Cerem arestarea celor 7 violatori!

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
ARTUR.HAZ
Administrator
Administrator
Posts: 7652
Joined: 04 Oct 2013, 14:32
Detinator Steam: Da
Reputatie: Administrator
Has thanked: 146 times
Been thanked: 123 times
Contact:

22 Jul 2015, 23:22

sUperstar wrote:ce fata de cioban au
poate iti tovarasi de-a lui HAMAS, zici ca seama cu ei.
toti fata de impins vagoane.
RoyalServer 2
User avatar
sUperstar
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 3321
Joined: 01 Mar 2013, 23:08
Detinator Steam: Da
Reputatie: Restrictie moderator [abuz de functie]
Fost eXtream mod
Utilizator neserios (tepar!)
Has thanked: 42 times
Been thanked: 97 times

22 Jul 2015, 23:25

RIPPLE FAUCET - Castiga pana la 1 Ripple pe zi!
User avatar
ARTUR.HAZ
Administrator
Administrator
Posts: 7652
Joined: 04 Oct 2013, 14:32
Detinator Steam: Da
Reputatie: Administrator
Has thanked: 146 times
Been thanked: 123 times
Contact:

22 Jul 2015, 23:40

Le e de amar acuma. Nebatuti nu scapa oricum, macar le mai modeleaza fata, dupa ce ies din puscarie, sa arate cumva. :troll
User avatar
sUperstar
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 3321
Joined: 01 Mar 2013, 23:08
Detinator Steam: Da
Reputatie: Restrictie moderator [abuz de functie]
Fost eXtream mod
Utilizator neserios (tepar!)
Has thanked: 42 times
Been thanked: 97 times

22 Jul 2015, 23:42

care fata ba, o sa aiba anusul ca nuca de cocos
RIPPLE FAUCET - Castiga pana la 1 Ripple pe zi!
User avatar
zenner
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1869
Joined: 10 Sep 2011, 16:02
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost super moderator
Fost Membru Club eXtreamCS (27 ian - 27 feb)
Locul II eXtreamCS XMAS Championship 2014
Locul I eXtream Spring Cup 2015
Arbitru eXtream
0.5/3
Has thanked: 70 times
Been thanked: 69 times
Contact:

22 Jul 2015, 23:54

Eu tot nu inteleg, au rapit-o sau s-a dus de buna voie si acolo au rupt-o 7?
jacobs
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3326
Joined: 04 Apr 2009, 17:59
Detinator Steam: Da
CS Status: do it nigga
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (7 luni)
Organizator Cupa eXtreamCS 2014 (Counter Strike 1.6)
Arbitru Cupa eXtreamCS 2014 (Counter Strike 1.6)
Coordonator Cupa eXtreamCS 2014 (Counter Strike 1.6)
Sponsor Cupa eXtreamCS 2014 (Counter Strike 1.6)
Restrictie PM
Location: king of everything
Has thanked: 3 times
Been thanked: 129 times

22 Jul 2015, 23:56

zenner wrote:Eu tot nu inteleg, au rapit-o sau s-a dus de buna voie si acolo au rupt-o 7?
2 dintre ei s-a oferit sa o duca acasa cu masina si au dus-o la ei acasa si acolo au mai venit alti 5
User avatar
dominus
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2598
Joined: 24 Feb 2012, 15:01
Detinator Steam: Da
Location: Constanta
Has thanked: 51 times
Been thanked: 185 times

23 Jul 2015, 00:12

Ganditi-va ca in locul fetei putea sa fie sora/mama voastra...
https://www.facebook.com/iantu.virgil/p ... =1&theater
Cand toti iti vor binele, nu lasa pe nimeni sa ti-l ia.
https://www.facebook.com/agnphotographyy
User avatar
chill_toica
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1783
Joined: 05 Feb 2008, 23:15
Detinator Steam: Da
SteamID: chill_toica
Reputatie: Nume anterior: dr_moarte
Membru Club eXtreamCS (2 luni)
1 avertisment scos = -2 luni club
Location: Bucuresti
Has thanked: 499 times
Been thanked: 118 times

23 Jul 2015, 01:37

grande_ecks wrote:
chill_toica wrote:***** jegoasa isi merita soarta , daca la 12 ani sufera din dragoste la 15 sunt violate ! asa merita
Cu siguranță cei 322.000 de persoane care am semnat ne dorim ca mama ta sau sora ta, să nu pățească la fel. Nu se poate ca un copil ca tine, să gândească într-un asemenea hal - trebuie să te educi tu singur dacă părinții tăi nu au reușit - e un sfat.

Bărbaţii adevăraţi condamnă violul
te invit sa ma cunosti mai bine sa vezi ce fel de copil sunt :) , imi doresc ca in viitor fetita ta sa nu posteze poze goala in oglinda pe facebook si stari de genu ma gandesc la tine , pentru ca sigur va patii lafel ca ea , atata timp cat ele cauta **** de ce nu ar primii ? nu am zis ca sunt de acord cu fapta dar pana la urma FUM FARA FOC nu iese :) asa ca termina-te cu toate aberatiile astea , ia spunei iubitei tale sa isi ia o fusta scurta si o bluza mai sexy si sa dea o tura prin ferentari , oare daca 2 baieti ii sare in ajutor sa o conduca pana acasa si ea accepta oare ce s-ar intampla ? mai terminati in **** mea ca daca nici aia nu cauta **** nu se ajungea aici. aia trebuie bagati la puscarie indifferent de ce sa intamplat dar a fost si vina ei :) mai interesati-va sa vedeti cate violuri ampulea sunt
Last edited by chill_toica on 23 Jul 2015, 02:51, edited 3 times in total.
User avatar
tictac
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 4015
Joined: 24 Feb 2012, 18:27
Detinator Steam: Da
Reputatie: 1 warn scos (-2 luni club)
Membru Club eXtreamCS (3 luni)
Ban 3 luni (achitat)
Location: Bihor, Oradea
Has thanked: 73 times
Been thanked: 570 times

23 Jul 2015, 02:38

No asta da orgie...
Roxana babenocooo :))
In Vaslui :)) nu ma mira... "Dupa doar o ora in Vaslui iesi violat batut si sechestrat"
PSS iPhoneSix, am o banuiala ... cu siguranta modul vegas face parte din grupul vesel.
Merita puscarie si sa fie ****** in cur fiecare pe rand, nu doar simpla puscarie, de unu deala lat cat usa... bang.
chill_toica @ tu sigur bati un apropo, in fine adevarul e undeva la mijloc ( la mijloc de ***** =))))) ), nu vreau sa o implic pe prietena ta in asta, daca intelegi... ce zic.
Semnatura aia e 0 inutila, nu cred ca un judecator/procuror/magistrat o sa se uita peste rapoartele de pe siteurile "cutarica"... Oricum treaba e clara, nu o sa ramana sigur in libertate.
chill_toica wrote: te invit sa ma cunosti mai bine sa vezi ce fel de copil sunt :)
( da,da copil fara minte )
Multumim, nu ne dorim sa intretinem acte sexuale cu tine. :)
Tu sigur esti vre-un frustrat in realitate sau vreun violator, o esec de om... Gandire de violator, sau violat... oscilez intre... cred ca si si, dar totusi mai mult fetita.
mai interesati-va sa vedeti cate violuri ampulea sunt
aoleu, ne ascunzi ceva si noi nu stim ? ... noa e grav... pana sa citesc ultima parte a ta... nu eram 100% convins de afirmatiile spuse, acuma sunt sigur.
User avatar
chill_toica
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1783
Joined: 05 Feb 2008, 23:15
Detinator Steam: Da
SteamID: chill_toica
Reputatie: Nume anterior: dr_moarte
Membru Club eXtreamCS (2 luni)
1 avertisment scos = -2 luni club
Location: Bucuresti
Has thanked: 499 times
Been thanked: 118 times

23 Jul 2015, 05:16

Bai copil prost , tu iti traiesti viata pe forumu asta in **** mea si vi sa te certi cu mine , ce mortii tai te doare in **** de parerea mea ? pot sa scriu ce vrea **** mea , si fata de tine eu am trecut prin destule in 20 de ani , nu doar cs si alte ***** virtuale, ia dute in mortii tai si intreaba un gabor de la proximitate cate violuri sunt declarate pe nimic si taci in rasa ***** de retard , la cat foc iei nu ma sperie faptul ca nu prea iesi din casa , deci mai pe scurt nu stau sa ma cert cu tine pe un forum , si nu dau inapoi ma doare in **** de tot si de toate si inca o data iti spun daca esti din bucuresti si vrei sa ma vizitezi iti las o adresa in pm si te astept cand vrea pi2da ta sa vii sa ma bati tu si toti ceilalti baietasi de internet :)


si apropo de aia , sper macar 1 an de zile sa ajunga sa faca si nu ma lefel la parnaie , macar un pic de arest cat sa nu mai violeze vreodata :)
Last edited by grande_ecks on 23 Jul 2015, 06:11, edited 1 time in total.
Reason: Ai primit avertisment pentru atac la persoană.
User avatar
grande_ecks
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 1495
Joined: 18 Sep 2008, 00:35
Detinator Steam: Da
CS Status: Fii bun, ajută, rău poate orice prost.
SteamID: /ID/Narmer
Reputatie: Fost administrator
Location: România, Sibiu.
Been thanked: 33 times

23 Jul 2015, 06:14

chill_toica wrote: te invit sa ma cunosti mai bine sa vezi ce fel de copil sunt :) , imi doresc ca in viitor fetita ta sa nu posteze poze goala in oglinda pe facebook si stari de genu ma gandesc la tine , pentru ca sigur va patii lafel ca ea , atata timp cat ele cauta **** de ce nu ar primii ? nu am zis ca sunt de acord cu fapta dar pana la urma FUM FARA FOC nu iese :) asa ca termina-te cu toate aberatiile astea , ia spunei iubitei tale sa isi ia o fusta scurta si o bluza mai sexy si sa dea o tura prin ferentari , oare daca 2 baieti ii sare in ajutor sa o conduca pana acasa si ea accepta oare ce s-ar intampla ? mai terminati in **** mea ca daca nici aia nu cauta **** nu se ajungea aici. aia trebuie bagati la puscarie indifferent de ce sa intamplat dar a fost si vina ei :) mai interesati-va sa vedeti cate violuri ampulea sunt
Nu trebuie să mă inviți că îmi dau seama după scris și gândire cât de „matur” ești. La 19 ani încă ești copil și asta e o problemă, când îi spun cuiva că este copil nu mă interesează vârsta lui pentru că sunt cazuri în care cei cu vârsta de 16 ani sunt mult mai maturi decât cei care au peste 20 de ani - ci mă refer la mentalitatea și maturitatea lui.

Probabil la tine în cartier și la părinții tăi ai văzut un asemenea comportament - iubita mea nu s-ar duce niciodată îmbracătă indecent pentru că este o lady și dacă o „fluieră” unul sau mai mulți eu sunt mândru de asta (deși cei care fac asta sunt niște țărani, dă dovadă de comportament imbecil și cu siguranță nu au cei 7 ani de acasă) - probabil tu ești unul din ăia care „fluieră” de îmi dai asemenea exemple de prost gust.

Fata poate să fie cea mai mare curvă, atâta timp cât tu pui mâna pe ea și faci ce au făcut nenoriciții ăia, fără acordul ei - se numește viol. Cei care dau vina pe ea, cu siguranță capacitatea lor de a gândi e asemenea unui melc și atunci îți pui întrebarea: dacă mama ta sau sora ta ar fi violate, oare tot ele sunt de vină?

Poate ai trecut prin multe până la 20 de ani dar cu siguranță pe la școală nu ai trecut. Îmi pare rău de tine, la un asemenea comportamente probabil vei urma calea celor 7, din păcate.

Numai bine.
Singura modalitate de contact este Steam-ul: /ID/Narmer sau pe ctOS.ro

Image
User avatar
IsTI37
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 10987
Joined: 10 Apr 2007, 15:02
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Fost SysAdmin
Fost Fondator GTA5 (CVL)
Location: Cluj-Napoca
Has thanked: 28 times
Been thanked: 776 times

23 Jul 2015, 09:08

Violul e crima si trebuie pedepsit atare.
Dar de unde stiti ca fata nu era cunoscuta in sat de toti baietii si au zis ca hai sa o facem in gasca daca oricum o cunosc deja toti.

Depinde foarte foarte mult de context un viol, ca fetele daca n-au ce face, vor bani sau au fost de acord prima data dar dupa s-au razgandit (femeile sunt femei) sau s-au schimbat termenii si nu exista dovezi e greu sa decizi ce s-a intamplat de fapt. Sa nu zic ca poate chiar se prostitueaza si chestii de genul dar nu o sa spuna asa ceva la televizor.

E foarte usor sa spui ca aia 7 trebuie inchisi pe viata ca au luat-o la joaca pe o fata care e campioana pe sate la m... in sat si acum au luat-o mai dur. In acest caz trebuie determinata intelegerea cu fata si in functie de caz data pedeapsa.

Bine, pot fi si doar criminali care au ales o victima, in acest caz merita inchisoare pe viata. DAR ma indoiesc ca ar fi fost lasati in libertate daca chiar erau atat de brutali si criminali.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information