Conturi facebook

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
User avatar
DarkLight
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 408
Joined: 28 Oct 2013, 21:22
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
SteamID: STEAM_0:0:70663784
Location: Iasi
Has thanked: 30 times
Been thanked: 70 times
Contact:

31 Aug 2015, 22:30

Vroiam sa ma reapuc de dreamcash (PPD) pentru cei care stiu despre ce e vorba si nu stiam cum sa-mi promovez fisierele.Asa ca m-am gandit la social media , respectiv facebook.Si mi-a trecut prin cap o metoda prin care sa fac 5k prieteni la un cont de facebook in maxim 72 de ore fara sa iau ban (fara poze deochiate sau alte prostii).Culmea e ca a functionat.A 4-a zi cand am intrat pe facebook pe contul respectiv BOOM spam imens.Primeam notificari incontinuu (tag-uri/like-uri/share-uri/comm-uri) si sa nu mai zic de spamul de pe chat ... toata lumea zicea hi , hello etc.

Sa nu o mai lungim cu vorba.Ideea acestui topic e ca as vrea sa stiu daca ar fi lume care ar cumpara conturi cu 5k prieteni+ followers ? Cu pretul 25 lei Paysafe de exemplu.

!Contul respectiv l-am dezactivat , mi se bloca efectiv browserul din cauza facebook-ului.Daca chiar sunt oameni interesati fac un cont "demo" sa demonstrez.

Daca nu am voie cu topicuri de genu' in aceasta categorie imi pare rau. Sa fie clar nu vand nimic acum , cer doar o parere.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information