[Rezolvat] Chestie serioasa HLINK ROMANIA

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
mariuss615
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1399
Joined: 16 Mar 2010, 10:24
Detinator Steam: Da
CS Status: Mahăr
Reputatie: Organizator Cupe eXtreamCS
Location: București
Has thanked: 28 times
Been thanked: 91 times
Contact:

08 Feb 2014, 00:09

Starkk wrote:
Sona wrote:
Apex. wrote:Am ceva probleme cu hlink, astazi am luat un server,si nu-mi mai merge contul client.
De la ce poate fii? La telefon nu raspunde nimeni.
Ticket/telefon/pm pe forum.Ai pretentie de la o firma, e hlink ala tot o mandrie pe aici dar cand are omul nevoie de el, se face ca ploua.Vezi aici http://www.extreamcs.com/forum/profil/hlinkro/ dar sa fie ala real nu vreun travestit.Mai bine rezuma-te ca sa fi sigur la site.
E conectat. Pai ma sona face omu o pomana cu 2-3 pupincuristi gen S3ker si aia e te-ai scos de un topic global,mass,spam pe extreamcs si astea :)
Vorbiti vorbe. Nu stiti si nici nu o sa stiti ce intelegeri am cu seker facute asta ca fapt divers, omu ne recomanda pentru ca vrea nu pentru ca este obligat si asta se intampla cu toti cei ce ne recomanda, nu ii obligam sa posteze sau recomande. La fel de bine sunt oameni ce nu sunt multumiti, nu poti sa ii multumesti pe toti.
Sona, dupa cate vezi a primit raspuns dupa aproximativ 5minute de la ora trimiterii ticketului, iar lucru asta se intampla cu orice ticket la orice ora din zi si din noapte. Nu ma fac ca ploua si nici nu astepti 7zile pentru o schimbare de ns sau un raspuns la ticket.
Web Hosting gratuit cu SSL inclus si Litespeed pentru orice site care tine link in footer. PM daca te intereseaza.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information