cash4minutes - pay per call

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
eTeRn_C
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1010
Joined: 12 Jul 2009, 22:40
Detinator Steam: Da
CS Status: Asfaltez!
Detinator server CS: Nu
SteamID: eTeRn31
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (7 Mai)
Location: Onesti, RO
Has thanked: 34 times
Been thanked: 5 times
Contact:

10 Feb 2018, 16:03

HeliosET wrote:Mersi, chiar vroiam să devin --milionar și nu știam cum să fac bani online???
S-a gandit cineva si la noi... :grin:
RoyalServer
User avatar
sharkstar
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1735
Joined: 24 Dec 2012, 15:51
Detinator Steam: Da
CS Status: Rupetot
SteamID: privat
Location: Bucuresti
Has thanked: 70 times
Been thanked: 42 times

12 Feb 2018, 23:01

eTeRn_C wrote:De ce ti-ar da cineva bani degeaba?
Sunt in UK, imi cumpar 100 de telefoane simple la 10 lire bucata, imi iau 100 de cartele cu minute nelimitat si ce inseamna? Ca maine imi iau Ferrari?

Ar trebui totusi verificat acest topic si de un administrator. Tin sa cred ca e mai degraba o teapa de a ta decat a face bine.
Din moment ce am postat mai sus dovada de plata :), 50 de gbp, undeva la 200 de lei, in timp ce pe un PPI trebuia sa pierzi ore in fata pc-ului ca sa faci trafic calumea, plus zeci de conturi pe yt, cu o cartela cu cateva sute de minute, reusesti sa faci banii aia multi visati in 2012-2013 cand o majoritate foarte mare lucra cu PPI.
@sergiu4995, nu vreau nimic, cum am spus si in primul post, daca nu merge sa ti faci cont normal, am lasat link-ul meu de reff care sigur va merge :*, am deja cateva cartele UK cu care produc. In martie o sa arat urmatoarea plata. Am facut acest topic pentru ca multi se plangeau cum sa faca si ei un banut.

O intrebare de a mea ar fii aia ca eu nu vad unde e teapa, am doar 1 reff, nu mai mult :*.

Si ca sa stii prietene, eu nu iau nimic din ce suna, eu primesc 1% din profitul lor
I've never been more normal than I am now.
My tumblr
User avatar
Laur eXtream
Fondator eXtream
Fondator eXtream
Posts: 6279
Joined: 06 Apr 2007, 04:04
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv..
Detinator server CS: cs.extream.ro
Reputatie: Fondator eXtream
Fond eXtream: 200
Location: eXtreamLocation
Has thanked: 184 times
Been thanked: 792 times
Contact:

13 Feb 2018, 21:02

La mine nu merge, numerele alea nu se pot apela.
User avatar
sergiu4995
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2052
Joined: 08 Oct 2011, 21:05
Detinator Steam: Da
Has thanked: 31 times
Been thanked: 17 times
Contact:

13 Feb 2018, 21:39

sharkstar wrote:
eTeRn_C wrote:De ce ti-ar da cineva bani degeaba?
Sunt in UK, imi cumpar 100 de telefoane simple la 10 lire bucata, imi iau 100 de cartele cu minute nelimitat si ce inseamna? Ca maine imi iau Ferrari?

Ar trebui totusi verificat acest topic si de un administrator. Tin sa cred ca e mai degraba o teapa de a ta decat a face bine.
Din moment ce am postat mai sus dovada de plata :), 50 de gbp, undeva la 200 de lei, in timp ce pe un PPI trebuia sa pierzi ore in fata pc-ului ca sa faci trafic calumea, plus zeci de conturi pe yt, cu o cartela cu cateva sute de minute, reusesti sa faci banii aia multi visati in 2012-2013 cand o majoritate foarte mare lucra cu PPI.
@sergiu4995, nu vreau nimic, cum am spus si in primul post, daca nu merge sa ti faci cont normal, am lasat link-ul meu de reff care sigur va merge :*, am deja cateva cartele UK cu care produc. In martie o sa arat urmatoarea plata. Am facut acest topic pentru ca multi se plangeau cum sa faca si ei un banut.

O intrebare de a mea ar fii aia ca eu nu vad unde e teapa, am doar 1 reff, nu mai mult :*.

Si ca sa stii prietene, eu nu iau nimic din ce suna, eu primesc 1% din profitul lor
5% :)) si daca reffii tai aduc la randul lor mai faci 1% le fiecare ref adus de reff-ul tau.
Nu stiu de ce te chinui,eu am reffi care produc oameni care stau in franta vin banutii,dar in romania nu prea merge si tu zici de acele numere de uk care iti da 0,07 gbp pe minut,dar nu ai zis intentionat ca-i taxeaza de-i rupe,asta e viata daca vine cineva de pe clubptc,forumul teparilor.
Ciprian_123456
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 11
Joined: 01 Jan 2012, 10:41
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Contact:

31 Jul 2018, 21:29

Bani din acest site se castiga. Trebuie doar sa fii ingenios ca poti castiga. Foarte multe numere sunt blocate de catre companiile mobile de astea nu functioneaza, insa daca tot dai refresh-uri si incerci vei gasi cu siguranta unul.
Am un prieten care mi-a aratat site-ul si care scoate bani. Pentru mine e a 2-a luna de cand sun la ei zilnic. Inca nu am scos bani insa urmeaza sa o pot face incepand cu 5 august si ar trebui sa-mi intre cam 6 lire(pentru ca era sfarsitul lunii iunie cand am inceput sa sun si doar atat am reusit sa fac). Cat despre luna asta, august, este mult mai bine.
Este nevoie si de o investitie destul de mica, insa daca totul e bine cam atat ar trebuie sa scot in septembrie:
https://imgur.com/a/Y70C1kR

si: https://imgur.com/a/2gvcXus

Luna asta am folosit 2 conturi pentru ca am vrut sa testez un lucru, insa de maine voi face doar pe un cont. Va pot ajuta(daca va inregistrati pe contul meu de referall, bineinteles), insa cel mai bine e sa mai asteptam cateva zile sa vedem daca intr-adevar primesc macar cei 6 lire facuti in prima luna.

Doritorii sa ma contacteze pe adresa de mail:[email protected]
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information