Carantina de noapte / Restrictia dupa ora 23.

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

itsgdenis
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 4
Joined: 10 Feb 2021, 21:10
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0

12 Feb 2021, 06:32

Te-am_prins wrote:
12 Feb 2021, 00:49
itsgdenis wrote:
11 Feb 2021, 23:48
din cauza astora ca voi se prelungeste carantina. presupun ca esti mieluselul ala care nu crede in covid si umbla toata ziua cu borsecul de 2l dupa el, drept scuza pentru politisti.
stai naibii acasa si scrie o carte, poti face ceva productiv decat sa bei o bere la arena coffee.
La cate petreceri am fost in ultimul timp zici ca nici nu exista covid :boundlessly_laughing: :boundlessly_laughing: trebuia sa iau de 100 de ori pana acum cu cate persoane am fost in contact iar cu politia nu m-am intalnit niciodata sa ma intrebe de sanatate. Iar cu prelungitul, pe unii ne doare fix in pu** de restrictia asta, dupa 11 daca ai adeverinta (in cel mai bun caz, cum am eu) ma plimb cat am chef, o singura data m-o oprit, i-am aruncat-o in fata si m-o lasat in pace. Singura problema e ca o inchis restaurantele/magazinele dupa ora 9 dar nu-i nimic,ne descurcam si asa. Deci da, eu sunt unul din aia care crede ca exista covid dar e un rahat ( o simpla raceala).

On: Pe data de 13 , dupa 13 o sa se vada daca se prelungeste sau nu.
pai da prostule n a zis nimeni ca mori daca iei covid da toata ideea e sa stai dracu in casa sa dispara aceasta "raceala banala" ca sa ne traim viata normal, repet, din cauza astora ca voi avem de suferit
sper sa fii printre cazurile de deces covid
Last edited by d e a l e r - on 12 Feb 2021, 11:40, edited 1 time in total.
Reason: Warn pentru atac la persoană.
RoyalServer
User avatar
Bogdan Andrei
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 501
Joined: 02 Sep 2016, 10:30
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Fond eXtream: 0
Location: Puula, Croatia
Has thanked: 7 times
Been thanked: 1 time
Contact:

12 Feb 2021, 12:58

itsgdenis wrote:
12 Feb 2021, 06:32
Te-am_prins wrote:
12 Feb 2021, 00:49
itsgdenis wrote:
11 Feb 2021, 23:48
din cauza astora ca voi se prelungeste carantina. presupun ca esti mieluselul ala care nu crede in covid si umbla toata ziua cu borsecul de 2l dupa el, drept scuza pentru politisti.
stai naibii acasa si scrie o carte, poti face ceva productiv decat sa bei o bere la arena coffee.
La cate petreceri am fost in ultimul timp zici ca nici nu exista covid :boundlessly_laughing: :boundlessly_laughing: trebuia sa iau de 100 de ori pana acum cu cate persoane am fost in contact iar cu politia nu m-am intalnit niciodata sa ma intrebe de sanatate. Iar cu prelungitul, pe unii ne doare fix in pu** de restrictia asta, dupa 11 daca ai adeverinta (in cel mai bun caz, cum am eu) ma plimb cat am chef, o singura data m-o oprit, i-am aruncat-o in fata si m-o lasat in pace. Singura problema e ca o inchis restaurantele/magazinele dupa ora 9 dar nu-i nimic,ne descurcam si asa. Deci da, eu sunt unul din aia care crede ca exista covid dar e un rahat ( o simpla raceala).

On: Pe data de 13 , dupa 13 o sa se vada daca se prelungeste sau nu.
pai da prostule n a zis nimeni ca mori daca iei covid da toata ideea e sa stai dracu in casa sa dispara aceasta "raceala banala" ca sa ne traim viata normal, repet, din cauza astora ca voi avem de suferit
sper sa fii printre cazurile de deces covid
Oare de ce exista oameni ca tine printre noi? :))))))))))))
itsgdenis
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 4
Joined: 10 Feb 2021, 21:10
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0

12 Feb 2021, 16:32

Bogdan Andrei wrote:
12 Feb 2021, 12:58
itsgdenis wrote:
12 Feb 2021, 06:32
Te-am_prins wrote:
12 Feb 2021, 00:49

La cate petreceri am fost in ultimul timp zici ca nici nu exista covid :boundlessly_laughing: :boundlessly_laughing: trebuia sa iau de 100 de ori pana acum cu cate persoane am fost in contact iar cu politia nu m-am intalnit niciodata sa ma intrebe de sanatate. Iar cu prelungitul, pe unii ne doare fix in pu** de restrictia asta, dupa 11 daca ai adeverinta (in cel mai bun caz, cum am eu) ma plimb cat am chef, o singura data m-o oprit, i-am aruncat-o in fata si m-o lasat in pace. Singura problema e ca o inchis restaurantele/magazinele dupa ora 9 dar nu-i nimic,ne descurcam si asa. Deci da, eu sunt unul din aia care crede ca exista covid dar e un rahat ( o simpla raceala).

On: Pe data de 13 , dupa 13 o sa se vada daca se prelungeste sau nu.
pai da prostule n a zis nimeni ca mori daca iei covid da toata ideea e sa stai dracu in casa sa dispara aceasta "raceala banala" ca sa ne traim viata normal, repet, din cauza astora ca voi avem de suferit
sper sa fii printre cazurile de deces covid
Oare de ce exista oameni ca tine printre noi? :))))))))))))
ca sa nu ramana omenirea fara einsteini ca tine
User avatar
nonamefortoday
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 410
Joined: 22 Jan 2020, 18:12
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Has thanked: 20 times
Been thanked: 39 times

12 Feb 2021, 16:56

[/quote]

pai da prostule n a zis nimeni ca mori daca iei covid da toata ideea e sa stai dracu in casa sa dispara aceasta "raceala banala" ca sa ne traim viata normal, repet, din cauza astora ca voi avem de suferit
sper sa fii printre cazurile de deces covid
[/quote]

Mai bine taci din gura de acum, ca te faci de ras din ce in ce mai mult =))
Cred ca tu esti tipul ala care sta toata ziua in casa si nu iasa niciodata afara, cu bube pe fata si se da smecher pe forumuri.
User avatar
sergiu4995
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2052
Joined: 08 Oct 2011, 21:05
Detinator Steam: Da
Has thanked: 31 times
Been thanked: 17 times
Contact:

12 Feb 2021, 21:19

Un pacient vindecat, un client pierdut pentru doctor
The Kalu
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 13708
Joined: 09 Oct 2010, 12:39
Detinator Steam: Da
CS Status: In grajd!
SteamID: kalulord
Reputatie: Fost Administrator
Fost membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior: Terra
Location: Romania, Ploiesti
Has thanked: 328 times
Been thanked: 646 times
Contact:

13 Feb 2021, 11:44

sergiu4995 wrote:
12 Feb 2021, 21:19
Un pacient vindecat, un client pierdut pentru doctor
Daca nu iti trateaza problema de sanatate cum trebuie ca deh trebuie sa revi si tu mori acasa, nu pierde clientul? Sau este mana in mana cu popa, in caz ca moare face si ala profit..
Aberatii! Nu toti sunt la fel sa stii, nu zic ca sigur exista si asemenea animale dar hai sa nu ne gandim la varianta asta si cea cu 5G sau mai stiu eu ce vedet voi pe internet inventat de "virusologii facebook cu diploma la lucrez la buzunarul lui tati".
Image
User avatar
sergiu4995
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2052
Joined: 08 Oct 2011, 21:05
Detinator Steam: Da
Has thanked: 31 times
Been thanked: 17 times
Contact:

13 Feb 2021, 12:04

The Kalu wrote:
13 Feb 2021, 11:44
sergiu4995 wrote:
12 Feb 2021, 21:19
Un pacient vindecat, un client pierdut pentru doctor
Daca nu iti trateaza problema de sanatate cum trebuie ca deh trebuie sa revi si tu mori acasa, nu pierde clientul? Sau este mana in mana cu popa, in caz ca moare face si ala profit..
Aberatii! Nu toti sunt la fel sa stii, nu zic ca sigur exista si asemenea animale dar hai sa nu ne gandim la varianta asta si cea cu 5G sau mai stiu eu ce vedet voi pe internet inventat de "virusologii facebook cu diploma la lucrez la buzunarul lui tati".
Eu nu am zis nimic despre 5g sau alte prostii din astea, doar ca unii doctori dau niste tramente astfel sa nu-ti treaca, am reusit sa fac sinuzita sub acuta, dupa 2 doctori schimbati am reusit sa dau de unul care ii pasa de pacienti.,nu vorbesc despre corona sau alte chestii, zic la modul de cand e lumea.
The Kalu
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 13708
Joined: 09 Oct 2010, 12:39
Detinator Steam: Da
CS Status: In grajd!
SteamID: kalulord
Reputatie: Fost Administrator
Fost membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior: Terra
Location: Romania, Ploiesti
Has thanked: 328 times
Been thanked: 646 times
Contact:

13 Feb 2021, 12:18

sergiu4995 wrote:
13 Feb 2021, 12:04
The Kalu wrote:
13 Feb 2021, 11:44
sergiu4995 wrote:
12 Feb 2021, 21:19
Un pacient vindecat, un client pierdut pentru doctor
Daca nu iti trateaza problema de sanatate cum trebuie ca deh trebuie sa revi si tu mori acasa, nu pierde clientul? Sau este mana in mana cu popa, in caz ca moare face si ala profit..
Aberatii! Nu toti sunt la fel sa stii, nu zic ca sigur exista si asemenea animale dar hai sa nu ne gandim la varianta asta si cea cu 5G sau mai stiu eu ce vedet voi pe internet inventat de "virusologii facebook cu diploma la lucrez la buzunarul lui tati".
Eu nu am zis nimic despre 5g sau alte prostii din astea, doar ca unii doctori dau niste tramente astfel sa nu-ti treaca, am reusit sa fac sinuzita sub acuta, dupa 2 doctori schimbati am reusit sa dau de unul care ii pasa de pacienti.,nu vorbesc despre corona sau alte chestii, zic la modul de cand e lumea.
Si eu am avut sinuzita acuta, mi-a trecut cu azitrox de 500mg si da, medicul de familie mi-a dat augmentin desi nu se recomanda anitbiotic.Si ca sa stii de la mine ei iti recomanda medicamentele pe care au ei target sa isi scoata bani MULTI, prietena mea lucreaza la farmacie si mi-a cam zis tot ce se intampla.Eu am luat augmentin ca asa mi-a dat doctora de familie, fratele meu a luat azitrox ca asta ii recomandase prietena mea si eram uimit ca lui ii trecuse in cateva zile sinuzita si mie canci.(am facut amandoi sinuzita acuta app in acelasi timp)
Image
User avatar
sergiu4995
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2052
Joined: 08 Oct 2011, 21:05
Detinator Steam: Da
Has thanked: 31 times
Been thanked: 17 times
Contact:

13 Feb 2021, 12:30

The Kalu wrote:
13 Feb 2021, 12:18
sergiu4995 wrote:
13 Feb 2021, 12:04
The Kalu wrote:
13 Feb 2021, 11:44


Daca nu iti trateaza problema de sanatate cum trebuie ca deh trebuie sa revi si tu mori acasa, nu pierde clientul? Sau este mana in mana cu popa, in caz ca moare face si ala profit..
Aberatii! Nu toti sunt la fel sa stii, nu zic ca sigur exista si asemenea animale dar hai sa nu ne gandim la varianta asta si cea cu 5G sau mai stiu eu ce vedet voi pe internet inventat de "virusologii facebook cu diploma la lucrez la buzunarul lui tati".
Eu nu am zis nimic despre 5g sau alte prostii din astea, doar ca unii doctori dau niste tramente astfel sa nu-ti treaca, am reusit sa fac sinuzita sub acuta, dupa 2 doctori schimbati am reusit sa dau de unul care ii pasa de pacienti.,nu vorbesc despre corona sau alte chestii, zic la modul de cand e lumea.
Si eu am avut sinuzita acuta, mi-a trecut cu azitrox de 500mg si da, medicul de familie mi-a dat augmentin desi nu se recomanda anitbiotic.Si ca sa stii de la mine ei iti recomanda medicamentele pe care au ei target sa isi scoata bani MULTI, prietena mea lucreaza la farmacie si mi-a cam zis tot ce se intampla.Eu am luat augmentin ca asa mi-a dat doctora de familie, fratele meu a luat azitrox ca asta ii recomandase prietena mea si eram uimit ca lui ii trecuse in cateva zile sinuzita si mie canci.(am facut amandoi sinuzita acuta app in acelasi timp)
Intr-un final am scapat, dar stii cand dai bani pe tratament si crezi ca-ti trece, dar defapt doctorul nu dadea ceea ce trebuia...
User avatar
Skenoj
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 106
Joined: 07 Nov 2020, 21:36
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Utilizator neserios (tepar!)
Fond eXtream: 0
Has thanked: 10 times

15 Feb 2021, 21:14

any update?
User avatar
Mr.Kiss.
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 343
Joined: 13 Oct 2012, 18:44
Detinator Steam: Da
Has thanked: 66 times
Been thanked: 18 times
Contact:

15 Feb 2021, 21:49

Skenoj wrote:
15 Feb 2021, 21:14
any update?
Starea de alertă se prelungește cu 30 de zile - actualizat 10.02.2021 - sursa: europafm
Vedem pe 10 martie ce se mai intampla.
Ai nevoie de un domeniu/webhost de la o firma cu vechime (2000-prezent)? Calitate garantata!

"Un om inteligent este un om care a invatat totul,
a uitat totul, dar care stie unde sa caute."

"There is nothing noble in being superior to your fellow man;
true nobility is being superior to your former self. "

Image
User avatar
warclau
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2995
Joined: 28 Mar 2008, 11:10
Detinator Steam: Da
CS Status: memories
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (4 mar)
Location: Valenii de Munte / London
Has thanked: 420 times
Been thanked: 93 times

23 Feb 2021, 22:46

aoleu s-au strans toti doctorii din romania in topicul asta....bombardierilor zici ca aveti afaceri si ca vi s-a stricat treaba, dar voi nu mai puteti sta la pet de bere in parc dupa 23
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information