Cetatenii discriminati de presedintele Basescu ii cer demisi

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
KingWz
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 360
Joined: 11 Dec 2012, 10:27
Detinator Steam: Da
CS Status: s o *** pe splat
Location: cf armando ejti bine?
Has thanked: 41 times
Been thanked: 64 times

18 Jan 2014, 12:38

SaLLeR ;ddd wrote:Poate facem un bine pentru tara asta daca semnam si noi aceasta petitie!

Code: Select all

http://www.petitieonline.com/cetatenii_discriminati_de_presedintele_basescu_ii_cer_demisia
esti cam ****,tu n-ai idee de ceea ce se petrece in 'parlament' dar tot vina lu basescu e,ca el e presedintele,nu a parlamentarilor,ministrilor,etc
dem hoez
RoyalServer 2
User avatar
.el.
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 141
Joined: 07 Oct 2013, 22:46
Detinator Steam: Nu
CS Status: Stau pe banii statului.
Location: Müllrose, Germany
Has thanked: 3 times
Been thanked: 18 times
Contact:

18 Jan 2014, 12:42

gipsyhaldir wrote:

Code: Select all

Nu`i vorba de asta, e vorba ca nu ai ce sa votezi, Basescu sau altul tot o apa si un pamant.
decat cu Basalau mai bine votezi cu Vadim.
You got my thanks sir.
Nu incercati sa pareti mai mari decat sunteti ! Daca ma cobor eu la mintea voastra, nu inseamna ca si raman acolo.
Un destept poate face pe prostul atunci este nevoit, insa un prost face pe desteptul toata viata, fara succes !
Aviz amatorilor gen MajeStik si egoistdream.

Image
User avatar
aSh
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 5383
Joined: 23 Jan 2009, 21:37
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Ban 3 luni .
(Ban scos de 1 mai!)
Has thanked: 204 times
Been thanked: 265 times

18 Jan 2014, 12:45

Nu semnati aceasta petitie ca e organizata de Propaganda Antena 3 condusa de Motanul Felix Voiculescu ;)

Nu va mai uitati la Antena 1,2,3 ca o s-o luati razna de la propaganda aia care e impotriva lui Basescu...

Oricum Basescu isi va termina mandatul la sfarsitul lui Decembrie 2014,iar urmatorul care va deveni Presedintele Romaniei va fi Crin Antonescu care va face ceea ce spune Regimul USL-Voiculescu,adica va subordona Justitia si alte institutii ale statului...ceea ce va izola pentru foarte mult timp tara pe plan intern si extern :(,adica ne intoarcem de unde am plecat..adica din anul 2004
Last edited by aSh on 18 Jan 2014, 12:46, edited 1 time in total.
gipsyhaldir
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 11
Joined: 12 Jan 2014, 13:53
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Been thanked: 1 time
Contact:

18 Jan 2014, 12:46

Code: Select all

Nu semnati aceasta petitie ca e organizata de Propaganda Antena 3 condusa de Motanul Felix Voiculescu ;)

Nu va mai uitati la Antena 1,2,3 ca o s-o luati razna de la propaganda aia care e impotriva lui Basescu...

Oricum Basescu isi va termina mandatul la sfarsitul lui Decembrie 2014,iar urmatorul care va deveni Presedintele Romaniei va fi Crin Antonescu care va face ceea ce spune Regimul USL-Voiculescu,adica va subordona Justitia si alte institutii ale statului...ceea ce va izola pentru foarte mult timp tara pe plan intern si extern :(
sa ne pupi in p*** de basist *****.
User avatar
aSh
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 5383
Joined: 23 Jan 2009, 21:37
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Ban 3 luni .
(Ban scos de 1 mai!)
Has thanked: 204 times
Been thanked: 265 times

18 Jan 2014, 12:47

Nu sunt basist..nici eu nu il suport pe Basescu,dar nici nu pot sa fiu de partea USL,fiindca stiu ca urmeaza saracie lucie
User avatar
IsTI37
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 10987
Joined: 10 Apr 2007, 15:02
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Fost SysAdmin
Fost Fondator GTA5 (CVL)
Location: Cluj-Napoca
Has thanked: 28 times
Been thanked: 776 times

18 Jan 2014, 12:52

Romania oricum e doomed fara un partid nou cu putere, oameni bogati, inteligenti care stiu ce fac, au influenta in Europa si nu doar stau la vorbarie. Pana cand n-avem un presedinte si prim ministru destul de bogat ca sa zica, hai ca platesc eu din banii mei asfaltarea drumurilor x si x pana se da legea x nu o sa avem o guvernare respectata.

Cum vreti ca niste sarantoci ca Basescu, Ponta si Crin sa poata sa faca ceva ? Toti politicienii din Romania sunt marionete, fara bani, inteligenta si influenta in Europa nu ai ce comenta la rusi, la companii, la coruptie, la un post TV care iti strica imaginea.

Daca Basescu era un presedinte calumea Antena 1 deja era de mult in faliment. Eu cel putin n-as accepta ca unul ca Badea sa isi bata joc de mine daca as fi presedinte. Credeti ca in Germania daca se ia cineva de cancelar in mod public se scoate cu basma curata ? Democratie inseamna ca poti sa discuti cu prietenii tai despre el, dar cand e vorba de un post TV care efectiv isi bate joc de deciziile tale fara sa isi sustina afirmatiile sau fara sa se gandeasca la interesele din spate in fata intregii tari e prea mult.
Ce ii intereseaza pe ei ca a facut si el ceva bani in familie in postul pe care il are, e destul de normal daca nu e un om de afaceri sau cu caracter care sa zica mai bine mor decat sa fac afaceri cu rusii, voi stiti ce inseamna sa vina 2 rusi si sa iti faca o oferta ? Ori o accepti cumva, cum sa iti fie tie mai bine, ori iti sapi groapa tie sau intregii tari (te lasa pana esti presedinte apoi te inchid vreo 15 ani pentru tot felul de chestii cu probe la dosare ca n-ai cooperat cu ei). La fel cu FMI, daca nu iti place ce credit iti propun o sa iti placa noile restrictii pentru Romania.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Dot [Bot], Petal [Bot] and 694 guests