Calmante

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
.::Adrianix52::.
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 518
Joined: 03 Sep 2012, 16:19
Detinator Steam: Da
CS Status: ...
Detinator server CS: DTR.HelpCS.RO
SteamID: adrianix52
Location: Romania
Has thanked: 10 times
Been thanked: 9 times
Contact:

19 Jan 2019, 11:34

situationgang wrote:XANAxu da dependenta, e ca heroina daca incepe sa ti placa, iarba ce **** mea ziceti de iarba, ati fumat si voi de juma de gram si e solutia pentru tot smr io
auto controlu amice, te controlezi pur si simplu, iti impui
:') :') fratiorul meu, daca tu nu ai vazut in viata ta mai mult de juma' de gram, nu inseamna ca toti sunt ca tine....
RoyalServer 2
User avatar
VLD00
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1941
Joined: 04 Aug 2013, 17:22
Detinator Steam: Nu
CS Status: Kboom !
Detinator server CS: Da
Reputatie: Fost moderator
Fost manager DR
Has thanked: 5 times
Been thanked: 1 time

19 Jan 2019, 11:49

.::Adrianix52::. wrote:
situationgang wrote:XANAxu da dependenta, e ca heroina daca incepe sa ti placa, iarba ce **** mea ziceti de iarba, ati fumat si voi de juma de gram si e solutia pentru tot smr io
auto controlu amice, te controlezi pur si simplu, iti impui
:') :') fratiorul meu, daca tu nu ai vazut in viata ta mai mult de juma' de gram, nu inseamna ca toti sunt ca tine....
Si totusi, alta solutie in afara de droguri ca sa poti calma un om nu exista? :upside_down_face:
Inactiv o perioada nedeterminata
User avatar
sound
Membrul anului 2018
Membrul anului 2018
Posts: 5807
Joined: 23 Jan 2013, 22:52
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Detinator server CS: Nu
SteamID: sou_nd
Reputatie: Fost membru Club eXtreamCS (4 luni)
Nume anterioare: s o u n d -, snd
Fost Moderator
Fost Super Moderator
Moderatorul anului 2017
Membrul anului 2018
Fond eXtream: 0
Location: Romania
Has thanked: 91 times
Been thanked: 80 times
Contact:

19 Jan 2019, 11:56

dar cat de multi nervi poti sa ai ca nu inteleg
starile de nervi trec deobicei

sparge si tu ceva, da cu pumnu in perete si aia e

nu lua pastile pentru asa ceva
User avatar
.::Adrianix52::.
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 518
Joined: 03 Sep 2012, 16:19
Detinator Steam: Da
CS Status: ...
Detinator server CS: DTR.HelpCS.RO
SteamID: adrianix52
Location: Romania
Has thanked: 10 times
Been thanked: 9 times
Contact:

19 Jan 2019, 12:13

VLD00 wrote:
.::Adrianix52::. wrote:
situationgang wrote:XANAxu da dependenta, e ca heroina daca incepe sa ti placa, iarba ce **** mea ziceti de iarba, ati fumat si voi de juma de gram si e solutia pentru tot smr io
auto controlu amice, te controlezi pur si simplu, iti impui
:') :') fratiorul meu, daca tu nu ai vazut in viata ta mai mult de juma' de gram, nu inseamna ca toti sunt ca tine....
Si totusi, alta solutie in afara de droguri ca sa poti calma un om nu exista? :upside_down_face:
Iarba este folosita in scop recreativ. Eu personal nu am vazut niciodata iarba ca pe un "drog", ca..sa fim seriosi.. daca atunci cand fumez un cui sunt drogat, cand te duci la un party pe boabe,md,cox, cum mai esti?
User avatar
MzQ*
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3473
Joined: 07 Jul 2014, 18:30
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Has thanked: 10 times
Been thanked: 8 times
Contact:

19 Jan 2019, 14:08

aware's unde esti? :))
cand va aud cu iarba imi vine sa ma rad :))
Image
User avatar
VLD00
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1941
Joined: 04 Aug 2013, 17:22
Detinator Steam: Nu
CS Status: Kboom !
Detinator server CS: Da
Reputatie: Fost moderator
Fost manager DR
Has thanked: 5 times
Been thanked: 1 time

19 Jan 2019, 14:34

.::Adrianix52::. wrote:
VLD00 wrote:
.::Adrianix52::. wrote:
:') :') fratiorul meu, daca tu nu ai vazut in viata ta mai mult de juma' de gram, nu inseamna ca toti sunt ca tine....
Si totusi, alta solutie in afara de droguri ca sa poti calma un om nu exista? :upside_down_face:
Iarba este folosita in scop recreativ. Eu personal nu am vazut niciodata iarba ca pe un "drog", ca..sa fim seriosi.. daca atunci cand fumez un cui sunt drogat, cand te duci la un party pe boabe,md,cox, cum mai esti?
Eu cred ca tu confunzi Canada cu Romania :))))), iarba este un drog, pentru ca iti distruge neuronii, desigur ca daca fumezi putin timp, creierul nu este atat de afectat. Dar cu cat bagi mai mult, cu atat iti vor disparea neuronii
Cine a zis ca boabele mahoarca hasisul lsd si altele nu sunt droguri? Nu-mi aduc aminte sa fii zis in postul meu.
Inactiv o perioada nedeterminata
Specii.
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 4685
Joined: 16 May 2015, 23:50
Detinator Steam: Da
CS Status: Plangi dupa ***** ca un transexual
Reputatie: Fost eXtream Mod
Membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior : sociopat, Saec.
0.2/3
Fond eXtream: 0
Location: Bucuresti
Contact:

21 Jan 2019, 07:31

VLD00 wrote:
.::Adrianix52::. wrote:
VLD00 wrote: Si totusi, alta solutie in afara de droguri ca sa poti calma un om nu exista? :upside_down_face:
Iarba este folosita in scop recreativ. Eu personal nu am vazut niciodata iarba ca pe un "drog", ca..sa fim seriosi.. daca atunci cand fumez un cui sunt drogat, cand te duci la un party pe boabe,md,cox, cum mai esti?
Eu cred ca tu confunzi Canada cu Romania :))))), iarba este un drog, pentru ca iti distruge neuronii, desigur ca daca fumezi putin timp, creierul nu este atat de afectat. Dar cu cat bagi mai mult, cu atat iti vor disparea neuronii
Cine a zis ca boabele mahoarca hasisul lsd si altele nu sunt droguri? Nu-mi aduc aminte sa fii zis in postul meu.
"Daca vorbim de droguri, mai intai excludem iarba"
Iti recomand sa iti faci un cui si sa incepi sa meditezi. Poti sa meditezi si fara iarba,dar iti amplifica starea si te ajuta. Meditatia in cazul tau este cel mai bun lucru.
Image
User avatar
InteL
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 88
Joined: 19 Feb 2008, 21:27
Detinator Steam: Da
Location: Behind of mind

21 Jan 2019, 07:58

Eu as avea nevoie mai mult de niste exercitii ca sa-mi atrenez rabdarea pentru ca nu am, daca o sa am, o sa-mi scada si nervozitatea, eu asa vad logic... Ma gandeam sa-mi cumpar un puzzle ca la ala dupa 3 minute imi bag p**a... o vad ca pe o pierdere de timp si stres
Image
User avatar
MzQ*
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3473
Joined: 07 Jul 2014, 18:30
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Has thanked: 10 times
Been thanked: 8 times
Contact:

21 Jan 2019, 22:56

InteL wrote:Eu as avea nevoie mai mult de niste exercitii ca sa-mi atrenez rabdarea pentru ca nu am, daca o sa am, o sa-mi scada si nervozitatea, eu asa vad logic... Ma gandeam sa-mi cumpar un puzzle ca la ala dupa 3 minute imi bag p**a... o vad ca pe o pierdere de timp si stres
Buna idee :))
Image
User avatar
aware's
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1041
Joined: 03 Jan 2015, 16:33
Detinator Steam: Da
SteamID: S
Fond eXtream: 0
Has thanked: 17 times
Been thanked: 8 times

22 Jan 2019, 19:56

De unde până unde distruge iarba neuronii? Iară vă informați din campaniile ANA care prezintă iarba ca un drog gateway care îți papă neuronii, știința zice contrariul, mzq și mie-mi vine să râd de sărăcia lucie, dar moldova-i un alt subiect de tratat pentru alt topic, pup. N-am să te ironizez aici.. din nefericire am tratat acest subiect cu tine în privat aducând argumente valide și n-ai fost capabil să îl înțelegi, dar amețelile moldovenești au fost remediu și probabil vor continua să fie pentru voi ca popor, nici romănica nu-i departe, chill. Te mai bucuri de steam-ul ăla?:3.

Iar tu Intel viziteaza un psiholog, nu neaparat el te va trata, insa te va ajuta sa ai o gandire mai deschisa si sa-ti rezolvi singur problema, incearca mai multi nu doar unul singur, succes.
P C B E
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 4
Joined: 19 Jan 2019, 12:21
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

22 Jan 2019, 20:03

Skizzo_2017
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 167
Joined: 29 Nov 2017, 23:27
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Contact:

22 Jan 2019, 21:12

In primul rand cati ani ai?
Pur si simplu trebuie sa te abtii tu, daca nu sti sa te abtii esti un un prost..
N-ai cum sa-ti sara tandara imediat...doar sa fii un lake si sa-si bata astea joc de tine si tu sa te aprinzii..si cred ca si asta este.
Afacerii efectuate cu succes Skizzo_2017
1. Cont steam vandut cu 25 lei paysafecard: anunturi/vand-cont-steam-altele-t348125.html
2. Am vandut cont de Facebook lui Bogdan Andrei pe 3 euro PayPaL: anunturi/inchiriez-conturi-facebook-t347781-12.html
3. Am dat primul cont de steam lu Freezy pe 5 euro paypal: dovada: post2698893.html#p2698893
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information