Cont facebook

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
User avatar
sergiu4995
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2052
Joined: 08 Oct 2011, 21:05
Detinator Steam: Da
Has thanked: 31 times
Been thanked: 17 times
Contact:

29 Oct 2020, 13:13

Pe la inceputul lunii octombrie cand sa ma loghez pe contul de facebook, imi cer documente pentru verificare, dau buletinul si astept, de cate ori intram pe cont sa vad daca s-a rezolvat, afiseaza acest mesaj
S-ar putea ca analizarea informaţiilor să dureze mai mult decât de obicei
Îţi mulţumim pentru informaţii. Le-am primit.
În prezent, din cauza pandemiei de coronavirus (COVID-19), sunt disponibile mai puţine persoane care să analizeze informaţiile. S-ar putea să nu putem să analizăm contul tău.
Siguranţa utilizatorilor pe Facebook este în permanenţă o prioritate a noastră, aşadar până atunci nu-ţi vei putea folosi contul.
Îţi mulţumim pentru înţelegere.


Ulterior , vad ca mi s-a dezactivat contul, fac o contestatie, ca contul a fost dezactivat din greseala, primesc email sa trimit documente specifice, am trimis buletin, factura, abonament, etc..., ulterior se confirma ca contul a fost dezactivat din greseala si ca ma pot loga din nou
Hi Sergiu,

Apparently your account was accidentally suspended. I'm very sorry for the inconvenience. You should be able to log in now. If you have any problems connecting to your account, please contact me.

Dupa ce ma loghez, primesc tot acel mesaj cu verificarea si cu covidul lor, le trimit email, ei spun ca nu ma pot ajuta cu acea problema si culmea au confirmat ca totul e ok.

Sugestii?
RoyalServer 2
User avatar
Ghost Warrior
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 73
Joined: 22 Apr 2017, 21:08
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
SteamID: Error 404
Fond eXtream: 0
Location: Bucuresti
Has thanked: 4 times
Been thanked: 3 times
Contact:

29 Oct 2020, 13:42

si eu am patit la 5 conturi asa...le dau poza de verificare si degeaba, e pa contul...si eu sunt curios cum putem scapa, din cate am auzit ar fi pe motiv de spam (in cazul meu) ca , dar nu prea cred
User avatar
sergiu4995
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2052
Joined: 08 Oct 2011, 21:05
Detinator Steam: Da
Has thanked: 31 times
Been thanked: 17 times
Contact:

29 Oct 2020, 13:51

Ghost Warrior wrote:
29 Oct 2020, 13:42
si eu am patit la 5 conturi asa...le dau poza de verificare si degeaba, e pa contul...si eu sunt curios cum putem scapa, din cate am auzit ar fi pe motiv de spam (in cazul meu) ca , dar nu prea cred
Contul asta e singurul pe care-l am si e cel personal....
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information