Cat as putea sa iau pe acest PC+monitor

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
marian^
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 904
Joined: 30 Sep 2011, 19:14
Detinator Steam: Da
SteamID: nulledmarian
Location: Sibiu
Has thanked: 52 times
Been thanked: 67 times
Contact:

09 Sep 2012, 19:08

Iei mult prea putini bani,nu se merita sa il vinzi.

A cumparat un prieten,un calculator second hand,dintr-un magazin,cu 200 lei,Amd Sempron ca al tau, 1 Gb de ram, fara monitor/periferice,dar asta acum 1an, componentele calculatorului se devalorizeaza zilnic,de atunci a mai scazut cu mult pretul,adaugam acel monitor LCD care e de 15 " ,practic aproape 0, si mai mult de 200-250 lei nu iei pe el,care e un pret de nimic, nu se merita.
RoyalServer
User avatar
*Joker*
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 297
Joined: 16 Jul 2009, 09:11
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Nu
SteamID: wicke7
Been thanked: 9 times

09 Sep 2012, 20:00

am si eu ceva de genu, un calculator de vreo 10 ani :)) :D...am incercat sa il dau pe bucati si te asigur ca scoti mai mult decat sa il vinzi cu totu'. nu am reusit sa dau toate piesele dar oricum am scos cateva milioane.
Last edited by *Joker* on 09 Sep 2012, 20:00, edited 1 time in total.
endys
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 25
Joined: 24 Sep 2009, 19:54
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Reputatie: Restrictie mesaje private!
Has thanked: 7 times
Been thanked: 2 times

09 Sep 2012, 21:33

100 - 150 - 200 de lei . Atat e o pereche de adidasi in caru meu ... Te.ai interesat sa il dai pe bucati ? Eu ma chinui de ceva timp sa fac rost de o placa ca a ta , iar in plus ramii DDR sunt cautati de cei cu pc.uri vechi ! Monitorul il dai simplu cu 100 - 150 de lei daca prinzi o okazie buna , pe cineva interesat de asa ceva , sau sa il pui pe okazii , ori alt site de genul ! De celelalte nu am idee ! Il scoti pe piese undeva pe la 500 de lei [ cu monitor cu tot ] vreo 350 - 400 Cu totul .. Tu alegi :)
Asteapta poate gasesti pe cineva care vrea sa isi schimbe pc`ul si faci vreun schimb cu niste diferente de bani , il imbunatatesti si scapi mai repede de el , sau pe cineva care cauta cu disperare un pc modest cu un pret la fel de modest . Succes la vanzare :)
Pentru cei care nu stiu cine sunt :
http://www.extreamcs.com/forum/member/3ndys/
Am ban 3 luni !
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Dot [Bot], Semrush [Bot] and 417 guests