BTStelecom, fara ipb nulled/retail?

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
User avatar
WEDELIN
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 176
Joined: 10 Aug 2016, 14:38
Detinator Steam: Nu
CS Status: Administrator
Detinator server CS: N-am
SteamID: N-am
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS ( o luna )
Utilizator neserios ( tepar ) - exul
Fond eXtream: 0
Location: Iasi
Contact:

19 Sep 2016, 20:42

Cei de la BTSTELECOM nu accepta sa pui ipb nulled pe webhost-ul lor?
Asa am auzit, e adevarat?
VAND MASTERSERVER: anunturi/vand-masterserver-t328424.html !
CUMPAR MASTERSERVER/PLATFORMA POPULAT/A: anunturi/cumpar-platforma-boost-populata-t328422.html !
RoyalServer
User avatar
grande_ecks
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 1495
Joined: 18 Sep 2008, 00:35
Detinator Steam: Da
CS Status: Fii bun, ajută, rău poate orice prost.
SteamID: /ID/Narmer
Reputatie: Fost administrator
Location: România, Sibiu.
Been thanked: 33 times

19 Sep 2016, 20:59

Foarte bine fac - bravo lor. Ai plătit cumva pentru platformă să o folosești? Problema voastră este că e foarte greu să înțelegi că nu ai voie să folosești ceva ce nu e gratis.

Cine crezi că e atât de tâmpit să se înregistreze pe nulled, exceptând copilașii de vârsta ta? Nimeni. Folosește o platformă gratuită până îți permiți o licență. Încercați să nu vă mai faceți de rușine. :upside_down_face:

Numai bine.
Singura modalitate de contact este Steam-ul: /ID/Narmer sau pe ctOS.ro

Image
User avatar
Fantasy1
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 4836
Joined: 05 Jul 2012, 01:26
Detinator Steam: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (1 Mar)
Utilizator neserios (TEPAR!)
Has thanked: 278 times
Been thanked: 217 times
Contact:

19 Sep 2016, 21:00

Accepta.

LaurWTF a folosit-o cred ca 2-3 luni si acum inca o foloseste.
CLICK AICI pentru FORUM
- Un Forum Care Nu Poate Fi Spart -
- Un Forum Care Nu Modifica Topicurile Cu Tepari -
- Vrei Indexare In Google? Posteaza Tzeparii La Noi -

- Daca ai nevoie sa te ajut cu un addons/plugin etc se plateste, nu ajut cu nimic pe GRATIS -
User avatar
WEDELIN
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 176
Joined: 10 Aug 2016, 14:38
Detinator Steam: Nu
CS Status: Administrator
Detinator server CS: N-am
SteamID: N-am
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS ( o luna )
Utilizator neserios ( tepar ) - exul
Fond eXtream: 0
Location: Iasi
Contact:

19 Sep 2016, 21:02

grande_ecks wrote:Foarte bine fac - bravo lor. Ai plătit cumva pentru platformă să o folosești? Problema voastră este că e foarte greu să înțelegi că nu ai voie să folosești ceva ce nu e gratis.

Cine crezi că e atât de tâmpit să se înregistreze pe nulled, exceptând copilașii de vârsta ta? Nimeni. Folosește o platformă gratuită până îți permiți o licență. Încercați să nu vă mai faceți de rușine. :upside_down_face:

Numai bine.
Nu am nevoie de IPB, doar eram nedumerit =))
Eu il platesc pe sound- pentru a-mi crea site-ul phpBB.
VAND MASTERSERVER: anunturi/vand-masterserver-t328424.html !
CUMPAR MASTERSERVER/PLATFORMA POPULAT/A: anunturi/cumpar-platforma-boost-populata-t328422.html !
QuitZone
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 156
Joined: 03 Jul 2015, 23:03
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Fond eXtream: 0
Has thanked: 2 times

19 Sep 2016, 23:42

grande_ecks wrote:Foarte bine fac - bravo lor. Ai plătit cumva pentru platformă să o folosești? Problema voastră este că e foarte greu să înțelegi că nu ai voie să folosești ceva ce nu e gratis.

Cine crezi că e atât de tâmpit să se înregistreze pe nulled, exceptând copilașii de vârsta ta? Nimeni. Folosește o platformă gratuită până îți permiți o licență. Încercați să nu vă mai faceți de rușine. :upside_down_face:

Numai bine.
Co@ie, te cam caci pe tine de ceva vreme, deja mi s-a scarbit sa-ti vad post-urile. Ai deschis si tu o "comunitate" pe platforma ipb platit si deasemenea o tema platita, iar acum te dai zmeu. Nu trebuie sa vii tu de fiecare data, in orice topic sa le reprosezi ca folosesc nulled sau alte cacaturi.
Nici eu nu suport copiii care folosesc nulled si se dau mari pizdari, dar nu sunt asa agresiv ca tine, sa intru in toate topic-urile si sa le scot ochii. Daca ei asa vor sa aiba forum-ul, asta e, e strict problema lor (chiar daca tie nu-ti place), nu te mai baga peste ei ca nici ei nu se baga peste tine.
Potoleste-te ca nu e chiar asa, astept warn/ban.

"Numai bine."
User avatar
grande_ecks
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 1495
Joined: 18 Sep 2008, 00:35
Detinator Steam: Da
CS Status: Fii bun, ajută, rău poate orice prost.
SteamID: /ID/Narmer
Reputatie: Fost administrator
Location: România, Sibiu.
Been thanked: 33 times

19 Sep 2016, 23:54

Și eu m-am scârbit de cei ca tine care habar n-au pe ce planetă sunt și scriu și ei ceva doar să fie scris, fără niciun motiv sau vreo relevanță - dar trebuie să-i accept, suntem diferiți, gândim și ne maturizăm diferit. Nu băga ce am eu în discuție, că n-are nici o importanță - ce am eu, e ceva ce ar trebui să aibă toată lumea care își deschide un forum cu o platformă premium. S-a ajuns la nivelul în care dacă ai o licență, zici că ai o vilă în Miami - când o licență e absolut normală, este ceva ce este necesar. Cam acesta este nivelul tău.

Nu e strict problema lor, trebuie să-i educi cumva - pe lângă faptul că trebuie să-i tragi de ureche că se fac de rușine folosind un produs premium, gratuit, fără să plătească.

Nu se dă ban sau avertisment că îți spui punctul de vedere. Multă săntate, ști tu de care. La bibilică, că nu e întreagă. :relaxed:
Singura modalitate de contact este Steam-ul: /ID/Narmer sau pe ctOS.ro

Image
User avatar
Cata1902
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 174
Joined: 21 Mar 2016, 17:09
Detinator Steam: Nu
CS Status: N-am nevoie de clienti d`aci !
Detinator server CS: cs.SITE TEAPA.com
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Unban achitat (2)
UTILIZATOR NESERIOS ( TEPAR ! )
Utilizator banat permanent
Fond eXtream: 3

20 Sep 2016, 00:08

QuitZone wrote:
grande_ecks wrote:Foarte bine fac - bravo lor. Ai plătit cumva pentru platformă să o folosești? Problema voastră este că e foarte greu să înțelegi că nu ai voie să folosești ceva ce nu e gratis.

Cine crezi că e atât de tâmpit să se înregistreze pe nulled, exceptând copilașii de vârsta ta? Nimeni. Folosește o platformă gratuită până îți permiți o licență. Încercați să nu vă mai faceți de rușine. :upside_down_face:

Numai bine.
Co@ie, te cam caci pe tine de ceva vreme, deja mi s-a scarbit sa-ti vad post-urile. Ai deschis si tu o "comunitate" pe platforma ipb platit si deasemenea o tema platita, iar acum te dai zmeu. Nu trebuie sa vii tu de fiecare data, in orice topic sa le reprosezi ca folosesc nulled sau alte cacaturi.
Nici eu nu suport copii care folosesc nulled si se dau mari pizdari, dar nu sunt asa agresiv ca tine, sa intru in toate topic-urile si sa le scot ochii. Daca ei asa vor sa aiba forum-ul, asta e, e strict problema lor (chiar daca tie nu-ti place), nu te mai baga peste ei ca nici ei nu se baga peste tine.
Potoleste-te ca nu e chiar asa, astept warn/ban.

"Numai bine."
Acest gande_ecks este o persoana cu mari probleme la cap, pe care nici psihiatrul nu le-ar putea rezolva (exceptand faza ca i-ar oferi un pistol) .
A ramas blocat pe windows '98 deoarece repeta aceleasi chesti de 99999999999999999999999 ori fara ca cineva sa-l ia in seama .
Si-a deschis comunitate, cat de curand nu va mai exista .
El crede ca-i pasa cuiva de ce spune ? Noua (99.99%) nu ne pasa ce spui tu @ grande_ecks .
Last edited by Yeezus on 20 Sep 2016, 10:31, edited 5 times in total.
Reason: WARN PENTRU OFF-TOPIC.
User avatar
Ryse
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 743
Joined: 10 Jun 2016, 01:52
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: 93.119.26.88:27015
SteamID: ryseofficial
Reputatie: Membru Club eXtreamCS ( doua saptamani )
Fond eXtream: 0
Location: București
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

20 Sep 2016, 00:11

Cata1902 wrote:
QuitZone wrote:
grande_ecks wrote:Foarte bine fac - bravo lor. Ai plătit cumva pentru platformă să o folosești? Problema voastră este că e foarte greu să înțelegi că nu ai voie să folosești ceva ce nu e gratis.

Cine crezi că e atât de tâmpit să se înregistreze pe nulled, exceptând copilașii de vârsta ta? Nimeni. Folosește o platformă gratuită până îți permiți o licență. Încercați să nu vă mai faceți de rușine. :upside_down_face:

Numai bine.
Co@ie, te cam caci pe tine de ceva vreme, deja mi s-a scarbit sa-ti vad post-urile. Ai deschis si tu o "comunitate" pe platforma ipb platit si deasemenea o tema platita, iar acum te dai zmeu. Nu trebuie sa vii tu de fiecare data, in orice topic sa le reprosezi ca folosesc nulled sau alte cacaturi.
Nici eu nu suport copiii care folosesc nulled si se dau mari pizdari, dar nu sunt asa agresiv ca tine, sa intru in toate topic-urile si sa le scot ochii. Daca ei asa vor sa aiba forum-ul, asta e, e strict problema lor (chiar daca tie nu-ti place), nu te mai baga peste ei ca nici ei nu se baga peste tine.
Potoleste-te ca nu e chiar asa, astept warn/ban.

"Numai bine."
Acest gande_ecks este o persoana cu mari probleme la cap, pe care nici psihiatrul nu le-ar putea rezolva (exceptand faza ca i-ar oferi un pistol) .
A ramas blocat pe windows '98 deoarece repeta aceleasi chesti de 99999999999999999999999 ori fara ca cineva sa-l ia in seama .
Si-a deschis comunitate, cat de curand nu va mai exista .
El crede ca-i pasa cuiva de ce spune ? Noua (99.99%) nu ne pasa ce spui tu @ grande_ecks
Noua ne pasa de ce spune el sau cel putin mie.
Eu daca as deschide un forum as alege o platforma gratuita si dupa ce vad ca vine si succesul si totul este bine abia atunci ma mut pe o platforma premium cu licenta.
De ce majoritatea forumurilor nu au licenta? Pentru ca nu e ceva serios si pentru ca se va inchide in 3 luni.
Last edited by Yeezus on 20 Sep 2016, 10:30, edited 1 time in total.
QuitZone
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 156
Joined: 03 Jul 2015, 23:03
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Fond eXtream: 0
Has thanked: 2 times

20 Sep 2016, 00:20

grande_ecks wrote:Și eu m-am scârbit de cei ca tine care habar n-au pe ce planetă sunt și scriu și ei ceva doar să fie scris, fără niciun motiv sau vreo relevanță - dar trebuie să-i accept, suntem diferiți, gândim și ne maturizăm diferit. Nu băga ce am eu în discuție, că n-are nici o importanță - ce am eu, e ceva ce ar trebui să aibă toată lumea care își deschide un forum cu o platformă premium. S-a ajuns la nivelul în care dacă ai o licență, zici că ai o vilă în Miami - când o licență e absolut normală, este ceva ce este necesar. Cam acesta este nivelul tău.

Nu e strict problema lor, trebuie să-i educi cumva - pe lângă faptul că trebuie să-i tragi de ureche că se fac de rușine folosind un produs premium, gratuit, fără să plătească.

Nu se dă ban sau avertisment că îți spui punctul de vedere. Multă săntate, ști tu de care. La bibilică, că nu e întreagă. :relaxed:
Iar te caci pe tine si nu-mi place. Nu postez doar ca sa scriu si eu ceva, sa ma aflu in treaba. Daca te uiti bine, am 74 de post-uri (75 cu asta) intr-un an si cateva luni. Nu am cautat si nu sunt genul de om care cauta cearta sau altele, dar tu esti prea de tot. O tot tii pe a ta intr-una si nu vii cu nimic nou, doar spui aceeasi idee de nenumarate ori, formulata (uneori) diferit. Am inteles, ok, nu-ti plac oamenii (copiii) care deschid forum/site fara platforma premium, bravo, felicitari, dar nu umple forum-ul cu post-uri in care te frustrezi.
Cat despre educat, crezi ca daca umpli forum-ul cu frustrarea ta schimbi ceva? Cine are putina "bibilica" (cum spui tu) isi face totul licentiat sau isi ia o platforma free. Aia despre care vorbesti tu nu au si nici nu o sa aibe "comunitati" de lunga durata vreodata, deci respira relaxat.
Last edited by grande_ecks on 20 Sep 2016, 23:32, edited 2 times in total.
Reason: Nu e nimeni frustrat. Eu râd, e amuzament doar - dar nu vezi diferența. Nu mai răspund pentru că discuția tot acolo ajunge, în punctul în care nu înțelegi nimic. :)
QuitZone
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 156
Joined: 03 Jul 2015, 23:03
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Fond eXtream: 0
Has thanked: 2 times

21 Sep 2016, 11:20

Code: Select all

Last edited by grande_ecks on 20 Sep 2016 22:32, edited 2 times in total.
Nu e nimeni frustrat. Eu râd, e amuzament doar - dar nu vezi diferența. Nu mai răspund pentru că discuția tot acolo ajunge, în punctul în care nu înțelegi nimic. :)
Asa-i, toti suntem prosti iar tu esti desteptul.
~ ultimul post aici, deja mi-e sila de tine

L.E.: Colbylau, da-i si lui avertisment. Daca nu-mi dadea el edit la post-ul de mai sus, eu nu mai postam.
Last edited by QuitZone on 21 Sep 2016, 22:57, edited 4 times in total.
User avatar
Bunicu Magic
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1977
Joined: 25 Jan 2013, 20:38
Detinator Steam: Da
CS Status: da
Location: Bucuresti
Has thanked: 54 times
Been thanked: 153 times
Contact:

21 Sep 2016, 13:40

Daca va interesati la diferiti hosteri va dadeati seama ca platformele nulled sunt interzise si ei nu prea le accepta NIMENI
THINK it`s not illegal yet !
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Dot [Bot] and 415 guests