Consilier personal-psiholog

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
User avatar
KaponeGuard
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 1376
Joined: 27 Aug 2015, 20:40
Detinator Steam: Da
CS Status: Business
Detinator server CS: NU
SteamID: djGreNN
Reputatie: Utilizator neserios ( tepar )
Fond eXtream: 0
Location: El Salvador
Contact:

11 Oct 2016, 12:08

Salut! Tot aud hahahah psiholog...
Ce este asa amuzant?
Sunt multi oameni in lumea asta care prefera sa ceara un sfat de la un consilier personal.
Nu inteleg de ce in Romania aceasta idee este "HAHAHAHAHHAA"
Doresc si eu un sfat , mi se pare ca nu este OK viata mea, merg la psiholog , ce este de ras?
Crezi ca a merge la psiholog este ceva anormal si care trebuie sa fie un subiect de ras? Sau este ceva normal?
PS:NO HATERS :poop: :poop:
RoyalServer
User avatar
tre3fla
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 5317
Joined: 27 May 2012, 11:15
Detinator Steam: Da
CS Status: Allah Akbar !
Detinator server CS: Nu
SteamID: /id/tre3fla_xxx
Has thanked: 14 times
Been thanked: 129 times

11 Oct 2016, 12:12

KaponeGuard wrote:Salut! Tot aud hahahah psiholog...
Ce este asa amuzant?
Sunt multi oameni in lumea asta care prefera sa ceara un sfat de la un consilier personal.
Nu inteleg de ce in Romania aceasta idee este "HAHAHAHAHHAA"
Doresc si eu un sfat , mi se pare ca nu este OK viata mea, merg la psiholog , ce este de ras?
Crezi ca a merge la psiholog este ceva anormal si care trebuie sa fie un subiect de ras? Sau este ceva normal?
PS:NO HATERS :poop: :poop:
Ce e de ras ? Ca te face in pla mea de bani, profita de unii ca tine care nu sunt in stare sa gandeasca pentru ei, le baga doua trei abureli cu cuvinte fitzoase sa para intelectuali si ti-a luat banu. Punct.
User avatar
KaponeGuard
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 1376
Joined: 27 Aug 2015, 20:40
Detinator Steam: Da
CS Status: Business
Detinator server CS: NU
SteamID: djGreNN
Reputatie: Utilizator neserios ( tepar )
Fond eXtream: 0
Location: El Salvador
Contact:

11 Oct 2016, 23:44

tre3fla wrote:
KaponeGuard wrote:Salut! Tot aud hahahah psiholog...
Ce este asa amuzant?
Sunt multi oameni in lumea asta care prefera sa ceara un sfat de la un consilier personal.
Nu inteleg de ce in Romania aceasta idee este "HAHAHAHAHHAA"
Doresc si eu un sfat , mi se pare ca nu este OK viata mea, merg la psiholog , ce este de ras?
Crezi ca a merge la psiholog este ceva anormal si care trebuie sa fie un subiect de ras? Sau este ceva normal?
PS:NO HATERS :poop: :poop:
Ce e de ras ? Ca te face in pla mea de bani, profita de unii ca tine care nu sunt in stare sa gandeasca pentru ei, le baga doua trei abureli cu cuvinte fitzoase sa para intelectuali si ti-a luat banu. Punct.
Frate in viata ai nevoie si de sfaturi, uni dintre noi nu ne lasam pe mana lor, dar uni prefera sa o faca si alti rad de ei, aste nu am inteles, de ce rad ? Pana la urma eu aleg ce sa fac cu banii si unde sa merg,nu inteleg de ce uni rad de acest lucru!
User avatar
Emil B.
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1168
Joined: 05 Oct 2008, 11:33
Detinator Steam: Da
CS Status: ...
Reputatie: Fost moderator ajutator
0.5/3
Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Location: Atena, Grecia
Has thanked: 3 times
Been thanked: 6 times

11 Oct 2016, 23:50

Nevermind.
Knowledge is power.
User avatar
Stefan
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1868
Joined: 18 Feb 2010, 20:14
Detinator Steam: Da
SteamID: teostefan10
Reputatie: Fost Moderator
Nume anterior: teostefan
0.1/3
Has thanked: 40 times
Been thanked: 28 times

11 Oct 2016, 23:55

Emil B. wrote:
KaponeGuard wrote:Salut! Tot aud hahahah psiholog...
Ce este asa amuzant?
Sunt multi oameni in lumea asta care prefera sa ceara un sfat de la un consilier personal.
Nu inteleg de ce in Romania aceasta idee este "HAHAHAHAHHAA"
Doresc si eu un sfat , mi se pare ca nu este OK viata mea, merg la psiholog , ce este de ras?
Crezi ca a merge la psiholog este ceva anormal si care trebuie sa fie un subiect de ras? Sau este ceva normal?
PS:NO HATERS :poop: :poop:
Pana la urma care-i baiul ca tot nu inteleg rostul thread-ului.
Scopul thread-ului este acela de a afla parerea noastra despre psihologi. Kapone subliniaza faptul ca romanii au o mentalitate gresita cand vine vorba de acest lucru.
@Kapone: E vorba strict de mentalitatea romaneasca, adica inapoiata. In schimb, nu stiu de ce iti pasa ce zice lumea. Daca vrei sa te duci la psiholog, just do it
User avatar
TZACANEL
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 10182
Joined: 11 Jun 2009, 14:33
Detinator Steam: Da
SteamID: tzacaneeel
Reputatie: Fost Administrator
Fost Administrator eXtreamSocial
Administratorul anului 2015
Fond eXtream: 0
Location: Campulung Muscel
Has thanked: 631 times
Been thanked: 902 times
Contact:

12 Oct 2016, 00:18

Nu iti trebuie neaparat psiholog daca nu ai trecut prin ceva tragic. Gen cum au fost persoanele prezente la Colectiv, care au avut clar mare nevoie de o consiliere psihologica. Dar pentru restul lucrurilor, exista prieteni, familie, care te ajuta mult mai mult decat un psiholog. Si e gratis. Ideea e ca doar tu sa vrei sa le prezinti lor problemele tale.
Image
Image
Image
User avatar
WeeRox
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1168
Joined: 26 Feb 2015, 22:41
Detinator Steam: Da
CS Status: Da shăfu
Reputatie: Nume anterior: georgehaita2014
( -1 warn concurs EURO 2016 - neutilizat )
Fond eXtream: 0
Has thanked: 4 times
Contact:

12 Oct 2016, 00:31

TZACANEL wrote:Nu iti trebuie neaparat psiholog daca nu ai trecut prin ceva tragic. Gen cum au fost persoanele prezente la Colectiv, care au avut clar mare nevoie de o consiliere psihologica. Dar pentru restul lucrurilor, exista prieteni, familie, care te ajuta mult mai mult decat un psiholog. Si e gratis. Ideea e ca doar tu sa vrei sa le prezinti lor problemele tale.
Chiar acum cateva saptamani vorbeam cu dirigentele meu despre chestia asta.
Depinde si la ce psiholog te duci, ne-a spus ca o ora vorbita cu el este egala cu 10 cu alti oameni.
Se duce de 2 ori pe an si sta cate 6-7 ore de vorba cu el si isi rezolva foarte multe probleme.
Nu e nimic de ras, daca gasesti unul caruia sa-i pese nu te face de bani, cum am zis, depinde si de persoana.
alexanderrrrr
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1192
Joined: 09 Sep 2015, 23:11
Detinator Steam: Da
CS Status: Fuck cs, let s play HS!
Detinator server CS: Fuck cs
Fond eXtream: 0
Contact:

12 Oct 2016, 07:16

am fost si eu la psiholog prietene, dar degeaba faci trhead aici ca lumea nu o schimbi. te ajuta , pe mine m a ajutat.
Astia de zic ca va ia doar banii, sa ajungeti si voi sa va rugati sa mergeti la psiholog sa vedeti atunci daca mai conteaza ca va ia banii.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 428 guests