa creada in ceva...sa aibe sperante..:P
http://lafel.ro/forum - avem nevoie de persoane serioase !
r0nan eXtream
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2109
Joined: 15 Mar 2010, 08:10
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Nu
Reputatie: Fost moderator
Restrictie moderator
Nume anterior : b00T
Location: Moreni
Has thanked: 11 times
Been thanked: 68 times

06 Mar 2015, 00:07

bogdan.lf wrote:Mie unul imi este scarba de bisericile din ziua de astazi,o biserica ar trebui sa fie din lemn,veche ...cum sa zic...
Nu cum sunt toate,cu termopane...toate tampeniile,dupa fiecare slujba iti zice popa ah...mai avem nevoie de 10240120 RON si terminam ce ne-am propus...
Biserica este o afacere,nimic mai mult.

Si adevarul este ca oamenii merg la biserica atunci cand le este greu,cand au probleme...pentru ca trebuie sa creada in ceva...sa aibe sperante..:P
Iar multa lume spune : de ce nu te duci si tu pe la cimitir/biserica ? ca nu te vedem pe-acolo...

Doamne fereste pai nu numai duminica dimineata e zi de cimitir/biserica ..te poti duce si miercurea la 4 dupa-amiaza..

Unii oameni au un fix al lor cu biserica si ce e legat de ea..pomeni si multe altele. :-j
bogdan.lf
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 231
Joined: 01 Mar 2012, 15:02
Detinator Steam: Da
CS Status: Sti cum zic?
Has thanked: 25 times
Been thanked: 5 times
Contact:

06 Mar 2015, 00:13

r0nan eXtream wrote:
bogdan.lf wrote:Mie unul imi este scarba de bisericile din ziua de astazi,o biserica ar trebui sa fie din lemn,veche ...cum sa zic...
Nu cum sunt toate,cu termopane...toate tampeniile,dupa fiecare slujba iti zice popa ah...mai avem nevoie de 10240120 RON si terminam ce ne-am propus...
Biserica este o afacere,nimic mai mult.

Si adevarul este ca oamenii merg la biserica atunci cand le este greu,cand au probleme...pentru ca trebuie sa creada in ceva...sa aibe sperante..:P
Iar multa lume spune : de ce nu te duci si tu pe la cimitir/biserica ? ca nu te vedem pe-acolo...

Doamne fereste pai nu numai duminica dimineata e zi de cimitir/biserica ..te poti duce si miercurea la 4 dupa-amiaza..

Unii oameni au un fix al lor cu biserica si ce e legat de ea..pomeni si multe altele. :-j
Crede-ma asa cum povestesc toti copii aici,cand o persoana are probleme grave..de sanatate..sau stiu eu,o sa mearga la biserica...
Nu stiu cum sa zic,eu n-am nimic impotriva cu biserica,ma dispera POPII astia imputiti care umbla cu Q7,si au casi de zeci de mii de euro...!
http://lafel.ro/forum - avem nevoie de persoane serioase !
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information