Cat de bun este KGB Hosting , Krond , 0Ping ?!

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

zark
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 840
Joined: 29 Apr 2016, 17:11
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
SteamID: cosmin1512
Reputatie: Fost Manager VEST.eXtream.Ro
Fond eXtream: 0
Has thanked: 33 times
Been thanked: 39 times
Contact:

16 Jan 2017, 19:30

Precious wrote:1. Ceva nu e in regula cu fluxul de jucatori ( de la 32 playeri fara boost la 6-10 de pe o zi pe alta )
Și eu am pățit lafel, nu vreau sa acuz pe nimeni de nimic, e de domeniul trecutului și chiar nu îmi mai pasa.
Am avut vest.extream.ro, boostat la setmaster, avea playeri și după ce s-a terminat boost-ul, nu full dar avea 15-18 constant. Dintr-o data am rămas brusc cu 2-3 playeri.
Precizez ca am mai avut server la hzone mai demult în alta comunitate, aceeași poveste, boost setmaster, după boost în schimb au rămas playeri fideli pe toată durata serverului, pana m-am plictisit de el și l-am închis.
Explicația? Nu am aflat nici în ziua de azi de ce a scăzut brusc atunci. Nu știu câți au jucat pe server când era în comunitatea asta dar care a jucat sigur își aduce aminte incidentul.

Repet, nu acuz pe nimeni de nimic dar e ciudat.
RoyalServer
User avatar
Carnacior
Membrul anului 2016
Membrul anului 2016
Posts: 1762
Joined: 23 Jun 2013, 14:08
Detinator Steam: Da
CS Status: I eat more pussy than cervical cancer
Detinator server CS: jb.b-zone.ro
SteamID: -
Reputatie: Fost Scripter eXtreamCS
Membrul anului 2016
Membru Club eXtreamCS (1 iul )
Location: Targu Mures
Has thanked: 5 times
Been thanked: 13 times
Contact:

16 Jan 2017, 20:50

Babak wrote:cum naiba sa iti fure din jucatori când iti ofera acces complet la server si nu iti instaleaza nimic pe server
intrebare de baraj, probabil si tu vrei sa le faci rau si nu mai stiti ce sa bagati de la voi

cum naiba sa iti fure din jucatori când iti ofera acces complet la server si nu iti instaleaza nimic pe server
Nu vorbi daca nu stii despre ce vorbesti, se poate face asta si fara vreun modul sau plugin instalat in server.
Ai nevoie de o protectie pentru server? R4GE Server Guard
Cel mai avansat si folosit plugin de protectie romanesc public! Nu ma crezi? VERIFICA


http://www.facebook.com/xyz.aron
Follow me for random bullshit and possibly interesting updates
Skype @ xyz_aron


Image
User avatar
Fantasy1
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 4836
Joined: 05 Jul 2012, 01:26
Detinator Steam: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (1 Mar)
Utilizator neserios (TEPAR!)
Has thanked: 278 times
Been thanked: 217 times
Contact:

17 Jan 2017, 01:25

Carnacior wrote:
Babak wrote:cum naiba sa iti fure din jucatori când iti ofera acces complet la server si nu iti instaleaza nimic pe server
intrebare de baraj, probabil si tu vrei sa le faci rau si nu mai stiti ce sa bagati de la voi

cum naiba sa iti fure din jucatori când iti ofera acces complet la server si nu iti instaleaza nimic pe server
Nu vorbi daca nu stii despre ce vorbesti, se poate face asta si fara vreun modul sau plugin instalat in server.
Carnacior, nu vezi ca omu e topit?

Omu a vrut sa dea teapa prin banca :))

security-zone/xgod-tepar-t329658.html
CLICK AICI pentru FORUM
- Un Forum Care Nu Poate Fi Spart -
- Un Forum Care Nu Modifica Topicurile Cu Tepari -
- Vrei Indexare In Google? Posteaza Tzeparii La Noi -

- Daca ai nevoie sa te ajut cu un addons/plugin etc se plateste, nu ajut cu nimic pe GRATIS -
User avatar
Spikee.
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 56
Joined: 17 Oct 2015, 01:15
Detinator Steam: Nu
CS Status: Contact : [email protected]
Detinator server CS: Momentan nu .
SteamID: -
Fond eXtream: 0
Contact:

08 Feb 2017, 01:53

Mersi mult , o sa iau krond , n am luat de atunci pentru ca n aveam un addon stabil , acum am unul de zombie in rusa .. dar nu pot sa il traduc pentru ca da eroare la compilare orice as scrie , daca poate cineva sa ma ajute pm
Contact :
--> Y!M : [email protected]
--> SKYPE : cs.spike.cs
#SGG :3
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information