Card sanatate

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

krystann
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2552
Joined: 16 May 2009, 11:37
Detinator Steam: Nu
CS Status: Vine criza!
Reputatie: Fost moderator
Has thanked: 322 times
Been thanked: 141 times

08 Sep 2014, 10:47

smileye wrote:E ceva adevarat ce zici Cristi, ei vor zice ca acele cip-uri vor avea doar avantaje, dar in mintea noastra sau a unora macar stim ce urmaresc aceste cipuri si pentru ce vor fi ele folosite.Cardurile intradevar is doar un inceput, chiar foarte mic, si de aici ne putem da seama ca medicii, doctorii si preotii au cea mai mare reputatie asupra noastra, inainte daca stiti preotii ii dadeau in gat pe oameni dupa ce isi spovedeau pacatele, de aici scade si numarul celor care mai cred in popi, medici si ar merge pe mana lor, pentru ca ei is cheia prin care statul poate domina/manipula lumea.

Cei care ne vor implanta acele cipuri vor avea si ei astfel de cipuri sub piele?
Nu,posibibil sa le fie si implantat si lor doar daca vor sau sunt obligati.Nu iti va implanta oricine , ci undeva sus .. va trebui sa mergi , sa stai la rand etc.
Dar masonii nu se manipuleaza unul pe altul ..:)
RoyalServer
User avatar
Mitzocul
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 7746
Joined: 29 Mar 2009, 17:51
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Fost Membru Club eXtreamCS
Location: Cluj-Napoca
Has thanked: 467 times
Been thanked: 448 times

08 Sep 2014, 10:58

În Apocalipsa lui Ioan, cap. 13, versetele 16-18, se spune: „Va veni vremea cînd cei mici şi cei mari, cei bogaţi, ca şi cei săraci, cei liberi şi sclavii vor purta un semn pe mâna dreaptă sau pe frunte, pentru ca nimeni să nu poată să cumpere sau să vândă dacă nu are acest semn, adică numele fiarei sau numărul numelui fiarei. Cine are minte, să vadă că numărul este 666″.
CIP-ul contine 666. Si sa mai ziceti ca e vrajeala ce scrie in biblie. Texte scrise acuma sute/mii de ani, care se adeveresc/implinesc in zilele noastre.

Nu m-ar deranja CIP-urile daca n-ar avea 666. Oricum suntem monitorizati 24/7 cu sau fara CIP.
krystann
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2552
Joined: 16 May 2009, 11:37
Detinator Steam: Nu
CS Status: Vine criza!
Reputatie: Fost moderator
Has thanked: 322 times
Been thanked: 141 times

08 Sep 2014, 11:10

Nu avem de unde sa stim momentan exact daca exista asa ceva in cardul de sanatate de aceea multi(inclusiv eu) il voi refuza.

https://www.youtube.com/watch?v=xEGiTZk14GA#t=190
User avatar
Mitzocul
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 7746
Joined: 29 Mar 2009, 17:51
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Fost Membru Club eXtreamCS
Location: Cluj-Napoca
Has thanked: 467 times
Been thanked: 448 times

08 Sep 2014, 11:11

Pasapoartele contin CIP biometric cu 666, ce va contine si cardul de sanatate.

M-am documentat despre CIP-urile si numarul fiarei de vreo 4-5 ani. Prima data cand am aflat ce o sa ne faca, m-am ***** pe mine si n-am dormit o noapte :)) (bineinteles ca eram mai mic).
krystann
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2552
Joined: 16 May 2009, 11:37
Detinator Steam: Nu
CS Status: Vine criza!
Reputatie: Fost moderator
Has thanked: 322 times
Been thanked: 141 times

08 Sep 2014, 11:29

Mitzocul wrote:Pasapoartele contin CIP biometric cu 666, ce va contine si cardul de sanatate.

M-am documentat despre CIP-urile si numarul fiarei de vreo 4-5 ani. Prima data cand am aflat ce o sa ne faca, m-am ***** pe mine si n-am dormit o noapte :)) (bineinteles ca eram mai mic).
Mie imi spui :)))).Eu cand am aflat ce e defapt tehnologia HAARP si ce urmeaza sa se intample in urmatorii 10 ani am vrut sa ma ascund :))))(eram si eu mic).
Mai ai acele materiale ?
smileye
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 4648
Joined: 12 Jun 2012, 15:18
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost moderator
Has thanked: 258 times
Been thanked: 38 times
Contact:

08 Sep 2014, 11:51

https://www.facebook.com/video.php?v=258029541071843

Ce mai vreti?Oare lui Dumnezeu ii place asta?
User avatar
420
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 1872
Joined: 20 Sep 2009, 22:49
Detinator Steam: Da
CS Status: Busy
SteamID: fanta_4cs
Reputatie: Fost detinator ZM.eXtreamCS.com
Fost detinator DR.eXtreamCS.com
Membru Club eXtreamCS (o luna)
Fost Moderator
Nume anterior: FANTA
Utilizator neserios (tepar!)
Location: Athens,Ελλάδα
Has thanked: 83 times
Been thanked: 168 times

08 Sep 2014, 12:58

Mitzocul wrote:Pasapoartele contin CIP biometric cu 666, ce va contine si cardul de sanatate.

M-am documentat despre CIP-urile si numarul fiarei de vreo 4-5 ani. Prima data cand am aflat ce o sa ne faca, m-am ***** pe mine si n-am dormit o noapte :)) (bineinteles ca eram mai mic).
In Time Real life =))
User avatar
MrSpoke
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 587
Joined: 12 Apr 2014, 18:58
Detinator Steam: Nu
Has thanked: 69 times
Been thanked: 14 times
Contact:

08 Sep 2014, 13:41

krystann wrote:Simplu.Fiecare razboi mondial e declansat in momentul in care presedintele nu mai asculta de sefii sai(cam 300 ..care stau in umbra).
Acum populatia lumii e prea mare si curand va veni razboiul dar va fi un razboi pentru a distruge ce s-a creat in ultimii 200 ani.
In perioada ce urmeaza usor usor o sa incerce sa controleze oamenii prin acele carduri si pe urma cu cipurile implantate.Oamenii se vor opune si va veni razboiul asa intr-o data , peste noapte.
Dupa ce vor reusi implantarea cipurilor oamenilor banii vor disparea si tot va fi controlat prin acel cip.Acolo ai bani si toate informatiile despre tine.Statul isi ia partea pentru taxe iar daca te vei opune ti se blocheaza cipul si esti ca si mort.Controlul total.

Ideea e ca se va folosi tehnologia HAARP(alt proiect controversat .. o consipratie si aici) si cine nu isi ia masuri se va preda automat.
Nu are rost sa mai orbesc despre o invazie falsa a extraterestrilor,despre venirea mesiei ..holografic ..si cate mai pregatesc ei ..Totul a inceput de la 11 setembrie prabusirea turnurilor gemene.Ei si le-au bubuit ..cu pretextul razboiului cu bin Laden,usor s-au bagat peste tot.
Singurul presedinte care a spus adevaru a fost Kennedy care din pacate a fost impuscat .. la fel ca toti cei care s-au impotrivit

In principiu ei vor controlul total al omenirii,vor muri pana la 3 miliarde de oameni in al 3 razboi mondial si vor fi implicate toate continentele inclusiv australia si america de sud.Dupa implantarea cipurilor vei fi inofensiv pentru ei.Va fi ceva de genu un parfum la 200 euro va avea pretul de 1 euro si o paine la 2 lei va fii 100 lei.Te vei inchina in fata anticristului adica a masonilor ? ...
CONTROL TOTAL ASUPRA OMENIRII.

Daca vrei sa aflii multe despre lucurile astea si venire anticristului ma anunti sa iti dau niste linkuri de bloguri mai ascunse.
Ceea ce am scris mai sus nu e bataie de joc,e adevarul
Soryy poate am spus mai multe decat ai cerut.
Ai dreptate cu ce ai zis tu mai sus, chestia e ca cipurile astea daca nu o sa le acceptam ce o sa ni se intample ? am vazut documentarii cu Kennedy cand el stia cand o sa moara si din ce cauza. Deci ? Si pe History am vazut ca totul se va plati cu un cod de bare "tatuat" pe venele de la mana stanga/dreapta.

Stiati ca si amprentele de la Samsung S5 si iPhone 5S sunt stocate si pastrate bine pentru a te putea controla ?
Si ca sistemul Siri stocheaza tot ce ii zici si e analizat de cei de la Apple ?
Toate chestile astea sunt pregatite inca din World War II doar ca asta e realitatea , eu nu as vrea cipuri in carne sau ceva de genul.

#Suntem sclavii tehnologiei, ne place, eu stau pe facebook sa imi promovez site-ul sa vorbesc cu persoane, imi e frica de viitorii mei copii, cu ce s-a spus mai sus si ce documentare am citit... asta e viata .
Last edited by MrSpoke on 08 Sep 2014, 13:48, edited 1 time in total.
User avatar
MrSpoke
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 587
Joined: 12 Apr 2014, 18:58
Detinator Steam: Nu
Has thanked: 69 times
Been thanked: 14 times
Contact:

08 Sep 2014, 13:48

edit, merge foarte greu forumul
krystann
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2552
Joined: 16 May 2009, 11:37
Detinator Steam: Nu
CS Status: Vine criza!
Reputatie: Fost moderator
Has thanked: 322 times
Been thanked: 141 times

08 Sep 2014, 14:07

MrSpoke wrote:
krystann wrote:Simplu.Fiecare razboi mondial e declansat in momentul in care presedintele nu mai asculta de sefii sai(cam 300 ..care stau in umbra).
Acum populatia lumii e prea mare si curand va veni razboiul dar va fi un razboi pentru a distruge ce s-a creat in ultimii 200 ani.
In perioada ce urmeaza usor usor o sa incerce sa controleze oamenii prin acele carduri si pe urma cu cipurile implantate.Oamenii se vor opune si va veni razboiul asa intr-o data , peste noapte.
Dupa ce vor reusi implantarea cipurilor oamenilor banii vor disparea si tot va fi controlat prin acel cip.Acolo ai bani si toate informatiile despre tine.Statul isi ia partea pentru taxe iar daca te vei opune ti se blocheaza cipul si esti ca si mort.Controlul total.

Ideea e ca se va folosi tehnologia HAARP(alt proiect controversat .. o consipratie si aici) si cine nu isi ia masuri se va preda automat.
Nu are rost sa mai orbesc despre o invazie falsa a extraterestrilor,despre venirea mesiei ..holografic ..si cate mai pregatesc ei ..Totul a inceput de la 11 setembrie prabusirea turnurilor gemene.Ei si le-au bubuit ..cu pretextul razboiului cu bin Laden,usor s-au bagat peste tot.
Singurul presedinte care a spus adevaru a fost Kennedy care din pacate a fost impuscat .. la fel ca toti cei care s-au impotrivit

In principiu ei vor controlul total al omenirii,vor muri pana la 3 miliarde de oameni in al 3 razboi mondial si vor fi implicate toate continentele inclusiv australia si america de sud.Dupa implantarea cipurilor vei fi inofensiv pentru ei.Va fi ceva de genu un parfum la 200 euro va avea pretul de 1 euro si o paine la 2 lei va fii 100 lei.Te vei inchina in fata anticristului adica a masonilor ? ...
CONTROL TOTAL ASUPRA OMENIRII.

Daca vrei sa aflii multe despre lucurile astea si venire anticristului ma anunti sa iti dau niste linkuri de bloguri mai ascunse.
Ceea ce am scris mai sus nu e bataie de joc,e adevarul
Soryy poate am spus mai multe decat ai cerut.
Ai dreptate cu ce ai zis tu mai sus, chestia e ca cipurile astea daca nu o sa le acceptam ce o sa ni se intample ? am vazut documentarii cu Kennedy cand el stia cand o sa moara si din ce cauza. Deci ? Si pe History am vazut ca totul se va plati cu un cod de bare "tatuat" pe venele de la mana stanga/dreapta.

Stiati ca si amprentele de la Samsung S5 si iPhone 5S sunt stocate si pastrate bine pentru a te putea controla ?
Si ca sistemul Siri stocheaza tot ce ii zici si e analizat de cei de la Apple ?
Toate chestile astea sunt pregatite inca din World War II doar ca asta e realitatea , eu nu as vrea cipuri in carne sau ceva de genul.

#Suntem sclavii tehnologiei, ne place, eu stau pe facebook sa imi promovez site-ul sa vorbesc cu persoane, imi e frica de viitorii mei copii, cu ce s-a spus mai sus si ce documentare am citit... asta e viata .
Nu stiu exact,deoarece inca s-a opus nimeni in mod direct din moment ce nu a fost nevoie.Din 2015 sunt obligatorii si atunci va fi mai mare scandal ca pana atunci va fi doar de fatada.Posibil sa fim exclusi de la medicul de familie sau nu mai avem voie sa ne prezentam la garda sub nici un pretext,doar la medici PARTICULARI.
S-au gandit ei la toate , nu e asta o problema.

Absolut tot e controlat si supravegheat,inclusiv ce scriu eu acum avand in vedere ca am laptop nou fabricat in 2014.
Lumea nu e constienta,si ulti ma iau in ras .. dar vin vremuri grele.

Referitor la intrebarea ta .. e posibil sa luam o amenda ceva in prima faza,nu stiu exact .. doar ma gandesc.
User avatar
MrSpoke
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 587
Joined: 12 Apr 2014, 18:58
Detinator Steam: Nu
Has thanked: 69 times
Been thanked: 14 times
Contact:

08 Sep 2014, 14:11

krystann wrote:
MrSpoke wrote:
krystann wrote:Simplu.Fiecare razboi mondial e declansat in momentul in care presedintele nu mai asculta de sefii sai(cam 300 ..care stau in umbra).
Acum populatia lumii e prea mare si curand va veni razboiul dar va fi un razboi pentru a distruge ce s-a creat in ultimii 200 ani.
In perioada ce urmeaza usor usor o sa incerce sa controleze oamenii prin acele carduri si pe urma cu cipurile implantate.Oamenii se vor opune si va veni razboiul asa intr-o data , peste noapte.
Dupa ce vor reusi implantarea cipurilor oamenilor banii vor disparea si tot va fi controlat prin acel cip.Acolo ai bani si toate informatiile despre tine.Statul isi ia partea pentru taxe iar daca te vei opune ti se blocheaza cipul si esti ca si mort.Controlul total.

Ideea e ca se va folosi tehnologia HAARP(alt proiect controversat .. o consipratie si aici) si cine nu isi ia masuri se va preda automat.
Nu are rost sa mai orbesc despre o invazie falsa a extraterestrilor,despre venirea mesiei ..holografic ..si cate mai pregatesc ei ..Totul a inceput de la 11 setembrie prabusirea turnurilor gemene.Ei si le-au bubuit ..cu pretextul razboiului cu bin Laden,usor s-au bagat peste tot.
Singurul presedinte care a spus adevaru a fost Kennedy care din pacate a fost impuscat .. la fel ca toti cei care s-au impotrivit

In principiu ei vor controlul total al omenirii,vor muri pana la 3 miliarde de oameni in al 3 razboi mondial si vor fi implicate toate continentele inclusiv australia si america de sud.Dupa implantarea cipurilor vei fi inofensiv pentru ei.Va fi ceva de genu un parfum la 200 euro va avea pretul de 1 euro si o paine la 2 lei va fii 100 lei.Te vei inchina in fata anticristului adica a masonilor ? ...
CONTROL TOTAL ASUPRA OMENIRII.

Daca vrei sa aflii multe despre lucurile astea si venire anticristului ma anunti sa iti dau niste linkuri de bloguri mai ascunse.
Ceea ce am scris mai sus nu e bataie de joc,e adevarul
Soryy poate am spus mai multe decat ai cerut.
Ai dreptate cu ce ai zis tu mai sus, chestia e ca cipurile astea daca nu o sa le acceptam ce o sa ni se intample ? am vazut documentarii cu Kennedy cand el stia cand o sa moara si din ce cauza. Deci ? Si pe History am vazut ca totul se va plati cu un cod de bare "tatuat" pe venele de la mana stanga/dreapta.

Stiati ca si amprentele de la Samsung S5 si iPhone 5S sunt stocate si pastrate bine pentru a te putea controla ?
Si ca sistemul Siri stocheaza tot ce ii zici si e analizat de cei de la Apple ?
Toate chestile astea sunt pregatite inca din World War II doar ca asta e realitatea , eu nu as vrea cipuri in carne sau ceva de genul.

#Suntem sclavii tehnologiei, ne place, eu stau pe facebook sa imi promovez site-ul sa vorbesc cu persoane, imi e frica de viitorii mei copii, cu ce s-a spus mai sus si ce documentare am citit... asta e viata .
Nu stiu exact,deoarece inca s-a opus nimeni in mod direct din moment ce nu a fost nevoie.Din 2015 sunt obligatorii si atunci va fi mai mare scandal ca pana atunci va fi doar de fatada.Posibil sa fim exclusi de la medicul de familie sau nu mai avem voie sa ne prezentam la garda sub nici un pretext,doar la medici PARTICULARI.
S-au gandit ei la toate , nu e asta o problema.

Absolut tot e controlat si supravegheat,inclusiv ce scriu eu acum avand in vedere ca am loptop nou fabricat in 2014.
Lumea nu e constienta,si ulti ma iau in ras .. dar vin vremuri grele.

Referitor la intrebarea ta .. e posibil sa luam o amenda ceva in prima faza,nu stiu exact .. doar ma gandesc.
Intreaga lume o sa ne creada nebuni pana cand o sa se intample exact ce spunem.
Si daca incercam sa ne opunem , gen sa fim o gramada de oameni anti-sistem tot nu o sa reusim.... Cred ca trebuie sa ne impacam cu ideea de pe acum....

"Cand pui intrebari o sa te puna intre bare" - Vlad Dobrescu.
krystann
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2552
Joined: 16 May 2009, 11:37
Detinator Steam: Nu
CS Status: Vine criza!
Reputatie: Fost moderator
Has thanked: 322 times
Been thanked: 141 times

08 Sep 2014, 14:42

Acum am gasit un refuz legal referitor la cardul de sanatate --> http://www.apologeticum.ro/2012/12/moti ... ternativa/
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information