Comunitatile la inceput?

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
User avatar
LondoN eXtream
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2756
Joined: 10 Oct 2014, 06:21
Detinator Steam: Da
SteamID: /id/london_extreamcs
Reputatie: Fost scripter eXtreamCS
Fost moderator ajutator
Membru Club eXtreamCS (6 luni)
Fond eXtream: 0
Location: Roman, Neamț
Has thanked: 3 times
Been thanked: 13 times

05 May 2017, 14:15

Cati dintre voi mai activati de la deschiderea marilor comunitati de gaming (cred ca stiti care sunt alea).
Cum era atmosfera pe atunci, ce unicitati (servere, moduri, partea web) erau?
Ati dori ceva de pe vremea accea sa revina? (servere, competiti,, concursuri etc)
RoyalServer
*|PrO|*TheShadow
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 45
Joined: 22 Jun 2014, 13:34
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

05 May 2017, 14:19

In primul rand as vrea sa revina staff-ul matur, care se implica .. acum toti kinderii de 12-13 ani au mari forum de "geiming".
In urma cu 3-4 ani sincer faceai treaba si cu un forum .eu, aveai staff matur, se implicau .. acum nu prea mai gasesti asa ceva.
Multe comunitati se deschid si se inchid in mare parte din cauza staff-ului si ca sunt fondatori kinderi de 12-13 ani.

Daca ar revenii staff-ul matur, o sa revina si forumurile de gaming, pana atunci degeaba tot ai tu 100 servere si competitii, ca la ele participa kinderii ;).
User avatar
Pinu.
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 676
Joined: 16 Dec 2012, 00:16
Detinator Steam: Da
SteamID: pinucso
Reputatie: Restrictie moderator
Location: Iasi
Has thanked: 10 times
Been thanked: 8 times

05 May 2017, 14:22

*|PrO|*TheShadow wrote:In primul rand as vrea sa revina staff-ul matur, care se implica .. acum toti kinderii de 12-13 ani au mari forum de "geiming".
In urma cu 3-4 ani sincer faceai treaba si cu un forum .eu, aveai staff matur, se implicau .. acum nu prea mai gasesti asa ceva.
Multe comunitati se deschid si se inchid in mare parte din cauza staff-ului si ca sunt fondatori kinderi de 12-13 ani.

Daca ar revenii staff-ul matur, o sa revina si forumurile de gaming, pana atunci degeaba tot ai tu 100 servere si competitii, ca la ele participa kinderii ;).
Sa nu uitam ca si noi am fost copii :doge:

@De cand s-a inchis Messengerul vechi , sa cam dus tot la vale !
+ ca acum au dat toti de domenii si webhost si oricine isi poate deschide un forum !
Si mai e si gandirea asta acum " de ce sa stau ca moderator acolo cand imi pot deschide forum si sunt fondator si am acces la toate"
empty
*|PrO|*TheShadow
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 45
Joined: 22 Jun 2014, 13:34
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

05 May 2017, 14:27

Pinu. wrote:@De cand s-a inchis Messengerul vechi , sa cam dus tot la vale !
Si aia era .. dadeai un mass si mai veneau 2-3 persoane, apoi iara un mass si iara veneau oameni.
Acum pe skype, fb, nu mai ai ce sa faci, pe grupuri fb postezi cam degeaba .. nu se inghesuie lumea...
User avatar
Iluminatii
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1539
Joined: 31 Mar 2014, 02:52
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS ( o luna )
Has thanked: 13 times
Been thanked: 13 times
Contact:

05 May 2017, 14:40

De cand s-a marit alocatia toti isi permit comunitati...Pacat ca nu isi permit sa le si administreze...
Copiii cu nevoi speciale nu sunt ciudati sau neobisnuiti. Ei vor ceea ce toata lumea vrea; sa fie acceptati, sa fie iubiti.
SnitchBitch
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 104
Joined: 24 Oct 2016, 11:12
Detinator Steam: Da
CS Status: Status asemanator cu cel de la programel
SteamID: Nu stiu dastea
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)
Fond eXtream: 0
Location: Balta Alba

05 May 2017, 14:46

Pinu. wrote:
*|PrO|*TheShadow wrote:In primul rand as vrea sa revina staff-ul matur, care se implica .. acum toti kinderii de 12-13 ani au mari forum de "geiming".
In urma cu 3-4 ani sincer faceai treaba si cu un forum .eu, aveai staff matur, se implicau .. acum nu prea mai gasesti asa ceva.
Multe comunitati se deschid si se inchid in mare parte din cauza staff-ului si ca sunt fondatori kinderi de 12-13 ani.

Daca ar revenii staff-ul matur, o sa revina si forumurile de gaming, pana atunci degeaba tot ai tu 100 servere si competitii, ca la ele participa kinderii ;).
Sa nu uitam ca si noi am fost copii :doge:

@De cand s-a inchis Messengerul vechi , sa cam dus tot la vale !
+ ca acum au dat toti de domenii si webhost si oricine isi poate deschide un forum !
Si mai e si gandirea asta acum " de ce sa stau ca moderator acolo cand imi pot deschide forum si sunt fondator si am acces la toate"

+ mai gasesti cate un kinder dala cu backup si vine la tine pe forum "Vino la mine in comunitate, am 3000 de membrii, 20k posturi" si cand intri 0 online :|
Image

"Buy reclama if you want" =)))))))))
User avatar
Pinu.
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 676
Joined: 16 Dec 2012, 00:16
Detinator Steam: Da
SteamID: pinucso
Reputatie: Restrictie moderator
Location: Iasi
Has thanked: 10 times
Been thanked: 8 times

05 May 2017, 14:50

SnitchBitch wrote:
Pinu. wrote:
*|PrO|*TheShadow wrote:In primul rand as vrea sa revina staff-ul matur, care se implica .. acum toti kinderii de 12-13 ani au mari forum de "geiming".
In urma cu 3-4 ani sincer faceai treaba si cu un forum .eu, aveai staff matur, se implicau .. acum nu prea mai gasesti asa ceva.
Multe comunitati se deschid si se inchid in mare parte din cauza staff-ului si ca sunt fondatori kinderi de 12-13 ani.

Daca ar revenii staff-ul matur, o sa revina si forumurile de gaming, pana atunci degeaba tot ai tu 100 servere si competitii, ca la ele participa kinderii ;).
Sa nu uitam ca si noi am fost copii :doge:

@De cand s-a inchis Messengerul vechi , sa cam dus tot la vale !
+ ca acum au dat toti de domenii si webhost si oricine isi poate deschide un forum !
Si mai e si gandirea asta acum " de ce sa stau ca moderator acolo cand imi pot deschide forum si sunt fondator si am acces la toate"

+ mai gasesti cate un kinder dala cu backup si vine la tine pe forum "Vino la mine in comunitate, am 3000 de membrii, 20k posturi" si cand intri 0 online :|
Te contrazic la asta cu 0 online .. daca e ipb si stiu baietii de Trafic generator o sa aiba minim 50 online :) :) :doge:
empty
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information