Castiguri la Aparate

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Sorin-Cool
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 742
Joined: 02 Jan 2014, 01:49
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 8 times
Been thanked: 13 times
Contact:

14 Mar 2017, 23:31

Salut.

De cat am prins 5 septari la aparate am inceput sa bag tot mai des la ele si acum sunt cam in pierdere....

Am incercat sa gasesc tot felul de strategii ceva dar nimic.



Am auzit ca la dublaj daca pui un magnet pe ecran iti afiseaza cartea care urmeaza .. Nu stiu cat de adevarata este..


Daca imi nontez fiecare cartea pe telefon exact asa cum sunt afisate ,se pot repeta?
Stiti vreo metoda cum as putea mari procentajul de castig ? Sau orice strategie ceva..


Stiu ca este ilegal dar macar sa fac 1 mil profit pe zi sa nu bata la ochi.


Ajutati-maa sa ies din saraciee :))
Descarca Muzica de pe youtube usor si rapid . http://descarcamuzica.eu
RoyalServer 2
User avatar
busted
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2878
Joined: 30 Jul 2010, 12:44
Detinator Steam: Da
SteamID: busteeeeeeeeeed
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (4 luni)
Fost Moderator
Location: Iasi
Has thanked: 40 times
Been thanked: 61 times
Contact:

14 Mar 2017, 23:33

Ce vrei tu nu prea exista si chiar daca ar exista nu ti ar spune nimeni strategia lui.
User avatar
3v3r3st
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1478
Joined: 19 Jun 2011, 21:17
Detinator Steam: Da
SteamID: at3ul
Has thanked: 71 times
Been thanked: 93 times

14 Mar 2017, 23:56

1 mil profit pe zi? ;:))))))) poti munci pe santier pe 500 mii si dormi linistit, amarat dar cinstit :doge:
Image
User avatar
WISHEXEC
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1683
Joined: 12 Nov 2011, 19:37
Detinator Steam: Da
CS Status: AmxModX
Detinator server CS: DAEVA.RO
Reputatie: Fost Moderator ajutator
Nume anterior : ONEMDX
Location: România
Has thanked: 84 times
Been thanked: 85 times
Contact:

15 Mar 2017, 00:12

nu se poate face

si in plus tineti minte aparatele nu fura , ele nu au nici macar de ce sa fure ... ele te fac cinstit pentru ca sansele de castig sunt gandite matematic ... asa ca doar norocul te face sa castigi ... si norocul e intotdeauna batut de matematica ...

asa ca nu te baza pe jocuri de noroc poti sa te apuci de altceva , table online , sah online , poker online sau ceva jucator vs jucator
User avatar
tre3fla
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 5317
Joined: 27 May 2012, 11:15
Detinator Steam: Da
CS Status: Allah Akbar !
Detinator server CS: Nu
SteamID: /id/tre3fla_xxx
Has thanked: 14 times
Been thanked: 129 times

15 Mar 2017, 02:06

3v3r3st wrote:1 mil profit pe zi? ;:))))))) poti munci pe santier pe 500 mii si dormi linistit, amarat dar cinstit :doge:
Daca muncesti pe santier, mai ales si pe 500 de mii pe zi, cu siguranta nu o sa dormi linistit, o sa dormi doar obosit, te vei trezi tot obosit si urmatoarea zi o sa dormi si mai obosit. Ti-o spune unu care munceste de 5 ani pe santier. Primele mele zile pe santier au fost iadul pe pamant, ma jur. Iar cand spun primele zile ma refer la primele zile in care am fost cu cineva strain, nu cu prieteni sau rude care ma menajau, aia nu doar ca nu ma menajau, din contra intr-o oarecare masura chiar isi bateau joc de mine. In a treia zi a trebuit sa descarc, sa car si sa asez, singur vreo 150 de saci de ciment si multibat care aveau fiecare cate 45 de kilograme si ii caram la etajul doi pe scari. Sa nu mai vorbim cand erau placi, radiere, stalpi sau shape pe care le turnam la mana...

Am jucat si eu la aparate cand eram la liceu dar nu jucam foarte des si nici nu bagam foarte multi bani. Am luat si eu odata 8 milioane, in rest doar sume mici, de obicei cand imi dublam banii ii scoteam si plecam.

In nici un caz nu o sa te imbogatesti din jocuri de noroc, cel mai bine, daca nu iti place cartea, mergi la cursuri de specializare intr-o meserie pe care o agreezi, nu prea sunt meserii care sa-ti placa, dar sunt unele ceva mai usor de invatat si cat de cat banoase daca iti iei lucrarile tale si lucrezi singur sau cu cativa prieteni, sa fii propriul tau sef.

Chiar daca nu am nici o calificare, pe santier de multe ori cand este vorba de interioare sunt platit ca si un meserias ( adica cam pana la 120 de lei pe zi, in general intre 90 si 120 de lei se dau te plateste la metru pe ce muncesti ). La fel si la structuri metalice sau fierarie in general, acum doi ani am facut singur toata fieraria pentru o casa cu etaj si mansarda, a fost un chin, imi mancase mainile rugina pentru ca era vara si nu puteam purta manusi si oricum te incomodeaza cand legi sarma...

Daca te duce capu fa tot posibilu sa te feresti de santier ca de dracu, mai ales daca ai experienta cu munca fizica. Uneori te distruge mental mai mult decat fizic :-s
User avatar
iNdio
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1512
Joined: 28 Jan 2015, 17:42
Detinator Steam: Da
SteamID: iNdioPGL
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (6 luni)
Castigator Membru Club eXtream @ Ganduri de sub dus (25 OCT - 25 FEB)
Fond eXtream: 0
Been thanked: 3 times

15 Mar 2017, 03:39

Daca vrei sa dormi linistit eu zic sa stai departe de magnet, n-ai idee ce pedeapsa iti iei. :D Am lucrat cu ele si atat pot sa-ti spun, procentajul (castigul) este setat la 1% - 33% sau 87%.
Where Cs had no value, amxx, sometimes, had its price...
steam | Afiseaza codul
Image
Image
User avatar
UnBlogger
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 349
Joined: 25 Sep 2015, 19:44
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc "Ramona suge-o"
Detinator server CS: Sm.realcs.ro
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS
Utilizator neserios ( tepar ) - fost PlayToy
Fond eXtream: 0
Contact:

15 Mar 2017, 07:09

Curand urmeaza sa iti vinzi casa / obiecte s.a.md! un dosar penal pentru talharie una alte chestii de genu =))


Iar sistemul de aparat nu este niciodata setat pe noroc asta tio zic clar am jucat 7 ani de zile ! , orice aparat are un sistem in ce consta 3 hard-uri *DEPINDE DE APRAT* fiecare hard se ocupa cu ceva ex: dublaje,castig,punct ! , daca are mai multe hard-uri si bine inteles are un jackpot atunci e conectat online ! adica 10-20% sansa de noroc ai dar daca nu are jackpot si e un aparat mai vechi ai o sansa de 45-50% depinde ! de unde zic eu asta ? am lucrat cu aparate + si barman am fost + am spart un aparat si am vazut interiorul ! iar faza cu magnetul stai linistit ca e o vrajala proasta ;) (AM PROBAT EU DE 312389123 ori) sper ca o fost de inteles aceste informati bafta la *NOROC* !
User avatar
IsTI37
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 10987
Joined: 10 Apr 2007, 15:02
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Fost SysAdmin
Fost Fondator GTA5 (CVL)
Location: Cluj-Napoca
Has thanked: 28 times
Been thanked: 776 times

15 Mar 2017, 17:12

Fiecare aparat are un procent de castig setat din fabrica, majoritatea 70-80%, restul merge ca profit celui care are aparatele. În sistem când ai multe aparate profitul de 20% va fi mult mai mare decât pierderea la câștiguri de 70%.
Nu ai ce îi face decât dacă chiar ai noroc și e un bug în joc, nu merge cu magneți sau chestii de genul, are senzor și îți blochează aparatul + sunt camere peste tot.
User avatar
Icsulescu
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 335
Joined: 04 Mar 2017, 12:32
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Utilizator neserios (tepar!)
Utilizator vechi: Massivescu
Fond eXtream: 0
Contact:

15 Mar 2017, 20:39

Daca vrei sa iesi din saracie poti sa dai tepe aici pe extreamcs, daca ai zi buna poti sa scoti si 200/300lei.
Il am pe du-te vino, dar tot du-te ii mai puternic.
User avatar
UnBlogger
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 349
Joined: 25 Sep 2015, 19:44
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc "Ramona suge-o"
Detinator server CS: Sm.realcs.ro
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS
Utilizator neserios ( tepar ) - fost PlayToy
Fond eXtream: 0
Contact:

16 Mar 2017, 02:12

Icsulescu wrote:Daca vrei sa iesi din saracie poti sa dai tepe aici pe extreamcs, daca ai zi buna poti sa scoti si 200/300lei.
Ete p*la :mocanu:
=))

Oricum tare asta. ;)
User avatar
dominus
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2598
Joined: 24 Feb 2012, 15:01
Detinator Steam: Da
Location: Constanta
Has thanked: 51 times
Been thanked: 185 times

16 Mar 2017, 10:05

IsTI37 wrote:Fiecare aparat are un procent de castig setat din fabrica, majoritatea 70-80%, restul merge ca profit celui care are aparatele. În sistem când ai multe aparate profitul de 20% va fi mult mai mare decât pierderea la câștiguri de 70%.
Nu ai ce îi face decât dacă chiar ai noroc și e un bug în joc, nu merge cu magneți sau chestii de genul, are senzor și îți blochează aparatul + sunt camere peste tot.

70% din bani se duc la impozit.. Romania. Am un prieten care detine un sfert din aparate din Constanta.. El mi-a zis asta
Cele mai pacatoase sunt aparatele.. mai bine joci la pariuri sportive
Cand toti iti vor binele, nu lasa pe nimeni sa ti-l ia.
https://www.facebook.com/agnphotographyy
CIUBO. /snowyworld/
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2076
Joined: 02 Jul 2013, 18:17
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Fost Moderator ajutator
Fost Intermediar
Location: Basel
Has thanked: 40 times
Been thanked: 86 times

16 Mar 2017, 12:39

Nu stiu ce va atrage asa mult la aparate... O singura data am jucat si nu mi-a placut deloc. Cauta altceva daca tot iti place tipul asta de joc, cum ar fi pariuri sportive, poker, blackjack, etc. Sunt ceva mai interesante si ai sanse mult mai mari de castig.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Bing [Bot], Dot [Bot] and 421 guests