Campanie: Spune nu CS-ULUI & COMMUNITATILOR.

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Ati reusit sa va lasati de CS & Forumuri?

Da
48
52%
Nu
11
12%
Asa si asa
21
23%
Nu ma intereseaza ce ai scris , eu tot sunt un obsedat si dau ca nebunu
13
14%
 
Total votes: 93
User avatar
SCHIZZO
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 51
Joined: 02 Oct 2011, 18:46
Detinator Steam: Da
Has thanked: 9 times
Been thanked: 23 times
Contact:

08 Oct 2011, 22:31

Daca stai te joci CS mult timp asta nu inseamna ca esti ff obsedat de el.. cu csu poti ajunge undeva.. ! cu un clan sa joci in TARI la turnee sa castigi bani etc.. gen TEG (THE ELDER GODS)
Cu forumu ce ai importiva? aicia gasesti prieteni noi.. socializezi ..

na acuma depinde fiecare cum vede in sensu lui CS-u..,

bafta ! @@@@@~~~~~~

Webhosting gratuit ! Nu rata sansa ! Unic in lume ! Activare instanta !
Click | Afiseaza codul
www.strike-host.com
RoyalServer
fakeHD.
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 74
Joined: 13 Aug 2011, 22:14
Detinator Steam: Nu
CS Status: Cumpar server CS Populat...
Detinator server CS: CS.LAFEL.RO
SteamID: nu am.
Has thanked: 3 times
Been thanked: 8 times
Contact:

08 Oct 2011, 22:39

Ma bucur pentru cei ce au reusit sa se lase. Insa pentru cei ce m-au injurat si multe alte chestii, ce pot spune: Get a life..

:)!
User avatar
Andrei.
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2828
Joined: 28 Jun 2009, 18:48
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost moderator
Nume anterior: crazyParazitu
Location: In jurul lumii
Has thanked: 402 times
Been thanked: 209 times

08 Oct 2011, 22:44

Ce observ e ca ai renuntat la CS si ai devenit 'obsedat' de metin.
Bravo, 'buna alegere'! :))

http://www.extreamcs.com/forum/discutii ... 28167.html
REGULI GENERALE : Afișează regulile forumului
1. Utilizati corect limba romana (folositi cuvinte intregi, virgula, punctul si cratima). NU FOLOSITI limbaj de chat!
2. Raspundeti concret! Fara offtopic, fara mesaje scurte, inutile sau deja postate!
* offtopic = reprezinta devierea de la subiectul care se discuta
3. Folosirea cuvintelor sau inregistrarea cu nume obscene/jignitoare duce la restrictionarea accesului, stergerea contului, etc.
4. Este interzis orice atac la persoana. Discutati ideea, nu persoana !
5. Restrictii reclame :
a) Reclama este permisa in subiecte atat timp cat ele au legatura cu idea care se discuta.
b) In semnatura este permisa o singura reclama SIMPLA de tip TEXT cu dimensiunea fontului setat pe NORMAL
c) Reclama nu este permisa in campurile personale gen: Locatie, CS Status.
d) Nu aveti voie sa deschideti topicuri cu referire exacta la un site in scopul obtinerii de vizite, se considera reclama !
6. Nu folositi imagini in semnatura mai mari decat 500x120. Puteti folosi mai multe imagini care, toate sa nu depaseasca marimea impusa !
7. Folositi CAUTAREA si apoi intrebati pentru ceva daca nu exista pe forum! Numele topicurilor create trebuie sa reflecte continutul subiectului pe care se discuta. Nu vor fi permise topicuri de genul: help, ajutor pls, cum fac, etc
8. Este permisa continuarea unei discutii vechi de pe forum, chiar daca aceasta a fost deschisa cu cativa ani in urma. NU se permite insa dublu-post, triplu-post sau UP-uri.
* dublu-post / triplu - post = adaugarea unor mesaje unul dupa altul intr-o discutie a forumului de catre aceeasi persoana
* UP = adaugarea unor mesaje unul dupa altul cu scopul de a scoate in evidenta discutia respectiva
9. Orice fel de continut cu caracter erotic va fi sters, iar daca este necesar se vor aplica avertismente.
10. Nu este permisa promovarea firmelor de hosting in afara de http://www.eXtreamHost.com , fie ca este vorba de o reclama directa sau indirecta.
11. Nu este permisa postarea de continut ilegal: warez, carding (bine cunoscutele "metode" de furat domenii etc.) si alte practici "neortodoxe", se vor aplica avertismente sau ban, dupa caz si antecedente.

SANCTIONAM DRASTIC INCALCAREA ACESTOR REGULI SI ORICE ABUZ !


WARNINGS/Avertismente
3 Avertismente = BAN pe forum pentru o anumita perioada de timp, in functie de gravitatea regulilor incalcate!
1 Avertisment = 15 de zile

Mesaje private
Abuzul in orice fel de folosirea mesajelor private va duce la sanctionare. In concluzie, vi se va lua dreptul de a mai trimite mesaje.
Reclamatiile cat si penalizarile se regasesc aici: discutii-forum/reclamatii-mesaje-private-t335539.html

Suplimentar
1. In semnatura nu sunt permise linkuri catre jocuri (site-uri) gen bitefight, monstergame, etc.
2. La profilul Detinator server CS se permite reclama catre un server de Counter-Strike.
3. Orice insulta adusa asupra unui administrator se penalizeaza cu ban permanent. Orice insulta adusa asupra unui moderator se penalizeaza (in functie de gravitatea situatiei) de la avertisment pana la ban permanent.
4. Nu se permite ridicarea subiectelor cu mesaje gen "UP!" unul dupa altul, indiferent de timpul dintre raspunsuri.


Atentionari
1. Nu se permite schimbarea numelui pe forum
2. Nu aveti voie cu mai mult de 1 cont / persoana (vi se sterg toate mesajele si contul de utilizator de pe forum drept penalizare) - cei care abuzeaza si isi fac mai multe conturi, risca sa primeasca ban permanent

 

[regulia][/regulia]
Hald1R
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 98
Joined: 04 Sep 2011, 20:16
Detinator Steam: Da
CS Status: CS.PROSTRIKE.NET
Detinator server CS: CS.PROSTRIKE.NET
Reputatie: Ban 3 luni !
Location: Bucharest
Has thanked: 6 times
Been thanked: 3 times
Contact:

08 Oct 2011, 22:51

cRaZyParazitu wrote:Ce observ e ca ai renuntat la CS si ai devenit 'obsedat' de metin.
Bravo, 'buna alegere'! :))

http://www.extreamcs.com/forum/discutii ... 28167.html
User avatar
420
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 1872
Joined: 20 Sep 2009, 22:49
Detinator Steam: Da
CS Status: Busy
SteamID: fanta_4cs
Reputatie: Fost detinator ZM.eXtreamCS.com
Fost detinator DR.eXtreamCS.com
Membru Club eXtreamCS (o luna)
Fost Moderator
Nume anterior: FANTA
Utilizator neserios (tepar!)
Location: Athens,Ελλάδα
Has thanked: 83 times
Been thanked: 168 times

08 Oct 2011, 22:53

Votat Asa si asa , seara mai joc 1 mix ceva cu prieteni :).
User avatar
Eraven
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 137
Joined: 15 Jun 2010, 22:29
Detinator Steam: Da
Location: Alhos Vedros
Has thanked: 2 times
Been thanked: 9 times
Contact:

08 Oct 2011, 22:57

Eu dependent de counter-strike nu am fost nici o data, de obicei cum ajungeam intr-un val nasol, quit si gata, fara nervi fara nimic.
Nu este nimic rau in a juca counter-strike, si de asemenea nu este nimic rau sa ai o 'comunitate'. (Pun comunitate in ghilimele pentru ca este doar la figurat comunitate pentru unii. Ce inteleg eu prin comunitate: Un grup de oameni cu idei comune care sunt doritori sa faca ceva).
Cand iti deschizi un mic forum, nu se numeste comunitate, se numeste forum.

Orice se face cu rabdare, calmitate, dedicare si educatie. (De asemenea, orice se poate face prin pupincurism)
Image
Mai mult decat viata, imi iubesc libertatea. Schiller
Ploaia neagra ma stropeste si ma lasa ud. The StormBringer
User avatar
MyLo
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2373
Joined: 13 Aug 2011, 03:46
Detinator Steam: Nu
CS Status: Destinul lucreaza prin amanunte.
Reputatie: Fost moderator
Location: Arad
Has thanked: 117 times
Been thanked: 120 times

09 Oct 2011, 10:51

M-am lasat asa si asa , adica nu mai joc atata , nu mai las orice pentru CS si Comunitati :) !
fakeHD.
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 74
Joined: 13 Aug 2011, 22:14
Detinator Steam: Nu
CS Status: Cumpar server CS Populat...
Detinator server CS: CS.LAFEL.RO
SteamID: nu am.
Has thanked: 3 times
Been thanked: 8 times
Contact:

09 Oct 2011, 12:19

Daca joc metin2,il joc de placere 1h-2.
Nu sa stau toata ziua sau mai stiu eu ce.
Probabil ca unii sunteti invidiosi ca va caracterizeaza optiunea 3.
Bafta!
spelivase?
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 36
Joined: 13 Sep 2011, 10:43
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 8 times
Been thanked: 2 times
Contact:

09 Oct 2011, 13:11

fakeHD. wrote:Daca joc metin2,il joc de placere 1h-2.
Nu sa stau toata ziua sau mai stiu eu ce.
Probabil ca unii sunteti invidiosi ca va caracterizeaza optiunea 3.
Bafta!
metin ?Pff,si m-am mai si chinuit sa scriu ca prostu.SAL
Casual
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 4000
Joined: 25 Mar 2009, 22:54
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost eXtream Mod
Has thanked: 52 times
Been thanked: 655 times
Contact:

09 Oct 2011, 15:06

nu stiu ce ai vrut sa demonstrezi cu topicul asta, dar nu esti in stare sa dai 2-3 argumente bine puse la punct

De ce nu ai lasat doar:
"Nu ma intereseaza ce ai scris" si ai mai adaugat si "eu tot sunt un obsedat si dau ca nebunu" ? Ca sa nu voteze lumea optiunea asta? ei bine, eu am votat intentionat :).

Intrebarea este:
"Ati reusit sa va lasati de CS & Forumuri?"
Cum poti pune intrebarea asta cand tu incerci sa schimbi ceva sau mai bine zis, sa pari inteligent (desi esti pro.st de bubui) TOT PE UN FORUM? si asta e valabil pentru toti cei care au votat "da".

Imi vei spune ca asta era singurul mod prin care puteai sa "actionezi". Spre exemplu, puteai face un material video.. dar la cat de obsedat si penibil esti, ai recurs tot la varianta cu forumul.

sincer, nici nu stiu de ce stau sa-ti scriu atat incercand sa-ti demonstrez cat esti de inapt
SCHIZZO wrote:Daca stai te joci CS mult timp asta nu inseamna ca esti ff obsedat de el.. cu csu poti ajunge undeva.. ! cu un clan sa joci in TARI la turnee sa castigi bani etc.. gen TEG (THE ELDER GODS)
Cu forumu ce ai importiva? aicia gasesti prieteni noi.. socializezi ..

na acuma depinde fiecare cum vede in sensu lui CS-u..,

bafta ! @@@@@~~~~~~
asta a fost cel mai amuzant post... doamne, cati redusi acceseaza forumul asta :\
tu crezi ca astia din teg stau cu aia in sus toata ziua si traiesc numai din cs?
vim
Programator eXtream
Programator eXtream
Posts: 853
Joined: 29 May 2009, 19:13
Detinator Steam: Da
CS Status: Trag cu praştia !
Reputatie: Fost programator web eXtreamCS
Administrator tehnic
Sysadmin
Location: Bucureşti
Has thanked: 2 times
Been thanked: 342 times

10 Oct 2011, 03:05

O campanie:
  1. Spalat mai des. Ca sa mai traiasca si cei din metrou, alaturi de care calatoresti dimineata.
  2. Mai mult bun simt. Oricat de mult se poate, ca este mai bine decat nimicul din prezent.
  3. Mai putin tupeu si mai multa decenta.
  4. Mai putin prost gust si kitsch.
  5. Limbaj mai putin color.
  6. Citit mai mult, (dar de data asta incercati si carti, nu numai subtitrari la filme) ca mai sunt cativa dintre voi care nu au un pic de coerenta in a isi exprima o idee.
pe cand ?


Nu jocurile sunt cauza celor care fac rampage prin Mall`uri sau scoli, cum nici manelele nu sunt cauza nesimtirii si a prostului gust printre tineri si nu numai.

Intotdeauna or sa existe:
  1. persoane inadaptate social, care prefera sa asculte zdranganele cu versuri inteligente despre dusmani, bani, masini si gagici.
  2. persoane in care explodeaza testosteronul si incep sa injure in public mai rau ca pe stadion, fara sa tina cont ca sunt femei, copilasi si batrani pe langa ei.
  3. persoane care se simt smardoi, mai ales in fata femeilor singure si a copiilor.
Si problema nu este ca ei exista, ci ca voi ii transformati in idoli, in exemple de urmat si asa le calcati pe urme, reusind sa va distrugeti si voi viata sau cel putin adolescenta. Aparentele inseala de cele mai multe ori si in cativa ani o sa va convingenti ca dusmanii, banii, femeile si masinile nu inseamna totul pe lume. Incercati sa schimbati ceva incepand chiar cu voi.

Nu mai cautati problema in jocuri, filme, muzica sau anturaj. Problema sunteti voi, ca va jucati ce nu trebuie, va uitati la ce nu trebuie, ascultati ce nu trebuie si aveti prieteni care nu va onoreaza deloc.
I'm not antisocial, I'm just not user friendly.
⎯ retired
Zeama [;x]
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 72
Joined: 07 Oct 2011, 10:39
Detinator Steam: Nu
CS Status: Rup CS-UL :>
Detinator server CS: PUB.ONECS.NET
SteamID: L-am pierdut :|
Location: Constanta
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Contact:

10 Oct 2011, 08:14

Inainte jucam minim 4 ore pe zi, acum joc cam 30 minute , cand ma plictisesc joc si 1 ora. In general joc de plictiseala, iar faza cu iesitul in oras, dragul meu, TU CREZI CA BANII CRESC IN COPACI?
Image

Image

Image

Image
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information