Cele mai scumpe lucruri din lume

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

PopaGABRI3L
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 35
Joined: 09 May 2011, 20:32
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Contact:

11 May 2011, 22:42

vand viata...pm me.

on: ce dreacu vad astia la niste pietre, diamant auzi, nu va mai place carbunele.
RoyalServer 2
User avatar
ceferistul
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 575
Joined: 08 Nov 2008, 15:08
Detinator Steam: Da
CS Status: fragar si rankist... a, si pandar!
Detinator server CS: Nu
SteamID: ceferistu
Location: Bacau, Romania
Has thanked: 4 times
Been thanked: 49 times

11 May 2011, 23:46

aNNakin wrote:
knight wrote:Se referea la altceva cred. :-<
la asta va refereti toti mai nou, tare smecheri sunteti voi....in romania e greu, vai doamne....dar traiti pe banii altora! altii nu au ce manca :-j
ce pnm....vrei vila, 1k euro in fiecare zi sau ce ***? obisnuiestete cu ideea ca nu ai si gata :-/ si mie mi-ar place sa am un camion de bani...

inca nici nu ai terminat scoala dar tu zici ca e grea viata....mai incolo ce faci? iti dai lame? :-j

am fost in germania, acolo viata e mai ieftina de exemplu ca la noi. stau in chirie si platesc 150 de euro pe luna plus intretinerea si toate alea. cateodata imi mai vine sa imi dau si o lama cand trebuie sa ma imprumut de bani sa imi ajunga. tu traiesti pe banii tai?
Image

"Să fie bine ca să nu fie rău" - G. Hagi
User avatar
aNNakin
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 10464
Joined: 17 Dec 2007, 21:42
Detinator Steam: Da
CS Status: a iubi - necesar si suficient
Detinator server CS: romania.cs16.ro
SteamID: anakin_cstrike16
Reputatie: Membru Club eXtreamCS
Fost Contribuitor
Fost Scripter eXtreamCS
Fost Lider Echipa eXtreamCS
Fost Administrator
Location: di.fm
Has thanked: 230 times
Been thanked: 787 times
Contact:

12 May 2011, 23:38

ceferistul wrote:
aNNakin wrote:
knight wrote:Se referea la altceva cred. :-<
la asta va refereti toti mai nou, tare smecheri sunteti voi....in romania e greu, vai doamne....dar traiti pe banii altora! altii nu au ce manca :-j
ce pnm....vrei vila, 1k euro in fiecare zi sau ce ***? obisnuiestete cu ideea ca nu ai si gata :-/ si mie mi-ar place sa am un camion de bani...

inca nici nu ai terminat scoala dar tu zici ca e grea viata....mai incolo ce faci? iti dai lame? :-j

am fost in germania, acolo viata e mai ieftina de exemplu ca la noi. stau in chirie si platesc 150 de euro pe luna plus intretinerea si toate alea. cateodata imi mai vine sa imi dau si o lama cand trebuie sa ma imprumut de bani sa imi ajunga. tu traiesti pe banii tai?
tocmai ca nu traiesc pe banii mei ci pe cei ai familiei, rudelor, etc... la fel ca majoritatea de aici
nu zic ca e usor dar m-am saturat sa aud peste tot aceleasi chestii...in romania a greu, vreau sa plec, bag ceva in ea romania, etc...terminati sincer, stim si noi ca e nasol, ce tot insistat... n-aveti alte subiecte de discutat? asta e epuizat de mult sincer...
parca ati fi pensionari si va plangeti de mila toata ziua, ca astia asa fac....go have fun and don't give a shit
ATATA VREME CAT AVETI UNDE STA SI CE MANCA SI CU CE VA IMBRACA!
User avatar
TzUcK
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2947
Joined: 19 Jul 2009, 15:44
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost moderator
Has thanked: 70 times
Been thanked: 140 times
Contact:

12 May 2011, 23:47

aNNakin wrote:
ceferistul wrote:CEL MAI SCUMP LUCRU DIN LUME: VIATA IN ROMANIA
in cate tari ai fost tu de ai constatat asta? :P
Te-a tradus ;))
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information