cine e jegosul comunitatii

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
dNd @ ECILA
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 276
Joined: 03 Nov 2014, 19:50
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: NU!
Fond eXtream: 0
Contact:

30 Apr 2015, 16:24

Multumesc celor care mi-au luat apararea.
O sa raspund la mai multe in acest post. Nu avem peste 25k+ de membrii deoarcere noi anu trecut pe 21 februarie am luato de la 0 din cauza problemelor si alte chestii. Noi membri astia i-am adunat intr-un an de zile, voi? Sunteti in stare? Nu.
Am 15 ani? Nu, am 13.
Am numele dNd? Si care e problema? Asa am inceput cu numele asta sa joc, asa am ramas. Fata de voi, eu nu dau tepe si nu-mi schimb numele ca sa fiu "clean". Eu n-am nevoie sa ma compar cu indungi sau cu cine *** vreti voi. Eu am ecila din PLACERE. Tin comunitatea aia din placere si din o promisiune facuta colegului meu Florin. Ecila nu se va inchide. Fata de voi care aveti o comunitate maine alta poimaine niciuna si peste 4 zile alta.
Eu nu fac reclama, eu am serverul curat. Daca detinatorul serverului respectiv a dat de xfakeplayers cu lista aceea de servere e partea a 2-a. Eu detin serverul cs.ecila.ro si ATAT. Nu cred ca am facut eu reclama pe undeva. Eu niciodata nu am vrut sa ma "razboiesc" cu cineva. Voi personal ati venit la mine, v-am lasat sa ma injurati sa dati flood la ecila si multe alte chestii. Eu mereu mi-am vazut de treaba mea. Daca voi sunteti smardoi si toate cele in fata monitorului eu nu vreau sa fac parte din aceasta "brigata". Mereu si mereu mi-am vazut de treaba dar mereu am fost injurat si etc. Ma doare in ****. Repet, eu nu o sa fac niciodata o reclama. Si legat de ecila daca nu suportati comunitatea, de ce furati mereu ce facem noi? de ce sunteti cu ochi pe ecila ca pe butelie? Pai e frumos? Nu, nu este. Va rog sa ma lasati asa cu ecila cum sunt eu cu comunitatea mea. Eu nu am nevoie sa fiu peste x sau sub x. Eu am nevoie sa fie ECILA si atat.
ID-ul meu este: ecila.office! Singurul ID pe care stau.
#ecilaro
RoyalServer 2
User avatar
GRANDE .
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 669
Joined: 08 Apr 2015, 12:56
Detinator Steam: Da
CS Status: I control everything about ZOMBIE MOD !
Detinator server CS: ZM.DEVILZ.RO / ZM 64
SteamID: grandeftw
Reputatie: Utilizator neserios ( tepar )
Fond eXtream: 0
Location: Hanovr, Germania ~ 1200KM distanta. Suburbia "Los Angeles" =]
Contact:

30 Apr 2015, 16:31

Marian e cu mult peste toti de aici, prieteni buni.
Sa-ti dedici timpul serviciului/antrenamentelor, si sa mai tii si o comuitate ca a lui, e ceva mare.
Ar trebui sa-l respectati doar pentru pasiunea pe care o pune in ceea ce face, si temele pe care mereu vi le-a servit pe tava sa le luati voi GRATUIT, si pentru caracterul lui. E un om deosebit e bun, te ajuta mereu cu ce ai nevoie. Pentru asta are respectul meu si ca om, si ca detinator de comunitate.

Nu-l pup in cur si nici nu o sa o fac.
User avatar
iLuSiOn
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 881
Joined: 06 May 2011, 17:05
Detinator Steam: Da
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times
Contact:

30 Apr 2015, 16:45

golf wrote:A cui scarba de om apartine cacatul ecila sau cum naiba se numeste?spameaza chatul cu serverul lor...asa se face ma?
As putea sa ti spamez si eu jegu ala de server cu 4 playeri dar nu imi sta in fire,fa binele asta si termina cu chestia asta
de parca ne intereseaza pe noi ca iti spameaza tie chatul cu reclama, eu am 9 servere spamate, oi vrea sa ma duc si la politie :)) . iti dai seama ca sta sa spameze chatul altora pentru un server care maine s-ar putea sa plece din comunitate.
hivemind
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 5
Joined: 30 Apr 2015, 16:45
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

30 Apr 2015, 16:51

Bun .. ti-a spamat chatul.
Te duci frumos iei legatura cu un administrator de pe forum, le zici de serverul acela iasi sau cum Dumnezo' ii zice si se rezolva treaba frumos si elegant.
Toate comunitatile sunt plin de pruncalai cartofari de 14 ani... noua generatie a smartphone-ului si a jargoanelor americanizate "man"...
Nu ai ce sa le faci. Le da parintii bani de buzunar , nu isi iau "tzigare" (ca asa se zice mai nou) si isi mai pun ceva din alocatie si s-au deschis marele server...stai..am uitat ca se zice "server" cu a
Asa e peste tot..nu inteleg cum de nu va obisnuiti..in cazul de fata probabil tipul nu stie ce fel de persoana e dnd.
Nu va mai luati de persoanele care au o anumita varsta (da corect..gasesti si prostoci de 18-19 ani..dar din 10 copchii 9 is cartofari), in special in cazul de fata de dnd, care este un om corect si serios.

In ziua de azi , rar gasesti oameni care sa se mai ocupe de forumuri de gaming (cs si chestii de genul), majoritatea sunt copchii, care se dau spartani in fata PC-ului si in viata reala nu stiu cat costa o paine.


Repet..puteai sa iei legatura frumos cu un administrator sau chiar direct cu ownerul serverului. Daca nu intelegea de buna voie..crede-ma ca tot ar fi urmat consecintele pentru el
ReThoR
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 1
Joined: 30 Apr 2015, 16:40
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Detinator server CS: CS.ECILA.RO
SteamID: ReThoR
Fond eXtream: 0
Location: Bucuresti
Contact:

30 Apr 2015, 17:11

Cum sa faci topic cu asa ceva ? Deci mai facut sa imi fac cont ... adica sa imi pierd 5 minute din viata , doar ca sa iti spun cat de idiot si de prost esti . Oare esti singurul cu server de counter care are buti ce spameaza , fac reclama etc ... Cauta o protectie buna si scapi de ei . Iar voi restu care ati comentat, nu stiu de ce am impresia ca jumate dintre voi ati fost pe ecila :))
Copiii hormonosi ce sunteti vau dat tulei la cur , va masturbati cand vedeti un nume de fata pe server si veniti aici sa acuzati o persoana , din cauza altor copii ca voi . :-q
Last edited by Edi. on 30 Apr 2015, 19:39, edited 1 time in total.
Reason: Ai primit un avertisment pentru limbaj !
User avatar
VLD00
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1941
Joined: 04 Aug 2013, 17:22
Detinator Steam: Nu
CS Status: Kboom !
Detinator server CS: Da
Reputatie: Fost moderator
Fost manager DR
Has thanked: 5 times
Been thanked: 1 time

30 Apr 2015, 17:38

Si-a trimis dnd prietenii sa-i ia apararea. :troll
Totusi, n-are nevoie dnd sa-si faca reclama la server-ul lui, din cauza ca are boost lunar, pentru ce sa mai faca reclama?N-are logica, sunt multi disperati care fac reclama.
Inactiv o perioada nedeterminata
golf
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 185
Joined: 30 Sep 2013, 14:00
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 17 times
Been thanked: 12 times
Contact:

30 Apr 2015, 18:04

Gata frate,puteti da tc..ca se umple de sclavi ecilieni de acu..
Edit:tuti ecila *****...si dr.ecila.ro intra la spamat..da am rezolvat..oricum,ma pis pe comunitatea ta de copii.
Last edited by golf on 30 Apr 2015, 18:14, edited 1 time in total.
same shit , different day...
hivemind
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 5
Joined: 30 Apr 2015, 16:45
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

30 Apr 2015, 18:13

Gata ti-ai facut damblaua nu ?
Singurul sclav de aici esti tu, ca nu ai stiut sa rezolvi frumos si elegant problema.
Limbaj de coclau....mare "owner" de vreo 14-15 ani.. cu asta te mandresti.
Vai de capul tau copile.

De unde sti ca nu e un spambot care face reclama pe sv ?
Asa putem da vina pe toate comunitatile...

Din topicul tau pana la urma poate rezulta ca ceea ce ai vrut tu este doar sa insulti comunitatea.
Ce sa mai..nu are rost..e plin de paduchiosi ca voi pe internet si pe toate forumurile.


Fara voi nu ar exista echilibru in viata...asta e singurul motiv pentru care existati
Last edited by hivemind on 30 Apr 2015, 18:17, edited 1 time in total.
golf
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 185
Joined: 30 Sep 2013, 14:00
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 17 times
Been thanked: 12 times
Contact:

30 Apr 2015, 18:16

hivemind wrote:Gata ti-ai facut damblaua nu ?
Singurul sclav de aici esti tu, ca nu ai stiut sa rezolvi frumos si elegant problema.
Limbaj de coclau....mare "owner" de vreo 14-15 ani.. cu asta te mandresti.
Vai de capul tau copile.
Ma ratatule,e server de hns..nu ma mandresc cu asta,da nu mi trb niste romani flamanzi sa mi f..a mie jocul ca ma shusu pe comunitatea si serverele lor
same shit , different day...
hivemind
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 5
Joined: 30 Apr 2015, 16:45
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

30 Apr 2015, 18:18

Vezi ca nici macar nu sti despre ce vorbesc.
Ce ma intereseaza pe mine ca e server de hns,bns,grs sau ce mama dracului mai exista.
Pustani fara viitor...



Fara voi nu ar exista echilibru in viata...asta e singurul motiv pentru care existati
User avatar
mcristian
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1418
Joined: 30 Jul 2012, 20:24
Detinator Steam: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Has thanked: 240 times
Been thanked: 59 times

30 Apr 2015, 18:27

golf wrote:Gata frate,puteti da tc..ca se umple de sclavi ecilieni de acu..
Edit:tuti ecila *****...si dr.ecila.ro intra la spamat..da am rezolvat..oricum,ma pis pe comunitatea ta de copii.
smecher
exy wrote:Semifinalele si finala mica se vor juca maine (23.08).
Finala mica:

Code: Select all

tbd V tbd ora 22:00 bo3
exy wrote:
Specii. wrote:Frumos,in finala mica joaca tbd singur.
tbd = to be decided
Trebuie sa-ti traduc si to be decided ce inseamna ? :thinking:
User avatar
k i n g
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 3092
Joined: 17 Sep 2012, 12:23
Detinator Steam: Da
CS Status: x
Reputatie: Fost moderator ajutator
Restrictie moderator
Nume anterior: k1NNG , TheKing
1.5/3
Utilizator neserios ( tepar )
Location: Pitesti
Has thanked: 34 times
Been thanked: 101 times

30 Apr 2015, 18:30

mondial sa moara mama
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information