Canal youtube gaming

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
Maadalin
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 259
Joined: 22 Nov 2014, 12:27
Detinator Steam: Da
CS Status: -
Detinator server CS: --
SteamID: madalin_rb
Fond eXtream: 0
Has thanked: 3 times

02 Dec 2014, 22:22

# Kerosen. wrote:Apoi toti copii s-au apucat de youtube si fac minecraft,si se lasa dupa 1 saptamana 2,tu imi vei spune ca te tii de treaba si d-astea , bravo tie dar nu cred.
Doar incercati sa-i imitati pe aia mari,crezand ca veti avea succes..In fine,tu iti pierzi timpul,nu eu.
Bafta cu canalul,dar la ce subiecte ai si la ce prezinti,salpa....
Nu lua in calcul parerile la "astfel de persoane",daca iti place sa ai canalul tau de yt e alegerea ta,nu te lasa influentat de parerile altora,a ta e pe primul loc.
Bafta cu canalul de yt.
RoyalServer 2
User avatar
Pavel
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3610
Joined: 17 Feb 2011, 22:47
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost Administrator
Fost Membru Club eXtreamCS
Nume anterior: xkeze.
Fond eXtream: 2
Location: Bucuresti
Has thanked: 71 times
Been thanked: 102 times

02 Dec 2014, 22:27

Nu inteleg un lucru: De ce sa nu avem mai multi producatori romani de content?
De ce sa fie 10 persoane care face ceva si numai acele persoane sa faca, pentru ca restul se iau dupa ele si trebuie sa nu le reuseasca. In loc sa incurajati orice om care incearca sa produca ceva, poate astazi este un amator, dar maine poate ajunge printre cei mai importanti producatori de content din romania. Daca nu incerci nu castigi, o data ce te-ai dat batut ai pierdut.
TU, cel cu topicul, nu te lasa intimidat de acesti oameni, ei sunt aici doar sa te descurajeze.
User avatar
maxyms1212
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 14
Joined: 02 Dec 2014, 00:14
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

02 Dec 2014, 22:37

xkeze wrote:Nu inteleg un lucru: De ce sa nu avem mai multi producatori romani de content?
De ce sa fie 10 persoane care face ceva si numai acele persoane sa faca, pentru ca restul se iau dupa ele si trebuie sa nu le reuseasca. In loc sa incurajati orice om care incearca sa produca ceva, poate astazi este un amator, dar maine poate ajunge printre cei mai importanti producatori de content din romania. Daca nu incerci nu castigi, o data ce te-ai dat batut ai pierdut.
TU, cel cu topicul, nu te lasa intimidat de acesti oameni, ei sunt aici doar sa te descurajeze.
Mersi mult de sustinere , nu am sa ma las . In 20-30 minute va fi gata noul episod si sa stii ca am luat in seama sfaturile tale , am jucat cu un prieten si parca sunt mai multumit .
EDIT : NEW VIDEO https://www.youtube.com/watch?v=9U8IeCQK8qU
User avatar
uatdafac.
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2180
Joined: 26 Nov 2011, 08:20
Detinator Steam: Da
SteamID: uatdafac3
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Fost Moderator
Nume anterior : baietzelu.
Location: Arad
Has thanked: 234 times
Been thanked: 74 times

03 Dec 2014, 13:02

xkeze wrote:Nu inteleg un lucru: De ce sa nu avem mai multi producatori romani de content?
De ce sa fie 10 persoane care face ceva si numai acele persoane sa faca, pentru ca restul se iau dupa ele si trebuie sa nu le reuseasca. In loc sa incurajati orice om care incearca sa produca ceva, poate astazi este un amator, dar maine poate ajunge printre cei mai importanti producatori de content din romania. Daca nu incerci nu castigi, o data ce te-ai dat batut ai pierdut.
TU, cel cu topicul, nu te lasa intimidat de acesti oameni, ei sunt aici doar sa te descurajeze.
Foarte bine punctat :D

Astia de mai sus, nu inteleg ce are daca e la moda sa-ti faci comunitate, sa te apuci de stream, canal de gaming sau orice altceva. Cu ce va roade pe voi ca el si-a facut canal?
Citeste regulamentul.
User avatar
# Kerosen.
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2002
Joined: 04 Dec 2013, 20:28
Detinator Steam: Da
CS Status: Nu mersi
Reputatie: Fost moderator
Location: Ploiesti
Has thanked: 49 times
Been thanked: 74 times
Contact:

03 Dec 2014, 20:50

Sunteti penali frate,daca stau sa caut sunt N canale cu aceelasi gameplay de c*cat la acelasi joc de c*cat cu aceeasi copii dornici de faima.Daca eu nu vreau sa-l sustin , care e problema,cill,chiar daca nu imi place ce face si nu vreau sa continue nu inseamna ca-l jignesc sau ii dau dislike pe youtube . Pur si simplu faceti toti aceelasi lucru si eu unul nu m-as abona ,spune-mi tu ce faci diferit cu minecraft pana acum,nimic. E parerea mea,cu ce faci acum,nu merita sa continui,schimba jocul si atitudinea,plateste pentru un banner + avatar,cauta public si parteneriat pe viitor daca vrei sa faci ceva,bafta.
Image
User avatar
Pavel
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3610
Joined: 17 Feb 2011, 22:47
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost Administrator
Fost Membru Club eXtreamCS
Nume anterior: xkeze.
Fond eXtream: 2
Location: Bucuresti
Has thanked: 71 times
Been thanked: 102 times

04 Dec 2014, 19:38

# Kerosen. wrote:Sunteti penali frate,daca stau sa caut sunt N canale cu aceelasi gameplay de c*cat la acelasi joc de c*cat cu aceeasi copii dornici de faima.Daca eu nu vreau sa-l sustin , care e problema,cill,chiar daca nu imi place ce face si nu vreau sa continue nu inseamna ca-l jignesc sau ii dau dislike pe youtube . Pur si simplu faceti toti aceelasi lucru si eu unul nu m-as abona ,spune-mi tu ce faci diferit cu minecraft pana acum,nimic. E parerea mea,cu ce faci acum,nu merita sa continui,schimba jocul si atitudinea,plateste pentru un banner + avatar,cauta public si parteneriat pe viitor daca vrei sa faci ceva,bafta.
Vorba unui om mare:" Oricine la inceput produce mult ca.ca.t, pana sa produca ceva bun(referitor la contentul online)"
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information