Casatoria intre persoane de acelasi sex

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Esti de acord cu casatoria intre doua persoane de acelasi sex?

Da
13
18%
Nu
45
61%
Mi-e indiferent
16
22%
 
Total votes: 74
User avatar
aSh
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 5383
Joined: 23 Jan 2009, 21:37
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Ban 3 luni .
(Ban scos de 1 mai!)
Has thanked: 204 times
Been thanked: 265 times

06 Oct 2018, 00:48

Mi-e indiferent...Nu merg la vot!
RoyalServer
User avatar
Megatron
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 696
Joined: 16 May 2018, 04:31
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (4 luni)
Nume anterior: Gheorghe_cs16
Fond eXtream: 0
Has thanked: 2 times
Been thanked: 9 times

06 Oct 2018, 08:27

Gay astia trebuie sa ai multumeasca lui Liviu Dragnea pentru ca a acceptat sa se voteze :kappa: :clap_tone1:

Image
:omfg:
User avatar
iKrown
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 325
Joined: 19 Sep 2016, 21:42
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

06 Oct 2018, 09:32

Gheorghe_cs16 - îi mulțumească

I don't care, politicieni de rahat!
Ionut
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3927
Joined: 28 Jul 2008, 23:10
Detinator Steam: Da
SteamID: intzor
Reputatie: Fost eXtream Mod
Nume anterior: blanq, filtzeR
Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Location: Constanta
Has thanked: 142 times
Been thanked: 243 times

06 Oct 2018, 10:33

Mr.Dr.Sir.Go wrote:
blanq wrote:ar3sG2, baiat destept, bravo. Restu, habar nu aveti ce vorbiti si va luati dupa postari distribuite pe facebook.

ON: Nu.
Restu ne doare in **** de ce *** sau fac alti...daca tie trebuie sa iti explice cineva cum sa iti faci o familie sau cum sa traiesti...apoi baiete traiesti degeaba.Tu pana acuma nu ai fost o familie...nu erai recunoscut...dute voteaza DA..sa sti ce e familia ca altfel ramai prost... :omfg: :omfg:
Uite cine se ia da mine. Tu nu esti in stare sa scrii o fraza corect din punct de vedere gramatical si imi dai mie sfaturi de viata? Nici nu merita sa-mi bat capul cu tine.
Always on ten, always too loud
Always too hard for this boujee ass crowd
Even these haters, they love my style
So, I don't know what you talkin' about
User avatar
Extaz.DevilX
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 325
Joined: 19 May 2016, 23:02
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Fost manager zmx.eXtreamCS.com
Fond eXtream: 0

06 Oct 2018, 14:45

Am votat NU . Chiar vreau sa vad gay pe strada cum se *** in cur :D
User avatar
iKrown
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 325
Joined: 19 Sep 2016, 21:42
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

06 Oct 2018, 15:31

Extaz.DevilX wrote:Am votat NU . Chiar vreau sa vad gay pe strada cum se *** in cur :D
Este posibil sa ti o traga si tie ???
User avatar
VLD00
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1941
Joined: 04 Aug 2013, 17:22
Detinator Steam: Nu
CS Status: Kboom !
Detinator server CS: Da
Reputatie: Fost moderator
Fost manager DR
Has thanked: 5 times
Been thanked: 1 time

06 Oct 2018, 15:34

ar3sG2 wrote:
sergiu4995 wrote:Nu are nicio legatura cu casatoria, ca pe buletinul de vot scrie clar, schimbarea constitutiei si la optiunea da si nu apare chestia cu casatoria, omul daca pune da, atunci o sa schimbe multe din constitutie, ca tradatorii si hotii sa poata fura si mai mult si libera exprimare sa fie mai redusa.
Deci vrajeala cu casatoria, interesul ascuns e schimbarea multor articole din constitutie.
Totul este interpretabil lumea o sa voteze da ca au auzit ca se vrea legalizarea casatoriei intre homosexuali.
Dar pe buletinul de vot e cu totul altceva.


Image
Daca tot indemni lumea sa mai citeasca, avand impresia ca acestia sunt indusi in eroare de anumite articole, vedete ai face bine sa citesti si tu un pic mai mult.
Intrebarea este una strict generala, asa e legea organizarii unui referendum. Iar unde scrie Legea de revizuire a constitutiei, este doar o singura lege de revizuire a costitutiei adoptata de parlament, aceasta fiind cea legata de articolul 47, alineatul 1 - Casatoria dintre 2 soti ( acum daca iese da - se va schimba in casatoria dintre un barbat si o femeie ) .
ASA CA, la referendum se voteaza DOAR articoul 47, cel care defineste CASATORIA. NU se VOTEAZA altceva, nu mai abera!
Cel mai corect raspuns, felicitari.
ON: Mi-e indiferent
Inactiv o perioada nedeterminata
User avatar
sergiu4995
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2052
Joined: 08 Oct 2011, 21:05
Detinator Steam: Da
Has thanked: 31 times
Been thanked: 17 times
Contact:

06 Oct 2018, 16:10

vladstar wrote:
ar3sG2 wrote:
sergiu4995 wrote:Nu are nicio legatura cu casatoria, ca pe buletinul de vot scrie clar, schimbarea constitutiei si la optiunea da si nu apare chestia cu casatoria, omul daca pune da, atunci o sa schimbe multe din constitutie, ca tradatorii si hotii sa poata fura si mai mult si libera exprimare sa fie mai redusa.
Deci vrajeala cu casatoria, interesul ascuns e schimbarea multor articole din constitutie.
Totul este interpretabil lumea o sa voteze da ca au auzit ca se vrea legalizarea casatoriei intre homosexuali.
Dar pe buletinul de vot e cu totul altceva.


Image
Daca tot indemni lumea sa mai citeasca, avand impresia ca acestia sunt indusi in eroare de anumite articole, vedete ai face bine sa citesti si tu un pic mai mult.
Intrebarea este una strict generala, asa e legea organizarii unui referendum. Iar unde scrie Legea de revizuire a constitutiei, este doar o singura lege de revizuire a costitutiei adoptata de parlament, aceasta fiind cea legata de articolul 47, alineatul 1 - Casatoria dintre 2 soti ( acum daca iese da - se va schimba in casatoria dintre un barbat si o femeie ) .
ASA CA, la referendum se voteaza DOAR articoul 47, cel care defineste CASATORIA. NU se VOTEAZA altceva, nu mai abera!
Cel mai corect raspuns, felicitari.
ON: Mi-e indiferent
O sa vedeti voi mai tarziu...
User avatar
cTm # oNe
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2183
Joined: 24 Aug 2007, 08:13
Detinator Steam: Da
CS Status: Error.
Detinator server CS: Nu
SteamID: ctmone
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS
Fost eXtream Mod
Location: Germany
Discord: ctm.ro
Has thanked: 24 times
Been thanked: 41 times

06 Oct 2018, 17:49

Ăștia peste 60 ani nu ar mai trebui sa aibă drept de vot, ca nu reprezintă viitorul.
ImageImage
User avatar
Mutex
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 4726
Joined: 24 Mar 2011, 22:32
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Location: Bucuresti
Discord: mutex21
Has thanked: 108 times
Been thanked: 167 times
Contact:

06 Oct 2018, 18:31

Mr.Dr.Sir.Go wrote:
blanq wrote:ar3sG2, baiat destept, bravo. Restu, habar nu aveti ce vorbiti si va luati dupa postari distribuite pe facebook.

ON: Nu.
Restu ne doare in **** de ce *** sau fac alti...daca tie trebuie sa iti explice cineva cum sa iti faci o familie sau cum sa traiesti...apoi baiete traiesti degeaba.Tu pana acuma nu ai fost o familie...nu erai recunoscut...dute voteaza DA..sa sti ce e familia ca altfel ramai prost... :omfg: :omfg:
blackgate wrote:ce te intereseaza raspunsul meu ? fratilor... faceti bani,traiti-va viata ce **** mea... traiti pe un forum de cs si cereti opinia copiilor ? :))))))))))))))
banii sunt mai importanti, nu mai frecati **** pe cs si faceti ceva sa va faceti viata; eu nu ma duc nicaieri sa votez, mi se rupe; pe mine nu ma afecteaza cu nimic nicio schimbare, fac bani, ma doare la pl priceput ?
Adevarat. Familia clar e barbat-femeie, restul e cancan.
User avatar
iLuSiOn
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 881
Joined: 06 May 2011, 17:05
Detinator Steam: Da
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times
Contact:

06 Oct 2018, 19:32

sergiu4995 wrote:Voi nu ai inteles cu interpretarea... jocurile sunt deja facute si asa romania o sa se duca de tot.
mai citeste si tu constitutia
intrebarea e doar pentru casatoria dintre gay, pentru modificarea acelei legi. nu au cum sa modifice si alte legi ca nu e legal.
User avatar
sergiu4995
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2052
Joined: 08 Oct 2011, 21:05
Detinator Steam: Da
Has thanked: 31 times
Been thanked: 17 times
Contact:

06 Oct 2018, 19:38

iLuSiOn wrote:
sergiu4995 wrote:Voi nu ai inteles cu interpretarea... jocurile sunt deja facute si asa romania o sa se duca de tot.
mai citeste si tu constitutia
intrebarea e doar pentru casatoria dintre gay, pentru modificarea acelei legi. nu au cum sa modifice si alte legi ca nu e legal.
Nu intelegi ce inseamna interpretarea si constitutia tot de tradatori a fost scrisa.
Locked

Return to “Discutii generale”

  • Information