Cineva la Dimitrie Negreanu ?

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
zeus4s
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2621
Joined: 02 May 2010, 08:54
Detinator Steam: Da
CS Status: I'm back.
Reputatie: Ban 3 luni
Membru Club eXtreamCS (o luna)
Location: New York
Has thanked: 4 times
Been thanked: 300 times
Contact:

19 Sep 2011, 16:24

Culusa - wrote:
cLau1905 wrote:@traznitu: crezi ca stau sa ma cert cu tine pe forumuri? daca ai ceva de zis zi-mi in fata. te bat si singur n-am nevoie de tovarasi
@CLau1905: Mai usor cu off topic-ul. Nu ai ce sa le faci is copii, si iti spun eu pe forumul asta media de varsta este de aproximativ 12 ani ( -1 / +1 ). Lasa-i sa zica ce vor, am observat ca majoritatea nu stiu cu ce se mananca treaba si stau la pc 16 / 24, nu au avut in viata lor o prietena, ruleaza redtube, samd. Lasa-i sa zica ce vor, dar daca ar fi sa vina "pustii" astia f2f, iti zic eu ca vin cu morcoveata la fund si cu branza in chiloti. Duceti-va si mai mancati, ingrasati-va vocabularul!
=))))))
mars ma , tu esti ala care sta 16/24 la pc , da tepe , si isi face 15 comunitati sa ai si tu succesuri ca laur.
RoyalServer 2
exx
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 168
Joined: 07 Sep 2011, 18:14
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 12 times
Been thanked: 6 times
Contact:

19 Sep 2011, 16:58

Culusa - wrote:
cLau1905 wrote:@traznitu: crezi ca stau sa ma cert cu tine pe forumuri? daca ai ceva de zis zi-mi in fata. te bat si singur n-am nevoie de tovarasi
@CLau1905: Mai usor cu off topic-ul. Nu ai ce sa le faci is copii, si iti spun eu pe forumul asta media de varsta este de aproximativ 12 ani ( -1 / +1 ). Lasa-i sa zica ce vor, am observat ca majoritatea nu stiu cu ce se mananca treaba si stau la pc 16 / 24, nu au avut in viata lor o prietena, ruleaza redtube, samd. Lasa-i sa zica ce vor, dar daca ar fi sa vina "pustii" astia f2f, iti zic eu ca vin cu morcoveata la fund si cu branza in chiloti. Duceti-va si mai mancati, ingrasati-va vocabularul!
De unde stii tu ca traznitul doar vorbeste si nu poate pune in practica, eu sincer nu il cunosc deloc pe trasnitul acum am auzit pentru prima daca de el ... Si cred ca Clau nu este un Vandam sau Arnold Schwarzenegger asa ca dau sanse amandurora :D
Cand e intalnirea ? :DDDDD Vreau sa vin si eu :DDDDDDD
Ziua/ora
Locul

@z3u!sS Nu te baga
Image
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Facebook [Bot], Petal [Bot] and 488 guests