Card sanatate

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
uzzi
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 780
Joined: 28 Aug 2007, 17:12
Detinator Steam: Da
CS Status: 24/24 CS:GO
SteamID: steamhighman
Reputatie: Restrictie moderator
Nick anterior: Hermes, HADES
Utilizator neserios ( tepar )
Fond eXtream: 0
Location: Craiova - București
Contact:

08 Sep 2014, 09:38

Ține puțin de noua ordine mondiala. În viitor vor să implenteze cip-uri în piele să știe unde ești, ce faci și orice despre tine, să te controleze alți oameni. Bine bine am schimbat puțin subiectul și poate nu sunt foarte bine informat despre acest subiect dar cred că Noua Ordine Mondială ține de masonerie, iar masoneria nu are o religie ortodoxa ci satanistă și probabil de asta are o treaba cu religia ortodoxa.
Știu că poate am zis lucruri greșite, daca e ceva corectați-mă.
"Happy to be alive."

STEAM: http://steamcommunity.com/id/steamhighman
Mă găsești doar pe steam.
RoyalServer 2
User avatar
sound
Membrul anului 2018
Membrul anului 2018
Posts: 5807
Joined: 23 Jan 2013, 22:52
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Detinator server CS: Nu
SteamID: sou_nd
Reputatie: Fost membru Club eXtreamCS (4 luni)
Nume anterioare: s o u n d -, snd
Fost Moderator
Fost Super Moderator
Moderatorul anului 2017
Membrul anului 2018
Fond eXtream: 0
Location: Romania
Has thanked: 91 times
Been thanked: 80 times
Contact:

08 Sep 2014, 09:49

nu credeți că sunteți puțin cam paranoici? statul oricum știe de câte ori mergem la medic și ce boli avem.. cand tu mergi la un control la medicul de familie îți bagă datele în sistem.. nu mai e cum era cu dosare..
User avatar
Ovidiu_
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3142
Joined: 02 Apr 2013, 15:55
Detinator Steam: Da
Reputatie: Restrictie moderator
Location: Bucuresti
Has thanked: 141 times
Been thanked: 295 times
Contact:

08 Sep 2014, 09:50

smileye wrote:
s o u n d - wrote:explicați-mi și mie ce legătură au cardurile astea cu religia? pe bune.
Pot fi mai multe de zis despre card, dar cardul de sanatate ar fi putin pentru ce va urma...

Pe cardul de sanatate cred ca vor fi stocate date despre tine, precum cardul bancar, statul va detine informatii despre tine, inclusiv ce boli ai, cand ai fost la medic ca sa te poata otravi mai usor.Tu crezi ca ajutoarele astea care se dau la pensionari se poate numi chiar ajutor?Stii din ce e facuta faina aia pe care statul o da la pensionari?Poate o mananci si tu cand mergi la bunicii tai si iti face bunica ta o gogoasa ceva.Ma rog, daca inca nu stiai iti zic eu, ca statul vrea sa scape de pensionari ca sa nu le mai deie pensii, sa mai rareasca din ei usor, usor.
si cu si fara acest card , se poate afla toate datele despre o persoana in 20 secunde , si la faza cu " ca sa te poata otravi mai usor. " e sf clar :))
smileye
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 4648
Joined: 12 Jun 2012, 15:18
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost moderator
Has thanked: 258 times
Been thanked: 38 times
Contact:

08 Sep 2014, 09:52

s o u n d - wrote:nu credeți că sunteți puțin cam paranoici? statul oricum știe de câte ori mergem la medic și ce boli avem.. cand tu mergi la un control la medicul de familie îți bagă datele în sistem.. nu mai e cum era cu dosare..
Le va fi mult mai simplu sa deie de tine, de unde poti sa stim ce contine acel card de sanatate cum il numesc ei?Cel mai probabil acel card de sanatate va fi implantat in carne ca sa te scaneze ei mai usor si sa afle in timp real ce faci, unde esti si cu cine iei legatura, poate iti va citi si gandurile, doar nu am spus asta ca tehnologia evolueaza.

Ovidiule, de unde poate afla statul unde esti in 20 de secunde daca nici macar nu ai avea telefon?
Nu e SF, afla ce contine doar faina de la ajutoare oferita de stat prin UE si nu cred ca ai mai manca/consuma alta data fara sa te uiti ce contine un produs, bine nici eu nu stau sa ma uit detaliat ce contine un produs sau unde e fabricat, uneori doar.Nici eu nu stiam ce contine faina aia de la guvern pana nu mi-a zis cineva, dar la fel mi-a zis sa ma uit pe un ambalaj din ala de faina.
User avatar
k i n g
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 3092
Joined: 17 Sep 2012, 12:23
Detinator Steam: Da
CS Status: x
Reputatie: Fost moderator ajutator
Restrictie moderator
Nume anterior: k1NNG , TheKing
1.5/3
Utilizator neserios ( tepar )
Location: Pitesti
Has thanked: 34 times
Been thanked: 101 times

08 Sep 2014, 10:30

Am auzit ca sunt cipuri si in buletin, asa e?
smileye
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 4648
Joined: 12 Jun 2012, 15:18
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost moderator
Has thanked: 258 times
Been thanked: 38 times
Contact:

08 Sep 2014, 10:36

k i n g wrote:Am auzit ca sunt cipuri si in buletin, asa e?
Orice e posibil, si in Germania cand am fost is cipuri, pe ele is banii, date despre tine, cat ai lucrat, CNP, nume, numar la CIP, dar din pacate il porti doar la gat legat cu atuca :))) Mare lucru ca la anu sau peste 2-3 ani sa fie implantat?Il mai dezvolta/evolueaza ca sa te gaseasca mult mai repede si detalii mai mari despre tine cum ar fi sa te poata auzi, cu cine iei legatura etc...
Last edited by smileye on 08 Sep 2014, 10:37, edited 1 time in total.
krystann
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2552
Joined: 16 May 2009, 11:37
Detinator Steam: Nu
CS Status: Vine criza!
Reputatie: Fost moderator
Has thanked: 322 times
Been thanked: 141 times

08 Sep 2014, 10:37

@ cristi14 - ai dreptate , insa poate asa parintii lor se vor trezi la realitate.

@ s o u n d - ceea ce a scris cristi14 dupa postul au e corect.Am precizat in primul post.Cu acel cip vor afla si ce mananci,unde esti,ce faci,cu cine etc..
Banii reali vor disparea avand in vedere ca masonii au toti banii din lume.Banii pentru care tu lucrezi vor fii pe card si absolut tot vei cumpara cu un aparat folosind banii din card.Statul iti va lua banii pentru taxe automat si daca te vei revolta ti-l blocheaza ... si mai mananca tu...eventual buruieni.
La venirea anticristului paine va fiii 100 lei sio masina 10 lei.Nu mai ai bani nu mai ai ce manca , si iti va zice:Te inchini in fata mea daca iti voi da de mancare din belsug si tot ce vrei tu ? ..

@ Ovidiu_ - acest card e doar inceputul ..

@ king - nu stiu asta exact,ideea e ca daca sunt ..sunt scunse ca daca u .. la pierdere unui buletin l-ar localiza.Poate sunt cipur despre buletin care au alt rol si nu habar nu avem.Insa curand toate documentele oficiale vor avea cipuri si pe urma noi vom fi .. cu cipuri in noi.

CONTROL TOTAL.
User avatar
sound
Membrul anului 2018
Membrul anului 2018
Posts: 5807
Joined: 23 Jan 2013, 22:52
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Detinator server CS: Nu
SteamID: sou_nd
Reputatie: Fost membru Club eXtreamCS (4 luni)
Nume anterioare: s o u n d -, snd
Fost Moderator
Fost Super Moderator
Moderatorul anului 2017
Membrul anului 2018
Fond eXtream: 0
Location: Romania
Has thanked: 91 times
Been thanked: 80 times
Contact:

08 Sep 2014, 10:39

ați luat-o razna rău de tot
krystann
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2552
Joined: 16 May 2009, 11:37
Detinator Steam: Nu
CS Status: Vine criza!
Reputatie: Fost moderator
Has thanked: 322 times
Been thanked: 141 times

08 Sep 2014, 10:41

s o u n d - wrote:ați luat-o razna rău de tot
:)))))),daca tu spui :)
User avatar
sound
Membrul anului 2018
Membrul anului 2018
Posts: 5807
Joined: 23 Jan 2013, 22:52
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Detinator server CS: Nu
SteamID: sou_nd
Reputatie: Fost membru Club eXtreamCS (4 luni)
Nume anterioare: s o u n d -, snd
Fost Moderator
Fost Super Moderator
Moderatorul anului 2017
Membrul anului 2018
Fond eXtream: 0
Location: Romania
Has thanked: 91 times
Been thanked: 80 times
Contact:

08 Sep 2014, 10:41

krystann wrote:
s o u n d - wrote:ați luat-o razna rău de tot
:)))))),daca tu spui :)
eu vă înțeleg părerile, dar de unde aveți așa imaginație? unde ați citit toate astea?
smileye
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 4648
Joined: 12 Jun 2012, 15:18
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost moderator
Has thanked: 258 times
Been thanked: 38 times
Contact:

08 Sep 2014, 10:42

E ceva adevarat ce zici Cristi, ei vor zice ca acele cip-uri vor avea doar avantaje, dar in mintea noastra sau a unora macar stim ce urmaresc aceste cipuri si pentru ce vor fi ele folosite.Cardurile intradevar is doar un inceput, chiar foarte mic, si de aici ne putem da seama ca medicii, doctorii si preotii au cea mai mare reputatie asupra noastra, inainte daca stiti preotii ii dadeau in gat pe oameni dupa ce isi spovedeau pacatele, de aici scade si numarul celor care mai cred in popi, medici si ar merge pe mana lor, pentru ca ei is cheia prin care statul poate domina/manipula lumea.

Cei care ne vor implanta acele cipuri vor avea si ei astfel de cipuri sub piele?
krystann
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2552
Joined: 16 May 2009, 11:37
Detinator Steam: Nu
CS Status: Vine criza!
Reputatie: Fost moderator
Has thanked: 322 times
Been thanked: 141 times

08 Sep 2014, 10:45

s o u n d - wrote:
krystann wrote:
s o u n d - wrote:ați luat-o razna rău de tot
:)))))),daca tu spui :)
eu vă înțeleg părerile, dar de unde aveți așa imaginație? unde ați citit toate astea?
Am un pachet de documentare si marturii ai unor tipi care au fost in interior.

Ofer pachet cu documentare cu tt ce tine de masonerie,bani,iluminatti,anticris,extraterestri,invazia lor falsa,venirea mesiei false holografica,HAARP si tot ce tine de vitor.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information