Ai carte, ai parte !

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
User avatar
xVib[E]R
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2302
Joined: 22 May 2011, 16:22
Detinator Steam: Nu
CS Status: bind w +quit
Detinator server CS: No.
Location: Romania
Has thanked: 101 times
Been thanked: 360 times
Contact:

26 Feb 2012, 23:58

Image

An American student has discovered cocaine in a textbook she bought through Amazon.
Sophia Stockton, of Olathe, Kansas, found £250 worth of the drug between the pages of political book, Understanding Terrorism: Challenges, Perspectives, and Issues.
Stockton, who handed the powder to the police, told KSTW:

"I told them white powder was in my terrorism textbook and so I put it on the table and they're like, 'Oh, okay'.
"And so he went back and tested it. He comes back and says, 'You didn't happen to order some cocaine with your textbook, did you?' And I was like, 'No!'"

Defending Amazon, which has yet to comment, she added: "I don't think that Amazon is at fault in this case. They can't check every book that goes through their warehouse.

"I'm guessing that it was just left in there by the previous owner of the book."

[Asa ceva .. :))]

Sursa
----------------------------------------
VIPSZONEGAMES RO
----------------------------------------
FORUMUL vă stă la dispoziţie !

Image
__________________________________________________________________________________________________________________________________

MixCloud | SoundCloud | YouTube - Y!M:[email protected]
RoyalServer
User avatar
Cristian
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3105
Joined: 12 Sep 2010, 13:19
Detinator Steam: Da
CS Status: None!
Detinator server CS: Nu
SteamID: -
Reputatie: Fost Moderator
Nume anterior : S!l@ba, jackanape, vengeance
Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Location: Craiova
Has thanked: 36 times
Been thanked: 149 times

27 Feb 2012, 12:19

Trebuia si sa traduci ;) TRADUCEREA IN romana !
Traducerea | Afiseaza codul
Un student american a descoperit cocaină într-un manual ea a cumparat, prin Amazon.
Sophia Stockton, din Olathe, Kansas, a gasit 250 £ valoare de droguri între paginile cărţii politice, Înţelegerea terorismului: provocări, perspective, şi Probleme.
Stockton, care a înmânat pulbere pentru poliţie, a declarat KSTW:

"Le-am spus praf alb a fost în manualul meu de terorism şi aşa l-am pus pe masă şi ei sunt ca," Oh, bine ".
"Şi aşa sa întors şi a testat-o ​​El vine înapoi şi spune," Nu sa întâmplat pentru a comanda ceva de cocaină, cu manual de dvs., nu? ". Şi am fost ca, "Nu!"

Apărarea Amazon, care are încă să comenteze, ea a adăugat: "Nu cred că Amazon este vina în acest caz, ei nu pot verifica fiecare carte, care trece prin depozitul lor..

"Bănuiesc că a fost doar lăsat acolo de către proprietarul anterior a cărţii
“You only live once, but if you do it right, once is enough.”
― Mae West
User avatar
Shurubel
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 596
Joined: 07 Sep 2008, 02:04
Detinator Steam: Da
SteamID: virgildeva
Location: Deva
Has thanked: 14 times
Been thanked: 21 times

27 Feb 2012, 12:24

S!l@ba wrote:Trebuia si sa traduci ;) TRADUCEREA IN romana !
Traducerea | Afiseaza codul
Un student american a descoperit cocaină într-un manual ea a cumparat, prin Amazon.
Sophia Stockton, din Olathe, Kansas, a gasit 250 £ valoare de droguri între paginile cărţii politice, Înţelegerea terorismului: provocări, perspective, şi Probleme.
Stockton, care a înmânat pulbere pentru poliţie, a declarat KSTW:

"Le-am spus praf alb a fost în manualul meu de terorism şi aşa l-am pus pe masă şi ei sunt ca," Oh, bine ".
"Şi aşa sa întors şi a testat-o ​​El vine înapoi şi spune," Nu sa întâmplat pentru a comanda ceva de cocaină, cu manual de dvs., nu? ". Şi am fost ca, "Nu!"

Apărarea Amazon, care are încă să comenteze, ea a adăugat: "Nu cred că Amazon este vina în acest caz, ei nu pot verifica fiecare carte, care trece prin depozitul lor..

"Bănuiesc că a fost doar lăsat acolo de către proprietarul anterior a cărţii
Deci ce traducere ai pus frate, mai bine citesc in engleza
User avatar
xVib[E]R
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2302
Joined: 22 May 2011, 16:22
Detinator Steam: Nu
CS Status: bind w +quit
Detinator server CS: No.
Location: Romania
Has thanked: 101 times
Been thanked: 360 times
Contact:

27 Feb 2012, 15:42

Shurubel wrote:
S!l@ba wrote:Trebuia si sa traduci ;) TRADUCEREA IN romana !
Traducerea | Afiseaza codul
Un student american a descoperit cocaină într-un manual ea a cumparat, prin Amazon.
Sophia Stockton, din Olathe, Kansas, a gasit 250 £ valoare de droguri între paginile cărţii politice, Înţelegerea terorismului: provocări, perspective, şi Probleme.
Stockton, care a înmânat pulbere pentru poliţie, a declarat KSTW:

"Le-am spus praf alb a fost în manualul meu de terorism şi aşa l-am pus pe masă şi ei sunt ca," Oh, bine ".
"Şi aşa sa întors şi a testat-o ​​El vine înapoi şi spune," Nu sa întâmplat pentru a comanda ceva de cocaină, cu manual de dvs., nu? ". Şi am fost ca, "Nu!"

Apărarea Amazon, care are încă să comenteze, ea a adăugat: "Nu cred că Amazon este vina în acest caz, ei nu pot verifica fiecare carte, care trece prin depozitul lor..

"Bănuiesc că a fost doar lăsat acolo de către proprietarul anterior a cărţii
Deci ce traducere ai pus frate, mai bine citesc in engleza
=)))

Google translate rullzz.
----------------------------------------
VIPSZONEGAMES RO
----------------------------------------
FORUMUL vă stă la dispoziţie !

Image
__________________________________________________________________________________________________________________________________

MixCloud | SoundCloud | YouTube - Y!M:[email protected]
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information