Cine detine domeniul fastcs.ro?

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
grande_ecks
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 1495
Joined: 18 Sep 2008, 00:35
Detinator Steam: Da
CS Status: Fii bun, ajută, rău poate orice prost.
SteamID: /ID/Narmer
Reputatie: Fost administrator
Location: România, Sibiu.
Been thanked: 33 times

19 Oct 2016, 16:12

Aruncă o privire aici, poate găsești ceva ce îți place: www.bursadedomenii.ro

Să nu mai spun că numele „fastcs” este o prostie, nu reprezintă absolut nimic. Însă sfatul meu este că dacă nu ai buget, să nu deschizi nimic - gândește în viitor, nu în prezent. Poți să mergi cu experiența ta în altă comunitate, una care îți place. :relaxed:

Numai bine.
Singura modalitate de contact este Steam-ul: /ID/Narmer sau pe ctOS.ro

Image
RoyalServer 2
(c) xLd^
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1275
Joined: 24 Mar 2013, 09:36
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Nu
SteamID: id/xldcs
Reputatie: Utilizator neserios
Membru Club eXtreamCS (8 Iun - 8 Aug)
Location: Brasov
Has thanked: 25 times
Been thanked: 37 times
Contact:

19 Oct 2016, 20:32

WinNk. # wrote:
(c) xLd^ wrote:Ce intrebare tampita parca nu ai sti ca domeniul este la mine, armanu nu il mai are a fost recuperat de un prieten acum ceva timp iar in urma cu 2 luni mi la inapoiat
nu e la tine, e la un copil SONY dar nu dau de el
Chit ca posibil sa imi iau warn, cauta-l pe acel sony sa vedem la cine e :)
TwO
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 752
Joined: 10 Jun 2011, 21:31
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Nu
SteamID: -
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Has thanked: 46 times
Been thanked: 31 times

20 Oct 2016, 13:50

grande_ecks wrote:Aruncă o privire aici, poate găsești ceva ce îți place: http://www.bursadedomenii.ro

Să nu mai spun că numele „fastcs” este o prostie, nu reprezintă absolut nimic. Însă sfatul meu este că dacă nu ai buget, să nu deschizi nimic - gândește în viitor, nu în prezent. Poți să mergi cu experiența ta în altă comunitate, una care îți place. :relaxed:

Numai bine.
Hai ca esti amuzant, tu care ai 10 useri pe amarata aia de comunitate dai sfaturi baietilor
User avatar
Te-am_prins
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1227
Joined: 25 Jan 2014, 16:32
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: 89.40.233.130
SteamID: Fix pe asta il stiu
Reputatie: Fost moderator
Membru Club eXtreamCS (7 luni)
1 avertisment scos (-2 luni club)
-1 warn (anti-tepari shop)
Location: Bucuresti
Has thanked: 34 times
Been thanked: 90 times
Contact:

20 Oct 2016, 14:04

grande_ecks wrote:Aruncă o privire aici, poate găsești ceva ce îți place: http://www.bursadedomenii.ro

Să nu mai spun că numele „fastcs” este o prostie, nu reprezintă absolut nimic. Însă sfatul meu este că dacă nu ai buget, să nu deschizi nimic - gândește în viitor, nu în prezent. Poți să mergi cu experiența ta în altă comunitate, una care îți place. :relaxed:

Numai bine.
si extreamcs.com ce ar trebui sa insemne ? La ce ar trebui sa ne gandim ?
Tot ce are special in nume este "cs" si mna ca sa fie si mai interesant este in fata "extream"
FastCS ce are ? "cs" si la fel..ca sa fie interesant este si "fast" in fata.
Eu unu consider ca e un domeniu interesant.
Image
Moderatorul anului 2k17 in actiune
Image
User avatar
SirFulgeruL
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 741
Joined: 18 Jun 2014, 22:16
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
SteamID: SirFulgeruL
Reputatie: Fost moderator
Fond eXtream: 0
Contact:

20 Oct 2016, 14:24

TwO wrote:
grande_ecks wrote:Aruncă o privire aici, poate găsești ceva ce îți place: http://www.bursadedomenii.ro

Să nu mai spun că numele „fastcs” este o prostie, nu reprezintă absolut nimic. Însă sfatul meu este că dacă nu ai buget, să nu deschizi nimic - gândește în viitor, nu în prezent. Poți să mergi cu experiența ta în altă comunitate, una care îți place. :relaxed:

Numai bine.
Hai ca esti amuzant, tu care ai 10 useri pe amarata aia de comunitate dai sfaturi baietilor
Off: Macar nu are un forum nulled care sa il inchida peste 2 saptamani . Plus de asta toate comunitatiile au inceput de jos are niste idei foarte bune care urmeaza sa le puna in aplicare .

On: Cum a zis si grande numele "fastcs" nu reprezinta mai nimic incearca sa cauti un nume care sa fie usor de retinut si sa iti intre in cap repede.
"Ma intreaba toata lumea si nu stiu de ce. Cum de imi permit sa imi fac toate poftele. " - Fratele Salam
420merciless
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 256
Joined: 29 Nov 2015, 14:44
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Been thanked: 7 times
Contact:

20 Oct 2016, 18:40

SirFulgeruL wrote:
TwO wrote:
grande_ecks wrote:Aruncă o privire aici, poate găsești ceva ce îți place: http://www.bursadedomenii.ro

Să nu mai spun că numele „fastcs” este o prostie, nu reprezintă absolut nimic. Însă sfatul meu este că dacă nu ai buget, să nu deschizi nimic - gândește în viitor, nu în prezent. Poți să mergi cu experiența ta în altă comunitate, una care îți place. :relaxed:

Numai bine.
Hai ca esti amuzant, tu care ai 10 useri pe amarata aia de comunitate dai sfaturi baietilor
Off: Macar nu are un forum nulled care sa il inchida peste 2 saptamani . Plus de asta toate comunitatiile au inceput de jos are niste idei foarte bune care urmeaza sa le puna in aplicare .

On: Cum a zis si grande numele "fastcs" nu reprezinta mai nimic incearca sa cauti un nume care sa fie usor de retinut si sa iti intre in cap repede.
"fastcs" e greu de retinut si nu iti intra repede in cap
du-te si linge in alta parte, prietene
Last edited by SirFulgeruL on 20 Oct 2016, 19:36, edited 1 time in total.
Reason: Ce te face sa crezi ca m-am referit la Fastcs ? Faci si tu post sa te afli in treaba
User avatar
WinNk. #
Super moderator
Super moderator
Posts: 1693
Joined: 06 Dec 2014, 11:44
Detinator Steam: Da
SteamID: /id/maduwtf
Reputatie: Super Moderator
Location: Iaşi, România
Has thanked: 38 times
Been thanked: 41 times

20 Oct 2016, 19:34

T/C ca deviati de la subiect
Locked

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 314 guests