Care e cel mai puterinc Campionat de Fotbal din Lume ?

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
glk^ScArFaCe
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 971
Joined: 18 Oct 2010, 16:03
Detinator Steam: Da
CS Status: P`aici
Detinator server CS: Da
SteamID: PRIVAT
Location: Micul Paris
Has thanked: 34 times
Been thanked: 42 times

28 Oct 2012, 20:05

Singura diferenta dintre Anglia si Spania este ca in Anglia se bat 3 echipe la titlu` si in Spania doar 2 :),Sezonul acesta 3,si Atletico Madrid !
Nu mai puneti voi in calcul din Anglia pe Liverpool care face egal 2-2 cu Everton si care este la sfarsitul clasamentului,numai puneti voi pe arsenal sau tottenham ca ele sunt departe de a se bate la titlu cu City ,UTD si Chelsea ;)
Chelsea anul trecut saraca pe 4 parca a terminat sezonul,nu s-a batut deloc la titlu`
A pierdut si in CL la SHAKTIOR,si unii zic ca e echipa buna !
RoyalServer
awes
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 418
Joined: 09 Aug 2012, 16:22
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 24 times
Been thanked: 20 times
Contact:

28 Oct 2012, 21:06

glk^ScArFaCe wrote:Singura diferenta dintre Anglia si Spania este ca in Anglia se bat 3 echipe la titlu` si in Spania doar 2 :),Sezonul acesta 3,si Atletico Madrid !
Nu mai puneti voi in calcul din Anglia pe Liverpool care face egal 2-2 cu Everton si care este la sfarsitul clasamentului,numai puneti voi pe arsenal sau tottenham ca ele sunt departe de a se bate la titlu cu City ,UTD si Chelsea ;)
Chelsea anul trecut saraca pe 4 parca a terminat sezonul,nu s-a batut deloc la titlu`
A pierdut si in CL la SHAKTIOR,si unii zic ca e echipa buna !
Pai aia-i si chestia microbistule, Everton echipa slaba face egal cu Liverpool. Ai sa vezi asa ceva in Spania? Sa faca egal Rayo cu Barca/Madrid? Nu, iti spun eu. Asta-i campionat tare. Si pe 2, cred ca e Germania.
ÎMI VINE SĂ MĂ ***!
User avatar
Cristian
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3105
Joined: 12 Sep 2010, 13:19
Detinator Steam: Da
CS Status: None!
Detinator server CS: Nu
SteamID: -
Reputatie: Fost Moderator
Nume anterior : S!l@ba, jackanape, vengeance
Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Location: Craiova
Has thanked: 36 times
Been thanked: 149 times

28 Oct 2012, 21:10

1)Anglia (Motivul este simplu, acolo se face mai mult spectacol,sunt multe echipe extraordinare)
2)Spania (Pai pentru ca sunt Real & Barca , dar ma uit numa cand joaca Real :D HALA MADRID :X )
3)Germania (Imi place mult acest campionat)
4)Italia (Mai vezi si spectacol,si altele...)
“You only live once, but if you do it right, once is enough.”
― Mae West
User avatar
nemilosu83
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 103
Joined: 22 Jun 2012, 00:19
Detinator Steam: Nu
Location: Ulm - Baden Wurttemberg
Been thanked: 3 times
Contact:

29 Oct 2012, 00:16

Ce meciuri au fost etapa asta in Anglia , lasa mult in urma pe celelalte ... Urmariti si bundesliga , nu doar pe bayern sau borussia , ci si alte echipe . Vorbiti numa de barsa si real , noi vorbim despre campionate aici . Etapa asta ce a trecut , care v-a placut cel mai mult ? de ex ...
Amun
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2004
Joined: 06 Apr 2008, 22:03
Detinator Steam: Da
Reputatie: Nume anterior: Sawyer
Fost Moderator
Has thanked: 80 times
Been thanked: 116 times

29 Oct 2012, 00:25

Premier League - England clar .. cine spune contrariul e paralel cu sportul asta .

ps : o dovada de meciuri extrem de echilibrate si spectaculoase a fost chiar etapa asta in Anglia.

ps 2 : glk^ScArFaCe mai bine taci , esti total pe langa tu pui rezultatele inainte de ceea ce se petrece intr-un meci , bai baiatule uitate la un meci dintre everton si alta echipa sau chiar fulham sa vezi cum joaca tu le consideri slabe dar nici nu urmaresti acest campionat sa vezi cum se joaca.
Last edited by Amun on 29 Oct 2012, 00:27, edited 1 time in total.
User avatar
nemilosu83
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 103
Joined: 22 Jun 2012, 00:19
Detinator Steam: Nu
Location: Ulm - Baden Wurttemberg
Been thanked: 3 times
Contact:

29 Oct 2012, 00:26

Amun wrote:Premier League - England clar .. cine spune contrariul e paralel cu sportul asta .

ps : o dovada de meciuri extrem de echilibrate si spectaculoase a fost chiar etapa asta in Anglia.
De acord cu tine ...
Amun
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2004
Joined: 06 Apr 2008, 22:03
Detinator Steam: Da
Reputatie: Nume anterior: Sawyer
Fost Moderator
Has thanked: 80 times
Been thanked: 116 times

29 Oct 2012, 00:29

Cristi wrote:abbymiez tu eşti un copilaş de 13-14 ani de a auzit şi el de Real şi Barcelona, însă nu ai văzut mai mult de 1-2 meciuri din Primera Division şi vii aici să comentezi că e cel mai tare campionat din lume :-@

exact a vazut si el un jucator bun in Spania si gata e fan Spania , o dau la pariu ca nu urmareste nici 1 % din meciurile de acolo.
User avatar
glk^ScArFaCe
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 971
Joined: 18 Oct 2010, 16:03
Detinator Steam: Da
CS Status: P`aici
Detinator server CS: Da
SteamID: PRIVAT
Location: Micul Paris
Has thanked: 34 times
Been thanked: 42 times

29 Oct 2012, 00:46

Amun wrote:Premier League - England clar .. cine spune contrariul e paralel cu sportul asta .

ps : o dovada de meciuri extrem de echilibrate si spectaculoase a fost chiar etapa asta in Anglia.

ps 2 : glk^ScArFaCe mai bine taci , esti total pe langa tu pui rezultatele inainte de ceea ce se petrece intr-un meci , bai baiatule uita-te la un meci dintre everton si alta echipa sau chiar fulham sa vezi cum joaca tu le consideri slabe dar nici nu urmaresti acest campionat sa vezi cum se joaca.
Amune tata ti-am dat eu voie sa te bagi in seama aiurea cu mine?
Nu o arde aiurea ca tot tu esti aiuritul aici "prietene"
Eu tot Anglia am zis,dar tu nu stii sa citesti amigo :)
User avatar
abbymiez
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 406
Joined: 28 Dec 2009, 23:23
Detinator Steam: Da
CS Status: salut
Reputatie: Ban 3 luni .
(Ban scos de 1 mai!)
Ban 3 luni ( 14.06.2010 )
Ban 3 luni ! ( 10.10.2010 )
Has thanked: 39 times
Been thanked: 30 times

29 Oct 2012, 09:43

Amun wrote:
Cristi wrote:abbymiez tu eşti un copilaş de 13-14 ani de a auzit şi el de Real şi Barcelona, însă nu ai văzut mai mult de 1-2 meciuri din Primera Division şi vii aici să comentezi că e cel mai tare campionat din lume :-@

exact a vazut si el un jucator bun in Spania si gata e fan Spania , o dau la pariu ca nu urmareste nici 1 % din meciurile de acolo.
meciurile vazute etapa asta in spania
zaragoza - sevilla
atl. madrid - osasuna
mallorca - RM
betis - valencia
rayo - bbarcelona

anglia:
aston villa - norwich
arsenal - qpr
chelsea - utd

m-am mai uitat si prima repriza la nurnberg - dortmund, feynoord - ajax si lorient - ajaccio
asa ca te rog eu frumos nu mai posta doar ca sa te afli in treaba, ca in materie de fotbal, ma cam ca.c pe tine/voi la orice ora vreau eu :P
bafta :*
frustratii dr_eq.
User avatar
nemilosu83
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 103
Joined: 22 Jun 2012, 00:19
Detinator Steam: Nu
Location: Ulm - Baden Wurttemberg
Been thanked: 3 times
Contact:

29 Oct 2012, 16:31

Credeti ca putem face un clasament ?
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Bing [Bot], Petal [Bot], Semrush [Bot] and 414 guests