Campanie: Spune nu CS-ULUI & COMMUNITATILOR.

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Ati reusit sa va lasati de CS & Forumuri?

Da
48
52%
Nu
11
12%
Asa si asa
21
23%
Nu ma intereseaza ce ai scris , eu tot sunt un obsedat si dau ca nebunu
13
14%
 
Total votes: 93
User avatar
Arion
Scripter eXtreamCS
Scripter eXtreamCS
Posts: 3317
Joined: 15 May 2008, 21:19
Detinator Steam: Da
SteamID: arion1338
Reputatie: Fost Mapper eXtreamCS
Fost Detinator HNS.eXtreamCS.com
Nume anterior : Seekers
Scripter Echipa eXtreamCS
Fost Moderator jutator
Discord: laurentiuandrei
Has thanked: 402 times
Been thanked: 413 times
Contact:

10 Oct 2011, 15:31

vim wrote:O campanie:
  1. Spalat mai des. Ca sa mai traiasca si cei din metrou, alaturi de care calatoresti dimineata.
  2. Mai mult bun simt. Oricat de mult se poate, ca este mai bine decat nimicul din prezent.
  3. Mai putin tupeu si mai multa decenta.
  4. Mai putin prost gust si kitsch.
  5. Limbaj mai putin color.
  6. Citit mai mult, (dar de data asta incercati si carti, nu numai subtitrari la filme) ca mai sunt cativa dintre voi care nu au un pic de coerenta in a isi exprima o idee.
pe cand ?


Nu jocurile sunt cauza celor care fac rampage prin Mall`uri sau scoli, cum nici manelele nu sunt cauza nesimtirii si a prostului gust printre tineri si nu numai.

Intotdeauna or sa existe:
  1. persoane inadaptate social, care prefera sa asculte zdranganele cu versuri inteligente despre dusmani, bani, masini si gagici.
  2. persoane in care explodeaza testosteronul si incep sa injure in public mai rau ca pe stadion, fara sa tina cont ca sunt femei, copilasi si batrani pe langa ei.
  3. persoane care se simt smardoi, mai ales in fata femeilor singure si a copiilor.
Si problema nu este ca ei exista, ci ca voi ii transformati in idoli, in exemple de urmat si asa le calcati pe urme, reusind sa va distrugeti si voi viata sau cel putin adolescenta. Aparentele inseala de cele mai multe ori si in cativa ani o sa va convingenti ca dusmanii, banii, femeile si masinile nu inseamna totul pe lume. Incercati sa schimbati ceva incepand chiar cu voi.

Nu mai cautati problema in jocuri, filme, muzica sau anturaj. Problema sunteti voi, ca va jucati ce nu trebuie, va uitati la ce nu trebuie, ascultati ce nu trebuie si aveti prieteni care nu va onoreaza deloc.
"Uite, ăla de ce incalca o regula si realizeaza ceva mai usor? hai sa fac si eu la fel"
Asta e marea greseala.
RoyalServer 2
User avatar
amE
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1435
Joined: 19 Dec 2009, 16:48
Detinator Steam: Nu
CS Status: beep.
Reputatie: Membru Club eXtreamCS ( o luna)
Has thanked: 133 times
Been thanked: 108 times

10 Oct 2011, 21:48

Ma bucur ca m-am lasat de Metin2 :X , CS recunosc doar 20-30 min sa vad daca mai dau un 240 lj daca nu frate asta e. Wiki it's my friend am invatat multe de acolo sau chiar din carti. Parerea mea e sa lasam si noi jocurile in special la o poarte pentru ca am trecut de acea vreme.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Dot [Bot], Google [Bot] and 410 guests