Concurent de 10 ani la "Chefi la cutite"

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Specii.
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 4685
Joined: 16 May 2015, 23:50
Detinator Steam: Da
CS Status: Plangi dupa ***** ca un transexual
Reputatie: Fost eXtream Mod
Membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior : sociopat, Saec.
0.2/3
Fond eXtream: 0
Location: Bucuresti
Contact:

20 Oct 2017, 00:05

alynut wrote:
TrrrQ wrote:Când o să aveți și voi copii sau persoane apropiate care și-au dus copii la TV, abia atunci o să cunoașteți cu adevărat teatrul din spatele camerelor. Totul este făcut pentru audiență. Prost să fii să nu-ți dai seama după fețele lor că joacă teatru atunci când apare micuțul în fața lor.
Ca să fiu direct: tot ce a spus el acolo, a spus pentru că a fost obligat să spună. Tot ce auziți și vedeți este pregătit de către producătorii emisiunii ;) (nu am fost acolo, dar am auzit povestea unei mame care și-a dus fetița la o emisiune cu copii tot la antena. ceva cu star, nu-mi mai aduc aminte)
De ce nu te duci chiar tu sa vezi cum sta treaba ?
Daca te uiti atent pustiul taia singur pestele .
Am 2 prieteni care au fost acolo, nu este nimic regizat .
Pustiul ăla știe el sa gătească, dar producatorii l-au chemat pentru audienta. Nici nu are cum sa treacă mai departe deoarece e minor și nu are voie sa lucreze în bucatarie :)
Image
RoyalServer
Ryan #.
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 12
Joined: 22 Sep 2017, 07:14
Detinator Steam: Da
CS Status: Let's run!
Detinator server CS: RUN.EVICT.RO
Fond eXtream: 0
Location: Constanta
Contact:

20 Oct 2017, 07:08

E facatura faza cu pustiu ala, Mr. Scarlatescu deja stia ce fel de mancare o sa vina pe banda.

Code: Select all

Prin	inscrierea la concurs fiecare participant garanteaza:
- ca este persoana fizica cu domiciliul stabil in Romania care a implinit 18 ani la data inceperii acestui concurs;
- ca este posesor al unui act de indentitate (buletin de identitate, carte de identitate, permis de conducere, pasaport si permis de sedere);
- ca are deplina si neafectata capacitate de folosinta si exercitiu (conform Cod Civil);
Talent :)) egal cu 0, se vede ca e facatura de la posta, insa nu se respecta regulamentul concursului. Nu imi spuneti voi ca a "feliat" copilu ala tot pestele sau ca a gatit in totalitate. Atat timp cat e regizat va dati si voi seama, la filmat cateva cadre si asta e tot, mare talent

Le Bontea nu i-a dat cutit sa nu bata prea mult la ochi. Un copil de 10 ani sa primeasca toate cele 3 cutite :))
Apasaaaaaaa-l! | Afiseaza codul
[center]RUN.EVICT.RO # DEATHRUN - KNIFE MOD + RESPAWN
VIP SYSTEM ON[/center]
TrrrQ
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2594
Joined: 04 Feb 2013, 00:31
Detinator Steam: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (3 luni)
Restrictie moderator!
Unban achitat (x2)
Fost moderator
Fond eXtream: 8
Has thanked: 135 times
Been thanked: 67 times
Contact:

20 Oct 2017, 08:50

alynut wrote:
TrrrQ wrote:Când o să aveți și voi copii sau persoane apropiate care și-au dus copii la TV, abia atunci o să cunoașteți cu adevărat teatrul din spatele camerelor. Totul este făcut pentru audiență. Prost să fii să nu-ți dai seama după fețele lor că joacă teatru atunci când apare micuțul în fața lor.
Ca să fiu direct: tot ce a spus el acolo, a spus pentru că a fost obligat să spună. Tot ce auziți și vedeți este pregătit de către producătorii emisiunii ;) (nu am fost acolo, dar am auzit povestea unei mame care și-a dus fetița la o emisiune cu copii tot la antena. ceva cu star, nu-mi mai aduc aminte)
De ce nu te duci chiar tu sa vezi cum sta treaba ?
Daca te uiti atent pustiul taia singur pestele .
Am 2 prieteni care au fost acolo, nu este nimic regizat .
Nu am zis ca nu are treaba cu bacataria ci ca este aranjat totul pentru audienta. Nu am fost acolo dar nici in direct nu a fost emisiunea. Normal ca au pus imagini ca sa fie credibil si sa sune prostu pe alt prost"da i repede pe antena, copilu de 10 ani taie pastrav". Daca tu ai impresia ca ala a gatit pestele singur intr-o ora, las-o asa
Filme Online HD subtitrate fără reclame automate: https://filmeonline-hd.com
Prezentarea site-ului: https://www.youtube.com/watch?v=k4K3tgEkYjw
User avatar
TZACANEL
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 10182
Joined: 11 Jun 2009, 14:33
Detinator Steam: Da
SteamID: tzacaneeel
Reputatie: Fost Administrator
Fost Administrator eXtreamSocial
Administratorul anului 2015
Fond eXtream: 0
Location: Campulung Muscel
Has thanked: 631 times
Been thanked: 902 times
Contact:

20 Oct 2017, 11:11

Si pana la urma ce conteaza daca e regizat sau nu? Vad ca va uitati. De ce nu puteti sa va bucurati de entertaiment fara sa va ganditi daca e pe bune sau nu. Cum e si la magie.
Image
Image
Image
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Bing [Bot], Dot [Bot], Yandex [Bot] and 492 guests