Comunităţile de Counter Strike ..

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
Sona
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3138
Joined: 07 Sep 2012, 11:53
Detinator Steam: Nu
CS Status: Nu am nevoie de clienti de aici
Detinator server CS: Intre 50 si 100
Reputatie: Ban 2 luni !
Unban (achitat)
Utilizator neserios (tepar)
Location: Ploiesti
Has thanked: 166 times
Been thanked: 189 times
Contact:

19 Feb 2013, 10:18

Ce spui tu are legatura cu ce spun eu.Nu am vazut pe nimeni din "staff" care sa atentioneze un user care nu a folosit functia "Search" inainte de a posta.De exemplu daca dai cautare dupa ceva gasestii sute de posturi cu acelasi subiect, rezulta user dezinteresat, staff dezinteresat, forum imprastiat.Stii cum e la voi?Cantitate sa fie, calitate...
RoyalServer 2
User avatar
newGEN.
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 35
Joined: 12 Feb 2013, 13:39
Detinator Steam: Da
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Contact:

19 Feb 2013, 13:29

Sona topicul se refera la comunitatile de counter-strike, nu la comunitatea extreamcs. Te rog fi ontopic (eu cred ca tu suferi ca n-ai moderator aici).
Da asa este pe zi ce trece va tot mai multe comunitati care apar peste noapte si se inchid tot peste noapte pe motiv ca au ramas fara fonduri pentru un amarat de server cu care sa isi populeze comunitatea. Ei probabil fac comunitatile ca sa isi mai omoare din timpul petrecut la calculator, sau ca sa se dea mari ca "vezi doamne am si eu comunitate".

Dupa parerea mea ar trebui sa ramana doar cele importante, care chiar sunt cunoscute si au ceva vechime in spate, iar restul sa dispara.

Atat am avut de spus aici.

P.S: Sona sa nu sari la gatul meu :*.
Image
Image
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Bing [Bot], diavolu111, Dot [Bot], Google [Bot], Mail.RU [Bot], Semrush [Bot], Yandex [Bot] and 426 guests