Cearta La Cogealac[Constanta]

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
User avatar
trykA
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1158
Joined: 24 Feb 2008, 21:23
Detinator Steam: Da
Reputatie: Ban 3 luni !
Has thanked: 58 times
Been thanked: 48 times

28 Jul 2010, 11:16

http://stirileprotv.ro/stiri/eveniment/ ... nsuri.html
Numai doi au ramas la spital, iar politistii i-au identificat deja pe 60 dintre scandalagii.

Imaginile filmate de unul dintre agentii de paza ai parcului eolian surprind momentele in care peste o suta de localnici galagiosi, care au adus si un buldozer, incearca sa intre in zona santierului. Unii dintre ei arunca spre agentii de paza cu bate si pietre. Un politist incearca sa ii calmeze, insa cateva secunde mai tarziu s-au auzit focuri de arma.

Primarul din Cogealac sustine ca satenii ar fi organizat un miting pentru ca voiau sa afle de la constructorul parcului eolian daca are dreptul sa lucreze in zona. Chiar el i-a insotit.

Conducerea Consiliului Judetean Constanta, dar si Prefectura Constanta il acuza pe primar ca blocheaza o investitie de milioane de euro.

La randul lor, cei de la parcul eolian sustin ca au toate autorizatiile necesare. Politistii isi continua ancheta.


SE PARE CA A FOST ARESTAT SI UNCHIUL MEU ( FRATELE TATALUI MEU ) CARE LUCRA LA SEDIUL PRIMARIE..
RoyalServer
User avatar
flaw
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 384
Joined: 15 Jul 2010, 10:44
Detinator Steam: Da
CS Status: work.
Detinator server CS: Nu.
SteamID: -
Location: Home Editing.
Has thanked: 8 times
Been thanked: 16 times

28 Jul 2010, 20:21

asta da bataie :P
User avatar
flaw
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 384
Joined: 15 Jul 2010, 10:44
Detinator Steam: Da
CS Status: work.
Detinator server CS: Nu.
SteamID: -
Location: Home Editing.
Has thanked: 8 times
Been thanked: 16 times

28 Jul 2010, 20:22

Pana la urma sa rezolvat problema ??
User avatar
fabr1s
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3197
Joined: 19 Jul 2010, 01:13
Detinator Steam: Nu
CS Status: nu cunosc
Detinator server CS: nu am
SteamID: -
Reputatie: Fost eXtream Mod
Nume anterior : Pedro , Danny , daniakis, Dani
Arbitru cupă eXtreamCS 2014 ( Counter Strike 1.6 )
Fost Membru club eXtreamCS
Location: bucharest
Has thanked: 207 times
Been thanked: 222 times

28 Jul 2010, 20:24

Bă să moară mama ce spammer eşti :| nu te uiţi la tine ce spammer eşti ? :| /:)
"Racing, competing, is in my blood, is part of me, is part of my life." Ayrton Senna
User avatar
warclau
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2995
Joined: 28 Mar 2008, 11:10
Detinator Steam: Da
CS Status: memories
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (4 mar)
Location: Valenii de Munte / London
Has thanked: 420 times
Been thanked: 93 times

28 Jul 2010, 21:57

trykA wrote:http://stirileprotv.ro/stiri/eveniment/ ... nsuri.html
Numai doi au ramas la spital, iar politistii i-au identificat deja pe 60 dintre scandalagii.

Imaginile filmate de unul dintre agentii de paza ai parcului eolian surprind momentele in care peste o suta de localnici galagiosi, care au adus si un buldozer, incearca sa intre in zona santierului. Unii dintre ei arunca spre agentii de paza cu bate si pietre. Un politist incearca sa ii calmeze, insa cateva secunde mai tarziu s-au auzit focuri de arma.

Primarul din Cogealac sustine ca satenii ar fi organizat un miting pentru ca voiau sa afle de la constructorul parcului eolian daca are dreptul sa lucreze in zona. Chiar el i-a insotit.

Conducerea Consiliului Judetean Constanta, dar si Prefectura Constanta il acuza pe primar ca blocheaza o investitie de milioane de euro.

La randul lor, cei de la parcul eolian sustin ca au toate autorizatiile necesare. Politistii isi continua ancheta.


SE PARE CA A FOST ARESTAT SI UNCHIUL MEU ( FRATELE TATALUI MEU ) CARE LUCRA LA SEDIUL PRIMARIE..
si ?
User avatar
VaLDeS
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2776
Joined: 11 Feb 2008, 18:41
Detinator Steam: Da
CS Status: pe mari si oceane
SteamID: valdes93
Reputatie: Fost moderator
Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Location: România
Has thanked: 64 times
Been thanked: 103 times

28 Jul 2010, 22:11

si in direct si in reluare :)) prea tare la machidoni acolo !
Image

STEAM ID : valdes93 :flag_ro:
User avatar
trykA
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1158
Joined: 24 Feb 2008, 21:23
Detinator Steam: Da
Reputatie: Ban 3 luni !
Has thanked: 58 times
Been thanked: 48 times

29 Jul 2010, 13:31

warclau wrote:
trykA wrote:http://stirileprotv.ro/stiri/eveniment/ ... nsuri.html
Numai doi au ramas la spital, iar politistii i-au identificat deja pe 60 dintre scandalagii.

Imaginile filmate de unul dintre agentii de paza ai parcului eolian surprind momentele in care peste o suta de localnici galagiosi, care au adus si un buldozer, incearca sa intre in zona santierului. Unii dintre ei arunca spre agentii de paza cu bate si pietre. Un politist incearca sa ii calmeze, insa cateva secunde mai tarziu s-au auzit focuri de arma.

Primarul din Cogealac sustine ca satenii ar fi organizat un miting pentru ca voiau sa afle de la constructorul parcului eolian daca are dreptul sa lucreze in zona. Chiar el i-a insotit.

Conducerea Consiliului Judetean Constanta, dar si Prefectura Constanta il acuza pe primar ca blocheaza o investitie de milioane de euro.

La randul lor, cei de la parcul eolian sustin ca au toate autorizatiile necesare. Politistii isi continua ancheta.


SE PARE CA A FOST ARESTAT SI UNCHIUL MEU ( FRATELE TATALUI MEU ) CARE LUCRA LA SEDIUL PRIMARIE..
si ?
si am pus stirea desteptule , decand ai dat de net , mai iesi din casa? sau stai cu awp la geam?
Up , mai astept pareri
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information